0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #200 -: Юли 03, 2009, 08:26:43 am »
Добрутро на всички!
Поднасям ви кафенце с бодра песен, пак за кафе.

http://www.youtube.com/watch?v=baLaHiBPuR4


*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #201 -: Юли 03, 2009, 08:33:01 am »
Добро утро момичета.Нека и аз да се включа в тази хубава темичка.Аиде сега да си пиинем от хубавото кафенце на cigularche и да бягаме за работа.Приятен и спокоен ден на всички от мен.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #202 -: Юли 03, 2009, 09:15:29 am »
Добро утро и от мен.Хубав ден ви пожелавам,на работещите лека работа,на плажуващите да се обръщате по-често че да не изгорите ей.
teoivo ,добре дошла при нас,тук е много весело,но е добре скоро да се преместиш в темата на бъдещите мами.
Фибче,аз съм на разделно плюс сладоледче,но без тестяно,не спазвам друга диета сега.
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 09:19:21 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #203 -: Юли 03, 2009, 09:19:06 am »
Добро утро слънчица!

Цигуларче мерси за кафето.
Джиджи честито ти сакче,всичко ще е наред, не се притеснявай,мисли за хубави неща.
 :bighug:
Много усмихнат ден.
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 09:35:06 am от cvete78 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #204 -: Юли 03, 2009, 09:28:57 am »
Добро утро и от мен :)
Фибс ... с това направо ме мяташ в тъч ...
Цитат
Граче,дано това с антисперманите не се окаже проблем,че иначе - инвитро

Според лекаря ми имунологичните са само да ти вземат парите (несъвместимости имало само в приказките), а ти сега чак ме тръшна в нов размисъл ? А и влизам все пак в реф. ст-сти, макар и по-скоро в горната граница. Някъде четох, че е важно антиспермалните в церв. секрет, а не тези в кръвта, но пък в лаборораторията където ходя - само от кръв ги изследват.
 Вив и аз знам, че прогестерона е хубаво да е висок, но сподели ни какво е казал доктора след срещата ви.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #205 -: Юли 03, 2009, 09:44:29 am »
Мммм, супер кафе и страхорна музика, от сутринта ме зареди с енергия. Много е обичам тази песен, не бях гледала клипа, но ми хареса. Благодаря Цигуларче.
Джиджи честито сакче, занапред само любов и хубави неща да ти се случват.
На всички останали лек и успешен ден с много усмивки.
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 09:47:15 am от Чоки »
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #206 -: Юли 03, 2009, 10:33:45 am »
Добро утро ,момичета!
Минавам да ви  пожелая много успех и късмит на всички!
Марина75,rouzi-anna,Sof,Bibica как сте момичета? Силно ви стискам палци скоро да се похвалите с  :bfp: :crossfingers:
07.10.2009
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #207 -: Юли 03, 2009, 10:34:20 am »
Джиджи-честито и леки 9 месеца! :)
На останалите момичета-дъжд от ++++ тестове :)

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #208 -: Юли 03, 2009, 11:26:59 am »
Добро утро сладурки  :D
teoivo най-после се присъедини към нас  :D много се радвам и ти желая много късмет занапред  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вивия и аз мисля, че резултата е добър.Късмет
cigularche благодаря ти за музикалното кафенце хубаво е да започна деня си така  :D
Желая ви приятен ден.
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #209 -: Юли 03, 2009, 12:05:24 pm »
Здравейте момичета, моля да ме извините за вчера че не можах да пиша, но имах кофти ден пълен с неприятности. Първо да честитя на джиджи и да и пожелая лека бременност, а след това да задам няколко въпроса.Днес след като се събудих видях че старата вещица е дошла на гости, но е твърде рано. МЦ ми от 30 дни, а днес е 21 ден. Мерих БТ - 37.05.
Защо е подранила?
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #210 -: Юли 03, 2009, 12:28:30 pm »
Добро Утро, Сладурки! Мерси за кафенцето  :D
Аз днес имам много да превеждам  :balk_119:, но ще ви наглеждам  :balk_69:

Джиджи, честито! Много лека бременност ти желая, с здрав и пухкав резултата на края!  :babyflips:
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 12:31:15 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #211 -: Юли 03, 2009, 12:36:00 pm »
Здравейте сладурки  :D
Мен вчера малко ме позатрупа работата и не успях да се включа активно, но днес съм на линия  :)
Милички мои аз имам да ви признавам нещо и се надявам да не ми се разсърдите, че досега на споделих с вас- просто ме беше страх дали всичко ще е наред и само чаках да мине всеки преглед със свито сърце, за да се поуспокоя малко и да повярвам  :oops: Да аз съм бременна -както Фибчо един път ме беше заподозряла, защото нищичко не казвах за себе си  :balk_21: Даже на приятелите си казах едва предната седмица -голяма съм тайна а  :wink:  Вече съм в 13 г.с. и още не мога съвсем да повярвам, че това чудо се случва на мен- чакам всеки преглед да видя малкото човече, но вече гледам да мисля по-позитивно и този страх, който ме беше обзел заради всичко изчетено по форумите, да го оставя на малко по-заден план  :oops: Благодаря ви милички мои, че сте около мен, че когато имах нужда и сили можех да черпя от вашите, когато имах тревоги можех да ви прочета и да се усмихна  :balk_21: :bighug: Вие сте невероятни и неповторими и много ви обичам и се моля за всяка една от вас скоро да изпита това щастие и да бъде най-щастливата жена на света, защото в нея расте едно малко чудо на природата  :bori_015: :bori_019: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Обичам ви много и искам скоро всичките до една да се преместите в темичката на бременните момичета и искам да ви кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко  :bighug:
Извинете, че стана толкова дълго  и ако ми позволите ще продължа да си пиша при вас :oops: :oops: :oops:
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #212 -: Юли 03, 2009, 12:49:42 pm »
Добро утор  :D

Каква приятна новина намирам :D.

Ей Весел Ушко, никой няма да ти се сърди и много ще се радваме да ни правиш компания и да споделяш с нас вълненията си :) И не на последно място искам да ти пожелая една лека и безпроблемнна бременност. Изхвърли всички тези лоши мисли и се радвай на с чисто сърце на хубавите дни, които ти предстоят :)

Виви, мисля, че прогестерона ти е супер, няма защо да го мислиш :)

Джиджи, честито официално :). Лека бременност :) А по повод това, че се чудиш защо е толкова високо ЧХГ, ми мина през ум дали пък в плодното сакче няма да излязат две ембриончета :wink:  :bori_016: :bori_002:

Гардже, аз за тези антиспермални антитела не съм чела много, но май че при наличие на такива препоръчват инсе. А те един вид имунологични изследвания ли се водят :o, мислех си че са като другите, стандартни някакви, но може и пак нищо да не съм разбрала  osi_10

Лек и успешен ден на всички :D Днес е петък, не остана, идват почивни и изборни дни  :sunburn: :sunburn: :sunburn:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #213 -: Юли 03, 2009, 12:50:14 pm »
Охооо Веселушкоооо честитооо :) желая ти леко и безпроблемно бременеене и сладко здраво бебче на финала :)
Следващия път пускаш темата :)
[/url][/url]
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #214 -: Юли 03, 2009, 12:53:38 pm »
Привет, лек петък и хубав уикенд на всички!

Според лекаря ми имунологичните са само да ти вземат парите (несъвместимости имало само в приказките), а ти сега чак ме тръшна в нов размисъл ?
Що за изказване?!?! Имунологичните изследвания, както и генетичните, дават инфорамция за толкова сложни неща и проблеми, за които вашите "добри лекари" с години не могат да ви дадът отговор когато бебето не става, но ви взимат парите и ви следят овулация и ви правят хормони и ви тъпчат с лекарства. Това е несериозно, ми прочетете малко преди да приемете подобно изказване за истина:

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=29
Цитат:В случаите на неизяснен стерилитет, целта на центъра е комплексна оценка на възможните причини – ендокринни, имунологични, анатомични, инфекциозни и др., и предлагане на семейството възможност за консервативна терапия с цел постигане на бременност, преди преминаване към ин витро процедура.
В случаите на повтарящи се загуби на плода – спонтанни аборти и/или  мъртвораждания, се осъществява лабораторна диагностика на причините и комплексна терапия преди и по време на бременност.
В случаите на предстояща ин витро процедура, в зависимост от установените рискови фактори, се прилага терапия преди и след ембриотрансфер, както и по време на бременността.
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #215 -: Юли 03, 2009, 12:54:02 pm »
Веселушко, миличък :) Толкова се радвам! Прекрасна новина мила! Браво! Оправи ми настроението и ме просълзи! Само така, нека повече момичета си 'признават'! :) Да си жива и здрава и късмет мила Веселушке :)))) Успееххх  :crossfingers: :cheerleader: :bighug:

Фибчп, ти щом така добре се справяш, дай да те назначим за главен 'заподозрител'и дано по-често да подозираш така :)))) хихихи  :youwoman:

Джиджи - честито и на теб мила :)

Вив, всичко ще е наред, ще видиш!  8)

Анмар, ти какво превеждаш? Да не е книгата на Малпани? Аз се потя с преводи тази седмица по цял ден :)





*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #216 -: Юли 03, 2009, 12:55:57 pm »
Здравейте от мен!Минах да ви видя и какви хубави новини видях само-Джиджи,Веселушко честито,желая ви лека и безпроблемна бременност!
Аз вече се поуспокоих-вчера чухме сърчицето и обещах на доктора,че вече само ще се радвам,без никакви лоши мисли.
Желая много късмет на всички! :bighug:
 :blowingdust2:

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #217 -: Юли 03, 2009, 13:06:32 pm »
Мерси много Хриска! Нареждам се под феичката, която си пуснала и късмет на теб!  :D


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #218 -: Юли 03, 2009, 13:26:06 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ! :D
Ейййй,най-накрая си призна момичето,а аз откога го бях усетилааа :wink:Нали ви казвах,че има една дето се спотайва :DЧЕСТИТО ВЕСЕЛУШКО!Пожелавам ти и занапред безпроблемна и лека бременност и на финала едно много здраво и красиво бебче :hug2:
Честито и на Джиджи,дано високото ЧХГ да е на късмет и да са две сладки :babyflips: :babyflips:
Хриска,честито сърчице и лошите мисли са забранени :DЛеко бременеене и най хубавото на финал :babyflips:
Виви,смятам че прогестерона е супер и дано да ти донесе късмет :crossfingers:


ВЕСЕЛ СЛЪНЧЕВ И СПОРЕН ПЕТЪК ВИ ПОЖЕЛАВАМ!


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #219 -: Юли 03, 2009, 13:30:10 pm »
Веси, официално честито. Всичко си е наред, много ясно !!! Много спокойствие, усмивки и релакс се иска от теб :) Метни малко вируси - хей :)
Радост, на изследването в Лаборекспрес, пише над "антиспермални антитела" - "Имунологично изследване" .. Иначе все пак влизам в реф. ст-сти. И защо след като някои от вас казват, че са толкова важни, не мога да намеря почти никаква информация за "излекували се" ? По-скоро си мисля, че рядко се пуска това изследване. И аз си го пуснах и сега не ме чака нищо друго освен да умувам .. Радост-че, пиши ми (ако искаш на лични) - нали ми беше казала, че са ти правили такова изследване още в началото (кръвно ли беше)... Каква ст-ст излезе при теб (ако помниш) ... Защото както казах при мен е в нормата, но е на горната граница.
П.П: честито на Джиджи .. аз така се отвеях, че пропуснах да й честитя !
Хриси - честито сърчице, мила :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.