0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #220 -: Юли 03, 2009, 13:31:59 pm »
Много хубави новини, Джиджи и Хриска! Стискам палци да е все така до края и щастливи да гушнете своите бебчета!  :bori_008: :bori_004:
Веселушко, много ме зарадва! Всяка от нас има своите притеснения и суеверия. Радвам се да чуя, че всичко е наред при теб и ти желая лека бременност и сладък бебешок! :babbycarrage:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #221 -: Юли 03, 2009, 13:38:51 pm »
лЕЛЕЕЕ,Веселу6кооо,нямам време хи4 ,ама такава новина няма6е как да не реагирам!!!
От все сърце ти пожелавам ВСИ4КО да е по мед и масло,та 4ак докато ти накърти :wink: :wink: :wink: Силно те гу6кам и много много се радвам!!!

Гардже,ти за какви антиспермални?Те са си едни бе :ask:?И съм 4увала 4е ако има такива само инвитро е ре6ението....може и да бъркам...антисмермалните тела,убиват спарматозоида и до оплождане не може да се стигне,за това казват инвитро...имунолог;анти тела са др.-те убиват полода.. Абе дано не е проблем,все пак си в реф.стойности!Питай Денис,тя има по-то4но инфо :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #222 -: Юли 03, 2009, 14:10:42 pm »
Веселушко, това е просто прекрасна новина!!!!!!! Страшно се радвам и ти желая безпроблемна бременност!!!!
Хриси, честито ви сърчице....
Дано се напълне темата с много  :bfp:
Фиби, не знаех, че имаш също и скрити способности на гадател  :wink:

Лек и спорен ден на всички!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #223 -: Юли 03, 2009, 14:15:26 pm »
radosttinka,jasmin_veni,rashi,dgina,garga,Meme,fibo, lucrecia   :bighug: :hug2: :balk_21: :balk_21: Милички мои ще ме разплачете като чета прекрасните ви думички и пожелания  :grouphug2: Благодаря ви от сърце  :balk_102: :balk_21: dginka вярно, че писа че някой се спотайва и аз веднага си помислих, че пишеш за мен, а после се зачудих откъде може да си разбрала и веднага отвхърлих мисълта и казвам сигурно има и някой друг  :oops: Явно съм била много подозрителна  :wink: И двете с fib4o имате шесто чувство- трябва да работите в тайните служби  :hug2:
hriska честито сърчице -сега се успокой и стига вече с тези тревоги  :D
Viviq и аз мисля, че прогестерона ти е супер  :D
gardge за съжаление нищо незнам за тия антиспермиални тела -защо не питаш доки за тях  :? Но и аз си мисля, че не се изследват тези в кръвта ами по друг начин  .
Луци- fib4o и djinka според мен имат направо кристални топки  :D
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #224 -: Юли 03, 2009, 14:34:12 pm »
благодаря ви момичета. много сте мили   :bighug:
както си мислехме, че седмицата е много вяла, май се оказа, че се събрахме доста  preggo

хриска, честито ти сърчице
веселушко, честити и на теб. как устиска толкова време. браво на теб :) колко си се притеснявала, а иначе мен успокояваше  :)

пожелавам на всички момичета тук, които споделяме една и съща мечта, скоро да могат да я сбъднат. само не им пожелавам да са такива "впрегнати" като мен.......и веселучко  :wink:

хайде има още време до края на седмицата, чакаме още включване
 :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust:
ще ви пусна няколко вирусчета, макар че докато не разбера, че всичко е наред още немога да се приема съвсем за бременна :) дано ви донеса късмет


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #225 -: Юли 03, 2009, 14:48:53 pm »
Здравейте милички!Аз 2-3 дни нямах време да дишам,а не да пиша и сега едвам успщх да ви изчета.Но се начетох на хубави новини.
Честито на Веселушко,на Джиджи и сърчицето на Хриска!
Желая ви лека бременност и здрави бебета на края.
Възхищавам се на търпението на Веселушко.На мен ако някога ми се случи това щастие имам чувството,че ще съобщя по телевизята новината и то веднага.Аз съм много нетърпелива.
На Виви   да и честитя племенничката,с малко закъснение.Скоро да си има братовчедчета.
Желая ви лек ден куклички.
  <br />
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #226 -: Юли 03, 2009, 15:01:15 pm »
Ех какви хубави новини имаме днес :) :) дано всеки ден да има такива :)
Веселушко - честито!!! желая ти безпроблемни 9 (те са май по-малко вече:) месеца и накрая да гушнеш най-прекрасното и здраво бебче :)
джиджи - дано пък високото чгх ти донесе двойна радост :) :) :)
хриска - честито ти сърчице  :) :) :)

приятен петъчен следобед на всички и много усмивки :) :) :) 




*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #227 -: Юли 03, 2009, 15:05:09 pm »
Голямо Честито от цялото ми сърце на всички с добри новини!   :balk_47:

Раши, превеждам технологии и съм много зле с времето! Обичам ви всички!  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #228 -: Юли 03, 2009, 15:34:43 pm »
Здравейте сладуранки,
Веселушко направо ме просълзи с тази новина!!!!!!!!!!Честито,безпроблемна бременност и  здраво бебче на финала :bori_002:
Честито туптящо сърчице Хриска!!!!
Лек ден на всички!!!!!!! :bighug:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #229 -: Юли 03, 2009, 15:35:22 pm »
Ехаааааа какви хубави новини си имаме тук.
Веселушко нормално е понякога да сме сеуверени,ЧЕСТИТО,желая ти най-леките 9м. и най-сладкото бебче след това.
Хриска,честито  :heartbeat: и да си изпълниш обещанието,което си дала на док.
 
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #230 -: Юли 03, 2009, 16:25:42 pm »
мила Веси честито и тук въпреки , че от друго място си те знаех  :wink:
 :bighug:
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #231 -: Юли 03, 2009, 16:50:31 pm »
Веселушкоооооо, честито мила! Много се радвам за теб и най-вече, че реши да споделиш с нас хубавата новина! Желая ти безпроблемна бременност и най-сладкото бебче! Ах, ти сладурано  :balk_21: Вече всички да знаят, ако имате тайна, кажете я на Веселушко, тя няма да ви издаде никога!
Анмар, стига си работила, днес е петък и трябва да мислим за шефовете..
Джиджи, хайде дано радоста ти ти да е двойна. Хрис, честито сърчице и от мен!
Дано и следващата седмица хубавите новини продължат, че след профилактиката да се напълни темичката само с +++++++++  :D


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #232 -: Юли 03, 2009, 17:05:53 pm »
Здравейте мацки и от мен!!!!
Ах тиииии Веселушкооооо, затова ли ми каза, че ще има за какво да говориш, обаче не му е времетоооо!!! Сигурна бях, че ще ни изненадаш, особенно като и не дойде на срещатааааа!!!!  osi_6 Хайде официално честито и от мен! Пожелавам ти най-леките вече 6 месеца и най-сладурското бебешоче на финала!!!  :bighug: :bighug: :babyflips: :bighug:
Аз за тази седмица се наработих и сега мисля да спя на 100%, да почивам, да ходя на басейн, на разходки.....само хубави неща да правя!!!
Нали знаете милички, че всички ви обичам!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #233 -: Юли 03, 2009, 17:10:45 pm »
джиджи,titibar,nadentse,anmar,malvina82,cvete78,prinston,deska_meska,anizi  :balk_21: :bighug: Благодаря ви от сърце сладурки много ме трогнахте всички- нямам думи просто  :hug2:
prinston разконспирирала си ме ти от друго място явно- така е като се подвизавам навсякъде с един и същи ник ама и вас ви изловявам аз  :balk_21:
А за пазене на тайна съм първа пушка- нищо не може да измъкнете от мен  :lol: :lol:
джиджи аз вяра в другите имам много голяма и знам, че всичко ще е наред- по-лесно ми е да бъда силна заради някой друг и да му давам кураж, отколкото за себе си- ама ти си знаеш, че всичко ще е 100% перфектно  :D
Хайде сега всички да си изкарат едни невероятни и изпълнени с удоволствия и релакс почивни дни, а след профилактиката да не можем да изброим хубавите новини и положителни тестове  :bfp:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #234 -: Юли 03, 2009, 17:17:35 pm »
А бе имаше една приказка "ако Нострадамус е можел да предвиди собствената си смърт,никога нямаше да предскаже смъртта на краля" т.е. краля го гътнал...
та и аз с мойто шесто чуство ако можех за себе си да усетяяяя.... :( :( :(...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #235 -: Юли 03, 2009, 17:22:50 pm »
Хи хи, Фибо, голяма си терца, хихик хихик  :lol: :lol: :lol:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #236 -: Юли 03, 2009, 18:02:57 pm »
Лелееееееееееееее какви хубави новини СУПЕЕЕЕЕЕР.
Веселушко-непослушко :D честито желая ти безпроблемни девет месеца вече доста по-малко и живо и здраво бебче на финала.АХ тиииииииииии маймуно  :balk_21:
Джиджи и на теб честито леки девет месеца.
Хриска браво миличка честито  :heartbeat: и лека бременност до края.
Ето какво намерих за антиспермалните-антитела.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=39
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 18:04:32 pm от denisa12251 »
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #237 -: Юли 03, 2009, 18:08:12 pm »
Фибчо, милита ми, ще видиш че и за себе си ще усетиш  :wink:
Да не виждам само тъжни муцунки, хич няма да й отиват на хубавата ти главица :)
 :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #238 -: Юли 03, 2009, 18:50:56 pm »
Ееееееееееехаааааааааа,браво Веселушко,радвам се много за теб.Ама каква си хиена,как устиска толкова време да не изкрещиш че си бременна.Честито,миличка.
Аха,сега разбрах защо не дойде Веселушата ни на срещата,стрях я е било да не се издаде а.
Фибе,аз пък за теб имам шесто чувство че скоро ще ни се похвалиш,ще видиш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #239 -: Юли 03, 2009, 19:18:37 pm »
Дени, мерси за инфо-то мила :) От всичко прочетено, само около 20 % понятни за мен думи и изрази имаше :( И пак се говори предимно за такива антитела при мъжа. А на мен ми е интересно, ако мъжа няма проблем със СГ, налага ли се и това да изследва?
Веселушко е много потайна :) Ама пустото суеверие, нали така повелява ... да не се казва до 3 месец :)
Радостче, мерси за ЛС и подкрепата :)

« Последна редакция: Юли 03, 2009, 19:21:24 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.