0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #180 -: Юли 02, 2009, 12:05:59 pm »
Леле, лее, каква сладка закусчица - лигите ми изтекоха ей, Цвете ;)

А кафето ти, Маринка, е чудесно и много много опасно. Така съм зажадняла за море, че май ще дойда при вас варненчетата да си го пия. :) Мъжът ми има доведена баба във Варна и тя все ни кани на гости. Ние от неудобство не ходим. Ама ако някой постне още една морска картинка, край - ще ми мине и неудобство и чудо! Мятаме се на колата и ще се накъпем в морето като невидели!  8) :sinking: :balk_183: :balk_177: Ухааа

Джиджи  :crossfingers:

Вив, честита племеница - да е жива и здрава!
Анмарче, Дениска и останалите, ще се радвам пак да се видим скоро - много сте сипматични и забавни. Може някъде, където има хапване, та да подложим на биричката и винцето! :) За Малвинка, само от хапването, ама е за добро :)  :eat:

Усмивки на всички :D
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 12:18:04 pm от rashi »


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #181 -: Юли 02, 2009, 12:08:28 pm »
Момичета, понеже вече не се говори за това,аз да попитам другата седмица Зачатие off-line ли ще е или не.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37499.0
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #182 -: Юли 02, 2009, 12:14:16 pm »

Анмарче, Дениска и останалите, ще се радвам пак да се видим скоро - много сте сипматични и забавни. Може някъде, където има хапване, та да подложим на биричката и винцето! :) За Малвинка, само от хапването, ама е за добро :)  :eat:


Усмивки на всички :D
Твърдо съм ЗА  osi_9 ама тоя път чакаме по-голяма активност иначе  osi_6  :wink:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #183 -: Юли 02, 2009, 12:24:05 pm »
Ех, щом е за доброто на сайта ще издържим една седмица, въпреки че ще е трудно! :(
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #184 -: Юли 02, 2009, 14:34:32 pm »
Здравейте,аз вече даже съм на работа.Ходих при ендокриноложката,тъй като нещо пролактина ми беше малко над нормата,ама каза да не се шашкам ,увеличи ми дозата на Достинекса и на 27.07.пак ще ходя.Всъщност преди да започнем стимул.ми намалиха дозата на 1/4 седмично от 1 и 1/2,да ама аз имам малко аденомче на хипофизата и не е трябвало да намаляме дозата,та за това се е покачил,но док.каза че бързо ще влезе в релси.Това от мен.
Джиджи,честито ти висооооооооко ЧХГ,стискам палци всичко да е наред.Хайде в понеделник да не се успиш,ти пускаш темата.То ще е другия понеделник де,че тоя дето идва нали няма да има сайт.
Раши,хайде идвай във Варна,ако картинките ще те изстрелят насам ще пускам всеки ден,започвам веднага.
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 14:37:31 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #185 -: Юли 02, 2009, 15:56:43 pm »
Привет мили мои!
Глава не мога да вдигна от бач. Ама какво да се прави! Гледам много сте изписали, хапване и пийване сте поднесли.
Вив, честита ти племенница! Да ви е жива и здрава!!!
Джиджи  :crossfingers: Хайде да си ни на кадем и да ни пуснеш новата темичка!
Лек ден!
 
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #186 -: Юли 02, 2009, 16:02:16 pm »
Ох, Маринке, недей ме изкушава, че не издържам! :) Така да го обичам това море значи  8)

Мацки, дайте да разменим на лични Скайпове и подобни, за да си пишем, докато любимия форум е в профилактика. :)


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #187 -: Юли 02, 2009, 17:21:04 pm »
Здравейте миличките ми!!!
Вив да ти е жива и здрава племенницата и дано да е заразно с това бебе, че и теб да прихване.... :goodluck:
Маринка благодаря за комплиментите,  :bighug:ама Радостинка щом е на диета аз не знам какво да направя.... :crazy: :jump12: А с тези снимки на морето си взимаш беля и с мен, защото аз го обожавам и да не хукнем всички към теб като това  :pleasantry:...
 :bighug: :bighug:
Анмаааар  :bighug:мила и аз те видях, но искам следващия път да е на живоооо, а не по снимките....
Джиджи честито ти високо ЧХГ и от мен и да не забравиш темичка да ни пуснеш!!!
А да знаете всичките как ще ми липсвате!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #188 -: Юли 02, 2009, 17:46:13 pm »
Радостинка била на диета ли?Това не знаех,ами тя ако ще отслабва още ще изчезне бе.Ей,Радостинче,какви са тия работи?Анизка,пък за морето айде бе не се плаша.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #189 -: Юли 02, 2009, 18:04:55 pm »
Здравей, момичета :D

Аз днес цял ден съм затрупана с работа, та само ви хвърлям по едно око :wink:

Маринка благодаря за комплиментите,  :bighug:ама Радостинка щом е на диета аз не знам какво да направя.... :crazy: :jump12: А с тези снимки на морето си взимаш беля и с мен, защото аз го обожавам и да не хукнем всички към теб като това  :pleasantry:...
Ама ей тук няма как да не се включа :wink:, Ани дай ще пазим диета двете заедно, и ще ни е по-лесно :wink: . Мен ако ме чуе мъжа ми, сигурно ще ме напляска  osi_6  :lol: :lol: :lol:, ама аз нали съм магаре искам още някое кило да сваля  :crazy: osi_15 :crazy:. Маринка аз съм на някакви си ограничения от нязнам колко години, ама като се сетя какво бях, направо ми изчезва апетита :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #190 -: Юли 02, 2009, 18:10:18 pm »
Ихаааа, моренцеее, моренцеее :) Скоро ще го видя, а ми се струва тооолкова далечеее :)
Момичета, напоследък не пиша много че ме зариха до гуша, но хубавото е, че не влагам много нерви вече в работата. И трябваше да взема някои решения та сега работя по прилагането им :)

Майка ми се изтърси "на гости" и на милия му секна желанието за кекс като знае, че тъщата е в другата стая. То и на мен де, не за друго, а защото майката спи леко  :oops: И така, в момента  голяямо нетърпение я чакам да потегли утре, отиваме на някой купон ииии....
Ми така де, от неделя насам сме го ударили само на гушкане - то хубаво, хубаво, ама и то писва :)
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #191 -: Юли 02, 2009, 19:25:54 pm »
Цитат
Маринка аз съм на някакви си ограничения от нязнам колко години, ама като се сетя какво  бях, направо ми изчезва апетита
Оф и аз от години все съобразявам какво ям ,че и аз като спрях цигарите бях се скопосала на 58 кг.,същинско прасенце,като знаеш и "снажния" ми ръст.Сега съм 50кг.и много страдам и аз за качените 2 кг.от противозачатъчните ама какво да се прави така ще е.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #192 -: Юли 02, 2009, 21:21:02 pm »
момичета, преди малко се връщам от преглед. видя е 7мм плоден сак в матката :) до тук добре, но доктора се зачуди защо ми е толкова високо чхг-то и ме вика след една седмица пак да гледа за ембрион. не ми отговори на въпроса защо според него е толкова високо. каза: като те прегледам другата седмица ще кажа. сега пак ще треперя 7 дни  :(


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #193 -: Юли 02, 2009, 21:41:33 pm »
Момичета пак съм в шах помагайте !
Днес си взех поредната партида изследвания които док назначи
Във вторник- 19 ден от МЦ пуснах прогестерон той ми каза да го пусна 18-22 ден!
И гледайте какво излезе
Прогестерон 119.3 реф ЛФ (5.3- 86)
Чувала съм че не е добре да е нисък ,но за висок ..... :ask: :ask: :ask:?
Какво означава това сега пък ?Кой знае какво ще излезе сега с тоя прогестерон !
Моля ви някой ако знае нещо или е чел да каже ,
че докато дойде часа при док ще лудна !
Омръзна ми вече от тези хормони писна ми ....
А сега ви се оплаках и се връщам на зад да ви изчета !
[/url]
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #194 -: Юли 02, 2009, 21:54:17 pm »
Джиджи, трябва да се успокоиш. Много е важно сега да не се тревожиш. Ще видиш, 4е следващата седмица докито ще те успокои.  :crossfingers:
И тихичко честито  :D

Виви, не знам какво да ти кажа, мила  :(....Дано някой по вещ в нещата се включи.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #195 -: Юли 02, 2009, 22:00:23 pm »
Честито сакче Джиджи :balk_47:,само не се вкарвай във филми с този интернет,а си чакай спокойно следващото прегледчето :D
Аз гледам много да не чета,че само се панирам.
Виви честито ти племенниче,а скоро и братовчедчета да си има :)
За съжаление и аз не мога да ти помогна,дано да е на добре толкова висок прогестерон :goodluck:
Радостинка толкова добре изглеждаш,стига с тези диети osi_6
Де да можех и аз да се похваля с такава фигура,мен милото ми вики че и седмица да не ям,бебето имало от какво да живее :oops:
Лека вечер сладурки :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #196 -: Юли 02, 2009, 22:09:55 pm »
Джиджи,честито вече съвсем официално,и както са ти казали момичетата по-малко чети ,не се притеснявай всичко ще е наред,само се успокой.
Виви,моя прогестерон също беше малко над нормата,питах тук и ми отговориха че означавало хубава зряла яйциклетка.Споко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #197 -: Юли 02, 2009, 22:23:31 pm »
благодаря, момичета. ще се опитам да не мисля пак глупости


*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #198 -: Юли 02, 2009, 22:39:47 pm »
Джиджи миличка успокой се знам че е трудно но не мисли за лоши работи!
И тихичко честито едно  голямо гуш от мен !
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #199 -: Юли 03, 2009, 01:24:54 am »
Брееййй,писали писали....аз пък чак сега ми остана вереме да драсна два реда...
сега племеницата е тука и утре почва летен курс по фламански,та не е особено очаровано детето,като се има впредвид че е на 14г...ама няма как...та съм много заета с нея.Днеска разпуснахме малко от подготовки и бяхме на плаж цял ден,е не на Черното море,ама пак става :D
Мацки аз тези дни хич няма да имам време да пиша,колкото да ви погледна от време на време,да знайте много ви гушкам всички,ееййй!!!!!

Граче,дано това с антисперманите не се окаже проблем,че иначе - инвитро :( :x

Вив,за прогестерона и аз мисля че е прекрасна стойност!!

Джиджи,тихо честито и дано радостта ти да е двойна :wink:

ВеселУшко ми се губи нещо???

Двете Анки,да кажат как са??И да влизат на Скайпа!!

Маринка и Радостинка,ей алооо,ще ви дърпам ушите - кви са тея диети бе??Разделното-да,ама диети??Сега е сезона на плодовете,наблягайте на тях и толкоз :D

Софиянки,да ви кажа - супер команийка сте си спретнали,браво!Дано да се случи и аз да ви видя Ин-Виво един ден,цунки :wink:


Голямо гуш за всички  :D :D :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!