0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #40 -: Юни 01, 2009, 17:49:13 pm »
Потресаваща традиция и странно разбиране за красота! Добре че не сдме японки, че това на снимката малко прилича на свинско краче! :balk_161:
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #41 -: Юни 01, 2009, 18:06:03 pm »
Angelina Довечера ще пробвам и с дневниците, само не разбрах от къде да вляза в тях ( от Справка - Протокол ли, само там като натиснах ми изписа дневници и т.н.)

За да направиш дневниците като влезеш в програмата отиваш на Въвеждане /от лентата с менюта първото/ и там следват дневник покупки , дневник продажби и.т.н Слизаш първо на дневник покупки , натискаш Еnter и влизаш в дневника, където мпжеш да започнеш да въвеждаш данни. Ти обаче нямаш данни за въвеждане и затова натискаш АLT+F2 и излизаш от дневника. После слизаш на другия и правиш същото. А след това можеш да разпечатваш от същото място откъдето си принтнала декларацията :wink:
На дискетата ,която ще подаваш трябва да имаш 3 файла : pokupki.txt , prodagbi.txt и deklar.txt , като първите 2 са по 0 КB /празни/, а декларацията ти би трябвало да е 1 КB.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #42 -: Юни 01, 2009, 18:23:42 pm »
Angelina Довечера ще пробвам и с дневниците, само не разбрах от къде да вляза в тях ( от Справка - Протокол ли, само там като натиснах ми изписа дневници и т.н.)

За да направиш дневниците като влезеш в програмата отиваш на Въвеждане /от лентата с менюта първото/ и там следват дневник покупки , дневник продажби и.т.н Слизаш първо на дневник покупки , натискаш Еnter и влизаш в дневника, където мпжеш да започнеш да въвеждаш данни. Ти обаче нямаш данни за въвеждане и затова натискаш АLT+F2 и излизаш от дневника. После слизаш на другия и правиш същото. А след това можеш да разпечатваш от същото място откъдето си принтнала декларацията :wink:
На дискетата ,която ще подаваш трябва да имаш 3 файла : pokupki.txt , prodagbi.txt и deklar.txt , като първите 2 са по 0 КB /празни/, а декларацията ти би трябвало да е 1 КB.
Сега разбрах. Аз влязох в дневниците и само има дадох запис ( мисля че беше с Ф10) и мислех, че от някъде другаде трябва да ги разпечатам :oops:. Сега ще направя всичко на ново и се надявам да се получи :wink:. Ето че не било трудно, но трябва да има кой да те светне :wink: . Благодаря още веднъж :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #43 -: Юни 01, 2009, 19:14:29 pm »
та още малко за стъпалата лотос (уточнявам, за да не излезе че ДДС-то е ужасяваща и унизителна за жените традиция   :D yahoo_33)

зачетох се, стана ми любопитно ....

Друга характерност на жените с лотос стъпала е силната ограниченост на тяхната подвижност, а оттук и на възможността им да участват в политиката, социалния живот и живота като цяло. Лотус стъпалата превръщат жените зависими от семейството си, особено от мъжа си, с което стават очарователен символ на целомъдрие и собсвеност на съпруга …
Сексуалният привкус бил напълно реален – особената походка, причинена от тези стъпала стягала тазовата мускулатура на жените и мъжете изпитвали неописуемо удоволствие, все едно правят секс с девственица .... и прочие


