0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #420 -: Септември 25, 2011, 08:30:28 am »
Здравейте, обръщам гуглето напред-назад и търся сушилка да дрехи, която се закача на терасата.
Намерих една в айко, ето я http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52180
Търся подобна, без да се разгъва настрани.
Да сте виждали да се провадат някъде?!?!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #421 -: Септември 25, 2011, 09:19:46 am »
Здравейте, обръщам гуглето напред-назад и търся сушилка да дрехи, която се закача на терасата.
Намерих една в айко, ето я http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52180
Търся подобна, без да се разгъва настрани.
Да сте виждали да се провадат някъде?!?!

В Джъмбо гледах такива, различни размери.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #422 -: Септември 25, 2011, 09:57:47 am »
В Икеа и Карфур също има нещо подобно, но не знам дали е точно същото.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #423 -: Септември 26, 2011, 14:49:27 pm »
  Момичета, привет! :D Прецака ми се автоалармата и централното заключване на колата и ви моля, който има информация за читав сервиз във Варна, да каже къде да я закарам.Доста време отделих да проучвам в нета, но никъде няма отзиви.А и все пак да не са космически цените.Дано някой ми отговори, че ми е голям проблем.Предварително благодаря!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #424 -: Септември 26, 2011, 14:58:56 pm »
Здравейте, обръщам гуглето напред-назад и търся сушилка да дрехи, която се закача на терасата.
Намерих една в айко, ето я http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52180
Търся подобна, без да се разгъва настрани.
Да сте виждали да се провадат някъде?!?!

Ние си купихме миналата година от Карфур, цената беше 9-10лв. Разгъва се напред, половината част, така заема по-малко място. Само такива имаше. Дажже сега съм си сложила кърпата от банята да съхне на нея, а зимата бързо ми изсъхват дрехите като е пуснато парното.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #425 -: Септември 26, 2011, 22:20:10 pm »
Момичета, привет! :D Прецака ми се автоалармата и централното заключване на колата и ви моля, който има информация за читав сервиз във Варна, да каже къде да я закарам.Доста време отделих да проучвам в нета, но никъде няма отзиви.А и все пак да не са космически цените.Дано някой ми отговори, че ми е голям проблем.Предварително благодаря!
Каква е колата като модел?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #426 -: Септември 26, 2011, 23:21:08 pm »
Мерси много, утре имам път и ще пообиколя.
Къде се намира Карфор?!!?! /не съм от София/
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 23:37:26 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #427 -: Септември 26, 2011, 23:44:28 pm »
Здравейте, обръщам гуглето напред-назад и търся сушилка да дрехи, която се закача на терасата.
Намерих една в айко, ето я http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52180
Търся подобна, без да се разгъва настрани.
Да сте виждали да се провадат някъде?!?!
Аз си купих такива http://athome.bg/products/50004118/gimi-quickот Практикер, мисля че съм виждала и в Бриколаж
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #428 -: Септември 27, 2011, 00:46:21 am »
Мерси много, утре имам път и ще пообиколя.
Къде се намира Карфор?!!?! /не съм от София/


Карфур се намира в The Mаll на бул."Цариградско шосе" 155
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #429 -: Септември 27, 2011, 00:52:08 am »
Карфур има и в други градове, ние купихме сушилника като го откриваха магазина в Бургас, май беше есента на 2009.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #430 -: Септември 27, 2011, 05:48:31 am »
Момичета, привет! :D Прецака ми се автоалармата и централното заключване на колата и ви моля, който има информация за читав сервиз във Варна, да каже къде да я закарам.Доста време отделих да проучвам в нета, но никъде няма отзиви.А и все пак да не са космически цените.Дано някой ми отговори, че ми е голям проблем.Предварително благодаря!

знам за добър майстор в Кайсиева градина зад дома на камиона, аз там си слагах алармата, колкото пъти да мина от там, все гъмжи от хората.на нас ни ги препоръчаха като много добри, хем са млади момчета....но явно си знаят работа.иначе за цените нищо не мога да кажа.....помня, че ми взеха около 120лв за алармата, но аз бях избрала по скъпия модел де.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #431 -: Септември 27, 2011, 13:22:11 pm »
Мерси много, утре имам път и ще пообиколя.
Къде се намира Карфор?!!?! /не съм от София/


Карфур се намира в The Mаll на бул."Цариградско шосе" 155

Има и още един - на кръстовището на "Вапцаров" и "Черни връх".
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #432 -: Септември 27, 2011, 14:11:03 pm »
...Каква е колата като модел?

Peugeot 106

...знам за добър майстор в Кайсиева градина зад дома на камиона...

  Аха,на тези им намерих рекламата.Благодаря за препоръката.Само се притеснявам,че са ми далечко от Виница.Дано не се налага да оставям колата за няколко дни в сервиз.Развалено ми е самото дистанционно, батерията смених, но не работи...кофти работа.

А мнение за сервиз "TOYAGA", по пътя за Виница е.Някой има ли наблюдение?

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #433 -: Септември 28, 2011, 16:42:16 pm »
А мнение за сервиз "TOYAGA", по пътя за Виница е.Някой има ли наблюдение?

  Днес ходих в този сервиз и съм доволна(ако на някой му се наложи ,де).Проблема ми беше в дистанционното за алармата и във едната врата за заключването.Услугата не беше скъпа, мисля нормално си платих.Млади момчета са, работят бързо.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #434 -: Септември 28, 2011, 17:58:07 pm »
Имам нужда от технически съвет.

Работя с един голям пакет данни - ексел файл около 150 мегабайта, от който правя една комплексна пивот таблица. Проблемът е, че файлът е нестабилен сам по себе си, камо ли като му сложа вътре и пивота.

Опитвам да направя пивота в отделен, втори ексел файл, с външен достъп до данните било от оригиналния ексел файл, било от таблицата вкарана в аксес база данни.
Кой от двата варианта е по-удачен и ще работи по-добре?
Има ли друг вариант с обичайните офис програми?

Единствената ми нужда е всичко това да е на ЛАН-а, не на мойта машина.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #435 -: Септември 29, 2011, 08:16:38 am »
Цигу, защо в Ексел? Пробвай с Аксес или друга програма за бази данни или статистическа обработка.

Имала съм проблеми с огромни екселски файлове, но с новия офис те са значително по-стабилни. Не знам обаче дали 150 МВ пак няма да гърми :(
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #436 -: Септември 29, 2011, 14:50:07 pm »
Ексел ми трябва заради пивота - ще анализирам различни елементи и параметри, а сценариите са много.
Успях да построя пивота в отделен ексел файл и засега е само 23 меги, държи се добре.
Само че стъпките за достъпа на данните отвън (оригиналния голям файл) отнеха около 30 минути.

Права си за другите програми. Ще трябвя да уча нещо ново ли да разчитам на колеги.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #437 -: Октомври 26, 2011, 17:22:59 pm »
Момичета, знаете ли програма, която да се инсталира на компютъра, напомняща, и да те подсеща, на всяко 10 число плащане на телефона, на всяко 20 число плащане на парно, нещо такова.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #438 -: Октомври 26, 2011, 17:59:06 pm »
Момичета, знаете ли програма, която да се инсталира на компютъра, напомняща, и да те подсеща, на всяко 10 число плащане на телефона, на всяко 20 число плащане на парно, нещо такова.
Ако си проверяваш електронната поща ежедневно ипей има опция да те известява за всяка излязла сметка и точната сума... другото предимство е, че плащаш онлайн (само ако искаш, разбира се).
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #439 -: Октомври 26, 2011, 18:49:20 pm »
Ами не си я проверявам редовно, но освен това търся програма не само за плащания, а да подсеща и за рожденни дни, които са зададени, за някои неща, които трябва да се свършат, да подсеща на конкретни дни, предварително зададени.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.