0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #20 -: Юни 29, 2009, 13:13:44 pm »
Олеле каква съм овца покрай емоциите около срещата забравих  :oops: :oops: :oops: Джинка Честит имен ден на твоето мъжле да ти е жив и здрав и много скоро татко!!!
Честито и на всички останали именници.Весел празник.
Малвинка сега му е времето да си поспиваш миличка  :lol:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #21 -: Юни 29, 2009, 13:14:11 pm »
Цитат
Аз бях извън града и за съжаление не успях да присъствам на срещичката, но следващият път съм първа пушка  
Веселушко,да не забравиш.Много ме е яд че не дойдохте с Гарджето,ама заради вас ще заформим още една,нали така.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #22 -: Юни 29, 2009, 13:25:50 pm »
Благодаря veselyshkoза пожеланието, дано стане скоро :balk_602:
Честит Петров ден на всички именници и от мен, много радост и щастие. :balk_7:
Една звезда - светлинна и далечна ...
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #23 -: Юни 29, 2009, 13:28:44 pm »
Цитат
Аз бях извън града и за съжаление не успях да присъствам на срещичката, но следващият път съм първа пушка  
Веселушко,да не забравиш.Много ме е яд че не дойдохте с Гарджето,ама заради вас ще заформим още една,нали така.

 :bighug: :bighug: :bighug: Миличката ми аз като кажа нещо го смятай за изпълнено  :balk_21: А и ако специално заради нас пак ще се събираме просто няма как да не сме там- първи ще сме и ще чакаме  :hug2:
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #24 -: Юни 29, 2009, 14:04:32 pm »
Здравейте момичета.За следващата среща обещавам че и аз ще дойда.Съжалявам че пропснах  :oops: Наистина ще ми е много приятно да се запозная с всяка една от вас.Аз съм била веднъж на такава среща и да си призная много колебливо тръгнах за срещата , ноо след това си казах-как съм могла да се колебая.Наистина е друго да поговориш с хора с които вървите по едни пътеки.Така че наистина ще чакам следващата среща и ще дойда с удоволствие  :bighug:
Аз също с удоволствие ще ви разгледам снимките-е ако нямате нищо против  :D и на Варненки и на Софианки   :bighug:
Честито на всички именници,да са живи и здрави и много усмихнати.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #25 -: Юни 29, 2009, 14:06:33 pm »
Здравейте, милички!
И аз се подреждам в новата темичка, дай боже да я напълним с много, много ++++ тестчета! Да са ни живи и здрави именниците, в т.ч. и мъжлето на Джинка!
Аз също не можех да се включа във варненската среща, за което много съжалявам и сигурно много съм пропуснала, но ако правите пак съм на линия! Ако има снимчици ще се радвам да ги видя и от софийската среща също!


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #26 -: Юни 29, 2009, 14:09:03 pm »
Привет момичета,
честит имен ден на всички Петъровци и производните му и да черпят, а да не се услушват.  :balk_7:
Май ще се разболявам, гърлото боли ли боли  :balk_136:
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 14:11:44 pm от tedyto »
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #27 -: Юни 29, 2009, 14:16:33 pm »
Ето ви една снимчица, че да не ви държа в напрежение!
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 14:23:15 pm от viki_vat »
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #28 -: Юни 29, 2009, 14:24:57 pm »
dgina , Честит Имен Ден на твоята половинка! Нека да бъде жив , здрав и с гордост да си носи името!

Аз вече имам МЦ. Този месец ще меря БТ вече , пък дано да остана изненадана накрая!
Изненади пожелавам за всички ! :butterfly:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #29 -: Юни 29, 2009, 16:12:33 pm »
Привет мили дами! :)
Честита нова темичка, да е пълна само с положителни резултати.
Честито на именниците, да са живи и здрави.
Аз също много съжалявам че не присъствах на срещата, приятелка се прибра от Франция, но пък се надявам много скоро да има нова среща и да се видим.
Моля Елфи да ме сложи в списъка с ловуващите, тези дни е ову-то.
Успех на всички.
Големи сладурани сте.  :P
Ама само една ли снимка ще видим???

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #30 -: Юни 29, 2009, 16:15:16 pm »
Здравейте и от мен момичета :)
Честита ни нова темичка, да е пълна с +++++++++++++++++++++
Виждам, че добре сте се позабавлявали на срещата - дано следващия път и аз успея да се включа :)
Честит имен ден на всички именяци, да са живи и здрави!!!

Успешна седмица на всички и много усмивки :) :) :)




*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #31 -: Юни 29, 2009, 16:17:39 pm »
мерси за снимките девойки :)
А може ли да ги качим в снимка.бг или Пикаса и да ги защитим с парола. Не ми се иска всички да ги виждат безпрепятствено!  :ask:

Усмивкииии


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #32 -: Юни 29, 2009, 16:28:38 pm »
Аз се опитах да кача албум от снимкабг, обаче нещо не стана! Сега имам много работа, но довечера ще го направя и ще го пусна! :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #33 -: Юни 29, 2009, 16:45:34 pm »
мерси за снимките девойки :)
А може ли да ги качим в снимка.бг или Пикаса и да ги защитим с парола. Не ми се иска всички да ги виждат безпрепятствено!  :ask:

Усмивкииии
Може да се направи,но за да могат и другите мацки от темата да ги видят трябва да се прати паролата на всички по отделно, както искате за мен няма проблем.Ще изтрия колажа.Ако някой иска ще му пратя снимки на лични или да ми пратят скайп.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #34 -: Юни 29, 2009, 16:48:26 pm »
Момичета големи сте сладурани-и Варненки и Софианки/ци  :D
Понеже на варненската среща нещо се поизложихме затова сега предлагам да започнем наддаване за нова дата на среща  :lol: Даже предлагам тозии път да не е по обяд какво ще кажете.Много ми е жега бее.Може да го направим някой седмичен ден след работа.По хладничко  :D Гаргуната да не се услушва хич  :) и Веселия малък ушко и тя  :lol: кой беше още от Варна който не отиде на срещата   8)
Каним и софианки на варненска среща  :) и не само софианки   :bighug:

И като гледам или аз съм се заблудила нещо или Варненки не са били на Мускетарите  :lol: :lol: :lol: Даже малко на Авангарда ми прилича  :wink:
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 16:50:47 pm от elina0102 »


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #35 -: Юни 29, 2009, 16:52:12 pm »
Мерси Дениска :)

Колажът ти е страхотен, между другото! Имаш дарба :))

Усмихнат ден!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #36 -: Юни 29, 2009, 16:59:54 pm »
Елинка,точно Авангард е,мускетарите на Сливница не работели лятото,имаше бележка,че само тия на тролейна работят.Пък за това след работа през седм.не е лоша идея,но пак зависи кой до кога е на работа,да не стане пък много късно.Аз по принцип съм на смени,но като решим нещо ще видя как се пада.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #37 -: Юни 29, 2009, 17:04:15 pm »
Всички сте големи хубавици и Варненки и Софиянки пу пу да не ви е уроки  :grouphug2: :hug2:
Дано наистина скоро пак се уговорим, че да можем да се явим ние на поправителен  8) Ще изберем ден удобен за всички, за да може този път целия състав да сме налице  :bighug:
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #38 -: Юни 29, 2009, 18:01:21 pm »
честит празник на всички именици! да са живи и здрави и много сбъднати мечти им пожелавам.
много ви се радвам за срещите......и сте много готини, дано да сте и такива майки в най-скоро време :wink:
стискам палци на всички ловуващи и очакващи  :bfp:
аз още не смея да се похваля с положителен тест, защото ме е страх да не предизвиквам съдбата. като каже доки, че всичко е наред, веднага ще ви напускам вирусчета  :wink:


Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #39 -: Юни 29, 2009, 18:12:37 pm »
Аз, май докато работех нещо пропуснах :lol:
И снимки на Варненки има някъде май, а аз не ги видях :wink:, че така ни разконспирираха, че сме били на друго място 8)

Ей, Софиянки, големи сте сладурки :wink:

На Фаталчето и Бибица им пожелавам успешен лов, отдавна не се бяха включвели :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!