0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #80 -: Юни 16, 2009, 19:18:32 pm »
Здравейте и от мен момичета в края на работния ден :)
абсолютно ви подкрепям в хвърлянето на термометрите някъде на далеч - на моменти и на мен ми писва (а меря Т само от 4 месеца!) обаче пък в месеца когато реших да си почина от меренето на Т то взе че ми закъсня и както не бях мерила Т и не бях правила тестове за О се започна едно чудене - имало ли е Ову, нямало ли е, кога е била .... та затова сега си меря чинно и поне имам някаква представа докъде съм я докарала (което в момента си е я под кривата круша я някое друго подобно дръвче) :)

анмар - стискам палци утре да ни зарадваш с  :bfp:
маринка - айде не остана и ти да видиш заветните чертички и дано не само чертичките но и бебчетата да са повече от едно :) :) :)

хайде сега ви оставям да се наслаждавате на следобеда - кой под климатика, кой във водата  :)
 




*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #81 -: Юни 16, 2009, 19:30:40 pm »
Ето малко снимки от мен - http://snimka.bg/album.php?album_id=390074
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #82 -: Юни 16, 2009, 19:53:13 pm »
На мен ми се поразмина басейнчето, ама го отложихме за утре....дано така да пече както днес..... :balk_87:
Вики-ват....каква красота...аз както ти казах съм била там и сега ме хвърли във спомени.....мноооооого красиво....бих отишла там пак, и пак, и пак, и пак..... :balk_88: :balk_104:
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 19:55:23 pm от anizi »
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #83 -: Юни 16, 2009, 19:59:31 pm »
Ваше следобедно кафе, мое сутрешно... Мерси, Жасминче! И аз преди малко почнах работа  :(

И понеже виждам коментари, че е пуста темичката днес, да кажа какво ми е на сърцето: една приятелка ми дръпна редовната реч как не мога да забременея защото много съм се стресирала, и че видиш ли като се успокоя веднага, ама моментално ще стане бебето. На това аз и отговорих, че спокойно си живея и стресът не ми е никакъв проблем, особено след една година опити. Да не говорим, че със спокойствие стерилитет не се лекува, в случай че го има. Тя направо ми се разсърди и тръгна да ми цитира "изследвания", които доказали колко лошо влияе стресът и т.н.

Така ме ядоса, че в момента не ща нищо повече да споделям с нея... Не ща да се карам, но дайте акъл как се справяте с такива "съвети".

*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #84 -: Юни 16, 2009, 20:16:01 pm »
Абе, Вики Ват, та вие сте били в рая  :D
Цигуларче, няма начин. И аз имам такива приятелки. Те с добри чувства, ама не ми помагат. Просто вече избягвам да позволявам да насочват разговора в тази посока и ...
Но пък си намерих вас! При вас грешки няма  :D
Отивам до аптеката да си купя едно "чекче" за утре, но само ще го изхабя! Днес си имам ръждиво зацапване! Да ми е честито  :(
Анизи, мерси слънчице за картинките - утре ми намери някоя с пистолет  :?
Благодаря на всички, които чакате с мен, но уви - няма да е този път
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 20:20:09 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #85 -: Юни 16, 2009, 20:24:49 pm »
Какво си правите вие? Гледам тука кафенца, климатици, басейни, чудна работа!
Anmar кога ще си правиш тест? Гардже а ти, какво става?
Аз се чудя , още не е дошла лелката, обаче през целия ден ту ме боли корем ту не и май ще дойдеееее.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #86 -: Юни 16, 2009, 21:07:36 pm »
Вики страхотни снимки .. Сега ще потърся оферта и ще гледам и аз да забегна някъде, защото на работа вече стреса и ежедневието ме убиват.
Анмар - дано те прескочи гадната вещица. Пфуу, то да му се невиди - все надежди, надежди ..
Цигуларче, аз затова и гледам нищичко да не казвам на никой, защото ми е писнало да ме съветват. Особено се дразня на някои "приятелки", които след като са забременели и родили и си мислят, че при всички е лесно. Даже на някои ми се струва, че им е кеф да натякват на такива като мен, че още нямаме деца - май сме имали проблеми и т.н. Понякога ми идва да им извия вратовете. Да не казвам, че не се отказват от "безценните си съвети" и понякога прекаляват - "Хайде, хайде ...". Абе толкова ли са дебелокожи се питам? И аз ли съм такъв дебил за проблемите на другите? И аз ли не разбирам и съм така нетактична с техните грижи ? Нямам идея .. Дано не съм. Толкова е грозно да ровиш в раната на страдащия ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #87 -: Юни 16, 2009, 21:36:17 pm »
Цигуларче, защо тази твоя "приятелка" не вземе да се постави на твое място/ако изобщо може/ и тогава да я вида ще дава ли такива акъли и съвети.Много е лесно отстрани да бъдеш компетентен, когато не засяга пряко теб.Не се ядосвай, такива хора не заслужават да хабиш нервните си клетки, пази ги ще ти трябват за друго. :D
Анмар все още има надежда, не се отчайвай.  :crossfingers:
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #88 -: Юни 16, 2009, 21:56:30 pm »
Момичета моите хормончета са готови изглеждат ми добре ,но ФТ4 е малко завишен !
Някой знае ли нещо за този хормон?
Я някоя от старите да се включи !
Резултатие съм ги отбелязала в графиката си !
Благодаря ви предварително!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #89 -: Юни 16, 2009, 22:06:15 pm »
Здравейте,мацки.Анмар,с теб съм,дано ръждивото зацапване да си остане само ръждиво и еднократно,дано чекчето утре да покаже дългоочакваните 2 чертички.
Абе ,хора,я ги мятайте тия термометри,аз лично от преди 1 год.съм се отказала вече от мерене,поне на мен термометъра ми действа изнервящо.
И стига сте се занимавали с "добронамерени приятелки",ай ще им се не види,акъл ще дава а,щото не й е на д-то.Слава Богу аз нямам такива приятелки,едната е с момиченце на 1 год.,другата бременна с близнаци,по естествен начин,но от нито едната не съм чула подобни глупости,напротив разбират ме супер добре.
Айде стига съм разсъждавала,лека вечер ви желая и да засядам да гледам новия сериал по БВТ,че снощи не можах да гледам ,че бяхме на рожден ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #90 -: Юни 16, 2009, 22:41:40 pm »
Вив, не се виждат бележките в графиката ти.. Дай резултатите в темата, ако искаш и не забравяй за референтните стойности ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #91 -: Юни 16, 2009, 22:50:37 pm »
Анмар никакви пищови....каквото и да стане-нали знаеш.....

Нагушквам ви всичките, защото мнооого ви обичкам!
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #92 -: Юни 16, 2009, 23:15:15 pm »
момичета токущо се чух с ФИБЧО.много драго ми стана имах чувството че се познава ме от сто години всъщност се чухме за първи път.неможех ме да спрем да си говорим.ей продължавайте да й стискате палци нали.ЖАСМИНКА фибчо ме попита какво става с теб.АНМАР мило нали знаеш тия зацапвания че водят до :bfp:ама изобщо не си мисли за нещо друго с нетърпение ще очаквам новините утре :crossfingers: по повод термометрите реших ще го искарам този Ц докрай и край няма да ме стресира само амаха...аз май се поовлякох сори.лека вечер и правете кекс за удоволствие :) :bighug:
[/url]
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #93 -: Юни 16, 2009, 23:33:57 pm »
Ехе, Фибчо! Направо си ми липсва, тази мамуна!  :lol:
Берче, много здраве да й кажеш, и разбира се, че и стискаме палчета!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: И на Маринкаааа  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А при мен това зацапване винаги е водело до Вещица, ама утре ако ще и да ме е връхлетяла - ще препишкам теста. Да не се залежава до другият месец  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #94 -: Юни 16, 2009, 23:34:41 pm »
Ех че ми стана драго от добрите думи... благодаря на всички!

Анмар, понеже емотикончето със стиснатиет палци ми се вижда едно такова дребничко, ти пускам за късмет картинка, хем с бременна - дано, дано, дано ни зарадваш утре!

Приятна вечер и лека ви нощ!

« Последна редакция: Юни 16, 2009, 23:37:18 pm от cigularche »
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #95 -: Юни 16, 2009, 23:42:28 pm »
Ех че ми стана драго от добрите думи... благодаря на всички!

Анмар, понеже емотикончето със стиснатиет палци ми се вижда едно такова дребничко, ти пускам за късмет картинка, хем с бременна - дано, дано, дано ни зарадваш утре!

Приятна вечер и лека ви нощ!



 :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #96 -: Юни 16, 2009, 23:48:12 pm »
Анмар не и даваме да те навести гадината!Марш,къде е Гери с лошите очички да я прогони :):goodluck: утре с тестчето! :crossfingers:
Да пратиш много поздрави на Фибчо,Берче :balk_21:
Жасминка утре да се похвали с висока БТ и до аптеката за тестче :bfp1: :goodluck:
Цигуларче не се ядосвай на "добрите намерения" на хората,понякога приятелите са прекалено нетактични и незнаят кога трябва да спрат,докато не изживеят подобно нещо не осъзнават как са се държали. :bighug: :balk_21:
Анизи прекрасна картинка,предишната ми писанка изглеждаше така :cuddle:
Лека вечер!
:bighug:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #97 -: Юни 16, 2009, 23:52:33 pm »
Ура, ура - Фибчо още чака-а-а-а :) Как я мислих маймуната ... И Берче, непременно й кажи да препишква един тест и да не забрави да дойде да пръска вируси !!! Знам си аз, че тя ще донесе блага вест !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #98 -: Юни 17, 2009, 00:27:26 am »
Гардже и останалите ето ми резултатите
Резултати от хормони :
LH -9.11 РЕФ(Ф.Ф 2.4-12.6)
FSH-7.65 РЕФ (ФФ 3.5-12.5)
Oestradiol -287.1 реф (ф.ф 46-607)
TSH -0.578 РЕФ (0.27-4.20)
FT4 -24.14 РЕФ (12-22)
Testosteron -2.70  реф (0.22- 2.9)
Андростендион -8.54 реф (1.0- 11.5)
SHBG - 72.64  РЕФ (26.1-110)
Инсулин - 4.76 реф до 29.1
ТАТ < 20 РЕФ до 40
МАТ - 14.16 РЕФ до 35
някой нещичко да знае за ФТ4?
Няма много инфо
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #99 -: Юни 17, 2009, 00:46:42 am »
Вив, да те предупредя, че много не съм наясно, обаче знам че ЛХ/ФСХ трябва да е 1-1,5 ... и ако е повече може да има съмнения за поликистозни яйчници. При теб е около 1,2 така, че мисля че си е добре. Според мен тестостерона е леко висок, което мисля пак е симптом за ПКЯ, но пък от друга страна си е в граници ... За ФТ4 не зная нищо, освен че май отговаря за заболяване на щитовидната жлеза ???
 Имаш ли проследена на Узи овулация ? Доказана ?
Като цяло хормоните ти според мен са добре. Дано и някое друго момиче се включи с повече опит в хормоналните изследвания.
 Как е пролактина? Мисля, че беше казала, че беше висок, което ако не се лъжа говори пак за липса на овулация? Ако направите 2-3 месеца фоликулометрии ще получиш отговор на много от въпросите си.
 Дано скоро видиш двете чертички !!! (Така както всички ние ще ги видим до 1-2 месеца !!! )
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.