0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #280 -: Юни 05, 2009, 18:22:51 pm »
Малко остана от днешния последен работен ден за мен! След малко ще отлитам да стягам багажериите и към моретоооооооооо. Естествено обаче оная с метлата е решила да ми развали ваканционното, отпускарско настроение  :( Към 15ч започна ПМС, а сега в 16ч имам леко розово течение. Тая гад нежелана пак ли ще ме навестява?! :witch: Не и ли писна вече да се срещаме всеки месец?!
Сори за поста, ама ми се скофти настроението!
Дано Радост и Маринка ни зарадват скоро!
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 18:25:03 pm от viki_vat »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #281 -: Юни 05, 2009, 18:44:40 pm »
Ехо,прибрах се.Прибрах си трите ембриончета и сега си лежа.Благодаря от сърце че сте с мен,дай Боже тоя мес.да е нашия и най-сетне да забременея.
Елинка,не може да ти правятлапаро от днес за утре.Не се притеснявай ще ти кажат предварително.Лапаро се прави преди овул.,пък и предния ден ще трябва да ти пуснат куп иследвания,все пак е пълна упойка.
Гардже,спри и ти като мене да си поставяш диагнози,моля те,аз бях си поставила дори диагноза тумор в главата.Край,да не чувам такива глупости вече.
А къде е Расостинка,трябва вече да се отчете,или вече черпоти наляво-надясно.
Вики,на теб приятно изкарване на почивката.Къде ще сте на море?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #282 -: Юни 05, 2009, 18:48:00 pm »
На Халкидики, Гърция! :beach1:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #283 -: Юни 05, 2009, 18:51:29 pm »
Браво Маринка! Сега почивай и здраво стискай кълки!  :bighug: :crossfingers:
Вики-Ват-страхотно местенце сте избрали за почивка!!! Бях преди няколко години и просто нямам думи! Да донесеш снимчици да му се порадваме на това райско кътче!!!  :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #284 -: Юни 05, 2009, 18:52:20 pm »
браво МАРИНКА честити ти ембриончета,а сега от теб се иска спокойствие и нищо друго,само положителни мисли и емоции.айде де РАДОСТ кажи ни радостната вест най-после :)
[/url]
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #285 -: Юни 05, 2009, 18:58:32 pm »
Маринка, много се радвам, че всичко е минало добре  :)
Почивай си и ни дръж в течение  :crossfingers: :bfp: :cloud9: :babyflips: :babyflips:
Вики, това ми е любимото място! Насладете му се и се забавлявайте!
Радостинкаааааааа, болят ме вече пръстите  :wink:
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #286 -: Юни 05, 2009, 19:00:41 pm »
Маринка бравоо сега си топли бебчовците и ги пази.А относно лапарото наистина едно момиче писа че са и казали да отива след един ден а тя била от друг град.А за изседванията незнам честно какви са но мисля че ги правят бързо.При положение че миналата година ме оперираха по спешност -взеха ми кръв и урина и след по-малко от час бях под ножа  :? Незнам даже какво изследват преди операции.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #287 -: Юни 05, 2009, 19:08:55 pm »
Ели,правиха ми кръвна картина и тестове за алергия.Ама и от цикъла нали зависи,те от къде ще знаят кога ти е дошло.Ама може ,не споря казвам при мен как беше.
Вики,блазе ти,как ми се ходи и на мен някъде.
Ама Радостинка,май нарочно се крие а.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #288 -: Юни 05, 2009, 19:14:05 pm »
Маринка браво за това, че си добре и че топлиш малките Маринки и Маринчовци :) Няма да се вълнуваш, тревожиш и да му мислиш много. Леки разходчици, безалкохолни коктейлчета, хубава храна, комедийки :)
 
Цитат
Гардже,спри и ти като мене да си поставяш диагнози,моля те,аз бях си поставила дори диагноза тумор в главата.
А, тази диагноза съм си я поставяла .. Моля, моля .. Къде ме мислите вий мене ... :) То май наистина си мисля, че ми хлопа дъската, де :)
 Ели, за лапарото дано те викнат в последния момент, за да не се ошашкаш и да се изтормозиш. Да те викат и хоп - да е готова преди да се усетиш ! Кога ще е готова тази нова операционна - хайде да става, че като гледам колко момичета я чакат ... А докато те повикат - плажчета :)
 Радостинчеее - днес цял ден не съм работила, бееее - стискам си пръстите и не смея нищо да пипна. Добре, че една маймуна ме научи да пиша с левия крак, че поне във форума да мога да се отразя :)
 Ей, Маринка - снощи изтървах "Забранена любов" .. трябва да наваксам, че кой знае колко важни неща се случиха, а ?
 Целувки на всички, преди така жадувания уикенд ! Да го оползотворите, ей ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #289 -: Юни 05, 2009, 19:20:44 pm »
Гардже,гледай го във ви бокса,че ако взема да ти разказвам ще ми се скарат,пък и аз докато пиа ти ще го изгледаш.Гъй им се ядосвам дето ги направили по 20 мин.тия серии.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #290 -: Юни 05, 2009, 19:23:08 pm »
Аз ще тръгвам мили мои!
Надявам се добре да си изкараме и после ще показвам снимки!
А като се върна искам да чета само хубави новини!
Приятен уикенд!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #291 -: Юни 05, 2009, 20:13:54 pm »
Не се крия, просто ми трябваше малко време да се съвзема и да спра да плача :(, за да мога да пиша. Нашето първо инсе приключи :( резултата от ЧХГ-то е 0,00 :(
Благодаря ви на всички, че стискахте палци, толкова много ви обичкам и се радвам че ви има, вашата подкрепа е много важна за мен. Вече съм добре, сълзите свалиха голям товар от гърба ми  :wink: и сега вече чакам следващия цикъл, най-вероятно ще направим още едно инсе :) , и то вече трябва да е успешно :).
Маринка, много се радвам, че си добре, сега си бременна до доказване на противното :wink:, а то няма как да се докаже, защото първото е истина  :wink::)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #292 -: Юни 05, 2009, 20:20:15 pm »
Съжалявам,Радост,знам как се чувстваш и аз много плаках при първия отр.тест,на втората инсемин.ми беше само гадно,а на третата бях притръптала някакси,само си казах борбата продължава до постигане на целта.Опитай още 1 инсемин.както си решила и дано да не трябва да праните трета.Силно те прегръщам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #293 -: Юни 05, 2009, 20:21:50 pm »
Радостиннка, мнооого съжалявам, миличка, добре си направила че си си поплакала  :( :( :(
Пожелавам ти мнооого скоро да направите другато инсе и то да е успешно  :bighug: :bighug: :bighug:

Маринка, дръж краката затворени и не мърдай  :wink:, късмет миличка

*
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #294 -: Юни 05, 2009, 20:24:53 pm »
РАДОСТ много съжалявам :(,хубаво си направила че си си поплакала така олеква.и аз бях така след първото инсе си поревах и вече чаках с нетърпение следващия Ц за да продължим напред.горе главата знам чее тежко, но ние всички сме с теб :bighug:следващият месец щее нашият.
[/url]
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #295 -: Юни 05, 2009, 20:29:54 pm »
Горе главата следващия месец е твоя Радостинка сигурна съм .Така ще е още по сладко повярвай ми .Целувам те и смело напред.
 
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #296 -: Юни 05, 2009, 21:34:44 pm »
Радостинка миличка голямо гуш  :bighug: :bighug: Съжалявам, че този опит не завърши успешно,но няма да се предаваш в никакъв случай  :balk_21: Хубаво е, че си поплакала, плачи колкото ти душа иска, за да си излееш мъката и после с нови сили напред и се моля от сърце следващото инсе да е последно и успешно  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
gardge ама какви са тия щуротии сега за ЛУФ синдром бе- сигурна съм, че нищо ти няма и са ти наред яйчицата  :balk_21: Радвай се на резултата от ЦС и правете малки гардженца сега и остави тия лоши мисли за момент настрани - а в краен случай звъни на дока да те погледне на ехографа и да те успокои  :D
elina и аз така си мисля, че е по-добре да ти се обадят няколко дни преди операцията, че да не го мислиш толкова много време, че то самата идея за операцията може да ти изкара нервичките :crossfingers: :crossfingers: А и аз знам, че кръвните изследвания ги правят предния ден преди операцията, така че стават бързо явно  :D
viki_vat да знаеш, че завиждам благородно за почивчицата  :D В Гърция е страхотно и наистина на Халкидики можеш да си починеш на спокойствие  :D Всички са спокойни, само да се разхождаш, да си хапваш салатка, рибка или суфлакита и да пийваш бяло винце на брега на морето- разкош  :D Пожелавам ви страхотна почивка и пълен релакс  :D
Маринка сега само положителни мисли в главицата, радвай се на малките сладурковци които са на топло в коремчето и си мисли как след 9м. ще ти гукат сладко на леглото до теб  :bighug:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #297 -: Юни 05, 2009, 21:56:44 pm »
Радостинка съжалявам много за резултата,но другия месец победата ще е по-сладка. :bighug: :bighug: :bighug:
Маринка ти сега само се излежавай и си пази децата.А след 2 седмици  :bfp:
Момичета аз пак нямам време,защото сега пък свекърва ми нещо била зле,а тя е на 90год. и ще тичам при нея да видя какво става.Приятна вечер засега.
  <br />
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #298 -: Юни 05, 2009, 22:01:52 pm »
 Е, Радостинка - мила, много ми е мъчно. Ох, кажете ми защо, защо, защо Господ ни изпитва? Уф, Радостче - ще има радост и за теб, вярвам скоро ще е, мъчно ми е, незнам ти как се справяш - аз и без тестове рухвам все по-често ... Поне добре, че ми е редовен МЦ, че ако ми закъснее с ден-два и после стигна до тест - ще се скапя от мъка. Но ти Радостче, вече имаш план - затова ние пак ще сме с теб и ти ще успееш. Не може да искаме нещо, а съдбата да не ни го даде. Просто не може ! А и като се замисля, долу-горе всичко което сме си поискали сме го получили, нали ? Нали, мила ???
 Абе ей, Весел малко-Ушко, добре че си ти, че да знаеш последната ми вяра се крепи заради теб !!! Ей, толкоз малки гардженца ще имам аз, да знаеш , ама само да са по-малко, даже и с едничко - ще ти надърпам ушите, че тогава спокойно да мога да ти казвам Весел Ушко :)
 Ей, момичета - под секрет ви казвам, че не заради ушите, Веселушко е Весел Ушко - просто така си ме кефи :)
 Тити, дай Боже всички да сме здрави и живи, дълго, дълго време и да имаме снахички като теб, за да се грижат за нас, когато сме на 90 години.
 (Пу, да стигна до 100г. :) )

"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица 1.06.09-07.06.09
« Отговор #299 -: Юни 05, 2009, 22:28:52 pm »
Радостинка  :bighug: :bighug: :bighug:
Маринка сега да се пазиш ей да не вземеш да шеташ много  :D и след две седмици ще видиш  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Цунки на всички и приятна вечер.