0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #260 -: Юни 19, 2009, 17:50:13 pm »
Момичета, аз тази сутин посрещнах лелката.
Сега я стискам здраво и не я пускам :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #261 -: Юни 19, 2009, 17:55:17 pm »

Добре дошли на новите момичета! Много успех ви пожелавам и да се задържите доста по-малко от нас в тази темичка!
Виви и снимки искаме, и снимки! Много весело изкарване и щом ловуваш дано там да ти се усмихне щастието!!!
Веселушко  :bighug: аз съм горе долу-изпращам лелката по живо по здраво и съм я предупредила да не се връща скоро, че накрая ще се скараме сериозно!!! Утре ще правя някакви опити да се добера до Русе за да видя Фибчо, дано да стане дано дано, че много ми се иска да се видим най-накрая дано да не ми минава котка път  :a_cat_03:.
Ох Жаси съжелявам мила дано след този месец и при теб повече да не се появява тази гадина!!!
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #262 -: Юни 19, 2009, 18:29:02 pm »
Ех, Жасминке, така се надявах този месец да е твоя! Нищо мила, пак ще стискаме палци :)  :pink_dust_1: :coke: Горе главата и пийни една биричка с цигарка, за да ти мине  :wink:


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #263 -: Юни 19, 2009, 19:10:39 pm »
Цитат
Горе главата и пийни една биричка с цигарка, за да ти мине 
Аааааааа как така с цигарка,без цигари бе приятелки,каквое то туй,никакви цигари че ще ви дърпам ушите.Аз съм върл противник на тая отрова,нищо че съм бивш пушач.Никакви цигари,само биричка и рибка,ей тъй вместо цигара.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #264 -: Юни 19, 2009, 19:21:22 pm »
Вени,сутринта като ти гледах графиката се зарадвах,че гадината я няма,ама явно ниската БТ е била предвесник :(
Другият месец вече ще е твоят :goodluck: :balk_21:
Виви едно незабравимо прекарване в Истанбул и да ни донесеш малко от екзотиката :balk_177:Успешен лов! :goodluck:
 :bighug:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #265 -: Юни 19, 2009, 19:22:26 pm »
Здравейте и добре дошли на новите момичета, аз също съм нова, но вече съм като пристрастена към този форум  :D,всяка свободна минута съм тук.
Жаси съжалявам,че тази гад не те пропусна и този месец,но идва друг, тогава вече дано не я видиш повече.
Адсеренити,а на твоя въпрос искам бебе,защото това е единственото нещо заради което си заслужва да се бориш и да продължиш напред в този живот,каквото и друго да постигнеш и да притежаваш,няма да осмисли така живота ти,както детето. 
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #266 -: Юни 19, 2009, 19:22:40 pm »
Ами тъй беше казало Жасминчето, че като я навести лелката се оправя с 1 цигарка и 1 биричка :)  :oops: Ама, права си Маринке, така трябва!
Хайде хубав уикенд мацки и чакам някоя от вас да си признае за ++ (тази седмицаааааа)!!!  :pink_dust_1: :blowingdust2: :blowingdust2:


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #267 -: Юни 19, 2009, 20:53:07 pm »
Никакви цигари ! И аз като Маринка съм бивш, ама много бивш пушач, обаче адски мразя цигарите ... и пушачите ... Ще ме прощавате, ама ги отказвайте тез ла..на ! Само миризма и хадни храчки носят, нищо хубаво няма в тях !
Иначе на въпроса защо искам бебе - може да е егоизъм, незнам .. обаче искам да си имам дете, да му се радвам, да си го гушкам, да му приказвам, да го възпитавам, да осмисли цялото ми съществуване, да изпълни дните и нощите ми с радост и смисъл ! Знам ли .. после да порастне, да сме приятели, да се подкрепяме, да разчитам, че няма да съм сама и т.н. Това е един естествен ход на живота.
 Обаче не искам да си представям какво е да остана без деца. Тогава предполагам - представям живота си като един безкраен ежедневен цикъл, безразличие, самота, тъга, дори и злоба може би ще ме нападне...не искам да мисля какво ще е тогава.
 Захласнах се лекинко - затова спирам. Анизи, специални поздрави на Фибчо.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #268 -: Юни 19, 2009, 22:41:12 pm »
Жасминче, съжалявам за отвратителната гостенка, дето те е навестила днес... Следващият месец шансовете ще са по-добри, сигурна съм!

Вивия, дано прекарате незабравими дни в Истанбул, казват, че е много красив град.

Добре дошла на eao и успех в бебешката кампания.
И аз мисля като Гарджето, че играта е в цифрите - редовен секс и по възможност следене на овулацията изкъсо. Забелязвам, че колкото по-често, толкова по-често... нещо като "апетитът идва с яденето". Иначе с мъжа ми вече се шегуваме, че има секс по предназначение (преди ову) и за удоволствие (след)  :lol:

На големия въпрос, искам дете, за да си имам другар в игрите, да му предам всички забавни и интересни неща, които знам и мога, да го науча да е винаги щастливо и да се радва от все сърце на белия свят и живота, защото всеки ден е пълен с магия и изненади. И за да си говорим и да се срещаме редовно ако остарея, да ме спасява от самотата.

Дълбоко в себе си вярвам, че всички ние ще го изпитаме това щастие... дано е час по-скоро!  :hug2:
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #269 -: Юни 20, 2009, 01:10:20 am »
Момичета, това с термометъра е ужасно. osi_12.аз май няма да мога да го изтърпя..ще пробвам утре с тест за овулация..кажете някой читав, че ми е за пръв път..и да не забравя, благодаря за приветствията.. :D..много ме радвате всички..пожелавам ви по-скорошни майчини емоции.. :wink:


*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #270 -: Юни 20, 2009, 09:51:08 am »
Добро утро мом ичета има интернет в хотела но е ужасен !
Така че набързо ви слагам по едно турско кафе и бегам на закуска !


[/url]
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #271 -: Юни 20, 2009, 10:00:06 am »
Добро утро на всички  :D
Благодаря за кафенцето Виви, много приятен ден ти пожелавам  :D

Заповядайте и малко кроасанчета за закуска  :wink:


Приятна неделя на всички

*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #272 -: Юни 20, 2009, 11:35:50 am »
Вивка, Наде, Мерси милички!
Аз се събудих малко тъжна  :?
Този месец пропускаме даже и бебеправенато, заради терапията с Изопринозин.
Аз ще меря БТ, заразлика от тези, на които вече им е писнало  :lol: :lol: :lol:
Приятен ден на всички!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #273 -: Юни 20, 2009, 11:53:56 am »
Добро утро,
аз днес съм на работа,за щастие само до обяд :)
Мерси на Виви за турското кафенце и на Надеж за кроасанчетата :eating: :D
МНРангелова най-вероятно си пропуснала О,освен ако е късна.Най-добре наблегнете на секса този месец,а ако случайно не е станало,другия започни с ову-тестове.На тях пише кога е най-подходящо да ги започнеш според дължината на МЦ,а и ние ще помагаме :D
Прекрасен ден момичета!
:bighug:

Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #274 -: Юни 20, 2009, 12:20:08 pm »
Добър ден мацки  :D
Viviq страхотно турско кафенце си ни сервирала - а ти днес и утре да си изкараш незабравимо и после да разказваш  :D
Надеж кроасанчетата са чудесни- благодаря за хубавата закуска  :)
Anmar миличка тъкмо един месец ще си починеш от мислите ще стане ли ням ли да стане и следващият месец с нови сили ще пробвате  :wink:
NMRangelova меренето само в началото изглежда гадно, но после се свиква и не му обръщаш внимание, превръща се в рутина и не е толкова страшно  :wink: А за тестовете има Clear Oview Test, Oview, Clear Plan, които са добри- вече трябва да пробваш и да видиш кои на теб най-ще ти допаднат  :D
Маринка мило къде се  :) Да знаеш с какво нетърпение чакам твоята новина- направо ми прескача сърчицето от вълнение- не пускам палците да знаеш  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #275 -: Юни 20, 2009, 12:54:00 pm »
Добро утро, мацки
Аз днес реших да си пусна някои изследвания на моя глава .. Та пуснах Токсоплазма, Рубеола и антиспермални тела... Токсоплазмата е вече готова и е отрицателна. Ура ! Рубеолата едва преди малко разбрах, че било шарка и защо си я пуснах след като нямам признаци на такава - иди че разбери.. Така се получава от много четене - вместо да идем на някое кино - аз ръснах 75 лв. Нищо ... Та Рубеолата и антиспермалните ще излязат чак след 2 седмици. Дано все пак да са хубави резултатите, че така и така си дадох парите - поне да не се плаша.
Хайде лек ден на всички и много усмивки :)
П.П: Я да почерпя за хубавия резултат от Токсоплазмата:

Токсоплазмоза IgM   
NEGATIVE ( - ) 0.19      Реф: до 0.5 NEGATIVE ( - ) от 0.5 до 0.6 Сива зона

Токсоплазмоза IgG   
NEGATIVE ( - ) 0.40 IU/mL  Реф: < 2.0 NEG; 2.0 - 3.0 ; >3.0 POSITIV
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #276 -: Юни 20, 2009, 13:08:35 pm »
Привет и от мен момичета,
днес е работен ден за мен и чакам с нетърпение да приключи, ще ходим с моето мило на язовир с палатки и голяма компания  newsm41 Купона се очаква да е голям  :balk_175: :balk_47:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #277 -: Юни 20, 2009, 13:10:54 pm »
Здравейте мили момичета!Да кажа добро утро то вече не е утро,но аз съм толкова болна че едвам се вдигам от леглото да пийна от кафенцето на Виви,да си взема 1 кроасан и да видя какво става с Маринка-нея още я няма,но аз ги  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: още.
Желая ви лек и пълен с приятни емоции ден!Ще ви наглеждам от време на време.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #278 -: Юни 20, 2009, 13:27:12 pm »
Здравейте,момичета,тук съм вече .Ходих да пусна едно ЧХГ,след 14ч.ще кажа как е.Обаче сутринта към 4.30ч.препишках тест и не съм сигурна какво да кажа,има ли няма ли втора черта,не знам въобразявам ли си,но като че ли има едва забележима но никак не съм сигурна.Успокоих се малко като рочетах преди малко упътването на теста,там пише че приемането на много течности преди теста може да разреди съдърж.на ЧХГ в урината,а аз снащи от около 21.30ч. до 23.30ч.съм изпила около 2л.вода,аз по принцип пия страшно много вода.Та това ми е успокоението,пък ще видим какво ще покаже кръвта.Това от мен за сега,засядам пред 1001 нощи ,че да не го мисля.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слъчева седмица 15.06.09-21.06.09 :)
« Отговор #279 -: Юни 20, 2009, 13:33:14 pm »
Маринка, силно стискам палци мила ! Много, много се надявам кръвния да е +, в което няма как да се съмняваме, щом уринния е + макар и с бледа черта.
Много се вълнувам, а представям си какво ти е на теб. С трепет очаквам резултата в 14ч.
 Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.