0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #60 -: Юни 02, 2009, 12:39:19 pm »
Привет и от мен!
Гардже - много стиснати палци и от мен! Ще мине бързо и дано само хубави новини да ни донесеш!
Честито на мамчето на titibar, скоро бабче да я направите!
Успешен ден на всички!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #61 -: Юни 02, 2009, 12:45:57 pm »
Ерчи, като ти казаха, че няма да ти дойде не ти ли изписаха нещо за предизвикване на МЦ.
Аз преди няколко месаца бях в същата ситуация, само че когато бях на преглед вече си бях направила нови хормонални изследвания ( които бяха зле разбира се ), но след като и узито показа ПКЯ имах и леко зацапване док ми каза веднага да почвам противозачатъчни, защото иначе може да не ми дойде доста дълго време ( но бях на преглед на 10 ден от МЦ).
И все пак си мисля, че трябваше да ти изпишат нещо, а не да те оставят да си чакаш незнам колко време. Ако имаш възможност звънни и питай док, до кога да чакаш и ако стане много дълго време какво да правиш.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #62 -: Юни 02, 2009, 12:48:43 pm »
Привет, момичета,
Благодаря за хубавите кафенца, но аз съм на сутришно фрапе седнала на дивана  :balk_69:  :lol: :lol: :lol:
Давай, Гаржде:goodluck: :hug2: успех и чакаме да се похвалиш с хубав резултат!!!
titibar , да  ти е жива и здрава мама и скоро да я зарадваш с внуче  :occasion13:
Радосттинка, миличка, напълно нормални са вълненията ти. Колкото и да се опитваш да мислиш за друго -нестава... Но скоро ще разбереш и ще се успокоиш, стискам ти палци да видиш двете чертички и оттук нататък като по вода  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:

Успешен ден на всички

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #63 -: Юни 02, 2009, 13:01:16 pm »
Радосттинка, нищо не ми изписаха, защото преди това пих дуфастон 2 месеца(назначен от друг доктор) и сега искаха да ми направят изследвания като се "поизчисти" организма от лекарствата. кааха ми ако ми дойде да ги направя на 3-5 ден от М или ако не ми дойде 2 месеца тогава да ги правя.
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #64 -: Юни 02, 2009, 13:09:28 pm »
Радосттинка, нищо не ми изписаха, защото преди това пих дуфастон 2 месеца(назначен от друг доктор) и сега искаха да ми направят изследвания като се "поизчисти" организма от лекарствата. кааха ми ако ми дойде да ги направя на 3-5 ден от М или ако не ми дойде 2 месеца тогава да ги правя.
М, може и да има логика в това, но не съм сигурна :?. И все пак не е сигурно, че може толкова да се забави МЦ, може да си дойде както по принцип. Сега имаш ли някакво закъснение, или още си в нормалните дни от МЦ?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #65 -: Юни 02, 2009, 13:51:03 pm »
Здравейте, момичета. Току що мина моята ЦС. Най-хубавото е,че тръбите са проходими, макар че пише че са нагънати. Каквото и да означава. Радвам се за резултата, но ме притеснява, че ми изписаха Клостил без да се знае реално имам ли овулация или нямам. Вие какво мислите.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #66 -: Юни 02, 2009, 13:56:55 pm »
radosttinka абсолютно нормално в този момент е всички тези мисли да ти се блъскат в главата и да не ти дават мира !! Няма как да ги избегнеш все пак желанието е толкова голямо, че отвежда мислите ни все в тази посока колкото и да се стараем да не е така .Но ти недей сега да си мислиш, че може да предизвикаш сдъдбата като мислиш положително- не е така !!! Аз мисля, че позитивното мислене много помага и е хубаво, че си така оптимистично настроена -така трябва да бъде  :D А и за доказателство- виж Лиско, тя през цялото време беше абсолютен оптимист и нито за миг не позволи лоши мисли да я завладеят и резултатът беше повече от страхотен  :D :D Така че давай смело напред с положителното настроение и ти пожелавам на 05 да видиш най-хубавите 2 чертички и всичко да бъде наред след това  :D :D Само още мъничко търпение трябва  :D
echy на теб по принцип закъснява ли ти цикъла, пропуска ли ??? Защото не  е задължително да не ти дойде 2 месеца дори и с ПКЯ. Стискам палци всичко да е наред и скоро да си пуснеш нужните изследвания  :)
gardge браво миличка от сърце се радвам за прекрасния резултат- казах ли ти аз че няма как да е иначе  :party: :D :D :D :D Мале сърцето ми скача от щастие да знаеш  :cheerleader: :cheerleader: :dance2: :dance2: :dance2:   А за Клостила- кой ти го изписа и как ?????
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 13:58:48 pm от veselyshko »
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #67 -: Юни 02, 2009, 13:58:15 pm »
Гардже, ако ще правите фоликуметрия сега докато пиеш клостила, най-вероятно ще ти таймират овулацията. Но трябва да питаш :)
Иначе много се радвам, че имаш проходими тръбички. С всичките ни стиснати палци, нямаше как просто :wink:
Веселушко  :balk_21: . Голямо старание полагам да имам позитивното мислене на Лиско  :D, и след като положих толкова усилия се надявам да бъдат вънаградени :wink: . Ще стискам зъби още три дни и ще продължавам в същия дух, пък каквото сабя покаже :)
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 14:07:55 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #68 -: Юни 02, 2009, 13:59:53 pm »
Браво Гардже, знаехме си че всичко ще е наред :) Много се радвам за теб :) Чакаме резултат следващите месеци, еййй  :crossfingers:  :bori_007: :bori_004:

Анмар, душа, аз ходя на йога и съм сигурна, че не може да се забременее от нея  :lol: Но, правим асани за корема, таза, половите органи и изобщо репродуктивната система, които са много ефективни (ако ги изпълняваш правилно). Мисля си, че те по-скоро помагат да си по-издръжлива, когато забременееш. Освен това, има и йога за бременни жени, която е по-лекичка и релаксираща т.е. йогата със сигурност няма да навреди. Единственото, което е, че не трябва да се правят упражнения, свързани с твърде много прегъване и превиване в коремната част.

Хубавото на йогата е, че помага да релаксираш и да изхвърлиш от ума си всички лоши мисли т.е. ако проблемът със зачеването е и психологически, чрез йога можеш да го пребориш.  8)



Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #69 -: Юни 02, 2009, 14:04:09 pm »
Гарджеее супер се радвам за теб мила :)  :party:
Бързо ли мина ЦС?
Раши, душа, досега не си споделяло че ходиш на йога-браво, браво :) Аз все се каня и от няколко години съм си само с желанието :) Аз да си призная никакъв спорт не практикувам, освен тичане след кучето  :oops: А релаксирам като чета книги, мнооого книги. Ей това не може никога да ми писне.
[/url][/url]
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #70 -: Юни 02, 2009, 14:08:49 pm »
Ами Вени, тръгнах на йога и много ми харесва ;) Прекъснала съм я за малко, поради финансови причини. Но, скоро ще тръгвам пак. Като се видим ще разказвам :)


Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #71 -: Юни 02, 2009, 14:40:48 pm »
Най-сетне, Гардже, мина и твоята снимка   :cheerleader: :lol: :lol: :lol:! Много се радвам за хубавия резултат! Сега ще чакаме още по-добри резултати  :wink:
echy , дано скоро да ти дойде и бързо да се оправяш  :goodluck:

Раши, и аз много харесвам йогата и ходя да я практикувам в един хотел до нас, последния път бяхме отвън до басейна, но панорамата ни беше морето - беше страхотно!!

Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #72 -: Юни 02, 2009, 14:52:34 pm »
              Здравейте мацки,
 първо честито на Гаржето-сега ще чакаме двете чертички.Една приятелка същия месец след ЦС забременя,затова да се готви и нащо гарже.
  Аз никога не съм ходила на йога ,но ходя редовно на фитнес.Тъкмо сега се връщам и не съм се къпала още и бързам да ви видя.Колкото до фитнеса-няма друг такъв спорт който да ти дава толкова енергия и самочувствие.Чувствам се прекрасно и ви препоръчвам да отидете до най близката зала - да се поизпотите да видете какво е чувството на излизане от залата.Слава богу инструкторката която е там е толкова мила,така предразполага и обяснява на хората и сме много добри приятелки-дори си мисля че ако не беше тя нямаше да се задържа толкова дълго време.
   Влизам да се къпя и ви целувам много всичките до една и дано продължат да ни заливат хубави новини.
 
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #73 -: Юни 02, 2009, 14:53:33 pm »
Здравейте сладурки  :D
Гардже браво честити магистралки  :D
Желая на всички ви прекрасен ден!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #74 -: Юни 02, 2009, 14:57:48 pm »
Добър ден милички, ще пийна малко от кафцето,че да се сабудя,аз тия дни се прозявам по цял ден и все ми се спи.
Гардже мило, браво и дано скоро се похвалиш с двете чертички, много се радвам за теб.
Радостинка, напълно те разбирам. Аз миналия месец бях така, даже от самовнушение ли незнам, изядох един лимон без захар, без мед, ей така да ми е киселко. Милото ми вика ти от толко мисли и главоблъсканици ще прецакаш нещата!Накрая вярно взе че ми дойде ходих три дена с насълзени очи и от героизъм не си поплаках. Решила съм този месец да не го мисля толко,за сега успявам, но незнам др седмица дали няма пак да се побъркам на тази тема :oops: Дано на 05.06 видиш най- хубавите две четички и да ни зарадваш, ще ти стискам палци до посиняване  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17
Честит празник и на майката на Титибар, да е жива и здрава милата жена и скоро да я зарадвате!
 :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #75 -: Юни 02, 2009, 15:05:07 pm »
здравейте милички!ГАРДЖЕ браво честито много се радвам за теб.видяли че нее чак болка за умиране.от тук нататък пожелавам на всички само щастливи моменти и много :bfp:.за мое голямо съжаление :(лелката ме връхлетя с пълна сила а бях едва на 22ден :balk_145:
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #76 -: Юни 02, 2009, 15:09:04 pm »
Милички на ЦС мисля, че нямаше кой знае каква болка - по-скоро беше голям страх и от страха охках.. иначе се понасяше .. Изнервяше ме само неизвестността, но не е кой знае каква болка, е аз бях пила аулин преди това... Но на който му предстои - смело напред , не е болка за упойка !!!
 Много сте мили и нямате идея колко се радвам, че толкова много от вас ми стискаха палци, подкрепяха ме и бяха с мен. Златни сте !!!
 Сега да ви кажа за Клостила - изписаха ми го без да сме правили ни една фоликулометрия и без реално да се знае дали си нямам ову ... Това ме озадачава. Дори когато питах ще правим ли ехо прегледи докато го пия ми се отговори, че няма защо ?!?!??! Ей, това ме разби !!! На всичкото отгоре ми сервираха, че десния ми яйчник е ПКЯ ( на база на една единствена снимка от преди 2 месеца, а на тази от преди 3 месеца не е така. Имам редовна МЦ и хормоните са ми наред) и как тогава да пия Клостил, ами ако ми се образуват кисти и после се наложи дори операция ? Не разбирам как може ей, така да ми изпишат Клостил и то само защото аз казах, че "предполагам" че може да нямам ову ... !??!?! При все това си имам положителни тестове за овулация, но нали те понякога са фалшиви именно заради ПКЯ .. Как мога да пия това сериозно лекарство ? И понеже едва ли не ми се разбучаха, че питам - казаха че си е моя работа дали да го пия ... С две думи да правя каквото знам !!! И сега съм толкова объркана, че ...
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 15:14:56 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #77 -: Юни 02, 2009, 15:12:27 pm »
Гардже нямам думи просто  :x отиди и при друг лекар с резултата от снимката ,друго незнам какво да те посъветвам(тоя Клостил май взеха да го изписват като бонбони)
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #78 -: Юни 02, 2009, 15:24:52 pm »
Честит 2-ри юни на всички!
[/b]

Днес , скланяме глава пред подвига на онези герои,които са жертвали живота си в името на Майка България.Нашата земя е напоена с кръвта им и те живеят в сърцата на милиони българи,тук и в чужбина.Вечна им памет!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #79 -: Юни 02, 2009, 15:32:19 pm »
Честит 2-ри юни на всички!
[/b]
Днес , скланяме глава пред подвига на онези герои,които са жертвали живота си в името на Майка България.Нашата земя е напоена с кръвта им и те живеят в сърцата на милиони българи,тук и в чужбина.Вечна им памет!
:balk_144:

Гардже, кой ти ги каза тези неща. Ти не си ли при Александров? Ако кажеш, че той ти е казал, много ще се разочаровам :( . Оф аз не бих ги пила, ако няма да ме следят на узи, особено ако диагнозата ПКЯ е вярна. Аз зариди това бях на противозачатъчни два месеца преди стимулацията, да се изчистят кистичките и да не тръгнат да растат. И аз много се обърках и изненадах, от това което са ти казали.
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 15:34:03 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!