0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #20 -: Юни 22, 2009, 12:25:33 pm »
Радостинка,май и двете мацки в очакващи им е минала датата,пък не са дали отчет,или аз съм истървала,но да си кажат идокато можеш да си редактираш поста да оправиш списъка,ако не ще занимаваме Елфи.
Хайде Номине и Вили Ник,кажете какво става при вас.

Ами нищо не става при мен  :? Продължава да ми закъснява, а тестовете са отрицателни. Това ми е най-рекордното закъснение до сега, при цикъл средно 31-32 дни...
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #21 -: Юни 22, 2009, 12:35:45 pm »
Добро утро и от мен, момичета

Марги, мерси за темичката  :D Хайде дано има повече +++
Маринка:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и ние сме в очакване да потвърдиш новината  :D
Радост, Анмар, Титибар  :welcome: в моя отбор  :? аз неловувам от март  :x , на вас пожелавам само този месец да не ловувате (Радост,миличка съжалявам че ти два  :?), а следващия да ви е успешен  :goodluck:

nomine, я върви на един преглед и дано се похвалиш  :goodluck:

Ама този дъжд е ужасен  :x - щяло да вали цяла седмица  :x :x :x Четвъртък Сф ще ме посрещне дъждовна  :( :x

Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #22 -: Юни 22, 2009, 12:37:37 pm »
Здравейте, и аз да си дам отчета, може да ме махнете от очакващи. Когато стане, тогава! Лично на мен ми писна да го мисля и да се надявам, много се изнервям така :( А тези дни ми е едно замаяно, все едно не съм будна,всичко дака ми минава като през мъгла.
Маринка, на теб мила, много палци ти стискам, кога ще са готови резултатите?
Целувам ви всички и ви стискам палци
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #23 -: Юни 22, 2009, 12:42:55 pm »
Маринка, често хич не погледнах :lol:
За кой път се поправям днес, пак като все още мога :wink:
Момичета казвайте кой е за листата на очакващите, че то там никой не остана :? всички ли ловувате :)?.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #24 -: Юни 22, 2009, 12:49:42 pm »
Привет от мен в този дъждовен ден!
Маринка, стискаме палци за теб мила! Дано да ни зарадваш скоро!
На всички пожелавам приятен ден!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #25 -: Юни 22, 2009, 12:51:34 pm »
Здравейте и от мен в новата темичка

Маринка, хайде мила, цялата треперя и чакам да видя резултата ти. Почти съм сигурна, че ще е ок, много ти стискам палци.

Аз се надявам да ме подмине тази седмица, но този път наистина да ме заобиколи, за много дълго. Третия път да ми е на късмет.
Точен мерник на ловуващите :)  :cupid:
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #26 -: Юни 22, 2009, 12:54:32 pm »

nomine, я върви на един преглед и дано се похвалиш  :goodluck:


привет и от мен. съгласна съм с Надеж. братовчедка ми забременя и теста и беше отрицателен, една моя приятелка също- при нея и двете и бременности бяха с отрицателни тестове. няма гаранция. пусни си един кръвен ако можеш


*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #27 -: Юни 22, 2009, 12:59:12 pm »
Здравейте сладуранки! Аз често ви чета, но рядко пиша. Ако може да ме сложите в очакващи на 28.06.
Много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на Маринка и ще чакам с нетърпение  :bfp: резултат.
Пожелавам приятна и успешна седмица на всички, въпреки лошото време!
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #28 -: Юни 22, 2009, 13:03:20 pm »

nomine, я върви на един преглед и дано се похвалиш  :goodluck:


привет и от мен. съгласна съм с Надеж. братовчедка ми забременя и теста и беше отрицателен, една моя приятелка също- при нея и двете и бременности бяха с отрицателни тестове. няма гаранция. пусни си един кръвен ако можеш

Не смея да се надявам вече или по-скоро ме е страх от поредното разочарование. Мисля, че още е рано за преглед, едва ли ще се види нещо при това закъснение. И ако ми кажат да отида пак след ен-брой дни... 8O ... знаете какво е чакането. Затова ще изчакам още поне 10 дни да стане закъснението и тогава.
Прегръщам ви всички и благодаря за подкрепата!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #29 -: Юни 22, 2009, 13:08:07 pm »
nomine, поне един кръвен тест си пусни, от де толкова търпение извади направо незнам  :)
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #30 -: Юни 22, 2009, 13:10:15 pm »
Привет момичета  :bighug:
Маринка стискам палци със следващото влизане в темата силно да изкрещиш тлъстия резултат  :bighug:
Ееее Гардженцее защо я пусна онази да те навести  :? не я ли предупреди че не искаш такива гости.Да знаеш много се надявах че след снимката ще са се получили нещата както при една приятелка  :wink: но нищо и нашият ред ще дойде  :bighug:
Мила Галя недей да влизаш в такива филми моля те.Невъзможно е тези болки които описваш и са започнали след ову, да са заради извънматочна.Другото което е не мисля че имаш рани по тръбата ти заради предната.И още нещо да ти кажа-мисля че тръбата в която е била извънматочната ти не служи за нищо  :? Извинявай ако ти е прозвучало грубо но на мен док така ми го обясни.Понеже и аз имах извънматона преди малко повече от година и тогава ме увериха че са ми запазили тръбата.Сега обаче Александров ми каза че това че са ми оставили тръбата означава следното-при операзията оставяли нещо като пънче от самата тръба колкото да не я махат цялата и това пънче всъщност не служило  :? И аз бях силно втрещена и не можех да го проумея но...После на снимката познай-няма тръба  :? Сега ми предстои лапаро при което със сигурност ще знам какво точно ми е състоянието на репродуктивните органи които както разбирам не са всички  :( :( :( Та от цялата работа искам да ти кажа да не си мислиш за извънматочна сега защото като го мислиш и ще ти се явят всички симптоми до един.Желая ти много късмет мила :bighug:
Момичета как ви върви организацията за среща  :wink:
Хубав ден ви желая и мнооого усмивки!


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #31 -: Юни 22, 2009, 13:20:00 pm »
nomine, поне един кръвен тест си пусни, от де толкова търпение извади направо незнам  :)

Двете години опити ме научиха на много неща - основно на търпение  :)
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #32 -: Юни 22, 2009, 13:23:02 pm »
Номине, моя съвет е да отидеш на лекар, няма значение дали тестовете са + или -, всяко такова нетипично дълго закъснение на МЦ трябва да се провери. Съжалявам ако ще прозвучи грубо, не е нарочно, отиди да те види док, при цикъл от 31-32 дни ти си с почти 10 дневно закъснение, щом тестовете все са отрицателни, това закъснение може да се дължи на проблем. Вярно, че може да има късно О, че може да е рано за тест, но не бива да се осланяме само на това, трябва да се помисли и в другата посока понякога.
Моля те, отиди на док!
И все пак се надявам причината за закъснението да е онова чудо, което толкова много чакаме всички :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #33 -: Юни 22, 2009, 13:35:02 pm »
Добро утро милички :)

Маринка, стискам ти палци със всички сили! Чакаме с нетърпение да пишеш какво е станало! Дано дано да е чаканото чудо и от днес да започва най-щастливият период в живота ти!  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo

Номине, отиди на лекар и дано всичко е наред и да има  :bori_007: :bori_004:
На мен по-миналият цикъл ми закъсня по същия начин и тестовете бяха отрицателни - нямаше бременност.

Аз убивам чакането с претрепване от работа. Почистваме и боядисваме бъдещото си жилище и съм много щастлива :)  Ето и от мен топъл шоколад
« Последна редакция: Юни 22, 2009, 13:42:38 pm от rashi »


*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #34 -: Юни 22, 2009, 13:41:39 pm »
Здр мацки, вчера не можах да ви навестя, но днес съм тук. :)
Аз съм за сега от ловуващите, но се надявам и чакането на премине бързо, пожелавам го и на всички. Успех на Маринка и на останалите  :crossfingers: :eggsperm:
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #35 -: Юни 22, 2009, 13:56:29 pm »
Мила Галя недей да влизаш в такива филми моля те.Невъзможно е тези болки които описваш и са започнали след ову, да са заради извънматочна.Другото което е не мисля че имаш рани по тръбата ти заради предната.И още нещо да ти кажа-мисля че тръбата в която е била извънматочната ти не служи за нищо  :? Извинявай ако ти е прозвучало грубо но на мен док така ми го обясни.Понеже и аз имах извънматона преди малко повече от година и тогава ме увериха че са ми запазили тръбата.Сега обаче Александров ми каза че това че са ми оставили тръбата означава следното-при операзията оставяли нещо като пънче от самата тръба колкото да не я махат цялата и това пънче всъщност не служило  :? И аз бях силно втрещена и не можех да го проумея но...После на снимката познай-няма тръба  :? Сега ми предстои лапаро при което със сигурност ще знам какво точно ми е състоянието на репродуктивните органи които както разбирам не са всички  :( :( :( Та от цялата работа искам да ти кажа да не си мислиш за извънматочна сега защото като го мислиш и ще ти се явят всички симптоми до един.Желая ти много късмет мила :bighug:
благодаря за куража, елина! незнам защо все се оказва, че различните доктори, различно обесняват. моят доктор пък ми обясни още преди операцията, че ако бременността се намира в края на тръбата, ще я махнат, ако е в началото/ампуларната част/ ще я оставят. аз не виждам смисъл, да оставят нещо ако не се надяват да върши някаква работа след това. пък и имам за пример една приятелка, която след извънматочна прави снимка и тръбите са и си били на мястото-само дето имала много сраствания. въпреки това сега чака второ детенце.


Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #36 -: Юни 22, 2009, 14:01:01 pm »
Спорна седмица момичета и от мен .Маринка днес е твоят ден. :crossfingers: :babyflips: :crossfingers: :babyflips: :crossfingers: :babyflips:
 
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #37 -: Юни 22, 2009, 14:02:38 pm »
Да наистина всеки случай е индивидуален.И аз бях щастлива че поне са ми запазили тръбата но сега май ще се окаже че са ме излъгали най-нагло  :? Но аз си мисля и друго-възможно е да са ми я запазили но да се е запушила и затова да не се вижда на снимката , или не е възможно ох незнам.Но на снимката директно ми написаха лява тръба с хидросалпингс , дясна тръба отстранена оперативно  :x Абе гто ще се разбере скоро.Каквото е такова вече нямам сили да мисля за това.Каквото има да става ще става.
 :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #38 -: Юни 22, 2009, 14:06:10 pm »
Да наистина всеки случай е индивидуален.И аз бях щастлива че поне са ми запазили тръбата но сега май ще се окаже че са ме излъгали най-нагло  :? Но аз си мисля и друго-възможно е да са ми я запазили но да се е запушила и затова да не се вижда на снимката , или не е възможно ох незнам.Но на снимката директно ми написаха лява тръба с хидросалпингс , дясна тръба отстранена оперативно  :x Абе гто ще се разбере скоро.Каквото е такова вече нямам сили да мисля за това.Каквото има да става ще става.
 :bighug:
не може да се довериш на 100% на снимката. понякога тръбата прави спазъм и отчита неправилен резултат. добре е, че ще правиш лапаро. там лъжа и измама няма. успех, мила :wink:


*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #39 -: Юни 22, 2009, 14:28:12 pm »
Привет и от мен сладуранки!
Успешна седмица пълна с +++ резултати.
Маринка много късмет и от мен  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 :bighug:
Аз днес пуснах моите изследвания, тези от 3-5ден, дано да са добри, следобяд ще знам! Стискайте палци, че незнам и аз, нещо съм се попритеснила. :(
Целувки на всички!