0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #160 -: Юли 01, 2009, 19:45:12 pm »
Аз мисля другия жимот да попазя диета, а този ще поям от всичко.... :oops: то и ми личи де ама  :oops: :oops: един живот живея и мисля да го изживея пълноценно!!! /пък и мисля, че някой ден тичайки след детето в парка няма да ми се налага да се ограничавам/
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #161 -: Юли 01, 2009, 19:59:04 pm »
Аз мисля другия жимот да попазя диета, а този ще поям от всичко.... :oops: то и ми личи де ама  :oops: :oops: един живот живея и мисля да го изживея пълноценно!!! /пък и мисля, че някой ден тичайки след детето в парка няма да ми се налага да се ограничавам/
Много си права миличка то и аз само мисля, но все не почвам диета  :oops:.Относно тичането в парка при мен не проработи и все си викам като си родя второ тогава ще му мисля пък и мъжа ми си ме харесва така , а не цитирам:като джезве кокали каквато бях преди.Цунки на всички.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #162 -: Юли 01, 2009, 20:05:54 pm »
 :balk_20:Наделин пожелавам ти много здраве и сбъднати мечти :babbycarrage:
Дениска така изкушаващо изглежда биричката,че ще си позволя една глътчица :oops:Анизи а такова мезенце как обичам :D
А за дуфастона много изчетох и не мисля че подтиска О,т.к имаме едно бременно момиче,което го пиеше от 5 ден на цикъла :ask:,естественият прогестерон подтиска,а този е синтетичен.
Приятна вечер!
:bighug:

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #163 -: Юли 01, 2009, 20:33:56 pm »
Четох, четох - да видя какво съм изпуснала  :D

Наделин,  :hbirth: Да си много здрава и да имаш поводи за усмивки!

Денискааа, мерси за бирката, но аз се прибрах и веднага си сипах чашка винце - червено, че е много студено и лошо времето за бяло  :lol: :lol: :lol: Но, едно голямо наздраве от мен  :wine: А сладичкото - винаги с огромно удоволствие  :D
Диетите не ми се услаждат  :oops:

Анизката ми, видях те на снимкитеее, Сладурката ми - мезенце милото предлага - ще си хапнем заедно :hungry:

Гардже, питай доки за всичко. Ако си като мен - имам хиляди въпроса, а като вляза главата ми се опразва - направи си "пищов", като в училище. Всичко ще се нареди и при нас, и то в този живот, а не в следващия  :wink:

Целувки и приятна вечер на всички сладки, борбени момичета!
Гушшшш  :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #164 -: Юли 01, 2009, 20:52:08 pm »
Момичета, нов въпрос ... излязоха резултатите за антиспермални антитела и гледайте какво излиза:
Антиспермални антитела   57.88  U/ml   ( 0 – 60 )
Виждам, че все пак съм в граница, но пък е на горната  8O  8O  8O Много ви моля, който е правил такова изследване по нареждане на лекар (не като мен на своя глава) да каже какво мисли ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #165 -: Юли 01, 2009, 20:55:22 pm »
Гардже пусни си въпроса и в Генетични и Имунологични там според мен повече момичета ще ти отговорят.Успех дано всичко е ок.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #166 -: Юли 01, 2009, 21:11:12 pm »
Охо аз докато бачкам,нашите софра опънали вече.Ами да се нареждам,бирата ще я заобиколя ама от мръвката ще хапна.Апък Анизи ще я нашляпам по дупето,дебела била ,ама че глупости,много си си хубава даже.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #167 -: Юли 01, 2009, 22:13:54 pm »
Здравейте и от мен !
Честит рожден ден на днешната ни рожденичка!
Пожелавам ти да имаш всичко което те прави щастлива!Целувкии!
А сега като гледам тези софри да взема и аз да ви почерпя- днес с мойто милото станахме вуйчо и вуйна!
Сестра му роди една малка красавица!Да е жива и здрава !
Толкова се развълнувахме !



[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #168 -: Юли 01, 2009, 22:17:23 pm »
Вивия дави е жива и здрава племенничката и скоро да си има братовчедче или две  osi_9
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #169 -: Юли 01, 2009, 22:33:36 pm »
Тц тц тц, колко сте изписали, пък аз блея... Ударила съм го на спорт напоследък с надеждата да сваля някое кило, та майка ми да ме познае като се прибера след 3 седмици. :D

Честит рожден ден, Наделин! Най-сърдечни пожелания за щастие и късмет!  :happy_birthday_1:

Аз днес поех по пътя на изследванията и лечението на стерилитет в американската система. Личният ми лекар препоръча клиника, в нея ми насрочиха час за август, застрахователят ми зададе около 30 въпроса за състоянието ми и предишни изследвания и официално ме регистрираха в "програма за лечение на стерилитет". Дотук добре: всичко се уреди по телефона, увериха ме, че покриват всички тестове и процедури, вкл. инсеминация и ин витро. Сега ще се надяваме а) мъжа ми да не си изгуби работата, и оттам застраховката, че става страшно, и б) да забренея по естествен път (винаги го има и тоя вариант  :lol:).

