0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #580 -: Октомври 03, 2012, 14:01:10 pm »
И моят син е алергичен към ужилване и където и да ходим взимаме винаги с нас урбазона. Трябва да се пие също и витамин Ц+калций - има такава комбинация на Суправит. Всичко това ни е изписано от лекар.
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 14:03:29 pm от lily28 »
няма да забравя моите ангелчета...
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #581 -: Октомври 03, 2012, 14:46:59 pm »
Цигу, ако не ти е късно, вариянтите да ти се получават такива балончета са няколко:
... Туй то от майстор :)

Маги, тайничко се надявах да питаш мъжа си, затова ти благодаря много за съветите от майстора. :lol: Мисля, че проблемът е номер 2. Оставих мъжа ми да оправя щетите - засега боядисването върви и щетите са прикрити приемливо.

Цигу, радвам се да помогна за неща който са ми известни, при други проблеми направо ми драскай :)

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #582 -: Октомври 05, 2012, 17:05:13 pm »
Пловдивчанки, ориентирайте ме къде се намира болница Пълмед. Ако може, варианта влизане в Пловдив по Пещерско шосе  :oops:
     
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #583 -: Октомври 05, 2012, 20:04:19 pm »
Почти срещу новия кабинет на Даскалови. Като влизаш от Пещера, подминаваш Хирургиите, светофара до тях, Кабинета та Даскалови и малко след това на 50 метра преди следващия светофар в дясно се пада. Но с кола се влиза или от светофара до Хирупгиите и покле почти веднага в дясно. То е едно локално пътче. Или на следващия светофар ляво и пак ляво, за да тръгнеш пак по това локалното пътче.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #584 -: Октомври 05, 2012, 22:19:15 pm »
Горе-долу ми се поизясни. Дано не се лутаме много. Мерси Пеше  :D.
     
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #585 -: Октомври 06, 2012, 18:32:28 pm »
Има ли тук мами, които не ваксинират децата си, но картоните им са изрядно попълнени? Моля на лични да ми пишат, без другите да скачат.

"Анонимността е гарантирана!"  :lol: :lol:

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #586 -: Октомври 07, 2012, 19:34:59 pm »
точно тук едва ли има такива майки екстремистки :wink:
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #587 -: Ноември 01, 2012, 13:43:14 pm »
Здравейте момичета!
Някой знае ли един лесен сайт за намаляване размерите на снимката?
Изгоря ми компа и си загубих фаиловете с много инфо. Там съм имала записан такъв саит, но сега не мога да се сетя как беше:(
Благодаря и успешен ден!
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #588 -: Ноември 01, 2012, 14:20:45 pm »
Ваня, не точно по въпроса ти, но близо. Занеси твърдия диск на някой, който разбира и си вади хляба с това - възможно е да ти възстанови част от изгубените файлове.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #589 -: Ноември 01, 2012, 14:54:45 pm »
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #591 -: Ноември 01, 2012, 18:31:04 pm »
Ваня, не точно по въпроса ти, но близо. Занеси твърдия диск на някой, който разбира и си вади хляба с това - възможно е да ти възстанови част от изгубените файлове.
мерси, но не ми се занимава.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #592 -: Ноември 08, 2012, 15:31:42 pm »
Някой има ли впечатления от играчката "детски таблет". Видях една, наречена "Отривател" с хубав дизайн и доста функции. Чудя се дали си заслужва да подскажа на моя 5-годишен малчуган да си я поиска от Дядо Коледа. Не че не може да мине и без него, ама пък иначе ако го оставя сам да решава ще ми се напълни къщата с транформърси и писти за количките "Хот уилс" - само такива неща са му в главата.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #593 -: Ноември 08, 2012, 21:11:39 pm »
Някой има ли впечатления от играчката "детски таблет". Видях една, наречена "Отривател" с хубав дизайн и доста функции. Чудя се дали си заслужва да подскажа на моя 5-годишен малчуган да си я поиска от Дядо Коледа. Не че не може да мине и без него, ама пък иначе ако го оставя сам да решава ще ми се напълни къщата с транформърси и писти за количките "Хот уилс" - само такива неща са му в главата.
На мойта кака това ще й подаряват за коледа ли, за рождения ден ли, по описание ми изглежда много интересна, а и цената кояти видях - 20лв. мисля беше - направо си е супер за това,което пишеше че предлага.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #594 -: Ноември 09, 2012, 09:08:14 am »
Я дайте линк за такова чудо. Че моята е зациклила на тема „лафтоп“. Само това иска за подарък, но е малка още. Честно казано пари за нещо дето повече ще го хвърля, отколкото ще го ползва по предназначение не ми се дават. Виж 20 лв мога да прежаля.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #595 -: Ноември 09, 2012, 11:10:41 am »
Това е с повече функции от "лафтоп". Искам да дам линк, ама не се сещам как да го направя /много съм проста, значи, моля да ме извините, че ви се налага да общувате с толкоз неграмотен човек/. Но напиши търсачка "таблет откривател" и ще ти се покаже.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #596 -: Ноември 09, 2012, 11:14:54 am »
http://www.toy.store.bg/p81607/detski-tablet-otkrivatel-na-bylgarski-ezik.html

Това сигурно е. Мислим още по въпроса.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #597 -: Ноември 09, 2012, 11:21:11 am »
Да, това е. Изглежда ми интересно, но не знам наяве как е. Правя уговорката, че моето дете няма почти никакъв достъп до сега до истински компютър. Научили сме го, че мама и тате го ползавт по работа. Играл е разбира се инцидентно на игри на компютър, но това за него не е ежедневие. Маниаци сме да го предпазваме от това докато е малък! За това си мисля, че ще се радва да има свое нещо такова. Детски лап-топ наследи от братовчед си, и се занима с него понякога, но функциите му са твърде ограничени.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #598 -: Ноември 09, 2012, 11:25:54 am »
Да, това е. Изглежда ми интересно, но не знам наяве как е. Правя уговорката, че моето дете няма почти никакъв достъп до сега до истински компютър. Научили сме го, че мама и тате го ползавт по работа. Играл е разбира се инцидентно на игри на компютър, но това за него не е ежедневие. Маниаци сме да го предпазваме от това докато е малък! За това си мисля, че ще се радва да има свое нещо такова. Детски лап-топ наследи от братовчед си, и се занима с него понякога, но функциите му са твърде ограничени.

http://vegatoys.com/view/6141.html
На нас май ще ни подаряват нещо такова
което за 20-те си пари е чудесно :)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #599 -: Ноември 09, 2012, 11:38:57 am »
Да и това е интересно, но наш "батко" е 5 години и половина, за това се насочих към другия вид.