0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #80 -: Юни 02, 2009, 15:39:54 pm »
Гарга, браво за хубавите резултати. не съм специалист ,аз тепърва се сблъсквам с тези неща и лекари, но като чета този Клостил май го изписват на всеки и за всичко. не ти ли казаха за какво точно ти го изписват и какво ще стане ако не го пиеш?
а относно моята М, 16 год. пих противозачатъчни за да имам цикъл, като ги спирах(защото ми бяха казали че било хубаво да несе пият непрекъснато) ми се образуваха кисти които след оргаметрил се пукат.и според мен май се водя с нередовен цикъл. и само защото имам ПКЯ ми казаха че нямам овулация, и ми назначиха да изследвам хормоните.
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #81 -: Юни 02, 2009, 15:40:21 pm »
Гардже, на твое място и аз няма да рискувам. Това не са бонбонки някви безобидни.
не разбирам много от изследвания, но разбрах че Клостил без тест за проходимост и без следене на ОВу не се пие!
На моя позната й изписаха Клостил без ЦС, само защото е раждала и било сигурно, че тръбите са проходими. Тя го пи един месец и спря.
[/url][/url]
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #82 -: Юни 02, 2009, 15:45:59 pm »
Ечи, и аз така знам, че при ПКЯ в повечето случаи няма О, фоликулите не се пукат и стават на кисти  :?. Е има и изключения разбира се :wink:
Явно си знаеш, че цикъла много ще се забави. Напълно те разбирам и моя е един нередовен и той стига до два месеца :( . Хубаво е да изследвате хормоните, даже задължително, но знам  какво е като чакаш и незнаеш кога ще се появи М, колко е изнервящо :? . Има изход от това, така че няма да се отчайваш :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #83 -: Юни 02, 2009, 15:49:05 pm »
Един поздрав по случай 2-ри юни!
http://vbox7.com/play:c85beb5e
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #84 -: Юни 02, 2009, 16:09:39 pm »
Гардже - браво за резултата. Сега успех в бебеправенето.
Радстинка на теб  :crossfingers: за теста.
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #85 -: Юни 02, 2009, 16:25:48 pm »
Гардже - ето че мина страшното! Сега се порадвай на добрия резултат - проходими тръбички!Това че са малко нагънати не е толкова страшно. Относно Клостила - не съм компетентна /никога не съм пила/ но с лекарствата шега не бива. Нека док да ти обясни за какво ще ги пиеш и какво ще правите за напред.
Радостинка - търпение мила!  :crossfingers:
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #86 -: Юни 02, 2009, 16:41:47 pm »
На мен също ми бе изписан клостил,понеже казах ,че не засичам овулация.Не ми е правена снимка за проходимост на тръбите,нито споменада ходя да ме наблюдава за фоликулите. И аз се опасявам за кисти, но тя ми отговори че схемата по която ги пия не е в големи дози и не е опасно за кисти.Преписа миот 5 до 9 ден по 1 табл.


Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #87 -: Юни 02, 2009, 16:47:54 pm »
Момичета, незнам какво да ви кажа за този Клостил. Незнам как може да казват, че не се образуват кисти :?, ако на някой постоянно му се появяват по една или друга причина и най-вече не е проверено с фоликуметрия, че има редовно Ову как може да го твърдят това 8O. Аз тотално се обърках :? . А ако няма Ову то за това си има някаква причина ( при мен първо беше високия Пролактин, после се сдобих и с ПКЯ, вярно че само едни или два пъти бяхме засекли фоликулярна киста, но това е достатъчно, за да се внимаваме повече), която трябва да се намери. Трудно ми е да повярвам, че може да се пие просто ей така  :?
Виксън, Вики Ват   :bighug:
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 16:51:10 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #88 -: Юни 02, 2009, 16:58:35 pm »
На мен също ми бе изписан клостил,понеже казах ,че не засичам овулация.Не ми е правена снимка за проходимост на тръбите,нито споменада ходя да ме наблюдава за фоликулите. И аз се опасявам за кисти, но тя ми отговори че схемата по която ги пия не е в големи дози и не е опасно за кисти.Преписа миот 5 до 9 ден по 1 табл.

 Реших да видя аз кой ти го е изписал тоя клостил, дето го раздават като бонбончета, прегледах ти постовете, и да ти кажа, хич не съм изненадана.
Значи, на теб не ти е правена цветна снимка, нито фоликулометрия, но "специалистката по безплодие от Ямбол" ти е предписала клостилбегит?!
Ако това е вярно, си смени лекаря.


Ето и закованата тема за клостилбегита.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8504.0

« Последна редакция: Юни 02, 2009, 17:03:08 pm от Елфи »
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #89 -: Юни 02, 2009, 17:00:18 pm »
На мен също ми бе изписан клостил,понеже казах ,че не засичам овулация.Не ми е правена снимка за проходимост на тръбите,нито споменада ходя да ме наблюдава за фоликулите. И аз се опасявам за кисти, но тя ми отговори че схемата по която ги пия не е в големи дози и не е опасно за кисти.Преписа миот 5 до 9 ден по 1 табл.

 Реших да видя аз кой ти го е изписал тоя клостил, дето го раздават като бонбончета, прегледах ти постовете, и да ти кажа, хич не съм изненадана.
Значи, на теб не ти е правена цветна снимка, нито фоликулометрия, но "специалистката по безплодие от Ямбол" ти е предписала клостилбегит?!
Ако това е вярно, си смени лекаря.
:good_post:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #90 -: Юни 02, 2009, 17:03:30 pm »
Здравейте мацки от мен и от дъждовно Велико Търново!
Първо искам да честитя на Гарджето чисто новите проходими магистралки!  :kaos7: Мила много се радвам за чудесния резултат! Дано сега вече всичко се нареди точно както искаш и скоро да видиш заветните две чертички  :bfp: Надявам се вече да си се поуспокоила и да видим онова веселото и винаги в чудесно настраение гардже!!!  :bighug:
Радостинка мила  :bighug: Много много ще стискам палци симптомите да не са само въображаеми и на 05.06.да се случи и твоето чудо. Не се притеснявай, повярвай, че можеш и че Господ е начертал вече само хубави неща за теб!!!  :goodluck:
Титибар! Да ти е живо и здраво майчето и скара ама мноооого скоро да я направиш най-щастливата баба!  :crossfingers: :bighug:
Веселушко, ти как си мила?  :bighug:
Анмар-уникална поза ама ако някак си успея да се сгъна така....повече няма да се разгъна сигурно никога!!!  :lol: :lol: :lol:
П.с . Права е Елфи и аз така мисля!!!
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #91 -: Юни 02, 2009, 17:23:39 pm »
radosttinka точно така,нищо не ми е правено,и ябно си прочела отговора на лекарката че " тръбите се гледали ако не настъпи бременност до 1 година, а за кисти няма страшно,че дозата е мала".Не знам към кой по надежден гинеколог да се насоча в Ямбол. Но от изчетенототук ми е ясно че лечението и е опасно и грешно.


Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #92 -: Юни 02, 2009, 17:30:10 pm »
Честит празник!
Прекрасен поздрав Дениса,много патриотично :balk_47:
Гардже честито за проходимите магистралки,сега остава да се осъществи :00001754: и след 9 месеца stork-boy
А това за клостила направо ме уби,те д-рите наистина все едно раздават бонбонки.Потърси и второ мнение,колкото и да е добър д-ра ти.
Никид защо не провериш за лекар и в Стара Загора,не ти е толкова далеч,а и Вивия,която е от там може да те насочи към някой.
Радостинка стискам палци за 5 yahoo_17 :crossfingers: osi_9
Титибар да ти жива здрава рожденичката!
Усмихнат ден на всички!
:bighug:
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 17:43:20 pm от malvina82 »

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #93 -: Юни 02, 2009, 17:37:51 pm »
Извинявай,но не разбрах, вивия е от Ямбол или от Стара Загора ?


Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #94 -: Юни 02, 2009, 17:44:19 pm »
От Стара Загора.
Надявам се Вивия да не ми се сърди,че насочих Никид към нея,но се сетих че е от Стара Загора :oops: :D
:bighug:
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 17:52:01 pm от malvina82 »

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #95 -: Юни 02, 2009, 17:55:37 pm »
Гардже браво мило. Много се радвам за резултата :cheerleader:. Важното е че магистралките са проходими !!!! :D За клостила не съм компетентна и аз не съм ползвала това лек-во, но ми изглежда опасно щом има вероятност от него да се образуват кисти.
Вие сега действате по упорито този месец и дано не ти се налага да пиеш лек-ва а да си бременееш  :D
 :balk_21:
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #96 -: Юни 02, 2009, 18:33:49 pm »
 Вие сигурно знаете, но аз да ви припомня

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=916&Itemid=31

Все още записваме за безплатни консултации.
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #97 -: Юни 02, 2009, 18:55:24 pm »
При толкова добри и хубави новини, ми се прииска да ви споделя една и от мен, нищо че не е много по темата...
Днес разбрахме, че ще си имаме девойка, живот и здраве...
А за хубавите резултати, проходимите магистралки  :wink:, всички които чакат да не ги навести лелката или ловуват ви пращам много 
:blowingdust:  yahoo_17  :blowingdust2:   yahoo_17  :blowingdust:
и моята гореща :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #98 -: Юни 02, 2009, 19:06:09 pm »
Пу за мен едни женски бременни вирусчета!!!
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #99 -: Юни 02, 2009, 19:06:19 pm »
Здравейте отново. Аз идвам с хубава новина! :D Знаех си, че стискането на палци много помага, а ето, че и вие ми помогнахте! :wink:
След дългите ми закъснения, съмнения и притеснения в крайна сметка днес бях на лекар и се видя мъничко плодно сакче! Искам да благодаря много на всички, които ми пожелаха късмет и желая на всички чакащи още този месец да видят положителен тест и темата направо да опустее! :D Целувам ви всички и ви пращам вълшебни вирусчета
 :blowingdust: :blowingdust2: