0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #120 -: Юли 01, 2009, 10:40:35 am »
Добро утро, сладурки!
Цветенце, мерси за кефенцето и на Чоки за закуската!
Радостинка, както разбирам рожденния ден се е превърнал във вълшебен на "Вълшебния извор"  :D Браво на мъжлето ти!
Пожелавам ви усмихнат ден!

П.П. Ех, че хубаво да си първа под вирусчетата на margia4ko  :D


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #121 -: Юли 01, 2009, 10:44:25 am »
Момичета имам един въпрос - когато на Узи се види жълто тяло и че се е спукал фоликула - може ли да се разбере преди колко долу-горе време се е спукал и с какви размери е бил преди да се спука ? Очаквам отговорите ви, че имам чуденка ...  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #122 -: Юли 01, 2009, 10:59:48 am »
Гардже, не знам как може да се разбере, док не предположи ли нещо?
Но вместо да умуваш това, просто се успокой и се радвай, че всико е наред с Овуто.
Стига го мисли толкова много, моля те :), сега ако кажеш и че сте и  :bed: вчера или онзи ден, ще стискаме здраво палците :D

Нали правилно разбирам, че това се е видяло на последния преглед?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #123 -: Юли 01, 2009, 11:10:46 am »
Добро утро,мацки.Благодаря за кафенцето.
Радостинка,радвам се че си прекарала чудесно,ама ти си супер бе,как да не те изненада човека,заслужаваш го.
Гардже,и аз като Радост бих те посъветвала да не го мислиш,ами да действате с мъжлето,щом има жълто тяло значи работата е добре.Едва ли може да се разбере колко е бил голям фоликула.Ти какво стана нали на 30.06.беше на лекар,разказвай де.
Лек и спорен ден на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #124 -: Юли 01, 2009, 11:40:00 am »
Момичета днес или утре трябва да ида на Узи (така се разбрахме с д-ра) и понеже умувам дали да е днес или утре затова предположих, че до утре вече ако е имало ову трябва да се види ЖТ. В същото време ми се ще да зная при какви размери евентуално се пука. Но пък май ще ида утре. Вчера имах + тест за ову и ако ида утре поне ще видя имало ли е ову, а ако още не се е пукнал може да почна да си мисля, че няма такава ... Ще видим..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #125 -: Юли 01, 2009, 11:47:57 am »
Добро утро момичета! Искам да ви почерпя по една тортичка защото днес имам рождин ден! osi_5
 
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 11:52:05 am от nadelin »

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #126 -: Юли 01, 2009, 11:57:40 am »
nadelin -  :happy_birthday_1: Да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват :) Хайде дано този месец получиш най-прекрасния подарък -  :bori_016: :bori_002:

Гардже - да ти кажа и аз винаги съм се чудила може ли да се каже кога точно се е спукал фоликула, но моята докторка досега не ми е давала такава инфо - само, че е имало Ову ама не и кога точно. Вие обаче се трудете тези дни усърдно, щом наближава момента :)

Усмихнат ден на всички :)




*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #127 -: Юли 01, 2009, 11:58:02 am »
Честит Рожден Ден Наделин, бъди жива и здрава, много сбъднати мечти!
Гардже, нормално се приема че фуликула се пука когато достигне около 20-22мм
След като се е пукнал на негово място за почва да се образува жълто тяло и не може да се разбере колко е бил голям пред това, както и не може да се каже преди колко време се е пукнал, това се изчислява с фулукулометрията - следиш фуликула колко и как нараства - и когато достигне определени размери /както вече казах около 22мм/ - се счита, че ще се пукне. Но все пак не забравяй, че при всеки е индивидуално. Дано съм ти помогнала. 
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #128 -: Юли 01, 2009, 12:08:37 pm »
А къде мога да разгледам снимките? Имм име и парола а незнам къде
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #129 -: Юли 01, 2009, 12:19:17 pm »
Привет мили мои! Толкова работа напоследък, че не ми остава време да ви наглеждам! Никой още не се е похвалил, а трябва!!! :D
Чакам хубави новини! Дано да ни зарадва някой скоро!
Елфи, махни ме от списъка - не сме ловували и си чакам вещицата, защото съм с блокаж, започваме процедура!
Наделин - Честит рожден ден мила! Пожелавам ти само сбъднати мечти!
Приятен ден на всички!
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 12:22:01 pm от viki_vat »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #130 -: Юли 01, 2009, 12:27:30 pm »
Здравейте мили сладурки  :D
nadelin Честит Рожден Ден желая ти много здраве, щастие и сбъднати мечти!Весел празник.
Гардже, за да се разбере колко е голям фоликула когато се спука трябва да те следят на УЗ всеки ден(поне аз така си мисля)при мен когато ме следяха последно беше така на 15 ден от цикъла фоликули 18 и 19 мм.после отидох на 18 ден и бяха спукани ама кога точно и колко са били големи незнам.
Радосттинка браво миличка поздравления на твоето момче  :balk_47: :balk_602:
Приятен ден ви желая  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #131 -: Юли 01, 2009, 12:37:57 pm »
А къде мога да разгледам снимките? Имм име и парола а незнам къде
В снимка бг,сори че съм пропуснала да ти напиша.
Наделин,честит рожден ден,дано всичко което си пожелаеш днес да се сбъдне .Весел празник.
Вики,силно стискам палци,чиличка процедурата да завърши успешно.
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 12:51:51 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #132 -: Юли 01, 2009, 12:41:08 pm »
Наделин, честит празник мила :D
Много здраве, щастие и късмет. Сбъдване на всичките ти мечти и желания :D
Весел празник!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #133 -: Юли 01, 2009, 12:43:48 pm »
ЧРД Наделин :) :happy_birthday_1:


Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #134 -: Юли 01, 2009, 12:46:52 pm »
Здравейте мадами  :)
nadelin  [b]ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН[/b]  :happy_birthday_1: Да си жива и здрава, много щастлива и ти пожелавам другата година по това време да държиш в ръцете си една малка сбъдната мечта  :bori_017:
radosttinka браво на мъжлето ти звучи като да сте прекарали страхотна вечер  :D А и съм чувала, че на Вълшебния извор било приказно красиво  :)
gardge марш при доки днес, че да не те нашляпам  osi_6 Където ще се чудиш какво става отивай, че да се успокоиш. А ако се ходи на фоликуметрия през 3-4 дни доки може да предположи кога е било ову, но едва ли може да се каже със сигурност!
viki_vat отсега започвам да стискам палците тази процедура да е последна и успешна  :crossfingers:
*
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #135 -: Юли 01, 2009, 13:01:57 pm »
Привет момичета  :)
Цветенце, мерси за кефенцето и на Чоки за закуската.
Честит Рожден Ден Наделин, бъди жива и здрава и най-голямата ти мечта да се сбъдне  :wink:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #136 -: Юли 01, 2009, 13:11:42 pm »
Ето ме и мен!! :P
Честит рожден на Радост, първо от нея да започна, с малко закъснение, да си жива и здрава и скоро най-добрата мама, а пък баща е суперррр, браво на него. :P
Честит рожден ден и на Наделин, за теб същото мила, весело изкарване на празника.
Роузи мерси мила! :wink:
И аз да поломя за паролата на снимките  :lol:
Лек и усмихнат ден от мен! 8)

Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #137 -: Юли 01, 2009, 13:13:45 pm »
привет и от мен момичета!
радостинка, евала на мъжа ти! много се кефя на такива мъже....пу пу пу да не му е уроки :)

наделин, честит рожден ден. много здраве, любов и в най-скоро време, половинката да ти подари най-красивия подарък на света-едно малко сладко бебче  :wink:

гардже, аз също мисля, че фолекула се пука някъде около 20-22, на мен ми се пукна последния път на 21, а колкото до това дали може да се разбере преди колко време е била ову, май се предполага само, защото на един предишешен цикъл, не отидох на време за да види ову, защото си мислех, че съм с по-късна, доктора ми каза, че е минала цитирам "преди поне 3-4 дни" от това "поне" си направих извода, че не е със сигурност, но пък може да се каже, че все пак позна, защото следващите овулации ми съвпадаха с неговото предположение. /май малко объркано се изразих, но дано си ме разбрала ;)/


Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #138 -: Юли 01, 2009, 13:21:40 pm »
Здравейте отново!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НАДЕЛИН! Желая ти много здраве, щастие, любов и скоро да се похвалиш с  :bfp:
Гардже, аз като ходих на УЗ доки ме гледа на спукан фоликул и каза, че ову съм имала преди ден или два. Не може точно да се определи, но по пътя си "яйцето" оставя "следа", която може да се види и съответно да се определи горе долу кога може да е станало.


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Юнско-Юлска седмична тема /29.06.-05.07/
« Отговор #139 -: Юли 01, 2009, 13:32:37 pm »
bo_dim хубаво е да те види лекар аз лично бих отишла.Успех дано не е сериозно.