0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #240 -: Юли 03, 2009, 19:29:29 pm »
Дени, мерси за инфо-то мила :) От всичко прочетено, само около 20 % понятни за мен думи и изрази имаше :( И пак се говори предимно за такива антитела при мъжа. А на мен ми е интересно, ако мъжа няма проблем със СГ, налага ли се и това да изследва?



Ох ами и на мен така това, което разбрах е, че тези антитела влияят на оплождането, имплантацията и може да доведат до ранен спонтанен аборт както в моя случай явно затова са ми ги назначили на мен.Дано не ви се налага да правите още изследвания, а направо да ви посети щъркела  stork-boy :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Я да пием по кафенце  :D
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #241 -: Юли 03, 2009, 19:48:39 pm »
Веселушко, честито и от мен!
Джиджи, много се радвам и за теб - твоята новина не е така отлежала като на Веселушко, но двете идеално запълнихте вакуума, който се беше заформил в темата...
Пожелавам ви лека и щастлива бременност, и здрави бебенца накрая!
Виви, с малко закъснение, честита ти племенница и дано скоро се сдобие с братовчедче!
Приятна петъчна вечер на всички!

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #242 -: Юли 03, 2009, 19:54:43 pm »
момичета, вижте на какво се натъкнах случайно:
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2268611
сигурно пак е като "доказването", че цигарите били полезни за незнам си какво.


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #243 -: Юли 03, 2009, 20:57:11 pm »
момичета, вижте на какво се натъкнах случайно:
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2268611
сигурно пак е като "доказването", че цигарите били полезни за незнам си какво.

Оле, дано това изследване греши .. Как секс всеки ден бе хора  :lol:  :lol: Аз да не съм на 20г. Кога бях млада ехейййй, кога беше то - ама тогава пък нямах ищах за бебета и все се молех да не стане случайно .. Ей на чул ме Господ и сега ме забрави тук да му се моля за обратното.
 Но .. ще пръкна и аз някое гардже
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #244 -: Юли 03, 2009, 21:09:06 pm »
Охооо гледай гледай днес имаме много настроение и как не с такива хубави новини!
Веселушко честито миличка !
Едно голямо гуш от мен и само хубави моменти и накрая най хубавото и здраво бебенце!
Хриси видя ли мила всичко е на ред сега надявам се вече си се успокоила !
Джиджи пак честито  :balk_21:
Айде милички аз ще се оправям че тая вечер милото ще ме води на кръчмичка !
Приятна почивка на всички!
[/url]
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #245 -: Юли 03, 2009, 21:17:42 pm »
момичета, вижте на какво се натъкнах случайно:
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2268611
сигурно пак е като "доказването", че цигарите били полезни за незнам си какво.

Оле, дано това изследване греши .. Как секс всеки ден бе хора  :lol:  :lol: Аз да не съм на 20г. Кога бях млада ехейййй, кога беше то - ама тогава пък нямах ищах за бебета и все се молех да не стане случайно .. Ей на чул ме Господ и сега ме забрави тук да му се моля за обратното.
 Но .. ще пръкна и аз някое гардже

мани, то за нас и през ден си е цяло изпитание.  8O  тия хора милост нямат  :lol:


*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #246 -: Юли 03, 2009, 21:26:10 pm »
Еееееииии момичета много ме зарадвахте с тези хубави новини.Пожелавам ви най-леките 9 месеца и на финала здрави и пухкави бебчета.Почвам да се ядосвам защо не съм се включила по рано в тази тема,като не мога да се зарадвам за себе си поне за вас да се радвам.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #247 -: Юли 03, 2009, 21:48:27 pm »
Почвам да се ядосвам защо не съм се включила по рано в тази тема,като не мога да се зарадвам за себе си поне за вас да се радвам.
Ами аз от кога ти казвам да се включиш ама ти си траеш амаааааха  :wink:
Гардже и Джиджи ама недейте така моля млади сме още.Правете сега докато можете на спокойствие, че като се появи бебчо ще се чудите какви фокуси да правите за единия му секс  :oops: ние с мъжо сме професионалисти вече в измислянето на причини ,за да си стои малкия в стаята поне за малко без да идва при нас :oops: :oops: :oops:.
Айде лека вечер мацки.До утре.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #248 -: Юли 03, 2009, 21:53:36 pm »
Цитат
ние с мъжо сме професионалисти вече в измислянето на причини ,за да си стои малкия в стаята поне за малко без да идва при нас
Оле, Дени - умирам да споделиш поне 2-3 такива .. хахаха
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #249 -: Юли 03, 2009, 22:09:51 pm »
Днес нямах никакво време дори да надникна, а то толкова хубави новини имало...
Хриска, честито  :heartbeat:!!!
Джиджи - спокойно мила, чакаме двойна радост!
Веселушко...направо останах без дъх!Честито и лека бременност до края!
Ще ви наглеждан в събота и неделя, че после цяла седмица няма да ви има, нооооооо какъв бум на  :bfp: ще ееееее......
Лека вечер!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #250 -: Юли 03, 2009, 22:21:43 pm »

Оле, Дени - умирам да споделиш поне 2-3 такива .. хахаха
Стискам палци много скоро да имате нужда от подобни съвети аз съм насреща и ще помагам  :wink: и за да ви задоволя любопитството най-сигурния начин е като му кажем, че ако изгледа тази серия на детското без да излиза от стаята ще получи еди какво си(нещо което иска) :D
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #251 -: Юли 03, 2009, 23:27:04 pm »
Ей ама да не ви оставя за малко и пишете ли пишете,ама тъй трябва да е,трябва да има активност в темичката ни.Аз съм толкова горда със себе си,не съм била чак такъв карък щом в темата която съм пуснала заваляха хубавите новинки.Айде и събота и неделя да има още положителни тестове.Оф какво ще правим после без форум толкова време бе хора,на мен ще ми е много тъпо без вас.
Айде лека вечер от мен,ще изгледам една серийка от 1001 нощ и ще лягам,че утре съм на работа,а след това се каним да ходим на риболов с приспиване,дано да не вали де.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #252 -: Юли 03, 2009, 23:47:19 pm »
Момичета я вижте на каква интересна публикация се натъкнах:
http://www.moreto.net/novini.php?n=51100
Маринка, тоз сериал няма ли край бре? Хайде през лятото поне зарежи ТВ-то и филмчетата и обърни внимание на природата. И утре някой рибок да хванеш .. да не ми се вяснеш с някоя трицонка или гьомюш ... хахаха :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #253 -: Юли 04, 2009, 08:20:28 am »
здравейте милички,
да сложа едно ранно кафенце,а?

Честито на Веселушко и Джиджи и на Хриска :heartbeat: Пазете се и никакви ядове занапред!!!! :crossfingers:

Ето спамчета от мен за другите сладурки  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 08:26:47 am от meg4o »
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #254 -: Юли 04, 2009, 09:00:04 am »
Добро утро,хубавици.Мегчо,мерси за кафенцето.А ти как си?
Гардже,аз от сериала гледам по една серийка на ден за приспиване.Пък за рибката,отиваме за шарани бе какви ти трицонки,ама ми е малка въдичката чеако закачи някой голям не знам ще трябва в реката да се хвърлям,че ще ми потроши въдичката :lol:.Всъщност отиваме на Камчия ,много хубави местенца има за пикник,миналата година често ходехме.
Лек ден и приятна почивка на почиващите,а плажуващите нали знаете,по-често се обръщайте че да не стане беля.Пък по другата седм.като ни пуснат сайта му е време за среща на Варненки да се съберем всички вече,да си заплюеме едно заведение за ежемесечните ни срещи.Айде до по-късно като ида на работа пак ще ви нагледам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #255 -: Юли 04, 2009, 09:15:40 am »
Добро утро и от мен! Много спите май мацки?


Ха така Мегчо е сервирала кафенце, закука и вирусчета-пу за мене първа да награбя от всичко, че и както съм гладна мога и с това да закуся

Хайде приятен и усмихнат ден на всички! Силно гуш и много мисля за вас!!!
п.с.Марнка ме изпревари, но аз нея си я обичкам така че и давам път, особенно към вирусчетата!!!
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #256 -: Юли 04, 2009, 09:45:08 am »
Мегчо,мерси за кафенцето.А ти как си?[/left][/left]


Добре съм Миличка, растем с беболинка :D. Тя много ритка и напоследък не мога да спя(не заради това ,де), та затова така рано слагам кафенцето :wink:
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 09:47:38 am от meg4o »
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #257 -: Юли 04, 2009, 09:53:13 am »
Добро утро и от мен ..
Еййй, Анизи събуди ме значи :) Как ни приканваш да ставаме само :) Ами събота е бе мила, как няма да се спи... Ш-ш-ш-т да не събудим и останалите :)
Грабвам по една закусчица и почвам да планирам деня. Като гледам май не е много слънчево, а ? Но може да е от щорите .. хи-хи Ще се поизлежавам аз още малко и после ще умувам кой път да хващам :) Ден за размисъл, преди изборите. Да идете да гласувате ей...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #258 -: Юли 04, 2009, 10:29:32 am »
О, Гардженце извинявай-хайде нани, нани, нани ,спинкай малкo гардженце.....http://www.vbox7.com/play:be6e4b0e
Сладуранките ми спят, явно цяла нощ са http://vbox7.com/play:8845789e
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 10:39:20 am от anizi »
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #259 -: Юли 04, 2009, 10:48:49 am »
ООО добро утро и от мен!
Гледам Анизка е в много духовито настроение !
 :D :D :D :D
Мегчо мерси за кафенцето и за вирусчетата!
Аз  днес почивам но се събудих в мързеливо настроение!
А имам толкова работа  в къщи ...
[/url]