0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инсеминации през Юли и Август 2009
« -: Юли 01, 2009, 11:47:57 am »
Добро утро момичета!

Пускам темичка за инсеминациите през Юли и Август. :))
Моля поне една бременелка да се мерне и да 'зареди' темата с ++ вирусчета! А ние веднага ще се цопнем под вирусите :)

Хайде късмет!  :pink_dust_1: :crossfingers: yahoo_17 preggo ylinfant stork-boy



« Последна редакция: Юли 01, 2009, 11:57:25 am от rashi »


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #1 -: Юли 01, 2009, 16:06:35 pm »
Ехо, никой ли няма днес в тази тема? Много странно!  :(


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #2 -: Юли 01, 2009, 16:40:14 pm »
Честита нова темичка-нов месец нов късмет!
Да е много късметлийска и да я напълните с +++++++++ резултати!
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #3 -: Юли 01, 2009, 18:06:44 pm »
Виолетке, какво стана с теб? Чакаме резултати :):crossfingers: :crossfingers:


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #4 -: Юли 01, 2009, 20:37:22 pm »
Правих тест днес, но е птрицателен :balk_146:Много се депресирах и разочаровах.Но на всички ни е познато това чуство.Дано някой все пак се похвали в тази темичка най-сетне.Стискам ви палци, момичета. :bighug:Ще продължавам да ви чета и да пиша.Целувки на всички.
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #5 -: Юли 01, 2009, 21:03:23 pm »
Здравейте и от мен. Успех на всички които ще споделят през двата месеца, аз ще се включа може би септември, но сега ще Ви следя изкъсо за новини и ще стискам силно палци.
Виолет не губи надежда ние сме с теб и те  :bighug:
През юли ще правя диагностична лапароскопия за проходимост на тръбите и надявам се септември Инси след като видим как са се справили момчетата, дали са по подвижни след няколко месеца с Трибестан и Проксиид Плюс. При мен уж всичко е ОК даже си имам фоликул 23мм на ЕЦ, но мъжо е с олигоспермия - лека степен /март месец беше тежка степен/
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #6 -: Юли 01, 2009, 21:56:33 pm »
Здравейте момичета! Мъчно ми е, че предната тема я затваряме. Силно вярвам, че в новата обаче нещата по съвсем друг начин ще изглеждат!

Моята втора инсеминация приключи неуспешно вчера. В петък отивам при д-р Димитрова и започваме трета. Ще я попитам дали при нас има неизяснен стерилитет (и трябва да правим 4 инсета) или имаме определено мъжки фактор (морфолгия-6 % по Крюгер, много високи антиспермални антитела-55 % на единия вид и 25 % на другия) и може да ми подготвят документи за инитро фонда. Ако е второто и третата инсеминация е неуспешна сме решили Септември да си самофинансираме един опит Инвитро/ИКСИ.

Моя позната преминала през инсета и две инвитро сподели с мен, че лятото и зимата нещата почти не ставали... Вие имате ли подобни наблюдения и информация?

Прегръщам ви силно, мили момичета!

Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #7 -: Юли 01, 2009, 22:18:10 pm »
ajena, много съжалявам :bighug:
Дано третото инсе е успешно.Аз мисля, че нещата стават, когато си поискат :P и в най- чудния за нас момент...точно, когато не очакваме.Понеже всички толкова много го искаме и бебо затова се бави.Но....хубавите неща стават бавно :P Успех на всички и дано тази темичка се напълни с много бременилки.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #8 -: Юли 01, 2009, 22:38:35 pm »
Честита нова тема,момичета!Само положителни тестчета и пухкави бебчета да има :D :blowingdust:

*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #9 -: Юли 02, 2009, 11:45:01 am »
Ехей, събудихте се сладуранки :)

Виолетка много  :bighug:

Ajenka, ние сме горе долу като вас, но докторът каза, че няма да ни пуска по мъжки фактор - било рисковано, защото с няколко процента по Крюгер има забременели. Мен ме посъветваха да си направя 4-тото инсе и го направих само заради това. 

Иначе, не съм чувала успеваемостта да се влияе от сезона. Едва ли! :)

Титита, добре дошла  :welcome_1:


Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #10 -: Юли 02, 2009, 12:21:59 pm »
здравейте момичета,искам да ви попитам значи миналия месец ми правеха лапароскопия и сега юли ще правим инсе чета тука че вскички след лапарото изчакват 2 месеца и тогава а  на мен доки ми каза че няма проблем веднага след лапаро да се направи инсе много съм объркана незнам правилно ли е или не? :balk_144:
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #11 -: Юли 02, 2009, 12:33:40 pm »
Предполагм, че всичко зависи от това каква е лапароскопията диагностична или оперативна.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #12 -: Юли 02, 2009, 12:42:22 pm »
ами левата ми тръба е била нагъната и са я изправили а също така са ми дубчени яйчниците това са ми правили смятам че щом док казва че може значи е така
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #13 -: Юли 02, 2009, 15:06:01 pm »
Ajena, съжалявам мила!  :bighug:
Нямам наблюдение как са били нещата през зимата, ама като гледам това лято, успехът с инсетата в този сайт е нулев. Виж във форума за ин витро чета, че има забременели момичета. Ние ли нямаме късмет, някъде бъркаме ли, незнам. Айде, аз съм по-стара и при мен сигурно възрастта е фактор, но вие сте млади. Защо не става? Толкова разчитах на тези инсеминации, мислех, че щом не се открива сериозен проблем, няма смисъл да се прави ин витро..., а то...  :?
Дано този месец да е по-късметлийски, ако не - На есен с песен!
Стискам палци на всички ви, момичета! Който е в процедура - да успее, който е в почивка - да има късмета да го направи почивайки и наесен всички да сме по-щастливи!
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 15:30:06 pm от Meme »
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #14 -: Юли 02, 2009, 22:20:42 pm »
Ей, Меменце! Какво значи "вие младите"? Аз съм на 34, акъла ми е като на тинейджър и съм много "луда"... Не мисля, че гоня последен влак, ама...

Утре д-р Димитрова ще я разпитвам на дълго и широко-списък с въпроси ше си направя, за да не изпусна нещо. За мен тази инсеминация беше изпусната-при първата ми сложиха Овитрел при фоликул 18 мм и усетих спукването му вечерта преди процедурата, а при тази ми биха Прегнил сутринта в четвъртък при фоликул 20 мм, а инсето беше за събота сутринта и според мен и според ову теста бях в овулация в петък...Освен това имаше много хора и закъсняхме с манипулацията с още 3 часа, стана почти 14 ч...

Изобщо четейки литература по въпроса стигам за пореден път до извода, че при сериозен мъжки фактор шанса е много, много малък...И мен това с успеваемостта на "нашите темички" ме тревожи. Снощи и в бг-мама рових и там не е по-различно, за съжаление.

Абе почваме утре 3-та, пък може приказката "три за щастие" да се окаже вярна!

Мили борбени момичета пишете, споделяйте, много ми е приятно след работа да ви чета!
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #15 -: Юли 03, 2009, 00:42:59 am »
ajena, съгласна съм относно успеваемостта на инсетата.Ето , аз съм на 25 год...с проходими тръби и видимо никакъв проблем.Мъжът ми е с рекордна спермограма(90 млн.), а пък и третото ми инсе за съжаление завърши с неуспех.Днес правих кръвен  - 1.38 (реф 0.00-8.50) и вече усешам , че лелката идва :balk_145:
Ще правя и четвърто, само за да имам право да кандидатствам за ин витро.
Момичета, въпреки "невървежа" на темичката", знайте че всяко зло за добро, и след лошото винаги идва и доброто.Така че, и нас ни очаква голямото щастие....просто малко се бави, но надявам се не за дълго. :bighug:
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #16 -: Юли 03, 2009, 11:43:29 am »
Добро утро сладурки :)

Горе главите. Има и успели да забременеят от инсе. Наистина са малко, но важното е, че има надежда!  yahoo_17

Адженка, моля те пиши какво ти е отговорила Димитрова и успеххххх :)

Вили, мила, много съжалявам! Дано пък не дойде пустата гадина!

Мемчо, мила, ти си ни надеждата сега :) Пък ако не е писано да стане, на есен заедно в темичката за ин-витро и пак ще се подкрепяме :pink_dust_1:


*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #17 -: Юли 03, 2009, 13:48:08 pm »
Ааааа, Раши, чакаме първо Ивето да се отчете, после съм аз и после ти. Ивето нещо се загуби напоследък, но се надявам да е добре и да ни зарадва най-накрая.  :goodluck:
Виолетка, надеждата умира последна. Аз продължавам да се надявам, че при теб още не всичко е загубено.  :crossfingers:
Аджи, чакаме инфото от Димитрова. Според мен таймирането на инсетата е много важно, а имам впечатление, че докторите предпочитат да е по-късно процедурата и да е ясно, че са се спукали фоликулите. Аз при първите 3 инсета въобще не бях в час с таймирането. Петото го таймирах идеално, болките почнаха около 2 часа преди процедурата и при прегледа фоликулите се бяха спукали, ама резултатът пак беше нулев. Аз вече се настройвам за ин витро наесен. Абе, да сме здрави!
Аджи, Вили, дано да потвърдите статистиката за най-висок резултат при 3-то инсе! osi_9

« Последна редакция: Юли 03, 2009, 13:52:18 pm от Meme »
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #18 -: Юли 03, 2009, 17:33:28 pm »
Здравейте и от мен.От известно време ви чета,но сега реших да се включа.Накратко за мен-имам син на три години,от трета инсеминация през лятото.Тази година със съпругът ми решихме,че ще направим опит за второ детенце с инсе и ако не стане спираме дотук.През април направихме всички изследвания и тъкмо щяхме да стартираме през май,плануваха операция на детето.От притеснения ли от какво цикъла ми се разбърка здраво.След като приключихме с това,при преглед доктора установи ,че имам добър фоликул за естествен цикъл и предложи да не го пропускаме.Така на 26,петък ми правиха инсе ,на спукан фоликул.От днес обаче имам признаци на ПМС,така,че опита го отписвам.Чакам да ми дойде и продължавам този месец със стимулация.
Желая на всички късмет,и не отписвайте лятото.
*
Re: Инсеминации през Юли и Август 2009
« Отговор #19 -: Юли 03, 2009, 17:41:25 pm »
Успех Пебълс :) Вдъхваш ни надежда ей :)
Ама ти как така имаш ПМС? Моето инсе беше също на 26ти и сега ми е 21 ден от цикъла. Много рано за ПМС още, недей се психира!  :D
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 17:49:30 pm от rashi »