0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
С благодарности към всички, положили невероятните усилия да се състои, медии, дарители, рекламодатели, всички лекари, които ще го уважат с присъствието и ще дарят доброволно от личното си време на нуждащите се пациенти!
Успех!
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 07:30:02 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Успех и от мен:)
Благодаря на Зачатие, че имам възможност да съм част от един толкова хубав ден:)
Благодаря на хората, които спаха по-малко за да се случва днес, отново Деня на Репродуктивното здраве.

Сега ще пея по пътя...горката Коки:)
*
Макар да нямам възможност да присъствам днес, в мислите си аз съм там с вас!
Благодаря на всички, с чиято помощ и всеотдайност това се случва!
Пожелавам един прекрасен ДРЗ! Успех и от мен!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
И моето  :heartbeat: ще бъде днес в Бургас!
Успех на ДРЗ 2009!

Благодаря за труда на всеки добпринесъл той да се случи!
 :flower: Дони!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Не ми остава много време да чета и да се информирам,все гледам да прочета темите с момичетата в процедура и други подобни.Но много искам да ви кажа колко силно се гордея с всички които, организират тези празници,събития.Искаме се лично да ви благодаря и да ви кажа колко високо оценявам усилията ви.
Благодаря ви! Успех! 
*
Честит Рожден Ден!

Благодарна съм на Зачатие, на всички, които допринасят тази организация да бъде релност. Да дава надежда и да помага на нас, нуждаещите се.
Весел, Слънчев Празник!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Да благодаря и аз на всички добри и всеотдайни хора,благодарение на които е факт толкова хубаво събитие като днешното.Радвам се че съм част от голямото семейство на Зачатие макар и да не пиша редовно,информацията която черпя от тук страшно много ми помага по пътя по-който вървя.Успех и от мен днес.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Успех!  :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Въпреки , че днес нямаме възможност да сме част от това прекрасно събитие пожелаваме да е все така успешно и ползотворно, като предишните години. Благодаря на всички, които спомогнаха да се случи това.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Извинете, но ще "открадна" думичките на Ised и ще я цитирам, защото по-точно не бих могла да го кажа!   :wink: :)
...Но много искам да ви кажа колко силно се гордея с всички които, организират тези празници, събития.Иска ми се лично да ви благодаря и да ви кажа колко високо оценявам усилията ви.
Благодаря ви! Успех! 
 
Здраве и успех на всички!

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 14:23:18 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Това е едно толкова вълнуващо събитие и ми е мъчно че не съм там, да срещнеш сродните си души с които общуваш виртуално, да намериш правилния път за себе си, да изберш своя лекар на когото да повериш сбъдването на мечатата си. Благодаря на Зачатие че ми помогна да намеря свои приятели, и лекари които сбъднаха голямата ми мечта, едва ли думите ми са достатъчни за да изразя всички чувства, които вълнуват сърцето ми. Зачатие си има едно специално място в моето сърце! Прегръщам всички които сте от рано сутринта в Бургас, знам че всичко ще бъде перфектно.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
 :youwoman: :balk_5:
Горещи новини: Има над 300 посетители-пациенти, всичко върви по план, изтеглени са момичетата от конкурса, да очакват обаждане скоро. Радвам се, че с всяка изминала година мероприятието става все по-популярно,благодарско на всички лекари които дават консулации и споделят с нас новостите в лечението на стерилитета. Голямо благодаря и на всички които са на "Фронтовата линия", справят се страхотно. Чакаме и новини от присъствалите.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
И аз изпитвам същото, Луната го е казала прекрасно...
Мислено съм в Бургас!
С нетърпение чакам новини!

Браво на всички, които подготвиха това събитие и толкова години са на фронта :)!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Това е едно толкова вълнуващо събитие и ми е мъчно че не съм там, да срещнеш сродните си души с които общуваш виртуално, да намериш правилния път за себе си, да изберш своя лекар на когото да повериш сбъдването на мечатата си. Благодаря на Зачатие че ми помогна да намеря свои приятели, и лекари ......... едва ли думите ми са достатъчни за да изразя всички чувства, които вълнуват сърцето ми. Зачатие си има едно специално място в моето сърце! Прегръщам всички които сте от рано сутринта в Бургас, знам че всичко ще бъде перфектно.
  :comm: Мили, виртуални приятели - благодарна съм, че ви открих и че с ваша помощ вървя напред. Честит празник на всички ! Дано се върнете много заредени с емоции по домовете си и ни предадете това прекрасно чувство. Силно вярвам, че спомагате лекар и пациент да вървят ръка за ръка. Благодаря ви !  :thankyousign: :youwoman:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Обичам ви и се гордея с вас. Силно ви прегръщам и много ми липсвате. :bighug: Луната го е казала толкова красиво и искрено сякаш идва от моето сърце.
Благодаря ви, че сбъдбахте най-съкровената ми мечта. :bighug:

*
Цял ден мисля за случващото се в Бургас и съжелявам че не съм там!
С нетърпение чакам снимки и новини от събитието!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Хиляди Благодарности на всички ви!!!
Благодарности към всички, които направиха това възможно и безрезервно ни помагат, насочват и подкрепят да продължим по трудния път с по-ведри мисли!   :youwoman: