0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #200 -: Май 22, 2009, 08:55:34 am »
ДОБРО УТРООО!



Виви,много си ранобудна мила :DМерси за кафенцето,точно навреме го сервира :hug2:Да не забравя да ти пожелая успех днес на ЯМР :crossfingers:

Искам да честитя на Надето рожденния ден,макар и на патерица.Да си жива и здрава и много щастлива! :balk_19:

Хепи,много се радвам за теб :DЧестито!Пожелавам ти леки и спокойни :cloud9:

Вики,успех на пункцията  :crossfingers:

Стаси :welcome_1:


ВЕСЕЛ,СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН!

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #201 -: Май 22, 2009, 08:57:49 am »
Добро утро Милички!
Благодаря за кафенцето! Ще стискам палци за 16 ч. И аз ще се отчета следобед.  :wink: Хубав, слънчев ден на всички и много слънчеви мисли.
Вики успех на пункцията  :bighug: :goodluck:
Мерси Джинка! Благодарна съм, че ви има :P
« Последна редакция: Май 22, 2009, 09:10:15 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #202 -: Май 22, 2009, 09:07:23 am »
Добро утро Милички!
Благодаря за кафенцето! Ще стискам палци за 16 ч. И аз ще се отчета следобед.  :wink: Хубав, слънчев ден на всички и много слънчеви мисли
Стискам палци миличка за днес :crossfingers:Успех yahoo_17
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #203 -: Май 22, 2009, 09:21:43 am »
Добро утро :D
Сядам и аз да изпия едно кафенце :wink:
Виви стискам палци днес всичко да мине ок и да няма притеснителни резултати. Чакам новини после :)
Анмар и за теб ще стискам палците :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #204 -: Май 22, 2009, 09:27:05 am »
Благодаря ви милички за подкрепата ,направо умирам от страх ,да минава вече ,че ....
Ох Вики успех на пункцията мила!
anmar  и на теб само хубави резултати пожелавам !
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #205 -: Май 22, 2009, 10:12:57 am »
Добро утро,
Нека всички имате късмет в този тъй важен петък. Кой на ЦС - Анмар стискам ти палци миличка, кой на преглед, кой на лекар - Вив, всичко ще е наред на ЯМР.
 Много ви обичам всички. Моята БТ днес спадна и то е ясно, че сънят ми няма да се сбъдне. Писна ми, ама вече май ще се предам.Все пак ще направя и ЦС след около 2 седмици, пък каквото такова. Поне да знам какво ми има да му се невиди ...
Целувки на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #206 -: Май 22, 2009, 10:18:45 am »
Добро утро,
Нека всички имате късмет в този тъй важен петък. Кой на ЦС - Анмар стискам ти палци миличка, кой на преглед, кой на лекар - Вив, всичко ще е наред на ЯМР.
 Много ви обичам всички. Моята БТ днес спадна и то е ясно, че сънят ми няма да се сбъдне. Писна ми, ама вече май ще се предам.Все пак ще направя и ЦС след около 2 седмици, пък каквото такова. Поне да знам какво ми има да му се невиди ...
Целувки на всички !
Хей Свраче, недай така мила! Ще докладвам следобед! А и БТ не ти е под 37 все пак!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #207 -: Май 22, 2009, 10:19:49 am »
Добро утро,милички.И аз се надигнах вече.
Виви,мерси за кафенцето и успех на ЯМР-то,дано да е добър резултата.
Вики,дано да е точното яйчице и то да е вашето бебче.Стискам палци след 9 мес.това яйчице вече да е пракрасен бебчо.
Радост,ами ти кога си на преглед,май нещо изтървах при тебе.
Гардже,горе главата,сега като не е станало,ще стане другия мес.,само не се притеснявай.И снимката ще е с добър резултат ще видиш.
Хайде да ви пожелая лек,слънчев и прекрасен ден.Във Варна ей сега казаха в прогнозата,че днес ще е много горещ ден ,от сега е 20 градуса.Супер,обичам слънцето и топлото време.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #208 -: Май 22, 2009, 10:43:34 am »
Добро утро, мацки!
Виви, благодаря за кафенцето! Вече съм на работа и си го пийвам с кеф. Успех днес на ЯМР, всичко ще е ок, сигурна съм!
Анмар, с теб съм , миличка! Пожелавам ти най-хубавия резултат след ЦС!
Аз нямам с какво да се похваля, днес цъфнах като майска роза и то 5 дена по-рано!  :?
Ами това е, пак ще се надявам на следващия месец!
Елфи, махни ме, моля те от очакващи!
Приятен ден на всички!


