0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #340 -: Юни 07, 2009, 20:48:26 pm »
Раши ,и тук честит рожден ден,нека всичко което си пожелаеш днес да се сбъдне.Весел празник.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #341 -: Юни 07, 2009, 21:17:16 pm »
Раши честит рожден ден!



Пожелавам ти сбъдване на всичките ти мечти!
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 21:19:21 pm от titibar »
  <br />
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #342 -: Юни 07, 2009, 21:23:14 pm »
ДОБЪР ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ! :D

Много се радвам за всички,че сте добре и в супер настроение :D

Нека да не забравяме,че все някога ще се сбъдне най-съкровенната мечта на всяка една от нас!Дано!




СПОКОЙНА И РОМАНТИЧНА ВЕЧЕР !



РАШИ,Честит рожден ден миличка
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 21:30:16 pm от dgina »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #343 -: Юни 07, 2009, 21:36:52 pm »
Ехо,Кърлс,къде си бе душата,взех да се притеснявам,че утре няма кой да ни пусне тамата.Ами,мацки,аз предлагам ако Кърлс утре не ни пусне сутринта темичка да помолим пак Маргиачко,а какво ще кажете.Ми аз съм си в къщи и сутринта ако няма тема ще се чудя какво да правя бе .
Хайде лека вечер.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #344 -: Юни 07, 2009, 21:43:42 pm »
Раши - честит празник, мила ! Скоро да се сбъдне най-съкровената ти мечта и нека всички около теб са живи и здрави. Весел празник и много усмивки.
Джинка, къде се беше позагубила ? Домъчня ни за теб ...
Ох, аз днес се поразходих, отразих и плажче ... Като се сетя за утре и новото начало на седмицата, хич не ми става хубаво .. пак ежедневие ...
А мен може да ме пишете директно в очакващи на 21 юни... Няма да ловувам повече, а и с тези АБ, които пия ...
Хайде целувки на всички !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #345 -: Юни 07, 2009, 21:56:38 pm »
Гардже,не съм се загубила,тук съм и ви чета редовно,просто напоследък нямам много време да пиша.Радвам се че не сте ме забравили :hug2:

Маринка,а защо не пуснеш новата седмична именно ти мила :Dзащото аз съм напълно сигурна че ти ще си следващата бременелка,не даже съм убедена в това :wink: :crossfingers:Голяма :bighug:
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #346 -: Юни 07, 2009, 21:58:44 pm »
Здравейте момичета.Надявам се да сте направили хубави дълги разходки през почивните дни, а някои и плажче даже са отразили.
На мен ми беше много задушно тези дни и предпочетох да пропусна плажа а и съм притеснена защото това зацапване след снимката още не ми е спряло.Дали да се притеснявам вече?
Радостче горе главата момиче.Аз най-малко вога да ти повдигна духа защото аз много бързо се сривам и не съм за пример.Пожелавам ти това да е последното препятствие през което минаваш.
Раши честит рожден ден.Нека каквото ти е на сърцето да ти е в ръцете.
Мила Гардже как си?Плажувала си значи аа?
Хубава вечер момичета.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #347 -: Юни 07, 2009, 22:14:24 pm »
А Джинка,не искам да нарушавам традицията,нека бременна мацка да я пусне,че да ни зарази всички с бременния вирус.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #348 -: Юни 07, 2009, 22:26:03 pm »
Ели-и-и, какви са тез приказки - задух, сдухване, срив ... Аз нали ти казах да си намериш хубави думички в речника и да изхвърлиш неподходящите, а ?  osi_6
Момичета, искам да ви кажа че каквото му е на човек в ума, това му е и в ръцете (както е пожелала Ели на Раши). Затова и всички ние ще вярваме, ще се надъхваме една друга ( за което благодаря на този форум )и ще видите, че всички ще се ометем от тази тема  osi_19
 Я, вижте какво хубаво слънце грее, какъв свеж ветрец полъхва днес - колко е хубаво всичко около нас. И знаете ли какво прочетох в един друг форум, в една друга темичка - едно момиче пишеше, че иска да има дете, но каза на останалите, че са щастливки. Защото тя за разлика от тях, нямала човек до себе си. Иска дете, а няма от кого. Така, че я се почешете зад ухото и чесно си кажете - не сме ли едни щастливки, а ? Има кой да ни угажда, да ни разтрива крачетата като ни болят, да ни наготви някоя супичка.. Абе не сме сами, а с присъствието и на всички вас виртуални мои приятелки аз се чувствам Богата ! Живота е кратък и няма да се кахърим, а ще откриваме очарованието около нас !
 Оле-е олях се в писания, но с две думи прости - Обичкам си ви, ейййй !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #349 -: Юни 07, 2009, 22:31:13 pm »
Здравейте милички! Аз похайманосвах  малко - 2 сни извън града-купооооно с милото-разходки, почивка, кръчмички-невероятно! Сега хапваме и марш по леглата.....
Маринка, миличка прекрасен мъж имаш наистина! Убедена съм, че Бог ще възнагради и двама ви с мечтания подарък за добротата ви!
Джинкаааа :bighug: къде се беше изгубила наистина-така се радвам да те видя тук!!! Как си? Усмихната? В прекрасно настроение? Рмантична както винаги???!!!  :bighug:
Радост  :bighug: скоро мила, скоро-Господ не забравя хубавите хора!!!
Гардже права си че от една страна сме щастливки, ама от друга.... ние винаги се стремим (хората) към пълното щастие...което май не съществува, добереш ли се до една цел започваш да гониш следващата и така отново отново и отново....то все трябва да имаме нови цели за да има за какво да живеем...поне аз така мисля!!!!
Раши мила честит рожден ден!

Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #350 -: Юни 07, 2009, 22:33:45 pm »
Честит Рожден Ден Раши :)
Да си жива и здрава, много любов и най-мечтания подарък догодина по това време да гушнеш :)

[/url][/url]
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #351 -: Юни 08, 2009, 00:07:32 am »
Раши  :balk_20: пожелавам ти мечтите ти да станат реалност,бъди обичана и обичаща!!!
Аз преди малко се прибрах от Св Константин и Елена,,бях на конгрес,но това не ми попречи да се позабавлявам и да се топна в моренцето :D
Маринка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Радостинка радвам се че поне на приказки си се отърсила от разочарованието,това е първата стъпка към нова надежда :goodluck:следващия месец!
Лека вечер!
:bighug:

Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #352 -: Юни 08, 2009, 00:41:23 am »
Раши  :happy_birthday_1: и скоро да сбъднеш мечтата си  :D !!!

Маринка, ако няма кой - пускай ти темата  :wink: