0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #600 -: Ноември 09, 2012, 12:29:40 pm »
хвърлихте ме в размисъл ... този на Пешек ИДЕАЛНО ме устройва за Никулден ама не ща още да го вкарвам в компютърния свят ... пфффф
В очакване ....
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #601 -: Ноември 09, 2012, 14:35:35 pm »
Всъщност, този който показа Пешек е неподходящ за нейното дете. :D За твоето може би да, но аз отглеждам Бам-бам в женски вариант. Иначе това : ]http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=13040[url][/url] сигурно ще ѝ хареса. Но докато избираме лаптоп на цвят само ... 65лв няма да дам. Щото девайката просто иска розов.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #602 -: Ноември 09, 2012, 14:47:02 pm »
оооо този пък въобще не ти го препоръчвам - има го и във вариант Бен Тен - екрана е голям, но реално дисплейчето е точно колкото на телефон - жестока минавка е
В очакване ....
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #603 -: Ноември 09, 2012, 14:52:18 pm »
То като се вгледам в картинката и на таблета дисплея не е кой знае колко голям. Може би първо трябва да потърсим да го видим някъде по магазините. Ако пък ни демонстрират и функциите, вече ще сме по-наясно дали ще е интересен за нашите многознайковци.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #604 -: Ноември 09, 2012, 15:08:38 pm »
То като се вгледам в картинката и на таблета дисплея не е кой знае колко голям.
мхм, и на таблета дисплея си е доста мъничък, вижда се.
Но, въпреки това може и да му е интересно на детето, ако го влече.

С този с този Боян се научи да чете съвсем сам, въпреки големината на дисплея, но той го използваше максимално когато беше на 3 години. От тогава насам интересът му се стопяваше, като вече се има за прекалено голям за него  :lol:, а е само на 5 все пак  :D

Реално аз съм много доволна от тази играчка, струваше си парите
« Последна редакция: Ноември 09, 2012, 15:11:44 pm от к(Р)оки »
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #605 -: Ноември 09, 2012, 15:13:41 pm »
охооооо добре че ме упътихте - хич не бях видяла. Никола може да се сбогува с таблета  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #606 -: Ноември 09, 2012, 15:20:47 pm »
Това което постнаха джулия и пешек ми се виждат много добри. Като поотраснем ще взема на малкия нещо такова. Той още отсега "тупа" по лаптопа, щото нали майка му и баща му са все на него и правят нещо :-)


*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #607 -: Ноември 09, 2012, 16:10:49 pm »
А ние имаме ето такива:
http://lazarinibg.com/product.php?ProductID=61
Което за мен за малки деца е идеален вариант. Няма дисплей- няма къде да се кьорят, казва букви и думи на български, изпитва, има песнички. За Пешек според мен е идеален. На нас ни ги подариха, когато бяха на 3 и половина.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #608 -: Ноември 09, 2012, 16:32:44 pm »
моята е зациклила на тема „лафтоп“

Пешек, твоята Николета ме счупи с хумор. Всички у дома се смяхме сърцато на тоя "лафтоп". Мисля, че думата ще влезе в обръщение. :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #609 -: Ноември 09, 2012, 16:39:28 pm »
Е как бе, това е най-точният ѝ лапсус. Тя тая мама само лафи на него. :lol:
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #610 -: Ноември 15, 2012, 16:57:59 pm »
Момичета препоръчайте ми добър адвокат занимаващ се с лизинги.Преди няколко години ни откраднаха лизингов джип, намериха го и оттогава нито ни го връщат, нито ни връщат парите от каското, нищо.А почти сме го изплатили.Водеха наказателно дело срещу мъжа ми все едно, че той си е организирал кражбата.Оправдан е на всички инстанции.
И сега си търсим адвокат който би могъл да ни помогне да си върнем поне нещо.Става въпрос за София.
Благодаря предварително!
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #611 -: Ноември 23, 2012, 09:41:50 am »
Освен музайка, каква др  играчка мога да купя за дете на 2г
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #612 -: Ноември 23, 2012, 09:44:03 am »
AZ тук може да намериш нещо :lol:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48809.0
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #613 -: Ноември 24, 2012, 21:35:35 pm »
Благодаря, ще разгледам
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #614 -: Ноември 26, 2012, 06:41:55 am »
Прецака ми се лаптопът. При стартиране излиза "•no bootable device – insert boot disk and press any key". Проблемът е, че нямам диск, а не мога да разбера дали е 32 или 64 bit, за да изтегля програмата онлайн. Какво да правя?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #615 -: Ноември 26, 2012, 16:34:52 pm »
Ади, не мога да ти помогна по твоя въпрос за жалост :(

Включвам се и аз с молба за помощ. Имам нужда от юридическа консултация по един казус, обаче не съм сигурна точно какъв юрист ми трябва :oops: Може би корпоративно право /така ли е термина? :oops:/. За по-голяма яснота ще поясня, че става дума за договор за отдаване под наем на търговско помещение, с оборудване и т.н. между физ. лице и юридическо лице. Та имам питане по някои точки от договора и ще бъда много благодарна ако някоя мама-юрист се включи. За да не отегчаваме аудиторията с излишни подробности, може да ми пише на лични. Много благодаря предварително!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #616 -: Ноември 28, 2012, 22:41:26 pm »
Здравейте момичета,
и аз имам нужда от малко помощ  :oops: Срам не срам, просто да ме насочите къде да се обърна. Проблемът ми е с топлофикация или по-точно с качеството на подавата "топла" вода...от близо месец, е почти невъзможно дда се изкъпем нормално. При положение, че се къпя винаги към 23,30-00,00 - топлата вода съвсем не е топла, даже на моменти става ледено студена. Обаждах се няколко пъти на аварийните им служби, уж отраняват проблема и след седмица - положението е пак същото. Тази вечер вдигнах поредния скандал по телефона, авариините дойдоха точно след 30 минути. Ами...отговориха ми"Госпожо, ние проблем не открихме, подава ви се вода 50градуса." Само, че минута преди това, господинът "отви" кранчето и се чу как шурна водата по тръбопровода. Като се качих в апартамента топла вода вече имаше. Та...молбата ми е...искам да подам жалба, към Комисията за защита на потребителите или към топлофикация. Защото реално, аз цял месец "точа" топла вода, а се къпя със студена. Но...ПЛАЩАМ за топла вода и то редовно. Може ли да ме насочите, на къде да поема. Благодаря предварително.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #617 -: Ноември 28, 2012, 22:57:36 pm »
КЗП няма да ти свършат никаква работа.
При нас положението с водата е същото.Писах жалба до топлофикация, а те ми отговориха да се обърна точно към техниците.
Тази година освен , че топлата вода не е топла имаме "екстра" и напълно студени тръби на парното.Пак се разправях с жалби...да видим до къде ще го докараме.
Звъни си непрекъснато на технииците и ако имаш време и нерви пускай и писмени жалби, за да си имаш документи.
Лично аз спирам да плащам , докато не си получа нормална услуга.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #618 -: Ноември 28, 2012, 23:12:41 pm »
Благодаря ти Ара.
Жалбата къде да я подам. Може ли по електронен път,т.е. да не ходя до някои от районните им офиси?
КЗП - защо да не помогнат? Мислех да пиша до тях, с копие до някоя телевизия?
И аз се замислих да не плащам сметката си този месец, след като не съм им ползвала "топлата" вода.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #619 -: Ноември 29, 2012, 11:39:18 am »
Благодаря ти Ара.
Жалбата къде да я подам. Може ли по електронен път,т.е. да не ходя до някои от районните им офиси?
КЗП - защо да не помогнат? Мислех да пиша до тях, с копие до някоя телевизия?
И аз се замислих да не плащам сметката си този месец, след като не съм им ползвала "топлата" вода.
Жалби се подават само на хартия срещу входящ номер иначе все едно си я пратила в коша...
КЗП няма да ти помогнат за съжаление. В най-добрия случай ще ти кажат да пуснеш жалба или обадете се в еди коя си институция тя отговаря за това.
Ние имаме големи ядове със Софийска вода, мнението ми за КЗП е от личен опит, за съжаление не познавам човек, на когото да са помогнали.
ДКЕВР мисля отговарят и за топлофикация, ако е така преди да си подала жалба няма смисъл да им се обаждаш, ще ти кажат, че първо трябва да се направиш опит да се разбереш с компанията и чак тогава са те...
УСПЕХ!