0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #200 -: Юни 23, 2009, 02:50:01 am »
jp , честито мила, само спокойно,пускай си тестове на всеки 2 дни ако това ще те кара да се чувствш сигурна. Убедена съм че всичко ще е наред. Успех
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 02:51:56 am от krisi1812 »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #201 -: Юни 23, 2009, 10:45:03 am »
Благодаря ви много, момичета!

Ще отида пак утре на тест, дано наистина всичко да е наред този път.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #202 -: Юни 23, 2009, 15:33:29 pm »
 jp ,
Едно тихичко честито и от мен  :lol:
Стискам палци ЧХГ-то да си нараства с пълна сила!!!
И само позитивни мисли,ей !
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #203 -: Юни 23, 2009, 16:30:58 pm »
Здравейте мили момичета, днес ми е 16-ти ден след трансфер, направих си уринен тест - отрицателен. Д-р Стаменов ми каза да не правя кръвен тест, защото живея в малък град и не се знае в каква лаборатория ще е и колко ще е верен. Знам, че надеждата умира последна, но изобщо има ли на какво да се надявам според вас?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #204 -: Юни 23, 2009, 17:02:25 pm »
 jp ,честито и от мен.Пази се.
ekakate,защо не се обадиш на док.и да питаш,не спирай лекарствата без да се консултираш с него.И все пак ако има къде пусни кръвен тест,да си сигурна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #205 -: Юни 23, 2009, 17:34:30 pm »
Ekakate, направи това, което д-р Стаменов ти е казал. Ако ти е казал да пуснеш кръвен в София идвай и пускай. Ако ти е казал да направиш уринарен след няколко дни, го послушай.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #206 -: Юни 23, 2009, 18:00:12 pm »
Здравейте, момичета!

От ЗК сестра ми има меногон 14 инжекции, срока им е до август, но те няма да могат да почнат по-рано от есента.

Иска ли някоя от вас, ако е на същите инжекции да ги заменим.

Благодаря ви!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #207 -: Юни 23, 2009, 19:44:46 pm »
jp,страхотна новина, всичко ще бъде наред. :) :)
Толкова ми е хубаво,като чета за положителни тестчета :D
ekakate, момичетата са те посъветвали съвсем правилно.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #208 -: Юни 24, 2009, 02:02:52 am »
Момичета помагайте............днес към 11 вечерта, ми се появи кафяво течение......голям рев му дръпнах. Звъннах на док. и той ми каза да не спирам нищо - рано било...Умирам от страх, какво ще е положението утре. Моля ви стискайте палци, пишете как е при вас. днес ми е  12 ден след трансфера. да ходя ли на работа утре или да лежа???? Благодаря ви предварително за отговорите
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #209 -: Юни 24, 2009, 09:20:25 am »
Барабетнка,не ходи на работа,полежи.На мен в деня на цикъла така ми зацапа и това беше,но ме хвана страх и не излизах на разходка ,а лежах.Тук във форума много изчетах и е абсолютно нормално да ти зацапа,не се притеснявай.Е моят опит преключи с отрицателен тест,но все още не ми е дошъл цикълът.Пожелавам при теб изобща да не идва в следващите 9 мес.,но лежи мила,моето мнение е че трябва де се пазиш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #210 -: Юни 24, 2009, 09:42:56 am »
Благодаря ти Маринка 75, мисля да отида да си пусна кръвен тест та каквото сабя покаже............нямам сили вече.

Стискайте ми палци, моля ви...........много се надявам всичко да приключи усешно.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #211 -: Юни 24, 2009, 12:16:48 pm »
Барабетка,ако си слагала прегнил не бързай с теста,да не ти отчете грешно,но ако не си давай смело ,УСПЕХ,стискам палци.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #212 -: Юни 24, 2009, 12:57:27 pm »
barabetka, не се притеснявай за кафявото течение, аз също го имах и доктора ми,каза че може да е от лекарствата,може и да означава имплантация.Във всеки случай то не е лош признак.Не бързай с теста. Стискам палци.
Marina 75, много съжалявам. Споделям съдбата ти, защото съм в същото положение. Доктора ми каза да изчакам още 2 дни и пак да си направя тест и тогава да спирам лекарствата,но беше откровен и каза че е много малко вероятно да отчете нещо, да не се надявам на чудо. За съжаление отдавна съм спряла да вярвам в чудеса. Защо не можем да осъществим най-съкровената си мечта толкова години. Та нали Господ е създал жената, за да бъде майка? А дали Господ знае как боли сега. Извинете ме за думите, но как намирате сили момичета да продължите напред? Как да се надявам на едно и също всеки следващ път....и то да не става. Ах , тази надежда.... със всеки изминал ден изчезва!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #213 -: Юни 24, 2009, 13:05:17 pm »
barabetka, не се притеснявай за кафявото течение, аз също го имах и доктора ми,каза че може да е от лекарствата,може и да означава имплантация.Във всеки случай то не е лош признак.Не бързай с теста. Стискам палци.
Marina 75, много съжалявам. Споделям съдбата ти, защото съм в същото положение. Доктора ми каза да изчакам още 2 дни и пак да си направя тест и тогава да спирам лекарствата,но беше откровен и каза че е много малко вероятно да отчете нещо, да не се надявам на чудо. За съжаление отдавна съм спряла да вярвам в чудеса. Защо не можем да осъществим най-съкровената си мечта толкова години. Та нали Господ е създал жената, за да бъде майка? А дали Господ знае как боли сега. Извинете ме за думите, но как намирате сили момичета да продължите напред? Как да се надявам на едно и също всеки следващ път....и то да не става. Ах , тази надежда.... със всеки изминал ден изчезва!!!

Мила намери сили да се бориш  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #214 -: Юни 24, 2009, 13:16:34 pm »
Момичета помагайте............днес към 11 вечерта, ми се появи кафяво течение......голям рев му дръпнах. Звъннах на док. и той ми каза да не спирам нищо - рано било...Умирам от страх, какво ще е положението утре. Моля ви стискайте палци, пишете как е при вас. днес ми е  12 ден след трансфера. да ходя ли на работа утре или да лежа???? Благодаря ви предварително за отговорите

И при мен беше същото, 3 дни кафяво зацапване. И аз си поревах. И после кръвният тест беше положителен.
Така че още нищо не е загубено!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #215 -: Юни 24, 2009, 13:23:41 pm »
Горе главата момичета, надеждата е  последното нещо, което изчезва. Не си позволявайте да унивате. Господ никой не е забравил, просто понякога не става точно както сме го планирали :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #216 -: Юни 24, 2009, 14:15:26 pm »
Благодаря ви мили момичета, че ви има.........течението продължава, но аз сякаш се успокоих - каквото има да става ще става........Реших да си чакам кръвния на 17-ти ден (т.е. в неделя) и каквото ще да става. Гледам да се успокоявам и да не мисля за това. Успех желая на всички и стискайте палци да устискам...
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #217 -: Юни 24, 2009, 14:42:37 pm »
Екакате НАДЕЖДАТА НЕ УМИРА ПОСЛЕДНА-ТЯ НЕ УМИРА НИКОГА.Това го е казал д-р Стаменов и мисля че ти трябва да се стегнеш и да продължиш напред.А за това как се чувстваш много добре те разбирам и аз съм го преживяла но в името на нашата мечта не трябва да се отказваме
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #218 -: Юни 24, 2009, 14:54:39 pm »
Знам, че го е казал д-р Стаменов и непрекъснато си ги повтарям тези думи, но някак си точно в този момент не мога да им повярвам. Благодаря ви за успокоението, ще се оправя,просто трябва да мине малко време.
Успех shatelina, пожелавам ти от все сърце да успееш!!!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #219 -: Юни 24, 2009, 19:03:27 pm »
Днес ми беше пункцията - измътих 2 яйца и сега чакам... :pleasantry: