0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #220 -: Юни 24, 2009, 19:18:18 pm »
luiza, стискам палци , дано от двете яйчица станат 2 хубави ембриончета и след 9 месеца  :bori_004: :bori_007:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #221 -: Юни 24, 2009, 19:25:31 pm »
Днес ми беше пункцията - измътих 2 яйца и сега чакам... :pleasantry:
Желая ти след 9 месеца да си измътила и две бебчета  :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #222 -: Юни 24, 2009, 19:26:56 pm »
еййй много сте мили, мерси много за подкрепата...имам нужда
 :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #223 -: Юни 24, 2009, 22:28:17 pm »
 Мила Luiza , много се радвам за двете яйчица !
Дано скоро да те зарадват!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Jana73

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #224 -: Юни 24, 2009, 23:27:59 pm »
Здравейте, момичета! Стескам палци и желая успех на всички ви от сърце! Днес беше моят ЕТ. Искам да ви попитам - нормално ли е да имам светло кафяво зацапване след манипулацията? Моля,отговорете ми, защото малко съм притеснена.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #225 -: Юни 24, 2009, 23:33:56 pm »
Здравейте, момичета! Стескам палци и желая успех на всички ви от сърце! Днес беше моят ЕТ. Искам да ви попитам - нормално ли е да имам светло кафяво зацапване след манипулацията? Моля,отговорете ми, защото малко съм притеснена.

за съжаление, не е нормално да има кафяво зацапване.  :( Дори по-скоро е признак на недобър трансфер.

Не искам да те обезнадеждавам, съжалявам, че се е получило така. Но пък има вероятност кървенето да е от шийката а не от наранена лигавица.

Желая ти успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #226 -: Юни 25, 2009, 00:03:23 am »
Здравейте, момичета! Стескам палци и желая успех на всички ви от сърце! Днес беше моят ЕТ. Искам да ви попитам - нормално ли е да имам светло кафяво зацапване след манипулацията? Моля,отговорете ми, защото малко съм притеснена.
по принцип лекая трябва да провери катетъра за наличие на кръв и слуз след трансфера, както и дали не е останал ембрион. липсата на тези неща е знак за добър трансфер, наличието на нещо от тях е резултат от лоша техника на трансфера.
« Последна редакция: Юни 25, 2009, 00:11:51 am от ddnchv »


благодаря Ви д-р Александров
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #227 -: Юни 25, 2009, 00:54:29 am »
Мила Jana73, не знам дали е нормално или не, може би е най-добре да говориш с твоят лекар. Попитай го/я и не се притеснявай.

Моето кафеникаво течение намаля........, т.е. почти го няма, ама ще видим какво ще излезе накрая.

Екакате, много съжалявам........разбирам те, знам как боли, но трябва да вярваме, че нещата ще се случат....... :bighug:

Благодаря ви момичета, че ви има.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #228 -: Юни 25, 2009, 12:12:11 pm »
Здравейте!
Дойде и моя ред да се запиша тук! На 24.06 ми сложиха блокаж и на 09.07 стартираме стимулация за нашият втори опит /първи финансиран от фонда/. Дано темата се напълни с хубави новини и положителни тестове!
Имам и няколко въпроса - блокажа е сложен на 19 ден от цикъла /по мои изчисления веднага след овулация/, какво се случва ако има бременност /все се надявам,че може да стане и нормално/? Не съм пускала хормони, а и нищо не може да се види сега!!! :?
Док ми направи биопсия /надраскване на стената на матката/, някой с повечко информация за това??? Защо толкова рано преди стартиране на процедурата? Колко време е нормално да зацапва? Под биопсия, аз  разбирам изследване?! Моля, да се включи някой минал през това!!!
Успех на всички!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #229 -: Юни 25, 2009, 12:37:44 pm »
viki_vat, чудесна новина, пожелавам ти паричките от Фонда да са ти късметлийски :goodluck:,що се отнася до биопсията,ако не са ти пуснати изследвания/имунологични и др./,тя може да е с цел да подпомогне имплантацията.Прави се 19-21ден и се повтаря непосредствено преди процедурата,това го знам от доктора,но винаги има изключения и той си решава според случая.
Пожелавам ти всичкия късмет на земята и успешна процедура!
barabetka,спокойствие и много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!
Luiza и на теб късмет и две  :egg: :egg:= :bori_004: :bori_007:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #230 -: Юни 25, 2009, 13:32:25 pm »
Meci73 Благодаря ти, имам нужда от палците, че това пак започна, вчера имаше няколко капки, а сега доста. Вече ще се побъркам, нямам сили да чакам до неделя. Мисля да си купя един уринарен, пък каквото сабя покаже.....

Успех на всички чакащи! Ще ви пиша как се развиват нещата, малко остана!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #231 -: Юни 25, 2009, 13:33:28 pm »
viki_vat ,
Не се притеснявай за зацапването,то ще отшуми до 2-3 дни.Надраскването на матката се прави с цел по-добро имплантиране.А материал от матката взеха ли за изследване?
От все сърце ти желая този ти опит да е успешен и скоро да ни зарадваш с бременна новина  :lol: :lol: :lol:
Успех!!!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #232 -: Юни 25, 2009, 14:47:53 pm »
barabetka, защо не си пуснеш кръвен тест?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #233 -: Юни 25, 2009, 15:08:16 pm »
Барабетка, стискам палци теста да е положителен?
Вики, успех и на теб. Вярвай, че това ще ти успешния опит!
Успех и на всички останали момичета!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #234 -: Юни 25, 2009, 17:20:05 pm »
от двете ми яйца се е оплодило само едното и утре отивам да ми го монтират  :music22:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #235 -: Юни 25, 2009, 17:30:53 pm »
браво, важното е да е хубаво ембриончето. И моето е само едничко. Успех ти пожелавам
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #236 -: Юни 25, 2009, 17:36:50 pm »
Стискам ви палци момичета! Дано тези ембриончета, станат едни големи сладури!!! :crossfingers:
Благодаря на всички за отговорите! Надраскването разбрах, че е за подобряване на имплантацията. Ще ми прави пак в петък на 26.06. Не знам дали са взели материал - каза една биопсиика да направим да подобрим имплантирането! Не съм правила никакви изследвания предварително - каза че за сега нямало нужда!
Никой не казва обаче, ако има бременност в момента, което няма как да се разбере, какво се случва?! :(
Благодаря на всички за пожеланията! Успех и позитивно мислене! Ииии ще успеем!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #237 -: Юни 25, 2009, 18:40:26 pm »
От д-р Стаменов знам за един случай на бременност след блокаж. Бебето се е родило живо и здраво. :D Все пак шансът е пренебрежимо малък.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Jana73

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #238 -: Юни 25, 2009, 19:33:57 pm »
Здравейте, момичета! Благодаря ви, че взехте отношение и по моя въпрос! Слава Богу, моят лекар днес ми каза, че това зацапване било от входа на цервикса, а не е наранена лигавица на матката. Желая от сърце :bfp: на всички ви!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #239 -: Юни 25, 2009, 19:41:47 pm »
От д-р Стаменов знам за един случай на бременност след блокаж. Бебето се е родило живо и здраво. :D Все пак шансът е пренебрежимо малък.
Късмет.
Благодаря ти White! Просто хипотетично исках да знам! Шанса наистина е мнооооого малак, но надеждата нали никога не умира!  :D