0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #60 -: Май 19, 2009, 12:08:59 pm »
Вики,от 5 годишна съм с пясък в бъбреците,като ми запари или въобще като вземат да се обаждат пия чай от мечо грозде,помага за изхвърляне на пясъка.Не знам какъв е проблема при теб,но мисля че няма да ти навреди,той просто те кара да пишкаш и пречиства.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #61 -: Май 19, 2009, 12:12:12 pm »
Привет, момичета,

Джина, мерси за кафенцето,мила  :hug2:
Нери, радвам се миличка че си добре и бебчо разсте  :D !!
Дениска, твойто човече оправи ли се вече?   :swing:
 Госка, миличка, знам че е гадно като се развали такава сделка  :( , ама може би това не е бил вашият апартамент  :), това е много тъпо в последния момент да вдигаш цената. Добре че сте се отказали. Нека му седи сега апартамента  :x
 stasie и всички други кото сте в очакване дано видите  ++ на теста  :crossfingers:

Весел ден на всички  :bighug: :pipy_longstocking:

viki_vat, вземи си цистон - той е на билкова основа и много помага. Другото е "Кидни чай" , направи си отвара и пий поне 2 дни по литър и половина, а после намали количеството ако искаш. И двете неща са билкови и на мен винаги ме спасяват от АБ. Успех,мила

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #62 -: Май 19, 2009, 12:16:55 pm »
Привет и от мен!
Искам да попитам нещо! Не знам дали е за тук, ама вие сте ми толкова добрички, че съм сигурна че ще получа съвет! Принципно имам проблеми с бъбреците. От дълго време не съм имала оплаквания, но на 15.05 се появи гадно парене, което продължава и до днес. Страх ме е да пия каквото и да е, защото на 21.05 съм на преглед за започване на инвитро на естествен цикъл...и сега не знам какво да правя! :( Ако някой може да ме посъветва нещо, ще съм много благодарна!
Приятен ден на всички! 
Здравей :DМоя съвет е да идеш спешно на уролог.При мене това парене,дори с болка и леко кървене, отчете цистит.Ако не го лекуваш навреме става хроничен.Може би няма да окаже влияние на предстоящата ти процедура,но не отлагай прегледа при уролог.Успех ти желая и пиши как е минало. :crossfingers:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #63 -: Май 19, 2009, 12:19:13 pm »
Здравейте момичета. Аз да ви се отчета- днес направих тест след седмична БТ от 37,3 и е отрицателен ;( .Успех на всички чакащи, дано видят двете чертички. Целувам ви
Мименце,така като ти гледам БТ теста може и да греши.Ако имаш възможност пусни кръвен,той поне е достоверен.Успех и стискам :crossfingers:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #64 -: Май 19, 2009, 12:44:32 pm »
Благодаря на всички за отговорите!
Ще пробвам определено с чай и цистон! Иначе съм си с цистит и то хроничен, но го пресякох миналата година, като пих 3 месеца по 10 дни уроваксом - много съм доволна. На 21 ще питам док, дали може пак да направя един такъв курс. А сега просто искам да поуспокоя малко положението!
Прегръщам ви всички! Златни сте ми!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #65 -: Май 19, 2009, 13:30:25 pm »
Вки, аз от време на време страдам от цистит и се спасявам по два начина - много чай от мечо грозде, много вода и бира - в слуая безалкохолна, при теб.
Просто това те кара да пишкаш и бързо ти минава.
[/url][/url]
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #66 -: Май 19, 2009, 13:38:23 pm »
Аз днес идвам направо за Добър ден :D
Едно слънце пече днес във Варна :D и е голяма жега :D
Аз да дам един бърз доклад и тук - ходих на преглед и имам повече фоликули от колкото трябва и може да няма инсеминация, но ще разбера със сигурност в четвъртък. Това е от мен, а и Елфи, моля те сложи ме в ловуващите, инсето може да се размине ама ние ще си ловуваме пък каквото стане :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #67 -: Май 19, 2009, 14:01:58 pm »
Браво на теб, Радост, много хубава новина  :cheerleader: :hug2: . Сега ти желая успех в лова и стискам палци скоро да ни зарадваш с друга по-хубава  :eggsperm: :goodluck: :crossfingers:

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #68 -: Май 19, 2009, 15:00:18 pm »
Здравейте,
много работа много нещо,като се стопли хората плъзват и макар че е криза пак пазаруват :D
Вики -ват послушай съвета на Джина и отивай на доктор,че с цистита шега не бива,може по възходящ път да стигне до бъбреците,а тогава е още по-кофти.
Аз преди доста често страдах и от бъбъреци и цистит и сега  много се пазя,бодито го свалих едва тази седмица :lol:
Радостинка дано бебчо се получи по естествен път,успешен лов :pleasantry:
 :bighug:
Лек ден на всички!

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #69 -: Май 19, 2009, 15:12:19 pm »
Благодаря ти dgina. Аз ще си запиша час в 20-та поликлиника за преглед тая седмица и ще видим. И да ви попитам още нещо- знаете ли адреса на 20-поликлиника в Борово  :oops:?
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #70 -: Май 19, 2009, 15:26:54 pm »
Още веднъж благодаря за съветите!
Говорих с личния, започнах да пия уринал. Изцяло от червена боровинка. Предписва се и при бременност и кърмене. Дано отмине с него!
Благодаря ви милички!
Толкова се радвам, че ви има! :grouphug2:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #71 -: Май 19, 2009, 15:36:42 pm »
да се включа и аз в проблема на vik_vat. и аз доста често страдам от цистит и това което ми изписва личната е неоренал-той е изцяло на билкова основа с екстракт от кора на бреза, може да се приема и от бременни и помага. За уринал мога да ти кажа, че не е за пердпочитане заради тая червена боровинка, че при дълго приемане може да навреди повече от колкото да помогне. Ако не си взела уринал, питай личната за неоренала. Успех
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #72 -: Май 19, 2009, 15:45:30 pm »
Здравейте момичета!Аз все не успявам напоследък да се включа в сутришното кафе,но и на мен нещо много ми се спи.Едвам се вдигам от леглото.
Радостинка пожелавам ти успех дори и да няма инсеменация да се случи по естествен начин.То така е най-хубаво.
Да ви кажа милички моят така наречен цикъл този път беше 1ден и половина.И то по капка по две,но не стана вир както се казва.Мисля си да не би вече да започва климактериума при мен.Никога не ми се е случвало това досега.
Хайде стига съм ви занимавала със себе си.Желая ви приятен ден.
  <br />
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #73 -: Май 19, 2009, 16:15:51 pm »
ХМ, тити - странна е тази работа.
Защо не идеш да те види доки? На една приятелка така й беше цикъла - оскъден от известно време и накрая се оказа бременна в началото на 4ти месец. Е тя БТ и тия неща не е мерила де, както се досещате не е било планирано.
« Последна редакция: Май 19, 2009, 16:36:53 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #74 -: Май 19, 2009, 16:57:43 pm »
Златна ти уста Вени :)
Тити, ха дано Вени да права, а не някакви си там климактериуми.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Къш на климактериума! Ранко ти е още :)


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #75 -: Май 19, 2009, 17:12:47 pm »
Тити и на мен предния цикъл ми беше така - само зацапване и то ръждиво. Когато казах на лекаря, той каза, че понякога се получавало така и че не е задължително всички цикли да си приличат. Споко. Не вярвам да е климактериум. Рано ни е още беее..
 Миме, графиката ти ми намирисва на бременна, дано е така ! Стискам ти палчета, да знаеш !!!
 Радост, дано стане бебчето от самосебе си !!! Силно стискам палци обаче и инсето да не пропадне, за да имате двоен шанс !
 Вики, много е гадно да имаш цистит, затова с две ръце ръкомахам да го изплаша и да се маха - да те остави на мира, за да стигнете до успешна процедура !
 Гушвам ви всичките !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #76 -: Май 19, 2009, 17:22:33 pm »
Момичета не съм много наясно,но какво означава резултата от кръвния тест - 31.560 mU/ml ?
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #77 -: Май 19, 2009, 17:28:28 pm »
Пепсинка, мисля че е положителен :wink:
Оп сега видях, че си отбелязала в графиката си, че имаш цикъл :oops: , и все пак мисля, че е положителен, доколкото знам отрицателен е когато е по-малък от 1. Повтори го след 48 часа, да видим дали ще се удвои и ако трябва отиди при док да те види. Стискам палци, да е  preggo
« Последна редакция: Май 19, 2009, 17:36:21 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #78 -: Май 19, 2009, 17:39:12 pm »
Mimcheto, 20-та поликлиника е на ул."Ген.Стефан Тошев" №15, до там ходят тролеи 2 и 9 и автобус 204, спирката е точно пред поликлиниката.
Радостинка, стискам палци в четвъртък да доминират 3 фоликула или колкото иска доктора. А опита по естествен път да е за увеличаване на шанса.
Тitibar, защо не направиш един тест за бременност, да не би да е цветна?
Pepsinka, може би си бременна :), щом теста е над 5, трябва да направиш 2-ри тест след 48 часа.
 

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #79 -: Май 19, 2009, 17:42:43 pm »
пепсинка това си е чисто положителен тест :D направи си един уринен и чакаме да се похвалиш :bfp: