0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #100 -: Юли 17, 2009, 14:21:57 pm »
Ралка, слънце си! :bighug:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #101 -: Юли 22, 2009, 14:27:45 pm »
имам въпрсо  :)
все чувам, че закупени от интернет самолетните билети били по евтини  :)
знаете ли сайтове, ще се радвам да споделите!
Благодаря ви предварително
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #102 -: Юли 22, 2009, 17:26:34 pm »
www.wizair.bg
Сайт на компанията Уиз Еър, която предлага наистина доста ниски цени. Сайта е на български, така че лесно ще се ориентираш.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #103 -: Юли 22, 2009, 19:32:12 pm »
www.wizair.bg
Сайт на компанията Уиз Еър, която предлага наистина доста ниски цени. Сайта е на български, така че лесно ще се ориентираш.
мн. ти благодаря, но не мис е отваря  :?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #104 -: Юли 23, 2009, 13:27:34 pm »
www.wizair.bg
Сайт на компанията Уиз Еър, която предлага наистина доста ниски цени. Сайта е на български, така че лесно ще се ориентираш.
мн. ти благодаря, но не мис е отваря  :?

http://book.wizzair.com/Default.asp?slid=clear&language=BG&

Малко съм пообъркала .. Съжалявам .. Ето го сайта !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #105 -: Юли 23, 2009, 16:39:04 pm »
благодаря ти
разгледах, но авиокомпанийте не работят с кипър.От кипър летят само кипърската и бълг. авиокомпания.
така си и помислих..  :D
*

    KarpovSergei

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #106 -: Август 31, 2009, 11:37:11 am »
търся помощ за следния проблем.
Всекидневно в офиса качваме файлове до дадено ФТП на клиент. Съответно трябва на всеки качен файл да му изпращаме мейл кога какво е качено. Търся начин да автоматизирам процеса. Примерно ФТП клиент, който след като ъплоуда е успешен да генерира майл до клиента, или ако има възможност с някакъв скрипт.
За съжаление чрез Гугъл не открих решение.
Ще съм ви багодарен за някакви идеи.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #107 -: Септември 10, 2009, 14:23:05 pm »
трябва ми спешна консултация от банков служител по казус със чек, моля някой ако е наясно да ми пише на ЛС да обясня
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #108 -: Септември 14, 2009, 01:25:23 am »
Опитвам се да открия email на Бойко Борисов.Не на министерски съвет а някаяв негов...може би сайт с препратка.Какво ли няма за него,ама поща няма
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #109 -: Септември 14, 2009, 10:39:17 am »
Не съм оторизирана да давам лични координати, но мога да препратя нещо, ако имаш нужда.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #110 -: Септември 14, 2009, 11:31:32 am »
Момичета, срам не срам искам да ви попитам за придвижването в София :D
В сряда ще ходя да си вземам заповедта от Фонда, а след това трябва да се добера до Майчин дом, може ли да ми кажете с какви автобуси мога да се придвижа от автогарата до Фонда, а след това и до Майчин дом?
Само за един ден съм София и ме е страх да не се замотам и да си изпусна автобуса за връщане :oops:


Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #111 -: Септември 14, 2009, 11:58:16 am »
Значи от Гарата до Центъра по Хигиена се придвиждваш с автобус 74. След това, от Центъра по хигиена, като си вземеш молбата, малко пеша до спирката пред Военна Академия - там хващаш 72 и слизаш на 4-тата или 5-тата спирка (да не те излъжа, не съм ги броила точно) (ъмм, нали става дума за майчин дом, медицинска академия?) Иначе пак 72 ама в обратната посока и слизаш на Вардар...
Обаче, от Майчин Дом (който е с/у административната сграда на НДК) до Централна гара... това в момента е ГОЛЕМИЯ проблем, поради разкопаване заради метрото и промяна на маршрути на трамваи. Честно казано, най-практичното решение е такси, само дето в пик час такси през центъра е меко казано скъпо. Или вариант там да питаш на място.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #112 -: Септември 14, 2009, 12:02:16 pm »
Сърдечно благодаря rally_pat! :D
Ще се оправя.....важното е да обиколя и двете места, а на връщане ще му мисля....


Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #113 -: Септември 15, 2009, 22:15:39 pm »
Не съм оторизирана да давам лични координати, но мога да препратя нещо, ако имаш нужда.

Не искам личен телефон,а някакъв мейл,личен... не може ли да направиш нещо?Аз къде ли не рових(((
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #114 -: Септември 15, 2009, 22:28:45 pm »
Писала съм ти ЛС.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #115 -: Септември 17, 2009, 22:32:55 pm »
Нищо не съм получила.Нямам лично съобщение
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #116 -: Септември 18, 2009, 09:54:32 am »
Не знам защо не си го получила, общо взето написах това, което написах после и тук - работя за ПП ГЕРБ повече от 2 години и мога да препратя нещо, ако искаш. Но не мога да давам мейли наляво надясно, ако искам да си запазя работата ;)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #117 -: Септември 19, 2009, 00:11:48 am »
дОБРЕ.Няма за какво да благодаря,но...Къде мога да пиша и да съм сигурна,че
ще прочете?Наистина искам помощ,ако разбираш
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #118 -: Септември 19, 2009, 10:51:23 am »
Я ми кажете, как може да се извади удостоверение за наследници за имот, на който наследници са 6 човека, а в него са записани само двама.  8O
Много са ми чудни тези работи. И после след като се води дело и ако се спечели, може ли да има наказани и осъдени. Ами нали все пак е лъжесвидетелство и вадене на невярни документи. Ами този който ги е съставил? Не носи ли и той отговорност. Ще се обърна към адвокат разбира се, но ако някой е минал по пътя, да ми напише две три думи с какво се захващам.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #119 -: Септември 19, 2009, 17:37:51 pm »
дОБРЕ.Няма за какво да благодаря,но...Къде мога да пиша и да съм сигурна,че
ще прочете?Наистина искам помощ,ако разбираш
Как така няма за какво да благодариш?  8O Без помощта на Мимка си оставаш там, където беше преди да попиташ - без възможност за контакт. Протяга ти ръка момичето, какво повече...?
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 17:39:47 pm от cigularche »