0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #300 -: Юни 05, 2009, 22:53:43 pm »
Радостинка  :? :( :( много съжелявам мила и аз силно се надявах точно ти да ни зарадваш вече! Много ми е мъчно! Поплачи си така със сигурност ще ти олекне! Събери сила за следващия път а аз ще продължавам да се моля за теб и да вярвам, че на добрите хора рано или късно се връщат всички добрини, така, че и при теб ще стане-сигурна съм! Обичкам те много и много силно те прегръщам, защото точно от прегръдка имаш нужда в момента и нали знаеш ние сме тук и винаги ще имаш моето рамо да поплачеш на него/дано да няма нужда вече да плачеш от мъка, а само от радост/!!!  :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #301 -: Юни 05, 2009, 23:35:18 pm »
ООО мацки аз докато се прибера да се нашетам и гледай кое време станало!
Маринчееееееее мила стопли си бебетата дръж си ги там на топло и дано всичко е на ред вече !
Радост и тук ще ти кажа само едно много съжалявам ,но знам че си силна и ще се изправиш отново!
Борбата за бебенце продължава !
Гардже мила няма ли как да идеш още един два пъти да ти гледат фоликулчето беее дори и да нее при тоя док !????
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #302 -: Юни 05, 2009, 23:40:29 pm »
Вив, ами следващия цикъл непременно трябва да намеря начин да ида на някой д-р да ме гледа на узи ... Непременно. Това сега е моята цел ... Да докажа на себе си, че имам ову :) А аз имам, нали тъй ? Няма сега да ми отричате, че ще ви набия всички една по една ... ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #303 -: Юни 05, 2009, 23:48:05 pm »
Вив, ами следващия цикъл непременно трябва да намеря начин да ида на някой д-р да ме гледа на узи ... Непременно. Това сега е моята цел ... Да докажа на себе си, че имам ову :) А аз имам, нали тъй ? Няма сега да ми отричате, че ще ви набия всички една по една ... ...

Имаш овулация разбира се, това че веднъж не си имала не значи че е всеки път така.  :) При всяка жена има поне веднъж годишно такъв цикал, това се е опитвал да ти каже док. предполагам. Но ако ще те успокои една фоликулометрия направия, просто ще потвърдиш и моята диагноза  :D нищо че не съм лекар  :D. Хайде успех на фоликулото щом си решила да я направиш  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #304 -: Юни 05, 2009, 23:50:19 pm »
Хахах Гардже при такава заплаха няма да отричаме нищо !
А сега сериозно трябва да ти кажа че дори и да се окаже че нямало О това не е страшно мисля че се оправя с лекарства не е свършил света !
А за този месец не става ли да идеш нали имало фоликул ?Не може ли него да следиш ?
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #305 -: Юни 06, 2009, 00:12:56 am »
Какъв фоликул е имало сега бе Вив ? Ауу, де да знаех дали е имало .. нямала съм ехо скоро .. Ама аз от много четене си вкарвам мисли :) Я, вижте каква гаргичка дето чете намерих ... а-а-а, така съм и аз, все чета .. А може и таз птичка да дирижира, знам ли - как мислите. Ако дирижира - венага се преквалифицирам от четяща и поставяща си диагнози в дирижираща съдбата си :)
 Starlet, мила така се радвам, че пак се вясваш в подходящ момент.. Ти си като мое духче пазител ... Все разсейваш мрачни мисли : ) Ама как можах, бе Старлет да уцеля точно ановулаторен цикъл беее... тюх-тюх ...
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #306 -: Юни 06, 2009, 00:29:13 am »
Гарджееее замаила съм се нещо бе  с тея фоликулииии!
Извинявай мила не съм прочела внимателно!
Ама и аз съм си замаена де  :D :D :D :D :D
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #307 -: Юни 06, 2009, 01:13:01 am »
gardge ама какви са тия щуротии сега за ЛУФ синдром бе....
Гаргунооо...стига с тез глупости щот се чувствам офицялно виновна :( :oops:
престани с тея диагнози,щото ще ти дърпам перцата едно по едно osi_6


Радостинкаа...гууушшш......
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #308 -: Юни 06, 2009, 02:08:54 am »

 Тити, дай Боже всички да сме здрави и живи, дълго, дълго време и да имаме снахички като теб, за да се грижат за нас, когато сме на 90 години.
 (Пу, да стигна до 100г. :) )



Гардже за да ги имаме снахите трябва първо да имаме синовете.
Дай Боже всеки му!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385782


Мисля,че вече се получи с тези снимки
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 02:37:01 am от titibar »
  <br />
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #309 -: Юни 06, 2009, 09:45:01 am »
Добро утро милички поспете си аз ще приготвя кафенцето и закуската като станете да се разсънвате бързо!




Хайте приятана почивка на почиващите ,но аз съм на работа днес!
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 09:48:59 am от viviq »
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #310 -: Юни 06, 2009, 10:41:35 am »
Добро утро.Ей ме и мен,вчера май доста съм се поуморила,психически де,та снощи рано заспах и днес в 8ч.чак ставам.
Вивинка,благодаря и за кафенцето и за плодовете,аз определено на тях ще наблегна,че нищо гладна се събудих.
Титибар,имаш страхотна дъщеря,жива и здрава да ти е.
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 12:03:20 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #311 -: Юни 06, 2009, 11:24:51 am »
Добро утро  :D
Вивия мерси за кафенцето имах голяма нужда от такова.
Титибар голяма красавица бре да ти е жива и здрава.
Маринка само така сега ти трябва добър сън и положителни мисли  :balk_21: а ние няма да пускаме палците до края  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка миличка много скоро ще се сбъдне и твоята мечта  :balk_21: ще успеете  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Много цунки на всички и весел,слънчев ден ви желая.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #312 -: Юни 06, 2009, 11:41:34 am »
Добро утро и от мен :)
 Много слънце в сърцата ви и удоволствия през целия уикенд. Отдайте се на слънце, плажче,туризъм , барове, коктейли,сладолед , кино или шопинг :) Днес и утре хич не е желателно да сте активни в темичката. Марш навън !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #313 -: Юни 06, 2009, 12:01:39 pm »
Добро Утро "Банда без Команда"!

Хей, Свраче! Някой се закани тука, да ти изскубне перцата едно по едно - ще се пресъеденя. Марш на вчерашните мисли! Мъжо все ми вика, спри да четеш, че ще вземеш да умреш от печатна грешка, ха-ха-ха. Ама и аз съм от твоята кръвна група - и аз съм за бой. Даже вчера са излязли имунологичните изследвания и мисля след малко да скокна да си ги взема. И ще падне едно четенееее. И помощ ще искам - дано не изкочи заек от там или поне да е мъничко зайче!

Маринка, почивай си, пази се и най-важното бъди спокойна! Много Гууууш

Радостче, много те обичкам! Гушшш, гушшш, гушш

Приятен ден на Бандата! А, и голямо мерси за кафенцетоооо
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #314 -: Юни 06, 2009, 12:07:12 pm »
[quote
Цитат
Днес и утре хич не е желателно да сте активни в темичката. Марш навън !
][/quote]Да бе да,аз какво ще правя самичка тук.Мъжо шета ли шета,само от време на време се вясва при мен,че днес е ден за чистене,пък на разходка ще изляза в понеделник до тогава ше си мотам из къши и ще се обръщам от кълка на кълка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #315 -: Юни 06, 2009, 12:33:50 pm »
Привет, сладурки,

Аз отивам да направя едно плжче днес, малко духа ама карай....
Приятен ден на всички  :D


*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #316 -: Юни 06, 2009, 12:41:01 pm »
Привет, сладурки,

Аз отивам да направя едно плжче днес, малко духа ама карай....
Приятен ден на всички  :D

Блазе ти!

"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #317 -: Юни 06, 2009, 12:47:33 pm »
Здравейте мацки!Благодаря за кафенцето и закуската!
Аз съм също на работа днес.Приятен ден на почиващите.
Надеж внимателно с плажа да не изгориш и после принудителна почивка за бебеправенето.
А на работните като мен възможно най-бързо да мине деня.
  <br />
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #318 -: Юни 06, 2009, 15:17:36 pm »
gardge  :bighug: :balk_21: :balk_21: Аз съм повече от убедена, че ще си имаш точно толкова гардженца няма как иначе- сигурна съм в това  yahoo_17 yahoo_17 И теб те виждам след известно време така  :beach1: какво си мислиш - с всички гарджета и мъжо  :cuddle: И никакви такива да не чувам за последната ти вяра, че ще те шляпам- вярата е най-голямото ни богатство заедно с надеждата- и ти скоро ще бъдеш мама на няколко малки гарджета, защото вярваш и знаеш,че ще се случи  :balk_21:
Маринка ти почивай тези дни, пази малките точици, а в понеделник само разходки и кафенца  preggo
Аз пък съм станала от 09:00ч. днес и изчистих цялата къща и 2 перални пуснах та сега смятам да се отдам на заслужена почивка ! Пожелавам ви страхотен ден днес  :sunshine:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #319 -: Юни 06, 2009, 19:52:52 pm »
Мерси, Веси - дай Боже ... как беше ... "от твоята клавиатура в божиите уши" :)  :bighug:
Момичета, май наистина ме чухте и се забавлявате цял ден навън, нали? Аз пък се излежавах ... гледах филм ... слушах музичка ... поспах си едно хубаво следобед ...
Ех-х-х, хубаво е да е събота-а-а :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.