0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #60 -: Юни 08, 2009, 21:45:28 pm »
Вивия,аз тамън гледам по новините какъв град се е излял в София,мале ,мале дръжте си го там,че много ме е страх от гръмотевици.Пък въобще не даваха снощи в прогнозата и капчица дъжд да вали ,пък за град да не говорим,и ние на прогнози ще вярваме дрън-дрън.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #61 -: Юни 08, 2009, 21:52:28 pm »
Цигуларче,  :welcome_1:, и после  osi_19
Хриска,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Зиз - много ме зарадва миличка! Ама мнооогооо!  :bighug: :bighug: :bighug:
Маринка, пади точиците, миличка. Да ти е живо и здраво Милото, че така се грижи за вас!
Радостче, Свраче, Вивка, Фибче, Надеж, Дениска, Вили, Госка, Джаз, Кърлс и  :grouphug:
всички много ви обичкам

Дааа, в София голям град се изсипа  :rain:
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 21:54:55 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #62 -: Юни 08, 2009, 22:04:42 pm »
 :D :D :D благодаря ти Наденце много скоро всички ще си имате по-един/а такъв бандит/ка в такава фаза е влязъл от известно време,че понякога ми иде да го  osi_6  8) ама се въздържам.
Анмарче и ние те обичаме нали знаеш  :balk_21:
Лека вечер от мен.
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #63 -: Юни 08, 2009, 22:15:52 pm »
Денискааа  :bighug: :crossfingers: - дано се сбъдне това което казваш

Moмичета, да ви се оплача - в овулация съм и овулирам от левия яйчник този месец и така ме боли в момента че чак се превивам......... :(. И толкова ми е гадно че нетрябва да ловувам - язък за фоликулчето ми  :oops: :( !!!!!!
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 22:48:59 pm от Надеж »

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #64 -: Юни 08, 2009, 22:26:56 pm »
Денискааа  :bighug: :crossfingers: - дано се сбъдне това което казваш
ЩЕ ЩЕ няма начин на такива страхотни хора просто няма как да не ви се случи.Обичам ви многооооооооооооо  :grouphug2: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #65 -: Юни 08, 2009, 23:22:15 pm »
Горещо благодаря на всички за топлото посрещане и милите пожелания - да ви се връща - скорошна миграция на всички при бременните!!! :D
Мерси и за салатката, и за примамливата покана за ракийка. Аз обаче от миналия месец съм си втълпила, че алкохола ми прави беля, пустия...  :?
Затова съм си наложила мярка за неотклонение: само по едно на сядане (една чаша вино, една бира и т.н.). А след овулацията, въздържание. За всеки случай...
Зор е, щото като знам от колко време опитваме (и се плаша колко още може би предстои), съвсем да се лиши човек е безобразие...
Както казва мъжа ми, след токова жертви и усилия, един ден ако не слуша това дете, яко ще му опъвам ушите  :x

Лека вечер или нощ, както дойде!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #66 -: Юни 08, 2009, 23:30:30 pm »
Цигуларче,в името на това да си имаме бебче от много неща се лищаваме.И ние също много обичахме вечер моя ракийка аз бяло винце,той след вечеря или вино или биричка в зависимост от сезона,а сега като виждаме че не става от 8 год. вече постепенно се лишаваме от много удоволствия.Алкохол не пие нито той нито аз от септември мес.,дори и бира не кусва.Септември ми беше стимул.за първото инсе и спермата която даде не ставаше,нямаше нито един сперматозоид,инсеминация нямаше,но спря абсолютно всякакъв алкохол,цигари не е пушил никога ,а аз не пуша от 6 год.То не е казано,че проблема е бил алкохола,но той така реши,един порок по-малко.Толкова много искаме дете,че сме готови на всичко.Успех ти желая и най-вече да не чакате дълго и да забременееш съвсем скоро.
Лека вечер и от мен.
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 23:32:19 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #67 -: Юни 08, 2009, 23:44:14 pm »
Маринка при такива "лишения" и такова силно желание и непрестанна борба и надежда просто не може скоро да не се радвате на туптящите сърчица в теб!
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #68 -: Юни 09, 2009, 00:02:57 am »
Ей, човек малко да излезе на шопинг и ще изпишете 2 страници :) Дано гадната градушка не идва тук , че и мен като Маринка ме е страх от природата. Филмчето ни - да не е излязло в лятна ваканцийка, а ? Както си бяха направили зимна  :lol: Няма значение - аз сега се прибирам и не ми се гледаше, имам толкова да чета, че .. сериала да почака малко. А и лято идва - повечко навън ще сме, на хубави салатки като сервираната тук, така че какви сериали, какво ТВ :) Заричам се това лято да не се свъртам много, много в къщи и с тези лов, риболов .. да си ги нямаме -  Я, да я карам по-ларж... Един живот живея и ако се отдам само на тягостни мисли - съвсем ще се скапя...
Анмар и аз като теб всички си ви обичам - такива приятелки сте ми ... Сякаш ви познавам от години, дори на реалните си приятелки не казвам всичко както на вас :)
Цигу-Мигу - добре дошла. Дано си ни на късмет и да ни прехвърлиш наведнъж в другата тема.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #69 -: Юни 09, 2009, 00:29:13 am »
Маринка, направо се засрамих  :oops:
Напълно си права, нямам основание да мрънкам.
Възхищавам ви се на теб и мъжа ти, че сте спрели алкохола. Тъкмо ще сте по-здрави и жизнени да се радвате на рожбата.
От все сърце ви желая успешно зачеване съвсем скоро!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #70 -: Юни 09, 2009, 00:31:49 am »
Цигу-Мигу, можеш да стискаш палци и ти за Маринка. Ние чакаме нейния положителоен тест след около 10 дни, когато ще разберем хубавия резултат от нейното ин-витро .. така, че напракика тя вече е заченала  :D Всички вярваме в това, повярвай и ти, за да се случи чудото съвсем безрезервно !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #71 -: Юни 09, 2009, 01:52:10 am »
Душици,минавам само да ви се порадвам...гледам посмели сте се днеска на яките гърбинки на мъжете си :lol:е лошо няма,то делото е общо-както и целта :lol:
Лека вечер на всички,аз се мятам в кревата,че ми залепват клепачетата вече...
На всички много целувки - Обичкам ви :D

пп Добре дошла на Музиканчето,нека скоро,скоро да засвириш бременна мелодия :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #72 -: Юни 09, 2009, 01:57:38 am »
Колко много сте изписали днес.Браво само така иначе как ще пристигат хубавите новини.Виждам има и нови попълнения.
Цигуларче  :welcome3:.При нас е весело :party:Дано не се задържаш прекалено дълго.По-бързо прихвани от вирусите на бременните вече момичета,които разбира се не ни забравят и ни посещават.
На Хриска и Заяна  :crossfingers: за  :bfp:
На Вили ник също след почивката  :bfp:
Сега ви желая лека и плодотворна вечер за ловуващите.
  <br />
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #73 -: Юни 09, 2009, 06:59:00 am »
Цигу-Мигу, можеш да стискаш палци и ти за Маринка. Ние чакаме нейния положителоен тест след около 10 дни, когато ще разберем хубавия резултат от нейното ин-витро .. така, че на практика тя вече е заченала  :D Всички вярваме в това, повярвай и ти, за да се случи чудото съвсем безрезервно !

Маринка, стискам палци (всички налични) и си представям все хубави работи... как ще се зарадвате с таткото след броени дни, как ще блесне по-ярко слънцето и ще плъзне поголовно щастие около теб, особено тук, във форума. Нека сполуката да е съразмерна с надеждата - и твоята, и на всички ни тук!!!
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #74 -: Юни 09, 2009, 08:20:55 am »
Добро Утро, Бандитки! Да ви е сладко, докато си четете из форума!




Целувки и хубав ден!
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 08:40:57 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #75 -: Юни 09, 2009, 09:40:27 am »
ОООО Добро утро Анмарче!
Абе как ме уцели с тва кафенце тъкмо сядам пред лаптопа с чаша в ръка !
Мерси за кафенцето мила !
Айде лек ден тук снощи се наваля яко и сега и изпекло едно слънчице !
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #76 -: Юни 09, 2009, 10:08:16 am »
А добро слънчево утро и от мен.Анмар,благодаря за кафенцето.
Гардже,ама такова си ми злато,супер оптимист.Така много ме зареди с положителна енергия с думите си.
Цигуларче,благодаря и на теб за подкрепата.
Благодаря разбира се и на всички Приятелки от форума.Наистина тук сме по-Приятелки отколкото и с най -добрата си приятелка.Обичам ви сички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #77 -: Юни 09, 2009, 10:19:57 am »
Добро утро,
Анмар чудестно кафенце,мерси мила :D
И този месец срещата с гадината няма да ми се размине,днес БТ падна :(
Но нов месец,нов късмет!
Лек ден на всички!
 :bighug:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #78 -: Юни 09, 2009, 10:23:11 am »
Добро утро и от мен прекрасни мои!!!
Анмар благодаря за кафенцето с удоволствие сядам с теб да пийна една чашка, че от няколко дни така ми се спи сутрин, че едва гледам!
Добре дошли на новобрнките  :welcome_1: пожелавам им скорошно изчезване от темичката  osi_19!
Пожелавам на всички ви един много красив, успешен и усмихнат ден!!! Нека птичето да кацне на рамото на всяка една от вас!!! Обичкам ви всички да знаете!!!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #79 -: Юни 09, 2009, 10:27:14 am »
Хей мацки - минавам набързо да кажа "ДобрЮтро" и да се омитам, че да не закъснея за работа... Ама обещавам в края на месеца като видя + теста си, да не ходя вече на работа ... Така, че сега ще постискам малко и ще търча да бачкам :) Малко ми е останало, нали  :wink:
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.