0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #260 -: Април 13, 2010, 19:45:29 pm »
Чоки, честит ти нов цикъл :P
Хубава овулация, успешен лов и  :bfp1:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #261 -: Април 13, 2010, 19:59:53 pm »
Благодаря, нов месец - нов късмет!  :balk_21:
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #262 -: Април 13, 2010, 20:13:59 pm »
Чоки, честит ти нов цикъл :P
Хубава овулация, успешен лов и  :bfp1:

:good_post: :good_post: :good_post: :goodluck: :bighug: :crossfingers: Успех миличкас нови сили само напред
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #263 -: Май 03, 2010, 07:39:48 am »
Ето, че пак имам нужда от вас и вашето мнение.
Моля ви, погледнете ми графиката.
Някой знае ли защо температурата всеки ден играе нагоре-надолу? За мен това не е нормално. Този месец ходих на ФМ, имам доказана овулация, ендометриума беше хубав, уж всичко е наред, а гледайте температурата какво прави  osi_15
Какво е обяснението?
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #264 -: Май 03, 2010, 08:03:19 am »
Чокенце,аз хич не съм веща ама съм чела ,че след ову трябва да е права линия :ask:,ти пиеш ли някакви лекарства?Щом при прегледа всичко е наред не се притеснявай :wink:Дано Денис внесе яснота,а от мен успех

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #265 -: Май 03, 2010, 08:16:59 am »
Чоки,радвам се да те "видя" отново сред нас:)
наистина странна БТ... графиката ти ми е "позната" - донякъде, . Имах една подобна "цветуща" графика, миналата година, приличаше на кардиограма... Само с Ову тестове си засякох Ову тогава, но игра нагоре-надолу, докато не миряса накрая..Не се притеснявай, нека да видим как ще е БТ следващите няколко дена, може пък да е било инцидентно.. :hug2:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #266 -: Май 03, 2010, 13:33:53 pm »
Чоки, играта на БТ се дължи на пиковете на прогестерона и естерогена, зависи кой уцелиш. Денис беше постнала много хубава графика за целта, ще се опитам да я намеря и ще ти я покажа. Дано и тя самата се включи за експертно мнение.

ПП. Намерих я  :P
« Последна редакция: Май 03, 2010, 13:44:42 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #267 -: Май 03, 2010, 15:03:17 pm »
А колко фоликула е имало?
Според графиката или са били повече от 1, или е имало и някакъв друг проблем, който е довел до повишаване на БТ /напр. цистит, ринит, болен зъб  и т.н/ или
Терм-ра нещо се прецаква.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #268 -: Май 03, 2010, 19:22:33 pm »
Благодаря на всички за включването  :hug2:
Оли, съгласна съм за пиковете на прогестерона и естерогена. Ако знаеш само как съм се издула .... а и гърдите ми ще се пръснат  :D

Денис, както винаги си много прозорлива  :D. Шапка ти свалям  :D
... или е имало и някакъв друг проблем, който е довел до повишаване на БТ /напр. цистит, ринит, болен зъб  и т.н/ или Терм-ра нещо се прецаква.

От няколко дена ме мъчи един цистит. 2 дена зверски ме боля, точно по време на овулацията, след това от самосебеси ми минаха болките и паренето.
Цистита не е доказан защото не можах да пусна урина за изследване, но аз съм сигурна, че беше или ужасно силна истинка наподобяваща цистит или е цистит. Симптомите бяха същите. Загрях се, започнах да пия много вода и течности и то взе, че мина  :D Може да е временно, но в момента не ме боли.

Гале, Мони, старите ми графики са сравнително едни и същи, с ясна изразена двуфазност, много лесно мога да си определя деня на овулацията по тях. Сега нещо се исложих  :?
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #269 -: Май 03, 2010, 20:33:48 pm »
Важното е да е  наред всичко,не знаех,че цистита влияе на БТ...

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #270 -: Май 03, 2010, 23:07:32 pm »
Чоки  :bighug: надявам се вече всичко да е наред и наистина болката да е отминала и да не се завръща. :D
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #271 -: Май 04, 2010, 08:26:07 am »
Чоки, дано всичко вече е наред, мила! :crossfingers:
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #272 -: Май 04, 2010, 09:49:20 am »
Чоки, радвам се, че вече си по-добре. Много се пази! Стискам палци и ти пожелавам много късмет  yahoo_17

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #273 -: Май 05, 2010, 18:05:52 pm »
Днес цял ден имам едни пробождания. Какво ли ще означава това? Тази сутрин и температурата се повиши. Дано да е това, за което си мисля  :D
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #274 -: Май 06, 2010, 08:10:50 am »
Чоки, дано да е наистина това което си мислиш :) Време е за ++++тестчета!  :bfp: :crossfingers: :bighug: И аз съм в шах от моята БТ този месец, и аз като теб си усещам Ову-то, и преди съм имала куку графики, но се ориентрах по Ову болките и + Ову тествете..Този месец.... леле майко! :) Дано да е на добро!

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #275 -: Май 07, 2010, 09:07:33 am »
Чоки, миличка, нетърпението е голяма работа!!  :lol: Ама много раничко за този тест бе милооооо :o Следващия път дано да е  :bfp:
« Последна редакция: Май 07, 2010, 09:21:29 am от galiondi »

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #276 -: Май 07, 2010, 09:11:00 am »
Чоки, че е рано за тестче, рано е, но аз ти пожелавам следващото да е +++++ :crossfingers:  :D
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #277 -: Май 07, 2010, 09:29:46 am »
Знам че е рано, но не можах да се стърпя  :wink:. Бях психически подготвена за "-".
Теста е сиииилно отрицателен  :bfn:
Еми...  :?, какво да се прави...
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #278 -: Май 07, 2010, 14:32:08 pm »
Ей я се стегни и не се предавай още.Та днес ти е 9ти ден от ову така като гледам.Какъв тест искаш да те хване :ask:Изчакай си поне деня на МЦ за да си сигурна.Успех!
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #279 -: Май 09, 2010, 17:42:25 pm »
Чоки, мила, аз минавам да погледна в графиката ти и да ти кажа, че много силно се надявам това да е последния месец, в които мериш БТ :)  :bfp1: preggo :crossfingers: