0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
спонтанен аборт
« -: Май 31, 2009, 01:59:05 am »
здравейте мили момичета искам да знам според вас до колко месеца след спонтанен аборт ще имам пак положителен резултат и бременност ако някой знае нещо нека сподели благодаря ви
*
Re: спонтанен аборт
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 12:38:06 pm »
Много е трудно да се отговори на въпроса ти.Зависи от много фактори.Аз направих спонтанен аборт преди една година и още не съм видяла двете чертички,но не съм се и отказала.Смело напред-все един ден ще стане!
*
Re: спонтанен аборт
« Отговор #2 -: Юни 01, 2009, 12:51:07 pm »
Направих спонтанен аборт на 13 юни 2003 ...
Шест години по-късно положителен резултат нямам ...
Сама прецени дали можем да отговорим на въпроса ти
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: спонтанен аборт
« Отговор #3 -: Юни 01, 2009, 13:54:21 pm »
Здравей Ели,
много е относително,защото при всяка жена -организъма е различен.
Дано при теб всичко да се нареди по- скоро.
поздрави и успех!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: спонтанен аборт
« Отговор #4 -: Юни 01, 2009, 14:10:48 pm »
Това което Ели иска да каже според мен е, че ние по никакъв начин няма как да отговорим на този въпрос. А не е нужно да даваме излишни надежди на момичето. Може да стане много трудно, може и в рамките на няколко месеца. Всички знаем за случаи и от двата вида. doshi, пожелавам ти да си от вторите. Но ако някой се наема да ти дава конкретни срокове за това ..... имай едно наум.
Успех!
*
Re: спонтанен аборт
« Отговор #5 -: Юни 01, 2009, 15:22:38 pm »
Това което Ели иска да каже според мен е, че ние по никакъв начин няма как да отговорим на този въпрос. А не е нужно да даваме излишни надежди на момичето. Може да стане много трудно, може и в рамките на няколко месеца. Всички знаем за случаи и от двата вида. doshi, пожелавам ти да си от вторите. Но ако някой се наема да ти дава конкретни срокове за това ..... имай едно наум.

Да Пеше, това исках да кажа :oops: :balk_21:
Успех на doshi, дано е от вторите