« Последна редакция: Юни 01, 2009, 19:48:35 pm от mmary »
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #44 -: Юни 01, 2009, 19:49:04 pm »
Сексуалният прувкус бил напълно реален – особената походка, причинена от тези стъпала стягала тазовата мускулатура на жените и мъжете изпитвали неописуемо удоволствие, все едно правят секс с девственица .... и прочие и прочие ...[/i]
8O 8O 8O Божке ле!!!
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #45 -: Юни 02, 2009, 10:15:41 am »
И от мен въпрос  :lol: За пръв път ползвам ароматизатор за миялна машина. Та въпроса ми е вади ли се при миене или остава в машината?
Благодаря ви!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #46 -: Юни 02, 2009, 10:21:28 am »
Не,разбира се!Нали това е целта да ароматизира.Внимавай къде ще го закачиш.Трябва да е далече от въртящите се части.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #47 -: Юни 02, 2009, 11:16:18 am »
Като си говорим за нечовешки традиции, ето един откъс от филм на National Geographic:
http://vbox7.com/play:bc89daf7
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #48 -: Юни 02, 2009, 11:41:04 am »
Майко мила,Боже Господи!Направо съм потресена.Няма ли кой да обърне внимание на това варварство и посегателство над горките деца.Иначе има толкова организации за защита на животните,а пък хората....
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #49 -: Юни 02, 2009, 13:37:45 pm »
Ужас, лошо ми стана наистина  8O, не можах да го догледам. Какви са тия разбирания, какви са тия традиции...
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #50 -: Юни 02, 2009, 13:42:03 pm »
Иначе има толкова организации за защита на животните,а пък хората....
Хората кучета ги яли. Това е висша форма на изродство и идиотизъм. Що за традиции що за чудо. Да си ги възпитават както си трябва и няма да имат притеснения че рано ще забегнат по пмъже :( Направо изроди :( 8O
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #51 -: Юни 02, 2009, 13:49:31 pm »
Нищо не сте видели вие. Гледала съм целия филм. Всъщност то е поредица - " Табу" и аз по скоро го слушам, че някои неща са откровено гадни, а аз не съм от най-гнусливите уж. Но моя мъж по неизвестна за мен причина ги гледа. Та имаше за африканско племе в което нарязват цялата кожа на момчето, за да заприлича на крокодилска и да стане мъж. За онези с многото гривни на врата .... традиции му викат представете си. Наистина е ужасно.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #52 -: Юни 02, 2009, 14:00:57 pm »
Иначе има толкова организации за защита на животните,а пък хората....
Хората кучета ги яли. Това е висша форма на изродство и идиотизъм. Що за традиции що за чудо. Да си ги възпитават както си трябва и няма да имат притеснения че рано ще забегнат по пмъже :( Направо изроди :( 8O
Абсолютно съм съгласна!Аз като имах едри гърди още от ранния пубертет, да не би да се омъжих на 16 8OТези неща в повечето случаи зависят от възпитанието.Аз имах съученички, които буквално бяха плоски като дъски, но това не им попречи да спят с половината град :lol:
Нямам думи за традициите на някои култури!За тях явно това е нормално, но тук става въпрос за умишлено увреждане на собствените им деца 8O
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #53 -: Юни 02, 2009, 14:02:24 pm »
Снощи даваха точно епизода с африканското племе,което нарязва кожите на момчетата ,за  да заприлича на крокодилска.Е,не, това е нечовешко наистина :balk_149:.И аз май повече слушах :wink:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #54 -: Юни 02, 2009, 14:03:33 pm »
Странен ми беше коментара на антроположката. Смисълът беше, да не се правят квалификации, защото видите ли това си е тяхна култура , бит и пр.
А аз доскоро си мислех,че пробиването на уши за обички при деца е нецивилизована жестокост...
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #55 -: Юни 02, 2009, 20:55:14 pm »
Ефирче, просто такива са културолозите  :D - спазват си принципите, че западната култура не е норма за цивилизованост, а останалите - видиш ли отклонение ...
Като се замисля какви поражения е нанесла именно нашата цивилизация на планетата, едва ли друга е способна на такива   :?

но ако се задълбаваме, ще трябва да прекръстим темата "Дървен философ от всеки и за всичко"  :lol:
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 20:57:47 pm от mmary »
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #56 -: Юни 03, 2009, 13:55:35 pm »
Момичета, може ли да споделите впечатления ако имате такива от хотел "Кабакум" и плаж "Кабакум" до Варна? Направихме резервация за хотела, но чухме след това доста лоши отзиви.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #57 -: Юни 03, 2009, 14:09:15 pm »
Момичета, може ли да споделите впечатления ако имате такива от хотел "Кабакум" и плаж "Кабакум" до Варна? Направихме резервация за хотела, но чухме след това доста лоши отзиви.

От хотела нямам впечатления , а плажа е хубав. Приятна почивка и не тръгвай с предубеждения :wink:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #58 -: Юни 03, 2009, 19:22:19 pm »
Ефирчееее какво е това ???  8O Ужас-това не са хора и това не е майка......
Плажът е страхотен, ама за хотела нищо не мога да кажа-не съм била в него. Гледах снимките им в сайта-какво повече ти трябва-има климатик, телевизор, баня........
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 19:25:01 pm от anizi »
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #59 -: Юни 03, 2009, 20:49:42 pm »
Момичета, може ли да споделите впечатления ако имате такива от хотел "Кабакум" и плаж "Кабакум" до Варна? Направихме резервация за хотела, но чухме след това доста лоши отзиви.
Ние, често ходим там на плаж и плажа ми харесва, но за хотела незнам ( ние работим с тях, но никога не съм питала колегата, който отговаря за тях дали знае как е, на снимки съм го виждала изглежда добре).
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!