0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #20 -: Юни 02, 2009, 20:18:49 pm »
Здравейте и от мен!Пожелавам новата темичка да ни донесе само положителни резултати на всички  :grouphug2:
Марина75 не се притеснявай,как така поне трички,ще видиш че и петте ще се оплодят няма каде да ходят  :balk_21:
Колкото до мен във вторник съм на преглед и дай боже този път да стартираме,че миналея месец ме изненада пак задържан фоликул.Успех на всички  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #21 -: Юни 02, 2009, 22:10:14 pm »
Успех на всички момичета!Дано в тази темичка има само положителни резултати!
Аз започвам на 20.06.Предишния прекъснахме заради задържан ф-л.     :blowingdust:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #22 -: Юни 03, 2009, 12:57:42 pm »
Здравейте и от мен и успех на всички :lol:
Аз вчера започнах стимулация с гонал.Искам да попитам, защото нямах възможност да питам доки, дали по време на стимулация, трябва да си пия лекарствата агапурин, аспирин протект и вит Е.И още д-р Тодорова ми изписа преди месец и половина метформин по половинка и лимфомиозот 3 по 20 капки.Не съм го споделяла с доки.Дали да ги пия по време на стимулация.Знам, че трябва с лекарите да говоря за това, но ако до тогава чуя и вашето мнение, ще ми бъде много полезно.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #23 -: Юни 03, 2009, 13:05:14 pm »
 Колеанче, мисля че аспирина не трябва да го пиеш, но не съм сигурна нека кажат и другите!!! Успех!!!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #24 -: Юни 03, 2009, 13:06:09 pm »
Колеан,съвета ми е да звъннеш още днес на док.и да й кажеш какви лекарства взимаш.Аз също пия достинекс и еутирокс ,но тя ме пита какви лекарства взимам още преди да започнем стимул.и съответно нищо не съм спирала,само ми намали дозата на достинекс.Така,че най-добре звъни не чакай отговор от нас,никой тук не е лекар и не би те посъветвал кави лекарства и кога да взимаш.Това е моето мнение.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #25 -: Юни 03, 2009, 13:08:09 pm »
kolean , на мен имунолозите ми назначиха агапурин и съответно те ми казаха да го спра след като започна стимулация.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #26 -: Юни 03, 2009, 13:10:55 pm »
Здравей, мила;-)
Мисля, че метформина можеш, даже е задължително. Лимфомиозот също!
За аспирин протекта - на мен Владимиров ми е казвал ( ама го промърмори и не разбрах добре ), че аспирина не е добре да се взима по време на стимулация. Но незнам дали само при мен или по принцип. Абе най-добре е да питаш Док. Звънни му и го питай!!!
Много силно ти стискам палци стимулацията да ти е успешна  - дано!!!
Ти пак ли си на ЕЦ или  ще пробвате нещо друго?
Каквото и да е, стискам мнооого силно палци!!! :lol: :crossfingers: :crossfingers:
Пий омега 3 , много белтъчини и никакви захари!!! :balk_602:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #27 -: Юни 03, 2009, 13:24:12 pm »
Късмет и от мен на всички!Днес е 1-ви ден от мц ,и аз започвам -къс портокол.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #28 -: Юни 03, 2009, 14:01:01 pm »
днес е и моя първи ден на мц, започвам стимулация от ден 3. На мен док. ми е назначила метформин 3х1 ( аз съм с ПКЯ), преднизолон 2х 1 и аспирин протект х 1 на ден, не ми е казала да ги спирам, явно при всеки е различно. Успех на всички
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #29 -: Юни 03, 2009, 14:05:09 pm »
Хайде  днес ,както вали   :rain:по вода да ви върви! :lol:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #30 -: Юни 03, 2009, 14:07:51 pm »
Аз също взимам аспирин протект по предписание на док.
Цитат
Пий омега 3 , много белтъчини и никакви захари!!!
,това за захарите не е така,вчера специално док.след пункцията ни каза да хапваме по-вече сладко,а и по време на стимул.бях прочела тук това за захарите и питах излешно,каза ми че организма от нищо не трябва да се лишава,просто се набляга на белтъчините.Цигарите разбира се не са за препоръчване,инъче и кафенце ми каза да пия заради кръвното,разбира се в умерени кол.,а след пункцията даже си носехме шоколад.Тъй че от сладкото нищо не се нарушава.Аз по принцип не ям тестени сладкиши,но пък сладолед хапвам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #31 -: Юни 03, 2009, 14:20:31 pm »
 Момичета, за лекарства се съветвайте само с лекаря, който ви води стимулацията.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #32 -: Юни 03, 2009, 14:43:07 pm »
Мерси много момичета.
Танита как си мила.Не няма да съм на ЕЦ.Сега само гоним ако стане повече яйцеклетки и ще замразяваме.После започваме работа по лигавицата.
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #33 -: Юни 03, 2009, 22:00:36 pm »
Колеанче,много късмет ти пожелавам!Аз съм по същата система, само че имам само 1 замръзено от ЕЦ и док ме гласи за стимулация за повече я.(колко повече,като не отговарям добре на стим :ask: )но този м.се здобих с киста и не можахме да стартираме :( много ме е яд.Отгоре на всичко днес имам кървене 16 ден и ме боли корема.Дано да се е спукала,но не знам ,ако продължи дали да го броя за цикъл?
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #34 -: Юни 04, 2009, 01:03:58 am »
Ан манисто, какво стана с твоя тест? Има ли добра новина?
Благодаря на всички момичета за съпричастието към този ми неуспешен опит! Вече съм набелязала следващи изследвания и утре ще говоря с док. osi_9
Успех на всички момичета започващи (започнали) процедура!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #35 -: Юни 04, 2009, 14:21:40 pm »
Момичета да се включа и аз в тази тема. Док ми изписа 10 инжекции декапептил на 21 ден от цикъла, в петък приключам с марвелона и ще чакам цикала.  Успех пожелавам на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #36 -: Юни 04, 2009, 14:50:48 pm »
Здравейте,момичета.Дойде и моят трансфер,утре в 11ч.съм на ринга.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #37 -: Юни 04, 2009, 15:48:36 pm »
марина успех и след две седмици да се похвалиш с :bfp:
Колко оплодени имаш и на кой ден ти е трансфера?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #38 -: Юни 04, 2009, 16:20:56 pm »
Криси,оплодили са се три,инъче утре ми е трети ден,без да броя деня на пункцията,не знам как се броят,т.е.пункцията беше във вторник.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инвитро/ИКСИ - Юни и Юли 2009год.
« Отговор #39 -: Юни 04, 2009, 16:54:20 pm »
стискам ти палци , три е хубаво число :)