0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Благодаря Ви, че Ви има!
Прекланям се пред вашият труд и всеотдайност!
*
И тук да се разпиша .:) Щастлива съм че ви има.
Това е едно толкова вълнуващо събитие и ми е мъчно че не съм там, да срещнеш сродните си души с които общуваш виртуално, да намериш правилния път за себе си, да изберш своя лекар на когото да повериш сбъдването на мечатата си. Благодаря на Зачатие че ми помогна да намеря свои приятели, и лекари които сбъднаха голямата ми мечта, едва ли думите ми са достатъчни за да изразя всички чувства, които вълнуват сърцето ми. Зачатие си има едно специално място в моето сърце! Прегръщам всички които сте от рано сутринта в Бургас, знам че всичко ще бъде перфектно.

*
Много на бързо и с две думи да споделя впечатления от събитието  :)
Прекрасно беше!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Благодарности към всички вас, които правите този ден възможен!
Сигурна съм, че е било страхотно и е минало по вода!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Беше уникално...отново:)))))
Нямам много време да пиша сега, но искам още дългто да съм в Бургас.
Зачатие, благодаря ти приятелю:)
Винаги ще туптиш под моето сърце, там винаги има място за теб:):)

За танците в ресторанта ще разказвам дълго ама по-късно:)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Хайде понаспете се и ще чакаме разказите ви. :D

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Здравейте, момичета :DВчера беше наистина страхотно!За пръв път присъствам на ДРЗ и беше незабравимо!Вече нямам търпение за следващия път :lol:
Ужасно се радвам, че се запознах с толкова стойностни хора, че успях да се докосна до магията на Зачатие :bighug:
Думите ми не стигат, за да опиша емоциите, които още бушуват в мен и ще бушуват още дълго......
Момичета, страхотни сте! :youwoman:
Горда съм, че съм част от вас и че имах възможността и аз да дам своя принос към тази невероятно благородна кауза, да стисна ръцете на тези невероятни, силни ЖЕНИ!

Благодаря на всички лекари, които отделиха от времето си, за да помогнат!

Благодаря на ЗАЧАТИЕ, че го има!!!!! :balk_16:

А за ресторанта.... :drunk:  :lol: :lol: :lol:, ще трябва да отворим нова тема... :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Хайде, и тук ще си копирам думите. :) Написах го и в другата тема.

Много съм щастлива, че се започзнах с всички вас!
Всички, мои виртуални приятели - вече сте реални приятели!

Не съм присъствала преди и нямам база за сравнение, но смятам, че се получи много добре.
мисля, че се получи един ползотворен ден, както и че успяхме да помогнем на много пациенти. докладите бяха интересни и полезни.
отразяването в Канал 0 на Бургас беше подробно и добро.

А купонът снощи беше страхотен.
БРАВО!

Моите огромни адмирации към Сигнус, която даде наистина много от себе си!

П.П. Честито на спечелилите момичета!
Браво на Миси за жеста, който направи!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
И ние вече се прибрахме и мога да напиша - отново беше един страхотен ден на репродуктивното здраве! Благодаря на всички, които дадоха всичко от себе си, за да бъде вчерашния ден толкова хубав. Много съм щастлива, че се видях с толкова приятели и се запознах с нови такива. Благодаря на Зачатие.

А специално за Сигнус  :youwoman:
     
*
Много се надавям да е минало добре. Не зная как да дам оценка, защото това могат най-добре да направят тези, за които направихме този ден.
За мен беше много вълнуващо да се видя с толкова много и обични от мен хора - приятели, лекари, да се запозная с нови момичета и момичета, с които сме се познавали само виртуално.
Първо искам да ви благодаря, че се справихме, надявам се. Дано всички са били доволни. На лекарите, които пропътуваха стотици километри и прекараха дълги и трудни часове с безплатни консултации и консултираха над 200 двойки непрекъснато през целия ден - благодаря ви от сърце!!! Това е невероятен жест, който ценим много високо! Вие сте не само отлични специалисти, но и много много добри хора! Поклон за вашата истинска всеотдайност! Координаторите  имаха много трудна задача да организират да преминат безпроблемно консултациите на толкова много хора, да премине безпроблемно регистрацията и провеждането на семинара в голямата зала. В един момент имах чувството , че мецанина на хотела ще се пръсне по шевовете, отделно долното фоайе беше пълно с народ. Особено около 11 ч. ми се струва, че на събитието вече имаше около 300 - 400 човека. И както ми изглеждаше в началото, че този път има страшно много координатори в един момент се оказаха шепа хора. Справиха се перфектно! Имаме невероятен екип, гордея се с него, много ви обичам, бяхте просто страхотни!
Презентациите бяха изключително интересни, полезни и поднесени достъпно и атрактивно. До няколко дни ще бъдат качени на сайта на запис и всички ще можете да ги гледате.
Ани, благодаря ти, че всичко, с каквото се захванеш протича  перфектно и успешно! Прегръщам те!
(Само дето ме изчерви така в ресторанта, хем знаеш колко ме е срам, ама ще ти го върна при първа възможност, обещавам  :oops: :oops: :wink:)
Очаквам с нетърпение да се приберат всички и да видим снимките, защото имам само от презентациите - една част качих още снощи.
Най-вълнуващото от всичко беше, че ви видях всички, че бяхме заедно ние и нашите лекари, че работихме и мисля, че се справихме добре, че се забавлявахме после както си подобава :) Толкова е хубаво да си с приятелите си - всички!
Честито на спечелилите от жребия "И аз ще съм прекрасна майка" Като се прибере Ани лично ще ви уведоми. Благодаря на Миси за прекрасния жест към 2 от участничките в инициативата. Пожелавам на всички ви да сбъднете своята мечта съвсем скоро!
И ако някой не знае - решихме и къде ще е следващото ДРЗ - да се готви слънчева Варна и чаровните варналийки :)
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 20:44:59 pm от cygnus »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Така си и мислех.
Ще помагам и аз с каквото мога .
Георги... и него  ще ангажирам .
Ако не с друго ,поне да пореве или някоя беля да спретне.

Варна ще Ви очаква !


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Сигнусче, с риск да се повторя, още един път искам да благодаря на теб и на всички момичета, които се отдадоха и раздадоха за този Ден. Аз, като страничен наблюдател, с чисто сърце мога да кажа, че всичко беше перфектно.
Искрено съжалявам, че не успях да се запозная с по-голяма част от вас, понеже трябваше да отпътуваме веднага. Но дори и за краткото време, през което бях там се чувствах сред свои сродни хора, сред свои приятели. Прегръщам ви!
Благодаря за отзивчивостта на координаторите; за търпението на лекарите да изслушат всяка една от нас; за страхотното настроение, което създадохте.

А това за Варна е страхотно! С удоволствие бих помогнала с каквото има нужда.  :D
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 21:35:27 pm от twin »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Цитат
Презентациите бяха изключително интересни, полезни и поднесени достъпно и атрактивно. До няколко дни ще бъдат качени на сайта на запис и всички ще можете да ги гледате.
Наистина очакваме с трепет всичко около тази среща. Догодина щом ще е във Варна - няма мърдане. С най-голяма радост ще дойда !
 Благодаря ви момичета, смели момичета !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
И ако някой не знае - решихме и къде ще е следващото ДРЗ - да се готви слънчева Варна и чаровните варналийки :)

Готови сме отдавна. А и с учители като вас няма да ни е никак трудно и непознато:))))))
Мечтите наистина се сбъдват, това ми беше едната:)))))))))))))

Всичко, което Дони е написала е точно така. Аз мога само да допълня, че имаше магия във въздуха.
Бяхме едно огромно семейство:)Щастливо и усмихнато:)
Радвам се, че се запознах и с много момичета от форума и вече имам реален образ зад ника им:)
*
Само да допълня нещо понеже с dji_djo си разменихме лични току що :) С нея се "запознахме" лично на ДРЗ вчера, сигурно най-рано щяхме да се видим догодина май месец на 20 години от завършването (леле кога минаха)  без да знаем, че пишем в един форум ... Оказва се, че от 25 човека клас - трима бяхме вчера на ДРЗ в Бургас. А колко не са дошли от класа, а би трябвало, не знам. Значи отново се потвърждава нашата цифра за броя 1 от 6 семейства в репродуктивна възраст.
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 02:37:19 am от cygnus »
*
За първи път присъствах на ДРЗ :D Чувствата които ме връхлетяха бяха много.
Запознах с много хора. Доведох и две мои много близки, които също са очаровани.
Благодаря на всички застанали зад идеята. На Зачатие, че прави всичко това възможно, на лекарите дарили безвъзмездно почивния си ден.


А за догодина, ще се стягаме от сегаааааааааааааа :D

Цитат
И ако някой не знае - решихме и къде ще е следващото ДРЗ - да се готви слънчева Варна и чаровните варналийки

Браво! :D Радвам се! :D
Чух го това вечерта, но не разбрах до колко е сигурно.

Надявам се, тогава и русенски лекари да се включат и да не се оправдават, че е далече, защото Варна все пак е само на 200км. А и догодина няма да има  избори по това време. :wink: Смятам, че и това е предимство, защото тук двама от гинеколозите са политически ангажирани и датата им беше неудобна.

На ДРЗ видях известния тук д-р Зарзаланов, но имах усещането, че е минал случайно през хотела, защото беше само долув лобито, а в залата така и не го видях... :?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Огромно БЛАГОДАРЯ на всички, които организираха прекрасното събитие.
За мен това беше първия ДРЗ, на който присъствах.

Много съм впечатлена от огромното количество работа, която свършиха Дони и останалите бургаски и не само/ момичета.
Много съм впечатлена и от ентусиазма на всички, които вече 5 години работят активно за каузата на Зачатие.

МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА, ЧЕ ВЕЧЕ ПОЗНАВАМ ТОЛКОВА МНОГО ОТ МОМИЧЕТАТА, С КОИТО ГОДИНИ НАРЕД ЗАЕДНО СЕ РАДВАМЕ И СТРАДАМЕ, БОРИМ СЕ И СЕ НАДЯВАМЕ.
Прегръщам ви и много ви обичам!
*




g
















































*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Безкрайно съм щастлива, че можах да бъда част от това невероятно събитие.

Знам че думите са слаби и е невъзможно да се опише магията на този ден.
Ден, в който всички ние вярвам се потопихме в едно море на голяма любов -
любов на лекарите дарили своя ден на пациентите си,
любов на момичетата, които са извървели този път, но бяха там, за да помогнат на другите след тях,
любов на семейства, които се борят да осъществят най-съкровенната си мечта,
любов, любов, любов.

Това за мен беше една приказка. Приказка, която не искам никога да свършва.

Такъв трябва да бъде живота ни - всеотдаен, положителен, изпълнен с любов.

Радвам се, че се запознах с вас и с огромно нетърпение чакам следващата ни среща.
Обичам ви.