0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #520 -: Август 31, 2010, 08:56:50 am »
Ей Чокенце, не мога да не мина през твоята темичка и да ти пожелая най-положителния тест с най-ярките 2 чертички!!!  :bfp: Този 13ти ден, дано да е най-щастливия за теб :bighug:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #521 -: Август 31, 2010, 09:08:53 am »
Този ще е успешният  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
и от мен миличка много стиснати палци -трети опит, 13-ти ден от МЦ ще бъде на късвет
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #522 -: Август 31, 2010, 15:25:21 pm »
На късмет е, ние с моя мъж се запознахме в Петък 13, а пък вече 12 години сме заедно и щастливи. Успех мила  :D
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #523 -: Септември 01, 2010, 07:35:07 am »
Дай Боже, както се казва "Божиите уши във вашите уста"  :D

Абе, да ви попитам нещо. Защо според вас тази сутрин ми е толкова ниска БТ? Измерих е 2 пъти и все показва 36.7. Нисичка е за ЛФ и като се има в предвид, че пия Дуфастон, не е ли редно температурата да е по-висока? Даже вече трябваше да ме заболят гърдите и да наедреят, а те си стоят все същите?
Пак съм в чуденка  :ask:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #524 -: Септември 01, 2010, 08:35:36 am »
По-ниската Бт може да е от това че ти е било студено , както и от втория пик на естрогените, когато БТ може малко да се понижи.
До тук графиката ти изглежда добре. :)- този спад не е проблем

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #525 -: Септември 01, 2010, 10:00:37 am »
Чоки положението при мен е същото.От 4 ден съм на клостил,от 16 ден на дуфастон и 20 ден БТ падна рязко(отдадох го на това,че ми беше адски студено вечерта).По принцип след ову имам много болезнени гърди ,а този месец почти не ме болят и от 2 дена съм с някакви странни болки в корема като при ПМС.И аз си мисля,че е от пика на естрогените ама знам ли.Абе общо взето този месец е странна работата при мен.


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #526 -: Септември 08, 2010, 07:51:09 am »
Момичета, пак да ви се оплача  :( Ами като няма на кой друг да си кажа...  :(
Сигурно пак нищо не е станало.  :(
Вчера цял ден имах гадене, леко главоболие, гърдите ми като атомни бомби - подути и болят, та се пръскат. Тази сутрин се събуждам и все едно не съм аз, а друг човек - нищо общо с вчера. Гърдите ми са спаднали само за 1 вечер, не ме болят /съвсем лекичко/, със събуждането меря БТ и какво да видя  8O - спаднала е, от вчерашната 37,2 днес е 36,9. Как е възможно? Уф, уф, уф, гадно ми е....  :( Какво става незнам.
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #527 -: Септември 08, 2010, 07:57:17 am »
Миличка не се шашкай излишно.Гледам ,че имаш още доста дни до М.Знам,че неизвестността е ужасна,но не ни остава нищо друго освен да чакаме.И въпреки всичко графиката ти е много хубава. :crossfingers:


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #528 -: Септември 08, 2010, 08:01:21 am »
Миличка не се шашкай излишно.Гледам ,че имаш още доста дни до М.Знам,че неизвестността е ужасна,но не ни остава нищо друго освен да чакаме.И въпреки всичко графиката ти е много хубава. :crossfingers:

Ама все така се получава, познавам си тялото и организма. И като видя, че температура спада и ми е ясна картинката. Знам, че има време до М. но след като симптомите ми изчезнаха какво друго да си помисля?  :wink:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #529 -: Септември 08, 2010, 08:08:39 am »
Ама все така се получава, познавам си тялото и организма. И като видя, че температура спада и ми е ясна картинката. Знам, че има време до М. но след като симптомите ми изчезнаха какво друго да си помисля?  :wink:


Оффф миличка все едно чувам собствения си глас .И аз като теб видя ли си БТ няма нужда от тест или напразни надежди.Въпреки всичко аз ще си стискам  :crossfingers: защото имаш още време.Графиката е надеждна-не като моята този месец. :bighug:


Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #530 -: Септември 08, 2010, 16:03:24 pm »
Ееее мила има още доста време,може да е временен спад,мисли позитивно Чоки,и аз си стискам палчета на ръчички и крачета  :crossfingers: :crossfingers:   

Вярвам!!!!
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #531 -: Септември 09, 2010, 09:38:02 am »
Ето денс е мааалко по-висока БТ, успокой си миличка имаш време до датата на  М., пък и тя няма да дойде, а ще видиш 2 черти на  теста за Б.  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #532 -: Септември 09, 2010, 10:26:47 am »
Чоки, не се предавай. Графиката ти е добре. Аз съм за  :bfp:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #533 -: Септември 12, 2010, 12:34:02 pm »
Чоки, къде си мила- какво става???


*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #534 -: Септември 13, 2010, 15:20:31 pm »
Чоки  :hug2:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #535 -: Септември 13, 2010, 17:38:53 pm »
Миличка, как си , ние сме с теб, тест ще правиш ли?
Мноооооого  :bighug: :bighug:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #536 -: Септември 13, 2010, 18:38:06 pm »
Чоки   :bighug: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #537 -: Септември 13, 2010, 20:58:50 pm »
Чоки, мила, чакамеее!
Дано :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #538 -: Септември 13, 2010, 22:14:20 pm »
да питам и тук...от този месец съм на клостилбегит, взех си и ову тестове за по-голяма сигурност, направих един на осмия ден, беше + , отдадох го на хапчетата защото си беше рано за О, според литературата.., обаче след това направих още 2 и те отрицателни :? на опаковката на клостила си пише че овулация се очаква на 11-14 ден..може ли да ми дадете съвет дали е нормално и какво да очаквам..нямам и темп спад все още, а предни месеци имах спад до 36.3 в деня на О :?
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #539 -: Септември 13, 2010, 22:26:04 pm »
Тедиемо, това е темата на Чоки :wink:!
Ако искаш коментар по графиката си, моля пусни си тема ето в този подфорум: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0
или пиши в темата за графики - тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41104.800#lastPost
Успех!