0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #60 -: Юни 16, 2009, 10:28:44 am »
Добро утро.Цвете,мерси за закуската и кафенцето.
Гардже,аз ви хвърлям по едно око,ама и си признавам че като не съм на разходка си гледам серийка след серийка докато моя се прибере,абе вчера съм изгледала 5,тъй че бърза напредвам.Ама ей на и Вивия зарибих.Ама аз не пропускам и да ви прочета и да се включа ,хич не съм ви изоставила.
Е хубав ден ви желая ,и който бачка да не се натоварва много,че и днес го дават мнооооооооого горещ ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #61 -: Юни 16, 2009, 10:45:02 am »
Добро утро и от мен :D
Пийвам си от кафенцето и почвам работа :wink:
anmar тестчето утре ли? :)
Маринка хубаво си почиваш ти :wink:, стискам палци здраво да знаеш :P
Честити две чертички на Малвинка, лека и спокойна бременност, миличка!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #62 -: Юни 16, 2009, 11:06:39 am »
Радостче, има заченки на зацапване от вчера. Ако не се вглеждах, нямаше и да разбера.
И миналия МЦ беше така - 5 дни ту го ими, те го няма. И после си дойде. Та ако не се засили - то е толкова бледо, но аз си знам, че го има - утре ще препишкам един тест, пък каквото сабя покаже  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #63 -: Юни 16, 2009, 11:25:07 am »
здравейте милички!ЦВЕТЕ благодаря ти за кафенцето и закуската.АНМАР моляте ние толкова много хора ти го желаем че няма как утре да нее :bfp: МАРИНКА днес е вече ден5 неостана :crossfingers: аз взех да се притеснявам с тази ниска t зная че има още време но Ц напоследък мие 28дни а днес е 16ден и сигурно ЛФ ще се окаже къса,но каквото сабя покаже.приятен ден на всички и дай боже повече+++ :bighug:
[/url]
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #64 -: Юни 16, 2009, 11:34:10 am »
Добро утро момичета  :D
Днес пак се очертава горещ ден май.
Момичета вчера седейки си на една пейка при мен дойде момиче от Зачатие което събираше средства за семейства за инвитро.Аз си купих една картичка и се почувствах много добре  :D После пък си казах-Е защо взех само една пък аз.Но нищо надявам се пак да се срещнем с мацката  :wink: Много ми стана обаче тъжно като видях колко хора не желаят даже да ги изслушат а камоли да си купят картичка  :? Даже едната беше жена с малко бебенце и някакси ми стана тъпо  :?
Усмихнат ден ви желая  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #65 -: Юни 16, 2009, 11:44:57 am »
Привет мили мои!
От днес ще ви следя изкъсо! :D
Вивия, бяхме на Халкидики - Касандра /първия ръкав/, но се разходихме и до другите два! Супер си изкарахме, ама свърши. Септември пак замислям една почивчица /ако мога да пътувам де.../
Приятен ден на всички!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #66 -: Юни 16, 2009, 11:57:59 am »
Ели хич не се и съмнявам, че така са реагирали повечето хора .. Всички така са свикнали с продажбата на разни картички и календарчета, че вече не вярват в нищо. Това не е защото хората са лоши, а защото вече толкова много са лъгани ... С какво ли не ... То по едно време имаше здрави хора, които продаваха разни календарчета-икони, за да изкарат пари... Изобщо лошотията се сипе навсякъде и добрия човек после трудно прави разлика кое е честно и кое не. Така си мисля !
  Вики, кога ще пуснеш 2-3 снимчици, за да се полюбуваме на Халкидики ?
Берче, аз кога ли ще метна и моя термометър .. вече никак не вярвам в тези мистерии с температурата, ама за какво ли още не съм го запратила ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #67 -: Юни 16, 2009, 12:20:15 pm »
ГАРДЖЕ и аз това мисля да направя.знаеш ли когато не мерих бях по спокойна ама се захванах ще изкарам този месец и го хвърлям та и кучета да не го намерят. :)
[/url]
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #68 -: Юни 16, 2009, 13:06:11 pm »
Привет, сладурки,

Вики, добре дошла  :wink:, радвам се че хубаво сте си изкарали. Чувала съм че е много хубаво там  :D

Лека работа на работещите и приятна почивка на почиващите  :wink:
Поздрав от малт а
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 13:09:04 pm от Надеж »

*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #69 -: Юни 16, 2009, 13:25:28 pm »
Здравейте,
днес пак закъснех но мерси за кафенцето и закуската на Цветето, макар че кафе не консумирам, но от закуската ще си хапна  :D Не се сърдете че не се включвам в повечето разговори (извинявам се за което), но знайте че ви чета непрекъсното и трупам опит. Лек ден на всички
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #70 -: Юни 16, 2009, 14:15:22 pm »
Момичета здравейте идвам на бързо само да ви кажа какво ми препоръча една приятелка.Повечето от вас сигурно го знает ,но аз незнаех и изчетох доста и смятам да го взема.Ако не помогне няма да навреди.Успех и прегръдки .
 
http://www.tomilherb.com/products/product.php?cistofemin
 
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #71 -: Юни 16, 2009, 15:48:37 pm »
goskata, аз лично нямам много вяра на билковите лекарства, особено ако трябва да си ги купувам на своя глава. Вярно могат да помогнат за едно, но ако има някакъв проблем, не е сигурно дали няма да го направят по-голям. Моето мнение е, че каквито и да са лекарствата, без значение дали са билкови или не, трябва да се пият единствено и само след консултация с лекар.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #72 -: Юни 16, 2009, 15:51:47 pm »
Радостинка аз напълно заставам зад твоето мнение.Макар че goskata тези билки звучат много добре ако наистина помагат ще е супер,но по-добре съвет с лекар преди това.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #73 -: Юни 16, 2009, 15:55:18 pm »
goskata, аз лично нямам много вяра на билковите лекарства, особено ако трябва да си ги купувам на своя глава. Вярно могат да помогнат за едно, но ако има някакъв проблем, не е сигурно дали няма да го направят по-голям. Моето мнение е, че каквито и да са лекарствата, без значение дали са билкови или не, трябва да се пият единствено и само след консултация с лекар.
или поне под наблюдението на лекар ... защото не се знае как ще реагира организма. Аз също мислех, че билките са безвредни, но по-късно осъзнах, че всъщност не е така и много трябва да внимаваме какво приемаме.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #74 -: Юни 16, 2009, 16:29:52 pm »
Берче и Гардже и на мен ми идва да си изхвърля термометъра напоследък ,преди ми бяха супер графиките ,а се оказа че О не е имало щот имам висок пролактин сега са смотани какво ли ще излезе пак не знам !Писна ми вече !
Маринка аз преди гледах всяка вечер 1001 нощ ,но после все имах работа и не можех сега съм до 41 серия имаш да ме настигаш ама гледам добре се справяш аз гледам само по 1 на вечер значи скоро ще ме подминеш даже   :D :D :D!
Аз с нетърпение чакам петък - ще ходим на екскурзия (сигурно ви казах) в Истамбул !
Маринче ще има снимки от филма на живо  :wink:
Много се вълнувам ако не ни мине котка път ще видя Истамбул!
[/url]
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #75 -: Юни 16, 2009, 16:53:49 pm »
Мдам, явно не съм единствената, която иска да хвърли термометъра. Но при мен става дума и за навик - ако не меря ми е куцо,толкова съм свикнала.
А знам, че допълнително психира в даден момент.

Нещо днес никой не влиза и никой не предлага следобедно кафенце.
Ето от мен:
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #76 -: Юни 16, 2009, 16:55:22 pm »
Берче и Гардже и на мен ми идва да си изхвърля термометъра напоследък ,преди ми бяха супер графиките ,а се оказа че О не е имало щот имам висок пролактин сега са смотани какво ли ще излезе пак не знам !Писна ми вече !
[
Ами, да Вив ... При мен в два различни месеца се оказа, че в едния имам ову, а в другия нямам ову и графиките са си направо еднакви ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #77 -: Юни 16, 2009, 17:32:43 pm »
Много пусто днес тук бе девойки....ще се караме май.... :D
Пийвам едно кафенце на бързо и пак се захващам за работа!
Елфи, махни мен и малвина от очакващи!!!
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 17:55:41 pm от viki_vat »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #78 -: Юни 16, 2009, 18:04:01 pm »
Здравейте и от мен момичета! Най-накрая работния ден приключи и се наслаждавам на климатика в къщи! Мисля малко басейнче да направя ама ще видим!
Анмар в последния ден искам да ти подаря надеждата.......


много стискам палци утре като се прибера от работа да заваря една хубава новина от теб!!!
Маринка, как си? Гледаш сериалчета-ясно....надявам се всичко при теб да е ок, а от мен много силно стиснати палчета!
И аз с нетърпение чакам да видя райското кътче Халкидики...... :D
Пийвам от кафенцето на Жаси и ще наблюдавам няма ли някой да се появи....някой да каже хубави новини.....гледам аз гледам!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #79 -: Юни 16, 2009, 18:24:37 pm »
Мдам, аз също на кафенце и дремя ли дремя пред компа.
Как искам и моя работен ден скоро да свърши, че имам обикаляне в Мола с един приятел, кафенце и после - жадувания хлад на климатика в нас...
Анизи, басейнче викаш, а...многооо добра идея :) при жегата навън си е само да се цопнеш във водата :)
[/url][/url]