0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #80 -: Юни 09, 2009, 13:06:56 pm »
Роси ,УСПЕХ ти пожелавам ,стискам палци за щастлив финал.
УСПЕХ и на всички останали чакащи положителния резултат и всички,които започват процедура.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #81 -: Юни 09, 2009, 13:25:42 pm »
Росси,чакаме добри новини :) :crossfingers:

На всички в процедура и чакащи много късмет и само  :bfp:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #82 -: Юни 10, 2009, 11:01:25 am »
kolean, спокойно за естрадиола! Гледам си мои стимулации, един път на 5-ти ден Е2 ми е бил 135; следваща стимулация - Е2 на 6-ти ден 201, а не съм вадила по-малко от 5 яйцеклетки. Просто е рано!
Що се отнася до размера на фоликулите - не се тревожи, когато един започне да се откроява като по-голям, се сменя схемата и се засилва стимулацията: така блокажът те пази да не овулираш, а по-малките фоликулчета растат, за да "настигнат" големия. Стискам палци поне 2 да извадят!
Успех и късмет!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #83 -: Юни 10, 2009, 11:05:10 am »
Здравейте момечета :) и от мен да е успешна и пълна само с положителни тестчета тази темичка. И аз съм то чакащите положителния резултат надявам се да мога да зарадвам себе си и всички вас с едно положително тестче. Успех и много кураж желая на всички момичета в процедура. :) :) :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #84 -: Юни 10, 2009, 13:06:37 pm »
BUBA12, спокойствие и позитивизъм,а от мен много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  за :bfp:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #85 -: Юни 10, 2009, 14:29:56 pm »
Здравейте и от мен.Снощи сложих прегнила и утре съм на пункция.Каква е вероятността да се спука фоликул при стимулиран цикъл.Вчера в 18 часа ми беше последния цитротид.Малко се претеснявам
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #86 -: Юни 10, 2009, 14:43:26 pm »
Колеан,не вдигай тежко,не прави нищо физически натоварващо и без секс разбира се,почивай днес и всичко ще е наред,няма да се пукнат няма страшно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #87 -: Юни 10, 2009, 14:59:01 pm »
Да се включа и аз в темата.
Успех на всички момичета!!! Ще чакаме само положителни резултати - други не се допускат!!! :goodluck:
Аз съм си подала документите към фонда и чакам да ми се обадят. Доколкото разбрах, моят доктор нещо ме гласи да почвам стимулацията към средата на юли и до края на месеца да приключим. Въпросът ми е следният: Не е ли много топло, за да се правят тогава манипулации? Знам, че през лятото не се правят операции, заради жегите.
В общи линии - да се съгласявам ли или да отложа за септември? Какво ще ме посъветвате?
Предварително ви благодаря!!!  :balk_21:
kolean, не се притеснявай!!! Сега си почивай и си мисли само хубави неща!!!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #88 -: Юни 10, 2009, 15:06:26 pm »
kolean, спокойно, няма да ти се спука нищо! Нали затова приемаш Цитротайд. Не се притеснявай, успех на пункцията и след това!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #89 -: Юни 10, 2009, 15:11:51 pm »
Благодаря ви много момичета.Стискайте палци.Нека на всички нас се сбъднат мечтите ни най-сетне. :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #90 -: Юни 10, 2009, 17:40:04 pm »
Момичета  помагайте че съм в чуденка. Довечера ще  ми връчат най-вероятно прегнила или най-много за утре. Днес си напазарувах от порядъка на 5 кг. и малко отгоре  тежест и като отидох до тоалетна като се прибрах изненада, съвсем лека сокървица се нарича май върху хартията само, какво може да е това умирам от шубе.
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 18:13:47 pm от shanoar »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #91 -: Юни 10, 2009, 18:03:17 pm »
Най-добре се обади на доктора и го питай!!!
Аз да се похваля, вече имам заповед от Фонда, но още не могат да ми я дадат, защото чакат клиниката да подпише договор. Но щом е налична, значи ще се уговарям с доктора за процедурата, която по всяка вероятност ще е през юли...
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 18:06:37 pm от котенце десси_г »
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #92 -: Юни 10, 2009, 18:28:09 pm »
Момичета, ако може една консултация. В петък ми беше последния марвелон а от четвъртък съм на декапептин. Въпроса е кога е нормално да ми дойде след марвелона защото днес мие 29 ден и още не ми е дошло. Притеснявам се ако ми доиде в петък или събота какво ще правя, защото док ми каза веднага да му се обадя, званели ли сте в почивните дни.  :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #93 -: Юни 10, 2009, 20:04:19 pm »
Да се включа и аз в темата.
Успех на всички момичета!!! Ще чакаме само положителни резултати - други не се допускат!!! :goodluck:
Аз съм си подала документите към фонда и чакам да ми се обадят. Доколкото разбрах, моят доктор нещо ме гласи да почвам стимулацията към средата на юли и до края на месеца да приключим. Въпросът ми е следният: Не е ли много топло, за да се правят тогава манипулации? Знам, че през лятото не се правят операции, заради жегите.
В общи линии - да се съгласявам ли или да отложа за септември? Какво ще ме посъветвате?
Предварително ви благодаря!!!  :balk_21:
kolean, не се притеснявай!!! Сега си почивай и си мисли само хубави неща!!!

Хихи, бебета се раждат  през всички сезони.  :wink:

Не се притеснявай, жегата няма отношение.
При мен точно в най-голямата жега на 16.07. ми беше трансфера, после пътувахме до къщи и теста беше положителен.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #94 -: Юни 10, 2009, 22:39:45 pm »
А на мен на 22 юли ми беше трансфера беше страхотна жега,но това не попречи. :D След това с коремчето с двата бебока и на море се завлякох.
Успех на всички.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #95 -: Юни 10, 2009, 23:27:03 pm »
Момичета, ако може една консултация. В петък ми беше последния марвелон а от четвъртък съм на декапептин. Въпроса е кога е нормално да ми дойде след марвелона защото днес мие 29 ден и още не ми е дошло. Притеснявам се ако ми доиде в петък или събота какво ще правя, защото док ми каза веднага да му се обадя, званели ли сте в почивните дни.  :)
Pepi77,
не се тревожи. При мен менструацията дойде на 29ти ден след Диане35 /т.е. днес/. Звъняла съм в почивен ден, случвало се е. Не се притеснявай.
Иначе днес е моят първи ден от стимулацията. Препаратите са Оргалутран по 1/2, Пурегон 300 и Гонал 225.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #96 -: Юни 11, 2009, 10:48:03 am »
Здравейте момечета ,забравих да ви пиша , а знам че трудно се намира Прегнил5000 от моята стимулация ми остана Гонал75 -13бр и 2ампули Прегнил5000 ,ако някой се интересува да ми пише на лични.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #97 -: Юни 12, 2009, 03:48:32 am »
ДА дам на бързо един отчет аз...
днес ми е 10-ти ден и имам около 14 фоликула между 10 и 20 мм (то е ясно че тези от по 10мм не са нищо , ама...) Е2 ми е 2590 , лигавица 13мм. Сложиха ми Прегнил 3000 в 23.30 и в събота в 9.30 ще е пункцията...стискайте палци...
Лорка   :bighug: :bighug: с тебе ще си пишем по-подробно като се прибера!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #98 -: Юни 12, 2009, 09:03:13 am »
 Браво , Роси!  Пожелавам ти успех на пункцията и дано поне едно от яйчицата , които ще снесеш, да се превърне във вашето бебче!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #99 -: Юни 12, 2009, 10:52:50 am »
Роси,УСПЕХ,дано снесеш прекрасни яйчица и финала на процедурата да е положителен тест.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"