*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #209 -: Май 22, 2009, 10:48:39 am »
Помощ! Сложих си свищичката профенид 100 към 7.45. Снощи сложих първата. Не знам от стрес или не, но бях се оправила и изкъпала и се готвах да излизам и свещичката отиде в тоалетната :oops: Не знам дали не е някаква реакция, дали за 30 мин се е абсорбирало лекарството. Да си сложа ли третата свещичка? Спешно е трябва да тръгвам след 15 мин. Моля ви, ако някой знае да пише 8O
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #210 -: Май 22, 2009, 11:21:45 am »
Радост,ами ти кога си на преглед,май нещо изтървах при тебе.
Нищо не си изтървала Маринка, аз просто не съм писала :wink: . Инсето е утре, вчера бях на док - всичките фоликули са пораснали и затова няма да бием прегнил, че да не се спукат всички наведнъж :? , че после на тяхно място ще излязат други и може да я докарам до хиперстимулация или до многоплодна бременност. Така разбрах поне аз, затова се надявам утре да има някой друг спукан, оф малко ми е притеснено :?, не се развиха нещата както ми се искаше.
Гардже, не искам да чувам такива работи, никакво предаване, тука няма да те оставим да паднеш духом иначе ще  osi_6
Анмар съжалявам не мога да помогна, нямам представа какво да правиш :ask:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #211 -: Май 22, 2009, 11:31:50 am »
Радост,успех тогава.Ами ако не се пукнат ?Аз до сега не съм чувала да не се бие прегнил,ама щом док.така е преценил,сигурно ще е така.Дано да стане.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #212 -: Май 22, 2009, 11:37:23 am »
Ами питах за това, и ми отговори че при положение че са толкова много, няка как да няма поне няколко спукани. Щях да бъда по-спокойна ако бях при моята док, но тя е в отпуск и сега ме следи дург лекар, който не познавам  :? . Голяма съм патка, трябваше да питам, защо друг ще се занимава с инсето ми, и можеше да го отложа, за другия месец. Заслужавам  як osi_6 . Дано все пак всичко е наред.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #213 -: Май 22, 2009, 11:50:43 am »
Добро утро мили приятелки. :D
Виви успех и чудесен резултат ти желая  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Анмар стискаме палци за добър резултат и при теб  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка щом док. така е преценил значи така трябва.Моля се и ти стискам палци за ето такъв  :babyflips: или такъв  :babyflips: :babyflips: финал. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Маринка миличка ще успеете няма начин. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вики Ват и на теб силно стиснати палци за успешен резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка не се ядосвай всяко зло за добро може пък точно този док.да ти е на късмет  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Пожелавам на всички прекрасен ден  :sunshine: :sunshine: :sunshine:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #214 -: Май 22, 2009, 13:00:40 pm »
здравейте и от мен момичета :)
стискам палци на всички, на които им предстоят важни процедури - на виви - за ЯМР, на анмар - за ЦС, на радостинка - за инсето, на викиват - за пункцията - дано всичко мине по вода и много много скоро да ни зарадвате с +++ тестчета :)
а на всички, които като мен дремуцат пред компютъра - приятно, ненатоварващо доработване на петъчния ден :) 




Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #215 -: Май 22, 2009, 13:06:31 pm »
Добро утро милички - то вече е добър ден, докато смогна да пиша  :oops: :oops:
viki_vat имаш много силно стиснати палци за пункцията днес  :crossfingers: Нали знаеш, че не е важно количеството, а качеството и аз много се надявам това фоликулче да е вашето бъдещо бебче  yahoo_17 yahoo_17
radosttinka да неприятно е, че твоя лекар го няма, но това не значи, че резултатът накрая няма да е положиелен  :D Може пък да ти е на късмет миличка- пожелавам ти тази инсеминация да ти е първата и последната  yahoo_17
anmar за пръв път чувам за тези свещички и не мога да дам съвет, но се моля всичо да свърши бързо при теб и да ни се похвалиш с хубави новини след ЦС  :crossfingers:
viviq дано мине бързо ЯМР и резултатът да е повече от прекрасен  :crossfingers: :crossfingers:
deska_meska,garga  :balk_21: Само няма да се предавате аз знам, че тази година ще е вашата и до 1-2 месеца ще се похвалите с ей такива новини  preggo
anizi миличка много ме трогна- незнам какво да кажа- благодаря ти от сърце за прекрасните думи двойно да ти се връщат всички тези хубави пожелания на теб миличка  :bighug: :bighug: :flower:
Пожелавам ви един прекрасен горещ и слънчев ден днес  :sunshine: :sunshine:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #216 -: Май 22, 2009, 13:27:25 pm »
Привет, милички,
Успех на всички в процедурите  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и дано скоро всички се похвалите с ++


Успешен петък на всички  :bighug:

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #217 -: Май 22, 2009, 14:17:15 pm »
Благодаря на всички за стиснатите палци!
Утре ще дам отчет ако мога!
На anmar и viviq успех и хубави резултати!!!  :crossfingers:
Приятен ден!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #218 -: Май 22, 2009, 14:20:32 pm »
Здравейте душички :D
Как сте?

Анмар,мило,за 30мин вс се усвоява - е ти вече си офейкала де,ама не се тревожи...
Вив,как си?Домъчня ми за тебе!Успех и няма да се притесняваш.Отличен ще е резултата :wink:
Радотинчееее...душко,стискам палци!!!След има няма две седмици да се похвалиш и ти най-накрая :D
Вики - мило,лека пункция и здраво ембрионче да ти се падне :wink:
Гардже...ееййй...споко,всички минаваме по този път,жалко че и на теб се пада да го извървиш.Ама не се отчайвай.Минава :wink: После с нов оптимизъм.По-философски трябва да се гледа на живота :D Я виж само колко много имаш около себе си - прекрасна половинка която те обича,семейство което те мисли и се грижи за тебе,работа,приятели(виртуални ама истински) :wink: Колко прекрасни неща още - морето,чайките,градината...бризът...Ето,виж :D Само дай шанс на Природата да те изненада :wink: Няма начин,да не стане щом си толкова добър човек :)Когато е дал Господ - тогава.Пък до тогаз- радвай се на това което ти е дал вече :D

цунки не пращам днес,щото съм много зле...ама силно гуш а всички :D

пп Някой да знае нещо за Адсернити?Последно имаше + тест и съмнение за извънматочна...какво стана с тая душица?
« Последна редакция: Май 22, 2009, 14:37:18 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #219 -: Май 22, 2009, 14:38:34 pm »
Мили момичета, благодаря за съпричастността и за стиснатите палци. :bighug:
Утре пак съм на преглед, да видим дали и фоликулът отляво се е пукнал и ще има ли реинсе.
Radosttinka, не се притеснявай, всичко е въпрос на късмет и всички ние ти го желаем!  :balk_602: Нали знаеш, когато нещата вървят префектно, обикновено нещо се прецаква накрая. Затова по-добре да е кусурлия, за да е хаирлия. Важното е да си спокойна и да вярваш. Успех на инсето утре!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Viki_vat , успех на пункцията, това да е най-хубавата и  жизнена яйцеклетка, да се оплоди и да порасне в  ylinfant !!!
Viviq, мерси за кафето, дано имаш повод да почерпиш още по сериозно :balk_602:
Аnmar, стискам палци всичко да мине добре и да продължиш към успеха!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Garga, не се предавай! Надеждата умира последна!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Deska_meska, съжалявам, дано преди есента тези рози да спрат да цъфтят за 9 месеца! :cloud9:
Прегръщам ви всички и ви желая слънчев и щастлив уикенд!!! :balk_184: