0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #300 -: Юни 28, 2009, 21:19:29 pm »
barabetka честито и от мен! Сега много да се пазиш и да се наслаждаваш на бременоста си! И да не забравиш да си влачиш краката, за да може и ние които си чакаме деня на теста да споделим такава хубава новина тук


Дано тази темичка бъде нашата     :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:







Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #301 -: Юни 28, 2009, 21:38:51 pm »
Дано тази темичка бъде нашата
Ще бъде       :bighug:


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #302 -: Юни 28, 2009, 22:13:00 pm »
Честито,Барабетка,радвам се много за теб.
Пепи,на мен след трансфера док.ми каза никакво пътуване с кола.Мисля,че ако имаш възможност поне няколко дни не се прибирай.Успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    гоги

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #303 -: Юни 28, 2009, 22:17:33 pm »
Някой знаели кога д-р Персенска ще се върне на работа?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #304 -: Юни 28, 2009, 22:18:44 pm »
Честито барабетка!!! Утре чакаме и ЧХГто. Лека и спокойна бременност. ДАно на всички ни провърви така!!!
За д-р Персенска - счу ми се на 5-6-7.07 че ще е на работа.
« Последна редакция: Юни 28, 2009, 22:20:50 pm от viki_vat »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #305 -: Юни 28, 2009, 22:26:27 pm »
Е мили момичета, ето го и моя заветен 17-ти ден. След цял ден препускане от лаборатория на лаборатория - се оказа, че всички са затворени :-)))) и не успях да си направя кръвен тест..... Но си купих уринарен и познайте, след 5 години опити и мъки видях заветните  :bfp:
Не смея да се зарадвам........утре сутринта ще бягам за кръвен...
Е това е от мен.

Никога не губете надежда и стискам палци да видя в тази тема само положителни резултати.

Специални благодарности на всички момичета от форума, които ми стискаха палци и ми вдъхваха надежда през най-дългите 17 дни от живота ми..........Успех милички, ще се моля за вас!

лелеее, Барабетке, браво на теб!!! :dance2:
стискам силно палци за успеха на всички нас!!! пожелавам тази радост на всички от сърце!

Здравейте момичета, аз съм нова и първо искам да пожелая успех на всички вас. За мен това е първо инвитро и ще съм благодарна на всякаква помощ под формата на разяснения.На 26.06 ми беше блокажа и ме викат на 10.07 да започваме. Моля Ви кажете ми какво следва osi_1

мила, мисля да попрочетеш малко из форума и да се поровиш в подходящи теми /като тази/ и изчерпатено да ги изчетеш както правим всички. и питай Доктора си за всичко как протича. това го казвам предвид факта, че подхода към различните пациенти е строго индивидуален. шаблон няма.
« Последна редакция: Юни 28, 2009, 23:46:56 pm от Luiza »
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #306 -: Юни 28, 2009, 22:37:50 pm »
Е момичета, благодаря ви, направо ме просълзихте!!!!!!!!!!!!!!!!! Вие сте страхотни и съм сигурна, че темата ще се изпълни само с хубави новини!!!!!!! Що се отнася до "провлачването на крачето" естественно си провлачвам и двата крака и чакам да прочета само хубави новини за положителни тестчета!!!!!

 Прегръщам ви :bighug: :bighug: :bighug: и пожелавам :blowingdust: :blowingdust: Успех, успех и пак успех на всички !!!!!!!!!!!!!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #307 -: Юни 28, 2009, 23:41:01 pm »
Тихичко честито и от мен барабетка!Сега много да се пазиш и скоро да ни се похвалиш с тлъстигко ЧХГ  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #308 -: Юни 28, 2009, 23:43:27 pm »
barabetka, честито и от мен дано повлечеш крачета и за всички, които сме в процедура. За съобщаването на новината те съветвам да изчакаш да чуете сърчицето/цата за да сте сигурни, че всичко е както трябва, з което ще стискаме палци. Пожелавам ти  :bori_007: :bori_004:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #309 -: Юни 28, 2009, 23:47:53 pm »
току що се прибрах и какво да видя!Честито миличка желая ти лека и безпроблемна бременност и дано да повлечеш крак за повече положителни тестчета.Пожелавам го на всички чакащи!А аз мисля утре да пусна кръвен че да приключа с агонията.Днес 13ден още един отрицателен уринен така че едва ли се е получило
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #310 -: Юни 29, 2009, 00:40:24 am »
Благодаря за хубавите пожелания и стиснатите палци...........

Lussi_lus - чакам да ми съобщиш същата новина !!!!! Много, много стискам палци
Nimika, Viki_vat, Marina75, Luiza, didre, altea - Благодаря за пожеланията, много сте мили! Стискам палци и вие да се похвалите с хубави новини.............

Колкото до теб мила shatelina - не бързай, аз вярвам, че ще ни зарадваш с един хубав положителен резултат. Така както JP имаше усещане какъв ще е моят резултат ;-)) и позна, така и аз мисля, че твоя ще бъде хубав - не бързай и се успокой. Знам, че е страшно трудно но се въоръжи с още 5 дни търпение, не се травмирай с тези ранни тестове. Успех и да се похвалиш ;-))) чакаме хубав резултат!!!!

Целувки и огромна прегръдка за всички вас!!!!!!!!!!!!!!! Страхотни сте!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #311 -: Юни 29, 2009, 00:45:34 am »
Честито barabetka, много се радвам на хубавата новина :)
Късмет и успех на всички момичета в процедура :) :)
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #312 -: Юни 29, 2009, 02:50:07 am »
барабетка благодаря ти за милите думи нямаш представа как ми подействаха, благодаря още веднъж
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #313 -: Юни 29, 2009, 10:44:41 am »
Barabetka, Честито!  :D Лека бременност и здраво бебче ти желая от цялото си сърце!
Виждате ли момичета? НАДЕЖДА ИМА!  :wink:

Алтеа, стискам много палци за днес! УСПЕХ!
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 10:48:21 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #314 -: Юни 29, 2009, 13:27:18 pm »
Привет момичета, БЛАГОДАРЯ - БЛАГОДАРЯ - БЛАГОДАРЯ и така до безкрай.............за хубавите думи, пожелания и стиснати палци!!!!!! Още не са излезли резултатите от кръвния, но ще ви пиша веднага щом ги знам.

УСПЕХ-УСПЕХ и пак УСПЕХ пожелавам на всички чакащи. Дано само хубави и положителни резултати има в този форум!!!!!!!!!!!!!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #315 -: Юни 29, 2009, 14:00:45 pm »
barabetka    :crossfingers: ,всичко ще е наред.  Момичета имам въпрос, вчера ми биха 3 х 75Е меногон, цяла нощ не съм спала от болка немога да се завъртя така ме боли мястото където ми биха инжекцията, дали е нормално, миналия път ми биха мерионала подкожно и не съм имала такива оплаквания, сега е мускулно, предварително ви благодаря


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #316 -: Юни 29, 2009, 14:26:27 pm »
Честито Barabetka  :cheerleader: Пожелавам ти лека и спокойна бременност и на финала здраво  :bori_016: или :bori_002: а защо не и двечки!
Успех на всички чакащи!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #317 -: Юни 29, 2009, 15:03:29 pm »
barabetka    :crossfingers: ,всичко ще е наред.  Момичета имам въпрос, вчера ми биха 3 х 75Е меногон, цяла нощ не съм спала от болка немога да се завъртя така ме боли мястото където ми биха инжекцията, дали е нормално, миналия път ми биха мерионала подкожно и не съм имала такива оплаквания, сега е мускулно, предварително ви благодаря
Не се притеснявай, от Меногон и мен много ме болеше. Ще мине до ден-два. Късмет.
Честит положителен тест на Барбаретка. Да се похвалиш днес с едно хубаво ЧХГ.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    гоги

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #318 -: Юни 29, 2009, 15:22:37 pm »
Момичета , знам че е глупав и тъп въпрос  :( но изкам да Ви питам, някоя от Вас пуши ли цигари  :oops:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #319 -: Юни 29, 2009, 15:30:11 pm »
някоя от Вас пуши ли цигари  :oops:
Аз пуша, обаче по време на предишните ми стимулации и след това до теста не съм пушила.Сега ги спрях 1 месец предварително, надявам се тези дни да започна стимулация, ако ми се махне гадната киста де.
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 15:53:40 pm от tanj74 »