0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #420 -: Юли 08, 2009, 13:26:16 pm »
Момичета, вчера ми беше пункцията. Извадиха ми 5 яйцеклетки, но едната е куха. Сега чакам да ги оплодят. Изписаха ми утрогестан- вагинални капсули, но не разбрах дали се слага на 7 или 8 часа. Ако някой знае ще съм благодарна да ми каже.
на 8 часа са и е удобно като часове 7-15-23ч

иначе в понеделник /11ден от ЕТ/ беше моя тест - за съжаление отрицателен. ЧХГ 1.3.

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #421 -: Юли 08, 2009, 13:36:37 pm »
Много съжалявам за резултата Luiza.
Днес ми се обадиха, че са се оплодили 3 броя и утре ми е ЕТ. Май и ти беше при Владимиров?
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #422 -: Юли 08, 2009, 14:09:25 pm »
Здравейте всички, вчера ми беше пункцията извадиха ми 6 ЯК, но 5 бяха зрели, днес ми се обадиха да ми кажат, че и 5 са се оплодили инвитро, утре трябва да звънна да ми кажат кога е трансфера,
Benit@, теди. 
 
успешни процедури  :crossfingers: :crossfingers:

galia_77 , с тебе ще си чакаме заедно и накрая  :bfp: 
Luiza   много съжалявам следващия е твоя опит  :bighug:


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #423 -: Юли 08, 2009, 15:18:36 pm »
момичета да се отчета и аз, днес на 10 ден от трансфера ЧХГ 6.9 при критерии 0.5-2.9 до тук добре положителен резултат, но док набързо ми подряза крилата като каза, че всяка стоиност под 20 значи опасност от спонтанен аборт и ще повторим теста в петък. Моля ако някои има опит да каже какъв ми е шанса с тази стойност. Док ми каза, че до петък не може да ми прави прогнози какво ще се случи. И аз се прибрах и наревах и сега търся помощ от вас.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #424 -: Юли 08, 2009, 15:52:50 pm »
Пепи,
не се притеснявай всичко ще е наред най-важното е да си спокойна. Ако ембриона има сила за живот ще се справи. Успех!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #425 -: Юли 08, 2009, 18:24:39 pm »
момичета да се отчета и аз, днес на 10 ден от трансфера ЧХГ 6.9 при критерии 0.5-2.9 до тук добре положителен резултат, но док набързо ми подряза крилата като каза, че всяка стоиност под 20 значи опасност от спонтанен аборт и ще повторим теста в петък. Моля ако някои има опит да каже какъв ми е шанса с тази стойност. Док ми каза, че до петък не може да ми прави прогнози какво ще се случи. И аз се прибрах и наревах и сега търся помощ от вас.

Днес никой нищо не може да ти каже за жалост. Трябва да се види след 48 часа дали се удвоява. Има много успешни бремености започнали с ниско ЧХГ. Не се отчайвай. И чакай петък. Другото, което можеш да направиш за собствено успокоение е да пуснеш изследването в друга лаборатория. Възможни са и лабораторни грешки.
Кога последно си слагала прегнил?
Късмет!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #426 -: Юли 08, 2009, 18:43:41 pm »
Пепи не се притеснявай,и без никав рев 4е така създаваш отицателни хормони.
Най-точния ЧКГ е на 17 ден, това го знам от д-р Стаменов.Аз мисля че всичко ще е наред при теб.Успех стискам палци.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #427 -: Юли 08, 2009, 20:53:14 pm »
Pepi77,
има бременности започнали с ниско ЧХГ и после стремително тръгващо нагоре. Не се натъжавай и вярвай в успеха.

Благодаря ви на всички за съчувствието, но следващи ИКСИ-та няма да правя. Ще преминавам към донорска яйцеклетка защото с моите не става работата. В някакъв момент деленето на клетките прекъсва по непонятни за мен причини. От общо три ИКСИ-та само при второто имах за кратко положителен ЧХГ, така и не стигнах до преглед. Д-ра предложи да не хабим повече усилия и средства с този метод, а да преминем към донор. И аз му вярвам и така и ще направя.
Благодарна съм и на Фонда защото без него този опит нямаше да е факт.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #428 -: Юли 09, 2009, 13:35:19 pm »
Момичета благодаря ви за коража и аз си казах, че ако ми е писано да се одавя няма да се обеся. Ще си чакам следващата стоиност пък каквото е рекъл господ. теди прегнил ми е бит само веднъж преди пункцията, какво отношение има тои. Док ми каза да си продължа с лекарствата които ми е изписал а те са урегистран и естроферм 10 дена си бих и фраксипарин и като му казах, че тои ми е свършил ми каза него да го спра.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #429 -: Юли 09, 2009, 14:04:29 pm »
Пепи ,не искам да те отчайвам но при мен на 16-ти ден ЧХГ беше 8,9 при реф.ст.ст 0-1,обадих се на док.и тя ми каза че е твърде вероятно да съм бременна,но да повторя теста след 48ч.,за съжаление вместо да се удвои беше паднал на 4,отчетаха го като биохимична бременност,което мен никак не ме топли,но поне за 2 дни се почувствах леко бременна.А колкото до Прегнила той се изчиства за около 7 дни от организма,инъче вдига стойностите на ЧХГ и може да даде грешен резултат.Успех ти желая и дано при теб нещата да не са като при мен ,а да си наистина бременна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #430 -: Юли 09, 2009, 18:16:37 pm »
Момичета, някоя от вас била ли е първо 1 седмица на Диане35, после от 21-ден на Естрофем(2х1) и Синарел(2х1) до началото на цикъла, в който ще правите процедурата? Проблемът ми е, че моят цикъл нещо се бави и не знам какво да мисля...
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #431 -: Юли 09, 2009, 18:33:09 pm »
Да се отчета, утре ми е трансфера, дано всичко е наред и да се похваля с :bfp: , както и всички чакащи
pepi77  дано стойността се увеличи и всичко да е наред :goodluck:
 


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #432 -: Юли 09, 2009, 23:12:29 pm »
 pepi77, и аз като Маринчето мисля, че ЧХГ е ниско, но дано да се удвои.Luiza  :(.  Benit@, теди, dsd  успешни процедури ви желая!galia_77, speranza sempre  :crossfingers: :bfp:!Аз продължавам стимулацията, засега се движа добре.На високи дози съм, но това да ми е проблема.Късмет на всички, които са в процедура или очакване на резултат  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #433 -: Юли 09, 2009, 23:17:01 pm »
Момичета благодаря ви за коража и аз си казах, че ако ми е писано да се одавя няма да се обеся. Ще си чакам следващата стоиност пък каквото е рекъл господ. теди прегнил ми е бит само веднъж преди пункцията, какво отношение има тои. Док ми каза да си продължа с лекарствата които ми е изписал а те са урегистран и естроферм 10 дена си бих и фраксипарин и като му казах, че тои ми е свършил ми каза него да го спра.
Вече са ти отговорили за Прегнила. Попитах, защото понякога се назначава и след трансфер. Прегнил 5000 се изчиства от организма за около 10 дни. Може да даде по-високи стойности на бета-ЧХГ. Явно при теб Прегнила не е причина за тези стойности. Остава да се надяваме причината да е бременост.
Късмет утре.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #434 -: Юли 10, 2009, 13:04:20 pm »
Е, дойде и моят ред да се запиша! Вчера започна моята стимулация /втори опит ИКСИ, първи при д-р Стаменов/. Ще ме стимулират с гонал 3х75.
На всички в процедури или чакащи добрите новини - УСПЕХ!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #435 -: Юли 10, 2009, 14:00:47 pm »
Вики ,и тук да ти пожелая УСПЕХ.Дано това да е последното ти ИКСИ,стискам палци за щастлив край на процедурата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #436 -: Юли 10, 2009, 17:08:04 pm »
Момичета, вчера ми беше трансфера на 3-те ембриона. За сега само си лежа, но започвам да се схващам. Някой знае ли колко дни е критично да се почива усилено?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #437 -: Юли 10, 2009, 18:28:33 pm »
 viki_vat  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #438 -: Юли 11, 2009, 12:58:02 pm »
Момичета, вчера ми беше трансфера на 3-те ембриона. За сега само си лежа, но започвам да се схващам. Някой знае ли колко дни е критично да се почива усилено?

Мила, не се престаравай с лежането, няма да помогне... и аз така при първия опит само лежах, не излизах никъде и не смеех да кихна и нищо... само дето се депресирах повече.
Моя съвет е - разхождай се умерено, прави неща, които са ти приятни, срещай се с приятели, смей се и не го мисли много. То каквото има да става ще стане.

Успех!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #439 -: Юли 11, 2009, 13:07:43 pm »
Викинце  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Вярвам ,  че този път ще успеете! Стискам палци и ти пращам много положителна енергия!  :bighug:

Галя , мисля че не е нужно непрекъснато да лежиш т.е. да не си като болна. Док ми каза да си почивам , да се разхождам , следобед да поспивам ако мога , ако не филмчета и т.н. АБе пълноценна почивка и спокойствие.Успех и дано скоро да се похвалиш с
:bfp: