0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #60 -: Юни 29, 2009, 23:37:03 pm »
Не се сърдя Анизи. Обаче на следващото събиране ще свири ли онзи дует, трио, квартет ли беше ? Нали заформяхте нещо ? Аз може ли да се включа с китара или с дайре . Нали не позволихте да грача (опа, да пея), поне може да дрънкам там и аз на нещичко :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #61 -: Юни 29, 2009, 23:47:56 pm »
Лелееее, момичета още се треса от смях като ви чета и не мога да се успокоя  :lol:
Гардже, страхотен линк със снимката си пратила, но Анизи направо ме разби с коментарите и накрая с "голата" ти снимка  :lol: ох, пак се почна...  :lol: А и на Веселушко не сте останали длъжни, само аз се разминах леко.
А сега сериозно...снимките са страхотни, а и както разбирам страхотно сте си изкарали! Големи сладурани сте и варненки и софиянки и ви обещавам, че на следващата среща ще зарежа всичко и ще дойда да ви видя!  :)
П.П.Гардже, наистина цайсите са много яки!  :wink:


Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #62 -: Юни 29, 2009, 23:53:50 pm »

Джиджи, подразбрах аз нещо за  :bfp:  но с уговорки... зарадвай ни, моля те, пък макар и с тестче, че голяма суша напоследък в темата. Ти само обяви добрата вест, и Оркестърът без име ще удари в твоя чест един победен марш за 5 пиана и цигулка  :bighug:



как ми се иска самоооооо.....
обещавам, ако всичко е наред и бебо си е на местото, първа тук ще цъфна със фанфари да оповестя добрата вест. за сега си трая, че "парен каша духа"


Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #63 -: Юни 30, 2009, 00:20:15 am »
Гардже, за това че не дойде и се ската няма да ти издърпаме ушичките (това ще го направим на весел ушко  :wink: ), а ще ти оскубем перцата и ще те оставм ето така !!!!
Анизка взех си бележка и следващия път като разперя ушите ще долетя набърза ръка където и да сте- че и на гости мога да ти дойда  :D :D Така като гледам пет-шест размахвания и съм при теб  8)
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #64 -: Юни 30, 2009, 01:38:08 am »
Лека нощ момичета и сладки сънища.
http://www.youtube.com/watch?v=7QC-6SIISQE&hl=bg

Завиждам ви за срещите, защо са само в София или Варна, ами ние от филибето какво да правим?  :balk_144:
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 01:41:19 am от Чоки »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #65 -: Юни 30, 2009, 09:09:18 am »
Добро утро,мацките.Гледам снощи в мое отсъствие голям купон е било тук.
Гардже,и аз се присъединявам към скубането на пера,да знаеш.Вселушко и ти не се спотайвай и твоите уши отидаха.Елинка и Деска и те ще са с издърпани уши.Ама нищонадявам се съвсем скоро да се организираме всички и после всеки месец по веднъж да ни стане каго традиция.
Джиджи ,стискам палци душата.
Хайде,момичета време е да валят положителни тестове,че какво е то туй прогнозата за времето дъжд и гръмотевици,хайде при нас да завали як дажд от  :bfp:,придружени с гръмотевици и Цигуларче ще посвири даже на всяка поотделно.
Лек ден ви желая,отивам да се трудя и от работа като остане време ще ви нагледам пак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #66 -: Юни 30, 2009, 09:33:52 am »
ДОБРО УТРО БАНДА :D


Гледам вчера добре сте се забавлявали :DМного благодаря за пожеланията на всички. :P
Видях снимките :wink:ама много сте сладки  :Dсамо ме хваща още яд че не можах да дойда и аз :(Но нищо следващия път можеби ще успея :?


СПОРЕН И ПРЕКРАСЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #67 -: Юни 30, 2009, 10:00:47 am »
Добро утро ...
та .. днес работен ден ли казахте е ? Пак ли ? Ох, хайде ще се наддигам тогава.. колкото и да ми се ще да крепя леглото. Абе защо не измислят някоя работа - да ходя когато си поискам и ако поискам ?
 Веси наредиха ли те и теб, мило ? О-о-о на кака :) Следващия път първи ще идем, за да не ни се карат после :)
 Елси, ти какво се размина метър бе ? Я нещо и с теб да се погаврят ?
 Лек ден на всички, да минава бързо и да е су-у-у-пер приятен !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #68 -: Юни 30, 2009, 10:35:00 am »
Добро Утро! Много се посмях, докато ви из изчета от вчера!  :lol: :lol: :lol:
Приятен ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #69 -: Юни 30, 2009, 10:35:37 am »
ама не мога да го заключа. като сложа линка тук и се виждат снимките. затова питам. ще ти пратя линка на лични :D
http://snimka.bg/album.php?album_id=394750
ааааааааааа, то стана бе  :D
Добро утро, голям купон сте си захормили вие тука снощи!   :lol:
Вики и Дениска - ако може някой да ми прати и на мен паролата и ника да ги разгледам моля  :wink:

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #70 -: Юни 30, 2009, 11:19:28 am »
Добро утро и от мен :D

Гледай ги ти наште как са се позабавлявали снощи :lol: :lol: :lol:

Аз искам да ви почерпя, че днес помъдрявам с още една година :lol:


Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #71 -: Юни 30, 2009, 11:45:07 am »
Добро утро, мацки!
Маринка, благодаря за прекрасното кафенце и междувременно си прибирам издърпаните уши!  :D
Охоо, какво виждам..имаме си рожденничка Радостинка! Честито, мила, желая ти много здраве, любов и щастието да прегърнеш своето дългоочаквано бебче!



*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #72 -: Юни 30, 2009, 12:07:20 pm »
Добро утро сладуранки мои  :D
Честит Рожден Ден Радосттинка!Желая ти много здраве, щастие и сбъдване на най-съкровената ти мечта!Весел празник!
Сега да попитам защо в албума са само тези снимки дето аз ги снимах другите още ли не са си свалили снимките ааамааахааа ми искам и аз да се видя каква съм "красавица" ще дърпам уши и  osi_6.
Желая ви прекрасен ден.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #73 -: Юни 30, 2009, 12:14:50 pm »
Здравейте сладурки  :D
Радостинка честит рожден ден   :hbirth:  желая ти много здраве и късмет.Каквото ти е на сърцето-това да ти е в ръцете   :balk_21:
Гардже хахахах ама хубавичко са те оскубали тебе  :lol: -другия път няма да посмееш да не присъстваш на срещата  :wink:
Ти какво си се притеснила че на мен не ми се карат-ами как да ми се карат като те момичетата не ме познават така като вие си общувате тук.Та затова не съм им липсвала  :wink:
Момичета ще може ли и аз да надникна в албумчето ви  :balk_56:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #74 -: Юни 30, 2009, 12:17:05 pm »
Радостинкааа, честит рожден дееен  :) Всичко най-прекрасно ти желая, много усмивки и весели моменти, а в скоро време:

И един прекрасен, уханен букет за теб, току-що набран от градината в някоя топла страна :


« Последна редакция: Юни 30, 2009, 12:45:07 pm от Елфи »
[/url][/url]
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #75 -: Юни 30, 2009, 12:25:29 pm »
здравейте, момичета! красив и усмихнат ден на всички. :P

маринка, благодаря ти. надявам се всичко да е наред и да повлека крак, в най-скоро време да "изпразним" тая тема и да се преместим всички в темата на бременните, а малко по-късно и в "отглеждане на деца /и гарджета/ от......до.......  :wink:

радостинка, честит рожден ден. да си жива и здрава и на следващия ти рожден ден в скута ти да има поне едно малко пакостниче  :wink:

може ли и на мен да пратите паролата за снимките?


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #76 -: Юни 30, 2009, 12:29:50 pm »
jasmin_veni, моля, намали снимката в поста си.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #77 -: Юни 30, 2009, 12:34:39 pm »
Цитат
Сега за снимките всичко хубаво, ама освен Фибчо друг не мога да разпозная. ха така - нека се чудя, нали ?
Ай сега да ви видя,гепахте ни в кое заведение сме били,айде сега познай коя коя е.Елинка,пък на теб също ушите ти са издърпани,не се цепи от колектива  :lol:Ама Гарджето как ни изюрка с тая нейна снимка,викам си аз "Е,не дойде,ама поне за другата среща ще знаем как изглежда",отварям и какво да видя,гарга :lol:
Радостинка и тук ,честит рожден ден.Благодаря за почерпката.
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 12:45:20 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #78 -: Юни 30, 2009, 12:37:38 pm »
Добро утро момичета!
Честит рожден ден  Радостинка, пожелавам ти тази година да ти се сбъднат всички мечти и най- вече една от тях  preggo  :bighug:

Момичета искам да ви попитм нещо във връзка със вит.А. Вярно ли е,че приемането но вит.А стимулира отдулянето на яйцеклетката, и кога трябвя да се започне да се пие и кога да се спре?
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 12:39:57 pm от nadelin »

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #79 -: Юни 30, 2009, 12:50:31 pm »
Здравейте сладурки  :D
А така няма само моите уши да са издърпани- вече 2 метра дълги станаха, ще заприличам в скоро време на слончето Дъмбо  8) :lol:
Radosttinka ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИЧКА  :happy_birthday_1: Бъди жива и здрава, безмерно обичана, безкрайно щастлива и нека другата година празнувате този прекрасен празник поне тримка  :bori_016: :bori_004: