0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #120 -: Юни 09, 2009, 16:49:44 pm »
Уф, Радостче-е-е, какви са пак тези противозачатъчни ... Не може ли без тях ? Аз нищо не рзбирам, но съм чела че на някои момичета тези задържани фоликули сами се махат .. А с тези хормони, които съдържат ... Уф, дано скоро се разкара гадния задържан фоликул ...
Гардже вярно, че сами се махат понякога с МЦ, ама аз съм в цикъл вече, а кистата си е там, така че нямам избор трябва да ги пия. Много гадно така да се ходи на док, направо си ми дойде докато бях на... :oops: :oops: :oops: много ми беше неудобно, но явно докторите това не ги притеснява :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #121 -: Юни 09, 2009, 17:09:58 pm »
radosttinka мило много гадно това с хаповете-дано се изчисти кистичката и следващото инсе да е последно  :D А за другото- да неприятно е за нас, но те докторите какви ли не неща са виждали, така че това не ги притеснява според мен. Момичетата, които са в стимулация за инвитро пък знам, че ходят на прегледи още от 2-ри ден на МЦ, така че не се тревожи, нищо не е станало  :D
gardge на работа съм аз какво мислиш, фуча тука из офиса и си ям солетите :D А ти стискай още малко само има няма 3часа и ще се прибереш да релаксираш  :D
tedyto стискаме палци и за теб миличка да ни зарадваш и нас, а най вече мъжо с двете чертички  :D
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #122 -: Юни 09, 2009, 17:17:35 pm »
момичета момичетаааа  :)
кръвния тест потвърди, Бременна съм  :D
Елфи може да ме махнеш вече  :)
благодаря
Благодаря на всички за хубавите пожелания и милите думи.Дано всички тук да се запознаят с това красиво и незабравимо чувство!
ПОжелавам ви го от сърце на всички  :P
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #123 -: Юни 09, 2009, 17:21:32 pm »
Ех,Радостинка,пак гадорийка,ама ще се махне гадната киста и следващата инсемин.вече ще е успешна.Точно така плаж,море,сладолед,биричка,цаца..........живот.Пък това,че ти е дошло на УЗ хич да не ти пука,мен винаги преди инсе ме преглежда задължително на 2-ри ден от цикъла ,дали има задържан фоликул,а и за ИКСИ-то ме гледа след обяд на първия ден,те са свикнали не ги мисли.
Заянкааааааааааа,аз докато пиша и ей виждам новината първа.Честито,мила,радвам се и за теб,направо днес е супер ден.Много ,много,много се радвам,нямам думи да кажа колко се вълнувам.
Ей всички бременелки да се нареждат и да ни плюят с бременни вируси,от толкова много все ще прихванем и ние.Мале идва ми да скачам от радост,ама ще се въздържа нали не трябва да скачам и бягам сега.
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 17:24:31 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #124 -: Юни 09, 2009, 17:22:02 pm »
Хрискааааа тихичко честито миличка желая ти много лека и безпроблемна бременност.Оле ЗАЯНКААААААА браво супер този път всичко ще е наред леле браво момичета  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Аз наминавам само да ви почерпя,че мъжлето днес има рожден ден.


« Последна редакция: Юни 09, 2009, 17:25:37 pm от denisa12251 »
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #125 -: Юни 09, 2009, 17:24:28 pm »
zayana честито миличка това е страхотна новина  :D :D :D От сърце се радвам за теб и ти пожелавам най-прекрасните 9м., които да завършат накрая с жив и здрав малък, сладък бебок  :D :D А ти да се радваш от сърце на цялата си бременност и да си повтаряш, че всичко ще е наред  :D
denisa12251   честит ти рожденник, да ти  е жив и здрав и дълги години да се радвате един на друг  :D А аз си взимам от всичко от прекрасната почерпка  :)
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #126 -: Юни 09, 2009, 17:24:51 pm »
В Маринка на мен ми е за първи път и затова може би ми беше много неудобно, преди инсето ходих 3-4 преди цикъл, а и бях на противозачатъчни и всичко беше ок и затова док не ме извика в първите дни на МЦ, но сега не ми се размина :wink:
Заянка ако знаеш колко много ама много се радвам за теб :D. Много да се пазиш и много позитивни мисли и да се обадиш на док :wink:
Две бременилки за един ден ,какво по-хубаво от това :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #127 -: Юни 09, 2009, 17:29:20 pm »
Оле аз докато напиша нещо и хоп вие сте писали пак.Дениска,да ти е жив и здрав рожденника и скоро да стане многодетен татко.
Радост,аз пък да споделя какви кахъри имах на пункцията.Понеже предния ден слагах вечерта свещичка за изчистване на червата,но почти беше неуспешен опита,не бях яла следобеда разбира се,и на другия ден тъй много се притеснявах докато съм в упойка да не направя някоя беля :oops:.След пункцията си говорим с жената с която бяхме в стаята и тя горката със същия проблем и същите притеснения.Ама мина без издънки :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #128 -: Юни 09, 2009, 17:48:55 pm »
Честито на Хриска.Лека и безпроблемна бременност докрая :)

*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #129 -: Юни 09, 2009, 17:55:39 pm »
Две бременелки в един ден!!! Ама днес е паметна дата, да не говорим, че с мойто мило имаме празник. Преди две години на този ден станахме гаджета  :D :lol: :P (звучи все едно сме тийнеджъри, ама така си беше)
Зайанка, браво, честита бременност!!! Лека и безпроблемна и сладко, здраво, пухкаво бебче след 9 месеца!!!
Деничка, да ти е жив и здрав съпруга и весело отпразнуване на събитието!!!
Хайде сега стискаме палци и за Маринка и за Фибчето да се похвалят след някой друг ден  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:grouphug:
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #130 -: Юни 09, 2009, 17:57:34 pm »
момичета момичетаааа  :)
кръвния тест потвърди, Бременна съм  :D
Елфи може да ме махнеш вече  :)
благодаря
Благодаря на всички за хубавите пожелания и милите думи.Дано всички тук да се запознаят с това красиво и незабравимо чувство!
ПОжелавам ви го от сърце на всички  :P
Леле,теб да те пропусна :oops:.Колко се радвам-честито и леки 9 месеца :D

*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #131 -: Юни 09, 2009, 18:04:24 pm »
Благодаря ви милии  :)
Хрискаааа честито и на теб  :D
леко бременеене и здраво бебче на финала  :P
на всички Нечакащи стискам палци
а на ловуващите успешен и последен лов за този месец  :lol:
да се присъедините към нас  :)
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #132 -: Юни 09, 2009, 18:06:16 pm »
Честито на бременелките  :D Лека и безпроблемна :crossfingers:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #133 -: Юни 09, 2009, 18:22:33 pm »
Заянкаааа супер много се радвам за теб ммилаааа :)
Две бременелки само днес, а :) Аз какво ви писах по-рано - усещам аз, че тоя месец ще има голяма радост и много положителни тестове.
Следващата седмица бременлките първи да пишат в темата, ей, да прихванем от вашите вируси  :)
Абе момичета още много +++ тестове ще има юни месец...така ми казва едно гласче вътре в мен :)
[/url][/url]
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #134 -: Юни 09, 2009, 18:22:59 pm »
Честито, Заянка, лека бременност ти желая и сладък бебок на финала  :) !!!

Дениска, да ти е жив и здрав мъжа и скоро да го зарадваш  :wink:

Радосттинка, дано това са последните противозачатъчни които пиеш и следващия ти опита да е успешен  :crossfingers:

*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #135 -: Юни 09, 2009, 19:03:03 pm »
Заянка, честито и на теб, мила! Лека бременност и най-красивия бебон да ви се роди след  :cloud9:

Хайде, до края на деня има още време - няма ли още някоя да се похвали! :wink: Така ще станете 3 в един ден - ще е на много голям късмет!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #136 -: Юни 09, 2009, 19:08:46 pm »
Зиз,офицялно вече те цункам за честито :D По мед и масло цели 9 месеца :wink:

Мимкооо,силно гуш от мен :D

Радостинкаааа,голяма отврат амаааа...еех сега поне споко цяло лято - релакс... 8)

Веси!!!Ти болна ли си бре??АА,я бързо да изпъдиш вируса,ааа..да не ида с бой да го измъквам!!! :lol:

Маринче,аз до ден днешен не разбрах защо ви карат да се прочиствате преди пункция??
Аз бях с местна и само трябваше сутринта да съм на гладно,но можех да се храня до 24ч предния ден...
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 19:10:31 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #137 -: Юни 09, 2009, 19:15:52 pm »
Заянка,Хриска честито,безпроблемнни :cloud9: и най-сладките бебончета на финала :babyflips: :babyflips:
Радостинка ще видиш че скоро след тези два месеца ще ни се похвалиш с :bfp: :crossfingers:
Дениска да ти е жив и здрав мъжа и скоро да има още една малка беля на главата :babbycarrage:
 :bighug:

Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #138 -: Юни 09, 2009, 19:21:50 pm »
Заянка,Хриска честитоооо миличкиии така ми напълнихте сърцето-най прекрасните 9 месецааа ви желая .Моето проклятие от вчера донесе късмет днас дано има още две утре .Данооо...даноооо.....даноооооо 
 
*
Re: Нова слънчева седмица 08.06.09-14.06.09
« Отговор #139 -: Юни 09, 2009, 19:41:22 pm »
Ох момичета много сте сладки като ви чета. Аз не съм нова във форума, но май в тази тема не съм писала. От вчера чакам да ми дойде (дано да не) и не смея да си направя тест, защото съм с 3 спонтанни аборта и ме е страх. Ако е отрицателен ще се разочаровам, ако е + започва кошмара при всяко ходене до тоалетна. Да ви кажа бях на кломид 3-7 ден от цикъла и сега съм на прогестеронови свещички. Вие спонтанно ли опитвате или пробвате с някакви медикаменти или процедури.
Честито на бременелките и никакви проблеми да нямате до финала!
Хайде па дано и аз да се запиша към вашия отбор. Пускайте повечко от тези вирусчета ние ще гледаме да се навъртаме наоколо.
Успех на всички!