0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #180 -: Юни 26, 2009, 10:38:11 am »
добро утро милички?ВИВ благодаря за кафенцето и за всичко.лек и приятен ден на всички :bighug:
[/url]
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #181 -: Юни 26, 2009, 10:39:18 am »
Добро утро, момичета! Вив, благодаря ти, веднага се залавям за кафенцето и закуската, че днес ми беше още по-трудно от вчера да се надигна от леглото. Какво ми става не знам, ужааасно ми се спиии и нищо не помага, а трябва да работя сега...  :(
Да, Анизи и аз разбрах за Джако, ами при толкова пластични операции, човека не е издържал...
Цигуларче, като малка хобито ми беше свирене на пиано, та може да на правим дует  :wink:
Хайде, милички пожелавам ви приятен петъчен ден!


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #182 -: Юни 26, 2009, 10:43:18 am »
Добро утро и от мен .. макар че денят започва малко странно скапано с новината за М.Джексън. Не съм била никога негова фенка, но пък песните от ранните му години ми допадат. Кофти е, че е починал.
Навън е едно мрачно .. допълва унисона на картинката ..
Лек ден ви желая, все пак е петък и иде уикенда, нали така ?
Целувки на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #183 -: Юни 26, 2009, 10:47:02 am »
Деска меска и аз от малка свиря на пиано, включвам с при вас и от дует правим трио (ама не трио българка, а едно друго) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Още някой ще се включи ли в оркестъра??? :P
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #184 -: Юни 26, 2009, 10:49:11 am »
И аз много, много отдавна свирех на пиано  :lol:, ама преди многоо, мнооого години
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #185 -: Юни 26, 2009, 10:52:57 am »
Добро утро и от мен!Вчера завърши и моя опит ин витро матурация.Получих страшни болки през ноща нагълтах се със 4 аулина през половин час,едва дочаках 7.30 да се обдя на док.И така поспешност заминахме за София.Док ме прегледа и веднага назначи кръвен тест за бременност.Легнах там да полежа докато стане теста.След половин час дойде и каза,че за съжаление теста е отрицателен.Освен това и съм получила хиперстимулация,да сега не се е случвало при ин витро матурацията ,но при мен е заради поликистозата.Можете да се сетите какво последва,сълзи ридания и така,още почевче че док каза че е бил сигурен че съм бременна,защото тези болки се получавали при бременност,но уви.
Момичета пожелавам ви никога да не се чувствате така,да няма повече  :bfn:
Когато чуеш тези думи си даваш сметка зе болките от самата процедура и след това не са нищо в сравнение с болката в сърцето :balk_145: :balk_145: :balk_145: ,желая ди много късмет,а на есен ме очаквайте пак.А до тогава кой знае.... :bed:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #186 -: Юни 26, 2009, 10:55:35 am »
Влизаш воркестъра няма значение, че било отдавна-няма отдавна-всички сме в кюпа!!! Анмар много съжелявам, че не си в списъчето за Варна, а си  Софийското :bighug:!!! АЗ Днес последно питам-Tримата Мускетари на Сливница в 12 часа, аз звъня на Радостинка да ни постещне-ще се разпознаваме по най-големите усмивки в цяла Варна (или ако искате да носим по един вестник Работническо дело в дясната ръка  :lol: :lol: :lol: :lol:).
Дидка думите са излишни-просто силно гуш от мен!!!
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 11:39:33 am от anizi »
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #187 -: Юни 26, 2009, 11:18:32 am »
добро утро момичета :) Благодаря за кафенцето :)
Седмицата ми започна с гадна новина и завърши с такава.
Много ми е кофти заради Джако:(
Дидка, много съжалявам за неуспешния опит  :bighug:
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #188 -: Юни 26, 2009, 11:42:57 am »
Дидка,много съжалявам,знам как боли.Даже сега като ми дойде цикъла,понеже е много по-кофти от друг път,много боли и много съсиреци изпадват и си мисля всеки път дали с този съсирек не изпадва бебчето,което не се е имплантирало.Глупости са разбира се,но болката в душата е много силна.Горе главата и напред,мила.
Анизи,правилно "Тримата мускетари" на Сливница в 12ч.,само че ще трябва да се изчакаме навън.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #189 -: Юни 26, 2009, 11:50:05 am »
Да.Док ме предупреди че цикъла ще е много обилен и болезнен.Но другата болка е по-силна.
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #190 -: Юни 26, 2009, 12:17:23 pm »
Да.Док ме предупреди че цикъла ще е много обилен и болезнен.Но другата болка е по-силна.
Много съжалявам , didka_ !
Не е задължително цикъла ти да е много обилен и болезнен.
Първият ми МЦ след иксито беше съвсем безболезнен и беше само зацапване , противно на очакванията ми. Аз също получих хиперстимулация и лежах в болницата. Много е гадно.
 Сигурна съм , че ще се справиш с болката и с нови сили ще продължиш напред!

Момичета , вчера изпих последното хапче Регулон, сега ще чакам МЦ и от новия цикъл се захващам отново с графиките , БТ и т.н.
Ако все още има групичка на ловуващи , ще ме включите ли там като му дойде времето?
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #191 -: Юни 26, 2009, 12:19:01 pm »

Не е задължително цикъла ти да е много обилен и болезнен.
Надявам се и при мен да е така.
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #192 -: Юни 26, 2009, 12:43:43 pm »
Здравейте
Деска меска и аз от малка свиря на пиано, включвам с при вас и от дует правим трио (ама не трио българка, а едно друго) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Още някой ще се включи ли в оркестъра??? :P
Аз съм с вас, като малка и докато завърша средното си образование съм учила точно това.
Новината за Джако ме сръзи, да почива в мир.
Дидка,много съжалявам, горе главата.
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #193 -: Юни 26, 2009, 13:05:37 pm »
Момичета , вчера изпих последното хапче Регулон, сега ще чакам МЦ и от новия цикъл се захващам отново с графиките , БТ и т.н.
Ако все още има групичка на ловуващи , ще ме включите ли там като му дойде времето?
Фатал, отказвате ли се от АРТ или просто докато мине времето ще пробвате ин-виво  :wink: :D
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #194 -: Юни 26, 2009, 13:14:07 pm »
Ааааа, няма отказване! Просто мисля , че ще е добре да мине време ,докато започнем нова процедура. През това време ми се иска да поработим върху спермограмата, че мъжът ми не е пил нищо от деня на пункцията ми  :) и сигурно и петте % морфо сме ги загубили.
 Мисля отново да започна с графиките и защото преди 3 - 4 дена правих ЦС и имам две проходими тръби. :D Ще пия Метформин и др. по препоръка на д-р Тодорова.
 Също съм намислила , ама незнам вие как ще го възприемете , след ову през ден да редувам Фраксипарин и Аспирин.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #195 -: Юни 26, 2009, 13:19:03 pm »
Фаталче добре дошла в отбора на ловуващи и очакващи отново с теб сме и дано да изненадаш приятно и докторите и нас съвсем скоро!!! :bori_002: :bighug:
Цитат
Деска меска и аз от малка свиря на пиано, включвам с при вас и от дует правим трио (ама не трио българка, а едно друго)     . Още някой ще се включи ли в оркестъра???
Аз съм с вас, като малка и докато завърша средното си образование съм учила точно това.
Квинтетче заформих ех че хубаво на срещите можем да посвирим на другите  :D
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #196 -: Юни 26, 2009, 13:28:15 pm »
Здравейте милички  :D
И на мен цяла седмица ми се спи, но днес беше върха едвам станах- то и сега продължавам да дремя пред компютъра и да се прозявам  :wink:
Да и аз никога не съм била луда фенка на Джако, но песните му определено бяха страхотни и имаше невероятен талант- и на мен ми стана много гадно като чух лошата новина  :(
didka_ съжалявам много миличка, че опита ти завърши така, дано следващият път да ти  е последен и успешен !
fatalwoman стискам палци при вас да си стане естествено и скоро да ни зарадваш  :D
anizka  :bighug: :bighug: Ще пиша миличка, но не е сега момента.  :balk_21:
Гардже а да не съм чула за отчаяние ами се радвай на лятото, печи трътката на плажа, пий коктейлчета и ще видиш как малкото гардженце ще те изненада скоро  :balk_21:
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #197 -: Юни 26, 2009, 13:48:51 pm »
Здравейте момичета :D

Уф, че много работа имам тези дни едва ви хвърлям по едно око :wink:

Дидка, много съжалявам миличка :(, няма да се предаваш, много е трудно след отрцателния тест, но и това се забравя и идват по-ведри мисли след това :)

Фаталче, добре дошла в отбора :wink:

Анизи, с теб ще се чуем утре за да се уточним :)

Гардже, стига мила с тези тъжни мисли, така ми хареса онзи ден  :) в какво хубаво настроение беше :). Ще ти дърпам перушината да знаеш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #198 -: Юни 26, 2009, 13:50:53 pm »
Добро утро на оркестъра без име и на всичките му слушатели.
За сън-никой неможе да ме бие.Виждате ли в колко часа ставам?
Аз докато се отлепя от леглото вие сте били доста активни днес.Но много ми се спи.Немога да стана по-рано.А за М.Джексън сега разбрах от вас.Интересното е,че преди два дена го споменавах.Свекърва ми която е на 90 години като си сложи едни черни очила ,че и пречела лампата и мъжът ми и казва М.Джексън.Но Бог да го прости.Това е живота-днес те има,утре-не!
Желая приятен ден на всички!
  <br />
*
Re: Нова слънчева седмица 22.06.09-28.06.09
« Отговор #199 -: Юни 26, 2009, 13:54:28 pm »
Момичета имам един много наивен въпрос.Има ли случай след отрицателен кръвен тест на 10-ти ден да има бременност?