0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #340 -: Април 21, 2011, 18:51:03 pm »
Лиде, кажи какви ще са му задачите, че да ти помогнем

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #341 -: Април 21, 2011, 19:15:33 pm »
Ами поддръжка на софтуера( счетоводен, охранителна система, компютрите изобщо да са в изправност, съхраняване на базата данни и отговорност за тях...Отговорност за техниката и съхраняваната информация...нещо такова мисля аз..на 4 часов работен ден.

И приемам идеи за още задължения, тези ми се виждат малко :lol:
« Последна редакция: Април 21, 2011, 19:28:48 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #342 -: Април 28, 2011, 15:19:17 pm »
Трябва ми длъжностна характеристика за Инженер Софтуер 2131 6005  :oops:


Не съм сигурна това доколко би ти помогнало ,но хвърли му един поглед,не се знае: http://schetovoditel.com/files/klasifikatori/nkpd-k2.php
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #343 -: Април 29, 2011, 16:50:00 pm »
Коя е тази АГ клиника в София на "Петте кьошета"?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #344 -: Април 29, 2011, 20:19:19 pm »
Коя е тази АГ клиника в София на "Петте кьошета"?
Само за "Лора" се сещам, ама чак пък да е клиника... до колкото знам се води медицински център за жената.

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #345 -: Април 29, 2011, 20:25:12 pm »
Коя е тази АГ клиника в София на "Петте кьошета"?
ИН ВИТРО Гинекологична клиника «Братя Тодорови»
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #346 -: Април 30, 2011, 00:02:37 am »
Коя е тази АГ клиника в София на "Петте кьошета"?
ИН ВИТРО Гинекологична клиника «Братя Тодорови»

Мда, тази е. Алекс Сърчаджиева каза в предаването на Гала, как по ценоразпис първата ФМ струвала 80 лева, а са и взели 120. И й е обещан БХС за няколко часа да бъде готов :x.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #347 -: Април 30, 2011, 15:30:49 pm »
Трябва ми длъжностна характеристика за Инженер Софтуер 2131 6005  :oops:


Не съм сигурна това доколко би ти помогнало ,но хвърли му един поглед,не се знае: http://schetovoditel.com/files/klasifikatori/nkpd-k2.php

Благодаря ти. Помогна ми разбира се.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #348 -: Май 23, 2011, 17:36:04 pm »
Днес установихме, че е изчезнало колелото на Николай, което държи заключено на перилата на стълбите към мазето.Последно го прибра в събота вечер, вчера по обед си е било там по спомен. Стоя две години там, от два месеца започна да го кара активно и сега това ...
Входа на жилищната кооперация се заключва и би трябвало ключове да имат само живущите в нея.
Възможно ли е да търсим някакво овъзмездяване от останалите живущи за претърпените загуби?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #349 -: Май 23, 2011, 17:48:38 pm »
Днес установихме, че е изчезнало колелото на Николай, което държи заключено на перилата на стълбите към мазето.Последно го прибра в събота вечер, вчера по обед си е било там по спомен. Стоя две години там, от два месеца започна да го кара активно и сега това ...
Входа на жилищната кооперация се заключва и би трябвало ключове да имат само живущите в нея.
Възможно ли е да търсим някакво овъзмездяване от останалите живущи за претърпените загуби?
[/b]

Мини, не мисля, че има такава опция :? Освен, ако не се усъмнявате у някого из между всички живущи, но за целта, трябва да разполагате и със доказателства в тази насока, иначе заподозрени са всички, вкл и ВИЕ!


*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #350 -: Май 23, 2011, 19:05:16 pm »
Софиянки, къде точно зад площад "Славейков" има поликлиника?
« Последна редакция: Май 23, 2011, 19:06:50 pm от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #351 -: Май 23, 2011, 20:09:44 pm »
Софиянки, къде точно зад площад "Славейков" има поликлиника?
2-ра поликлиника, ул. Хан Крум, номер 1.
телефон: 02 9882868, ама телефона го преписах от нета и не съм сигурна.
Тръгваш по "Раковски" към "Патриарх Евтимий", на първата улица (тя е "Хан Крум") свиваш вдясно. Мисля, че има вход и през библиотеката.
« Последна редакция: Май 23, 2011, 20:18:21 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #352 -: Май 24, 2011, 14:02:12 pm »
Мерси, rtfrtf  :D!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #353 -: Май 24, 2011, 14:07:45 pm »
Днес установихме, че е изчезнало колелото на Николай, което държи заключено на перилата на стълбите към мазето.Последно го прибра в събота вечер, вчера по обед си е било там по спомен. Стоя две години там, от два месеца започна да го кара активно и сега това ...
Входа на жилищната кооперация се заключва и би трябвало ключове да имат само живущите в нея.
Възможно ли е да търсим някакво овъзмездяване от останалите живущи за претърпените загуби?
[/b]

Мини, не мисля, че има такава опция :? Освен, ако не се усъмнявате у някого из между всички живущи, но за целта, трябва да разполагате и със доказателства в тази насока, иначе заподозрени са всички, вкл и ВИЕ!

Подаде ли сигнал изобщо, че ти е откраднато колелото?
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #354 -: Май 24, 2011, 14:30:03 pm »
в кооперацията ни живее следовател от криминална полиция, служител на пътна полиция и прокурор
казаха ни утре да отидем, и без това в почивни дни никой няма да ни обърне внимание, най-много да загубели жалбата някъде 8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #355 -: Май 24, 2011, 16:59:28 pm »
в кооперацията ни живее следовател от криминална полиция, служител на пътна полиция и прокурор
казаха ни утре да отидем, и без това в почивни дни никой няма да ни обърне внимание, най-много да загубели жалбата някъде 8O


Мини, то жалба ще пуснете, не е проблем, но ако не се разкрие кой е, ще си останете само с нея  :( в смисъл ще се води срещу неизвестен извършител и дотам с движението по нея ...


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #356 -: Май 24, 2011, 17:30:41 pm »
о, с това имаме вече горчивият опит
колелото преди това, което сега откраднаха го сполетя същата съдба, само че го откраднаха от уличен стълб, пред чужд блок, за това си мислех, че все пак в затворено общество, в което заподозрените са определен кръг би могло да се действа по друг начин
здраве да е, явно ще трябва да го преглътнем
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #357 -: Май 24, 2011, 19:30:10 pm »
о, с това имаме вече горчивият опит
колелото преди това, което сега откраднаха го сполетя същата съдба, само че го откраднаха от уличен стълб, пред чужд блок, за това си мислех, че все пак в затворено общество, в което заподозрените са определен кръг би могло да се действа по друг начин
здраве да е, явно ще трябва да го преглътнем


Вие си пуснете една жалба, все пак, но не може да се каже, че само живущите са заподозрени, защото все пак във входа влизат/излизат и външни лица, като гости например и те следва да се считат за евентуални заподозрени ... Направо ми изглежа като мисията невъзможна, ама дано има хубав край, все пак  :wink:


*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #358 -: Май 24, 2011, 20:26:08 pm »
о, с това имаме вече горчивият опит
колелото преди това, което сега откраднаха го сполетя същата съдба, само че го откраднаха от уличен стълб, пред чужд блок...
здраве да е, явно ще трябва да го преглътнем


Съчувствам ти. И на мен ми крадоха колело на улицата. И аз си купих ново, по-хубаво, и си го пазя грижливо и много държа на него. Криво е да изгубиш такава вещ, а още по-грозно е, когато ти го откраднат в тесен кръг. :(
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #359 -: Май 25, 2011, 21:39:38 pm »
Мини, много кофти за колелото...но според мен имате само един шанс да си го върнете - да го видите някъде...и да си го приберете.
Аз си държа количката пред вратата във входа и лежа на кълката, че при нас не се краде...дано така да си остане.

Момичета имам спешна нужда от фотограф !
Разчитах на един, но се оказа че е зает... :( Трябва ми за кръщене.
Ако някой има някакви координати и е доволен като качество/цена - ще съм много благодарна !