0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: инсеминация
« Отговор #180 -: Юли 24, 2009, 21:47:57 pm »
Здравей, след инсе аз правих кръвен на 12 ден.Успех! :D
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #181 -: Юли 24, 2009, 22:09:36 pm »
здравейте моля за помощ до колко дни след инсе да правя тест за бременност благодаря ви
Уринен-най-малко 15 дни след инсе, а кръвен може и след 11 ден.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #182 -: Юли 27, 2009, 01:13:20 am »
Моми4ета в4ера ми сложиха Прегнил в 7(ве4ерта),утре ми е инсето,само4е днеска ме болят много яи4ниците,възможно ли е да са се спукали фоликулите по рано и да ми презреят яи4ицата :oops:Казват 4е от 36 до 42 4аса се пукат,но може ли при мен да се е полу4ило по рано?

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #183 -: Юли 27, 2009, 01:27:31 am »
Не се притеснявай излишно.На мен док.ми е казвал,че така в продължение на часове може да боли преди да се спукат фоликулите.Успех! osi_9
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #184 -: Юли 27, 2009, 02:03:25 am »
Дано мила,много се надявам да не са се спукали днеска :?
Не се притеснявай излишно.На мен док.ми е казвал,че така в продължение на часове може да боли преди да се спукат фоликулите.Успех! osi_9

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #185 -: Юли 27, 2009, 08:27:59 am »
emanuela, наистина не е задължително да настъпи ову веднага след болките.И аз усещах боцкания веднага след прегнила, но когато отидох на по-следващия ден, док ми каза че няй вероятно ожуто е била късно през нощта преди инсето.Пожелавам ти успех от сърце, както и на всички момичета. :goodluck:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #186 -: Юли 27, 2009, 10:46:55 am »
Eмануела - спокойно мила. Всичко ще е наред. Остави се в ръцете на док. Успех ти желая и накрая  :bfp1:
Банда , как сте? Нещо май ви е много топло и сте на хладничко аааааааа.
Вили , как си мила?
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #187 -: Юли 27, 2009, 10:58:56 am »
bebo, добре съм :?Нищо ново при мен....още си чакам.Ти как си?Как ти се отразява пустото чакане?Дано да имаме добри новини този път. :drunk:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #188 -: Юли 27, 2009, 11:14:57 am »
Вили, аз се старая да не мисля много. Кавото стане - ако е + ще е супер, ако ли не през септември пак.Все пак ми е първи опит - и то на ЕЦ. Шанса не е чак толкова голям. А за теб си мисля за  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:Крайно време. Но ще почакаме ще видим.
Доста момичета се събрамхе емай да чакаме резултати? :bighug: :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #189 -: Юли 27, 2009, 11:18:43 am »
здравейте, момичета! днес е 10-и ден от инсеминацията и продължавам нищичко да не усещам :x мисля да си направя кръвен тест в сряда и да сложа край на чакането и чуденето.
пожелавам ви една лежерна и приятна седмица с това парче http://www.youtube.com/watch?v=yHFDa9efCQU

 :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #190 -: Юли 27, 2009, 11:55:33 am »
bebo, може да е първи път при теб, но да е късметлийски :wink:Всичко е шанс и дано този месец всички имаме късмет.
kikimora, и аз нищо не усещам, но ще почакаме още малко.Не го мисли много, много.Ако е решил бебо, ще дойде :)
Слънчев и ползотворен ден на всички! :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #191 -: Юли 27, 2009, 13:18:15 pm »
Момичета, милички, не се психирайте!
Кикиморка, душа, недей да търсищ признаци на 10ти ден след инсето, твърде рано е! Не правете ранни тестове и не бързайте, защото като направиш тест твърде рано и е -си казваш, че е рано и после таиш надежди още няколко дни. Понякога М. закъснява и от стимулацията и като ти дойде след няколко дни закъснение чувството е много гадно. Казвам го от личен опит. На мен ми закъсня и двата пъти, когато правих стимулирано инсе - единият път 8 дни!

Не искам да ви отчайвам, а просто да ви предпазя от разочарования!
Стискам палци на всички ви пиленца и ще продължавам да ви чета ;):bfp: :bfp:


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #192 -: Юли 27, 2009, 15:05:56 pm »
Емануела :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
да пишеш как е минало като свършиш.
Бебо,как си?Ние с теб сме една след друга,нали?
Момичета,да ви попитам нещо.Другата седмица мислим да отидем на море за няколко дни.Питах Димитрова,тя каза,че няма проблем,даже по-добре било,да забравя какво съм правила.Обаче с тоя Утрогестан,както го слагам сутрин и вечер,нещо не ми се връзва.Дали е възможно сутришната доза да я пия? :oops:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #193 -: Юли 27, 2009, 15:18:28 pm »
Ехоооо! Момичета, в четвъртък за последно пих Марвелон, схемата ми беше 2*1. Е, сега сме понеделник и още чакам М. Никога не съм пила противозачатъчни, но това което прочетох в листовката на Марвелона и в нета за други препарати е, че 2-3 дни след спиране на приема трябва да дойде. Моля, някой ако е пил да ме осведоми, нормално ли е? Притеснявам се да не би пък сега да сме потиснали зверски функцията на яйчниците. При всички случаи отивам в петък при д-р Д. да види тоя задържан фоликул изчезнал ли е? Ако не кво ще правим незнам. Аз от тоя Марвелон щях да умра през първите няколко дни на приема. Не ми се ще да го пия още един месец, ама хич.

Пожелавам Ви една прекрасна седмица. Стискам палци на чакащите момичета. Не спирайте да вярвате във вашата приказка!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #194 -: Юли 27, 2009, 15:30:44 pm »
pebals, защо мислиш, че утрогестана пречи за морето?Според мен Димитрова щеше да каже , ако има проблем.Аз също съм на утрогестан и в събота ходин на басейн.Чела съм , че когато се пие има странични ефекти, като сънливост, замаяност, покачване на теглото.Но ти все пак я питай....може и да не е проблем.
ajena, дано да се е маханл фоликула.Днес ти е трети ден откакто си спряла хапчетат, така че може и да дойде скоро лелята :wink:А ако не е, можеш да обсъдиш с док да ти смени хапчетата...има толкова видове противозачатъчни...
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #195 -: Юли 27, 2009, 15:59:04 pm »
Здрасти пебълс. Да май сме една след друга. моето инсе беше на 23.
Добре съм - аз съм и отпуска, шетам си из къщи, кафенца разходки. Мисля да прескоча за ден -два до морето.
Старая се да не го мисля , ама то май е невъзможно - много , много. 
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #196 -: Юли 27, 2009, 19:43:18 pm »
Мина и моето инсе,Персенска каза,4е два фоликула са се спукали,то4но сме нацелили момента,по време на инсето съм била в овулация,имам о6те няколко,които не са се пукнали,но тя каза 4е два са достатъ4ни. :)

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #197 -: Юли 27, 2009, 20:35:13 pm »
emanuela, браво, браво.Силно стискам палци да стане бебо, а защо не и двечки :P
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #198 -: Юли 27, 2009, 21:14:07 pm »
violett мерси мила,дано,за две4ки не смея и да ме4тая :)И аз стискам палци на вси4ки ви :blowingdust: :bfp1:

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #199 -: Юли 28, 2009, 01:00:08 am »
здравейте момичета вчера на 9 ден от инсето ми се появи малко червено петънце бяхме тогава на басеина и на банския имах малко точно като 2 стотинки такова петно и се уплащих да не би да ми е дошла лелката но мисля че това е от иплантацията дано да е така че мн се претиснявам повече не ми се появи но аз се депресирах :( нормално ли е кажете?