0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #160 -: Юли 23, 2009, 14:20:43 pm »
emanuelaaa, много добре ми действат думите ти :)малко повече кураж винаги е от полза. аз самата се дразня на себе си, че така се отчайвам. знам, че не бива и че е вредно ама :balk_132: иначе, да, пия си послушно фолиева киселина вече поне 3-4 месеца и се надявам. още веднъж мерси за подкрепата. ще пиша каквото и да се случи :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #161 -: Юли 23, 2009, 23:22:43 pm »
Здравейте и от мен. На йсетне се прибрахме. Инсето мина на токушо спукан фоликул. На мен също не ми даде Димитрова лекарства. Аз този месец съм на изцяло естествен цикъл - можеби за това. Сега ще чакаме и ще доработваме сами до 06,08.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех на всички
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #162 -: Юли 23, 2009, 23:35:39 pm »
Здравейте и от мен. На йсетне се прибрахме. Инсето мина на токушо спукан фоликул. На мен също не ми даде Димитрова лекарства. Аз този месец съм на изцяло естествен цикъл - можеби за това. Сега ще чакаме и ще доработваме сами до 06,08.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех на всички

Късмет и ще чакаме да се похвалиш след има,няма 14 дена!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #163 -: Юли 23, 2009, 23:44:16 pm »
Успех bebo79 ,стискаме ти палци :bighug:

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #164 -: Юли 24, 2009, 13:39:44 pm »
Успех Бебо ;)))  :crossfingers:


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #165 -: Юли 24, 2009, 14:59:58 pm »
Здравейте и от мен  :)
Вече е седми ден и от моето инсе, а нищо не усещам :xНяма дори болки в гърдите, което е присъщо, когато се приемат прогестеронови препарати.Дано пък да е за добро :lol:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #166 -: Юли 24, 2009, 15:05:25 pm »
Вайлет,не се шашкай с тези гърди,че ако знаеш колко нерви съм изхабила заради тях....Това ми е 5 бременност и всеки път е различно.Просто си изчакай спокойно дните до теста,на 7 ден все още няма какво да чувстваш.

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #167 -: Юли 24, 2009, 16:02:53 pm »
Ухх TINI, успокояваш ме :lol:При теб имало ли е случай, в който да не са те боляли до датата на цикъла.От това, което чета виждам , че при повечето момичета са били доста болезнени и напрегнати....но при всеки е различно сигурно.Преди да започнем опити за бебе, винаги след ову са били болезнени.Откакто сме сериозни в опитите,никакви болки не усещам.Само след инсетата за два три дни, но предполагам, че е от утрогестана.Но....няма да се вманиачавам, зашото нищо не променям по този начин. :?
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #168 -: Юли 24, 2009, 16:05:50 pm »
Ами при предишната бременност,гърдите ме заболяваха,спадаха,а преди теста нищичко.Бях убедена,че ще е отрицателен,но не би-беше си положителен :).Имай вяра,ако има имплантация ,то тя е тези дни :wink:

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #169 -: Юли 24, 2009, 17:02:42 pm »
Хей,violett, и на мен ми  е 7 ден от инсеминацията. да не се окаже, че и на едно и също място сме я правили :D за съжаление, и аз като теб нищо не чувствам. Н И Щ О! нито гърди, нико корем, нито ми е лошо. а пък съм убудена, че все нещо бих почувтсвала, ако има бебче :( стискам ни палци, все пак. както и на другите момичета. :bighug:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #170 -: Юли 24, 2009, 17:19:35 pm »
упс, извинявай, violett, ти вече си писала къде ти е било инсето :oops:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #171 -: Юли 24, 2009, 17:44:33 pm »
kikimora, няма да се отчайваме.Както е писала TINI, ако ще има имплантация, тя тепърва предстои, а едва ли някой е усещал нещо преди нея.Има надежда :P
При теб гърдите болезнени ли са по принцип след ову?
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #172 -: Юли 24, 2009, 18:32:54 pm »
ами до преди година доста ме боляха гърдите след ову и особено преди М. но напоследък не ги усещам. вярно, че е рано за симтпоми, но пък при първата ми бременност ги усетих доста от рано. особено гадното потене. потта ми стана много нетипично силна като мирис и никакви дезодоранти и сапуни не помагаха :oops:освен това ми избиха и странни пъпки по лицето, и корем си ме болеше. говоря за симптоми, които почувствах поне семица преди положителния тест, който пък направих 2-3 дни преди датата на М. но всяка бременност е различна, имам куп приятелки, които нищичко не са усетили до полжителния тест. така че ще си стискаме палци и ще се надяваме :)
честно казано си мисля, че вместо да я таймираме тази моя овулация, сме я изпуснали. почти съм сигурна, че усетих пукането на фоликула около 20 часа преди инсето. а пък нали яйцеклетката живее само 12 ч. но ти си права - няма да се отчайваме! юли е хубав месец, дано ни е на късмет. ако не август ще е още по-хубав :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #173 -: Юли 24, 2009, 18:34:05 pm »
Ей, сладурани! Стискам палци на чакащите резултат и разбира се на тези, на които тези дни им предстои инсеминация. Аз вчера приключих с Марвелона и сега си чакам цикъла. Дано да дойде до 31.07, та да може д-р Димитрова да ме прегледа преди отпуската...
Мойта приятелка от Швейцария днес ми съобщи новината, че бебетата са 3(това и е второ ИКСИ)....На 15.08  е пак на преглед, за да редуцират едно, ако по естествен път не се е случило... Толкова се радвам за нея, така ме окрили тази новина...
Бамзе, чу ли новината...Ще стане с инвитро, аз също чакам да минат още две инсета и на есен се включвам там...
Бъдете усмихнати и силни прегръдки от мен!


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #174 -: Юли 24, 2009, 18:39:16 pm »
violett, забравих да ти кажа, че мен гърдите не са ме боляли и за миг през цялата бременност. ако по принцип си те болят, а сега не, това би могло да е признак, според мен. защото всяко нетипично за хормоните ни поведение може да бъде признак за бебе. не искам да те окуражавам излишно, но така смятам аз. поне при мен така беше :)
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #175 -: Юли 24, 2009, 18:50:50 pm »
bebo79,kikimora,violett дано това е нашия месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И моето инсе мина днес,и двата фоликула се бяха спукали .Тест на 8.08.,а дотогава утрогестан и фолиева киселина.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #176 -: Юли 24, 2009, 19:09:31 pm »
ами до преди година доста ме боляха гърдите след ову и особено преди М. но напоследък не ги усещам. вярно, че е рано за симтпоми, но пък при първата ми бременност ги усетих доста от рано. особено гадното потене. потта ми стана много нетипично силна като мирис и никакви дезодоранти и сапуни не помагаха :oops:освен това ми избиха и странни пъпки по лицето, и корем си ме болеше. говоря за симптоми, които почувствах поне семица преди положителния тест, който пък направих 2-3 дни преди датата на М. но всяка бременност е различна, имам куп приятелки, които нищичко не са усетили до полжителния тест. така че ще си стискаме палци и ще се надяваме :)
честно казано си мисля, че вместо да я таймираме тази моя овулация, сме я изпуснали. почти съм сигурна, че усетих пукането на фоликула около 20 часа преди инсето. а пък нали яйцеклетката живее само 12 ч. но ти си права - няма да се отчайваме! юли е хубав месец, дано ни е на късмет. ако не август ще е още по-хубав :)
Миличка, не можеш да си сигурна, кога се е пукнал фоликула.Лично говорих с Димитрова по този въпрос и тя каза, че не винаги болките или пробожданията означават спукване на фоликул точно на момента.И аз се бях преитеснила като теб точно. :lol:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #177 -: Юли 24, 2009, 20:31:59 pm »
10х,violett! успя да ми върнеш надеждата, че с моите сметки я бях изчислила като кауза пердута тази инсеминация :wink:щом и док го е казала, значи си е така и спирам да го мисля :)

присъединявам се към pebals и усилено стискам палци и аз този месец да е нашият :)
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #178 -: Юли 24, 2009, 21:04:44 pm »
Момичета, аз предлагам да се оставим на хубавото време и да си чакаме тестчетата. А те ще са :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Успех на всички :bighug:
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 21:06:28 pm от bebo79 »
*
инсеминация
« Отговор #179 -: Юли 24, 2009, 21:32:12 pm »
здравейте моля за помощ до колко дни след инсе да правя тест за бременност благодаря ви