И след като се отчетох, Дениска, благодаря за бирката, веднага се включвам, и до август само купон :party:
Айде наздраве на всички!
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 22:35:17 pm от cigularche »
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #170 -: Юли 01, 2009, 22:46:30 pm »
Аз днес поех по пътя на изследванията и лечението на стерилитет в американската система. Личният ми лекар препоръча клиника, в нея ми насрочиха час за август, застрахователят ми зададе около 30 въпроса за състоянието ми и предишни изследвания и официално ме регистрираха в "програма за лечение на стерилитет". Дотук добре: всичко се уреди по телефона, увериха ме, че покриват всички тестове и процедури, вкл. инсеминация и ин витро. Сега ще се надяваме а) мъжа ми да не си изгуби работата, и оттам застраховката, че става страшно, и б) да забренея по естествен път (винаги го има и тоя вариант  :lol:).

хубаво е, че сте направили тая стъпка. аз имам една приятелка, която като се ожениха преди около 15 години забременя извънматочно. оперираха я доста каръшки и и махнаха тръбата. на всичкото отгоре в болницата лепна краста....но това е друга тема. след това заминаха да живеят в щатите. междувременно се оказа, че имат и мъжки фактор. посъбраха пари и пробваха инвитро в бг-неуспешно. минаха 10 години и накрая по някаква програма там в щатите с лечение само успяха да си направят бебче по естествен начин. може би там са по-напред в репродуктивната медицина. пожелавам ти наистина да е така и да успеете. стискам палци  :)


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #171 -: Юли 02, 2009, 09:02:37 am »
Добро утро.Слагам ви по едно кафенце и ще бягам на ендокринолог да ми види изсл.и да ми напише рецепта че ми свършиха лекарствата,че съм и без час.Лек ден ви желая ,после пак ще ви навестя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #172 -: Юли 02, 2009, 09:44:47 am »
Добро утро и от мен !
Засядам на кафенцето че много ми се спи!
Лек ден ви желая момичета!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #173 -: Юли 02, 2009, 10:06:25 am »
Добро утро,сладурани!
Пийвам си сладко от кафенцето на Маринка,поднасям ви  по една лека закуска и хайде на работа не остана много и от тази работна седмица.

 
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #174 -: Юли 02, 2009, 10:32:04 am »
Ето така, го разбирам аз кафето!  :D Маринка, благодаря и успех днес с доки!
Цветенце, много апетитни тези хапчици! Мерси  :D
Приятен ден момичета. Аз довечера съм на Зъбар!  8O 8O 8O
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #175 -: Юли 02, 2009, 10:38:35 am »
Момичета, понеже вече не се говори за това,аз да попитам другата седмица Зачатие off-line ли ще е или не.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #176 -: Юли 02, 2009, 10:58:06 am »
Добро утро!
Маринка, мерси за кафенцето и успех при доки, ще чакаме да се похвалиш с хубави резултати.
Цвете, невероятна свежо-калоричната закусчица си ни подготвила. Много е предизвикателна  :eat: А за Зачатие, да, другата седмица май се очертава голяма почивка, за съжаление  :(
Виви, честита ти племенница със закъснение!
Хайде, милички успешен ден ви желая!


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #177 -: Юли 02, 2009, 11:07:14 am »
Добро утро мацки  :D
Маринка мерси за кафенцето миличка.Ах моретоооо....
cvete78 супер закуска си ни сервирала, благодаря.Да мисля,че няма да има сайт  :(
Егати времето стига с тоя дъжд беееееееее  :x :x :x
Желая ви хубав ден.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #178 -: Юли 02, 2009, 12:02:32 pm »
здравейте, момичета. весел и усмихнат ден на всички!
аз исках само да ви кажа, че днес след обяд съм на преглед. вчера последно си пуснах чхг и беше скочило на 4880.26. според калкулатора трябва да съм първи ден на 5-та г.с., а тази стойност е.....доста височка. направо се втрещих.  снощи изчетох всичко изписано в нета за такова високо чхг и ту се вкарвах в някви филми за гроздовидни бременности, ту решавайки да мисля позитивно си представях как ще си имаме двойна радост.  :P моля се всичко да е наред. ще докладвам като се върна. дано разчупим малко темата с добри новини.  :)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #179 -: Юли 02, 2009, 12:04:23 pm »
джиджи чакаме хубави новини  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17