0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #360 -: Юни 15, 2010, 19:35:30 pm »
Дано другото инсе ти е на късмет Чоки-важното е че не се предавате и накрая ще спечелите тази битка-стискам ти силно палци-а може и още този месец  да ни изненадаш :crossfingers:
   
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #361 -: Юни 15, 2010, 19:37:57 pm »
Дано другото инсе ти е на късмет Чоки-важното е че не се предавате и накрая ще спечелите тази битка-стискам ти силно палци-а може и още този месец  да ни изненадаш :crossfingers:
Аз не знам дали ще ви зарадвам, ама като те гледам тебе  :D :D :D май-май ти ще ни зарадваш! Имаш много красиви сърчица и все на място  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #362 -: Юни 16, 2010, 01:10:01 am »
Мила Чоки, много се надявам да се получи и при теб следващия път, с инсе или без!!Прегръщам те силно и само напред!!!  :bighug: :rainbow:

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #363 -: Юни 27, 2010, 09:33:10 am »
Здравейте всички. Исках да споделя нещо с вас.
Този месец сигурно овуто ще настъпи по-рано  :ask:
От няколко дни имам течна ЦС, появиха ми се болки в кръста, тази сутрин пък имам толкова ниска БТ, че направо се учудих. Имам и лека чувствителност на гърдите, болки...
Може ли Овуто да настъпи толкова рано? Ама, че глупави въпроси задавам - защо да не може. 13-14 ден не е рано, но при мен обикновенно е на 16-17 ден, затова се чудя  :ask:

Ами каквото е, това е. От мен се иска да гоня яйцето, пък дано да го хвана  :pleasantry: Всичко е божа работа.
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #364 -: Юни 27, 2010, 09:48:06 am »
Чоки ,напълно е възможно  овуто да е по-рано .Успех в  :crossfingers: :pleasantry: :goodluck: :bighug:  .
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 10:40:13 am от foveri »
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #365 -: Юни 27, 2010, 10:07:27 am »
Успех и от мен, Чоки! Дано го хванете това яйце! :crossfingers:   :crossfingers:   :crossfingers:   :bighug:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #366 -: Юни 27, 2010, 10:58:39 am »
Ехааа Чокенце,гонете яйчицето още по-хубаво като е по-рано ову-то.Успех :goodluck:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #367 -: Юни 27, 2010, 15:20:15 pm »
Успех миличка и дано имате повече късмет  :goodluck: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #368 -: Юни 28, 2010, 18:30:21 pm »
Чокиииии-не виждам сърчицата-не се бавете а оше днес го направете :D :bed:
   
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #369 -: Юни 29, 2010, 06:43:15 am »
действам, действам  :D  :bed:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #370 -: Юни 30, 2010, 12:11:04 pm »
Чоки, усещам този месец, че е вашият...така че давайте със сърчицата.. :)

П.С. Много готини коментари псукате(искрено се забавлявам с вас и ми повдигате настроението в този дъждовен и мрачен ден ( във Варна))


*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #371 -: Юли 02, 2010, 09:34:37 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: супер БТ миличка много се надявам това да е вашия месец
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #372 -: Юли 02, 2010, 14:06:20 pm »
Чокенце,дотук си супер душко :goodluck:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #373 -: Юли 03, 2010, 16:30:54 pm »
БТ е супер!  :D
Дано да сте го хванали яйчицето, мила!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #374 -: Юли 04, 2010, 20:57:37 pm »
Чоки, обикновенно болят ли те гърди така раничко?? Харесва ми графиката ти.. Дано тези болезнените гърди да са първи признак на най-очаквания  :bfp: :goodluck: :bighug: :)

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #375 -: Юли 05, 2010, 06:47:35 am »
Да, болят ме Гале, даже много ме болят. Не знам на какво се дължи, нещо хормонално е сигурно. Още от момента на Овулацията до менструацията все ме болят, наедряват, стават твърди и чувствителни. После изведнъж омекват, ей така за една нощ. Коремът по същия начин - подува се, става твърд, стърчи напред  :D. После и той спада.
Защо е така незнам. Незнам дали е нормално или не  :ask:
При вас как е момичета?
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #376 -: Юли 05, 2010, 07:09:51 am »
Ами при мен понякога е така,а понякога-не.Има месеци в които полудявам от болезнени гърди и подут корем,а има и такива като този в които нищо ми няма.Аз също си мисля,че е нещо хормонално,но се питам кое от двете е нормалното.Тогава би трябвало нещо от хормоните да не ми е в ред.А когато съм ги изследвала са били в норма.
  <br />
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #377 -: Юли 05, 2010, 07:30:14 am »
И при мен е различно.. Единствените пъти, когато са ме болели гърди преди 10ти ден след Ову, е било, когато съм била бременна (аз нали през 5-6 месеца си бременея за по малко)
След спонтанния ми аборт през Декември, дори вече не ме болят гърдите преди М.. Преди се подуваха и направо се пръскха по шевовете..Сега - нищо!!! Предния месец като ме позаболяха... и веднага ми светна, че пак съм  preggo  :rain:
Дано този месец да те болят от друго, мила Чоки... Искрено се надявам за теб!! stork-boy yahoo_17

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #378 -: Юли 05, 2010, 12:44:11 pm »
Айде да изскача това зайче  :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #379 -: Юли 05, 2010, 17:36:53 pm »
Мен винаги ме болят гърдите от 6-7-8 ден след ову започват доо М.Преди като бях по-слаба по-не ги усещах,но сега с 5-6кг.отгоре и те са наедрели и още повече тежат и болят.Дано при теб е повод за радост и да видим :bfp: :crossfingers: