0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #20 -: Май 18, 2009, 13:55:53 pm »
Кърлс, все пак е добре да посетиш гинеколог, за да те видят на ехограф. Мисля си, че е добре да се види на кой ден приблизително овулираш и на какво се дължи различната дължина на цикъла. Може би е добре да изследваш и половите хормони. Дано все пак да се похвалиш тези дни с +++ тестче :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #21 -: Май 18, 2009, 14:25:39 pm »
  Здравекте и от мен,това че не пиша не означава че съм ви забравила-непрекъснато ви чета с интерес.
  Само дето ми е много зле нещо психически.Изпаднала съм в голяма депресия-опитвам се за изляза ,но нещо нестава.Всички близки ме дразнят искам само да съм сама и с никой да не говоря.Трябваше в петък да сключим сделка за апартамент и сега да сме си самостоятелни,но се провали при нотариуса продавача вдигна цената с 5000лв.А аз даже го бях измазала ,обзавела....абе всичко.Будих се в 4 всяка сутрин и не можех да заспя от вълнение да мисля кое как ще стане,кое къде ще сложа ,в какъв цвят...а сега кошмар.
   Вече става 4ти месец от опитите и взех много да се психирам защо нестава-каква е причината .Сигурна съм че ще ми кажете че е рано ,но едно тревожно ми е отвътре и не мога да не го подтисна.
   Ох,не искам да ви натоварвам с мойте проблеми ,но сякаш ми отлекна малко като ви споделих.Благодаря ви че ви има .
    Успешна седмица желая от цялото си сърце на всички и дано Господ пази всички ни.
   
 
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #22 -: Май 18, 2009, 14:36:09 pm »
Здравейте момичета,
честита ни темичка,да ни е на много ++++ тестчета :)
Гардже дано сънят ти скоро стане реалност :crossfingers:
Анмар дано и твоята яйцеклетка са докопали  :pleasantry: :DИмащ и моите :crossfingers: за ЦС!
Кърлс  :goodluck:
Мерси за сокчето Джинка,от кафетнце ще се въздържа че съм много нервна днес и ще избия клиентите :D
Усмихнат ден на всички! :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #23 -: Май 18, 2009, 14:37:56 pm »
curls ,щом ти е нередовен цикъла си трай,не се тормози с тестове.Изчакай още ,вземи най-дългия си цикъл и от него чакай 3-4 дни закъснение.Пък ако си нетърпелива утре сутринта с първата урина направи тест.Успех.
Госката,съжалявам за провалената сделка.Всяко зло за добро,ще намерите нещо по-добро.Пък тоя дано да не си продаде скоро апартамента,като се прави на тарикат.Не се тормози ,вредиш си сама нали знаеш.Пък за бебето също не се натоварвай,наистина е рано само 4 мес.са.След 1 год.неуспешни опити се търси лекарска помощ.Пък и ти май си кълбо от нерви,както описваш,това с нищо не ти помага.Успокой се,почини си,времето вече е чудесно и за разходки след прирорадата ,и за пикник и за какво ли още не разтоварващо сред природата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #24 -: Май 18, 2009, 15:26:59 pm »
Момичета при 2 положителни шуърчека и 2 отрицателни престо,незнам какво да си мисля.Температурата днес ми падна,при 9 дневно закъснение,надявам се все пак 36.9 да не е фатално.Пуснах си кръвен,чакам да видя резултатите.Стискайте ми палци,а на всички вас пожелавам успех  :)
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #25 -: Май 18, 2009, 15:38:42 pm »
Здравейте момичета и честита нова темичка!
Гардже дано се сбъдне сънят ти най-напред за теб,а след това и за всички останали.
Благодарско за кафенцето и за фреша.А ето ви от мен обяда



Аз вече не съм в ловуващи,защото лелката дойде вчера и да ви кажа момичета такъв оскъден цикъл не съм имала никога досега.Първо цял ден трябваше да мине с някакво кафеникаво зацапване като "шоколад" и след това по 3-4 капки на 3-4 часа.
Незнам каква е тая работа винаги съм имала обилен цикъл.
Хайде лек ден на всички.
  <br />
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #26 -: Май 18, 2009, 15:43:06 pm »
Момичета при 2 положителни шуърчека и 2 отрицателни престо,незнам какво да си мисля.Температурата днес ми падна,при 9 дневно закъснение,надявам се все пак 36.9 да не е фатално.Пуснах си кръвен,чакам да видя резултатите.Стискайте ми палци,а на всички вас пожелавам успех  :)
Според мен отрицателните грешат.Положителен тест да е грешан почти няма как да стане.Стискам палци за кръвния и да докладваш за резултата!
Успешна седмица на всички и само положителни резултати!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #27 -: Май 18, 2009, 15:54:38 pm »
Успех,Пепсинка,мисля,че кръвния ще е положителен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #28 -: Май 18, 2009, 15:55:41 pm »
Ох, добре ще изчакам още. Макар, че ми се струва съвсем невъзможно човек да забременее и чак пък никакъв симптом да няма.
Кърлс, все пак е добре да посетиш гинеколог, за да те видят на ехограф...
Гардже, аз си ходя през няколко месеца на гинеколог заради кистите, които ми се образуват. Последно бях април месец, когато освен гъбичките се оказа, че имам 3см киста. Тя се махна, слава Богу, но заради тях цикъла ми не е особено редовен. Иначе пиех на курсове по 3 месецеа противозачатъчни, за да се чистят кистите. Сега доки каза да си правим спокойно бебе, за да няма кисти  :wink:

Стискам ви палци на всички, които още чакат, а на другите - непременно другия месец да видят  :bfp1:! Целувки на всички
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #29 -: Май 18, 2009, 16:02:14 pm »
Титибар, мо предишен цикъл беше по същия начин, та се чудех как да го отбелязвам - като цикъл или като зацапване. Но сега си ми дойде нормално. Бях на преглед, доктора каза, че няма кисти или бременност. Луда работа!
Отиди на лекар, за да си спокойна.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #30 -: Май 18, 2009, 16:29:47 pm »
Здравейте момичета!Честита нова темичка с пожелания да се напълни с много положителни тестчета!Късмет на всички ловуващи и успех на очакващите!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #31 -: Май 18, 2009, 16:52:46 pm »
  ....
  Само дето ми е много зле нещо психически.Изпаднала съм в голяма депресия-опитвам се за изляза ,но нещо нестава........

Госка, мила, не се отчайвай. Много съжалявам за апартамента. Знам, колко е сложно да живееш с чужди хора. Но, явно така е трябвало да стане - може би наистина е за добро, както е написала Маринка. Ще намерите нещо по-хубаво, ще видиш.  :pink_dust_1:
А колкото до опитването, 4 месеца са много малко време. Наистина, опитай да се поуспокоиш и ще видиш, че всичко ще е наред! :))) Избягайте някъде с твоето момче ако можете  :dating:


*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #32 -: Май 18, 2009, 17:10:35 pm »
Здравейте момичета  :hello2:
Честита темичка,благодаря на създателката!
Да се отбележа и аз... :wink: сънувах че имам две чертички на теста - само че сънят ми беше за юли месец.Дай боже да е така / с радост ще Ви уведомя/. А сега искам да ви попитам нещо...Незнам дали е редно да е в тая тема / ако не е, моля да ме извините/, нали съм новак тук :oops: и ако на някой му се е случвало нещо подобно моля Ви да ми сподели мнението си. osi_1
Миналия месец не се надявах де сме успели с бебеправенето, т.к. не бяхме много активни, особено в подходящия момент, но все пак надежда имаше. Седмица преди да ми дойде почнах да се вглеждам в тялото си, т.к. видомо съм поняпълняла, а гърдите ми станаха малко по плътни /не както преди цикъл/, изчаках няколко дена и си направих раннен тест три дни преди да ми дойде, на който имаше 2-ра розова едвам забележима черта, но все пак се появи веднага, и я виждах добре,помислих си еййй най-после, но не посмях много да се зарадвам, защото съм чувала че има тестове при който така се забелязва osi_10, а всъщност е отрицателен и си казах ще изчакам и пак ще си направя, ако ми закъснее.В деня на М си направих пак, т.к. още го нямаше и обратно на моите очаквания вместо по-тъмна черта, такава не видях, имаше нещо подобно, но то беше след като се вгледаш и си пофантазираш малко :)/Тестовете бяха от една и съща марка/...сравних двата теста и разбира се на първия си личеше по съвсем друг начин...Дойде ми на другия ден,БТ ми беше спаднала пследните два дена, но това което също ме озадачи е че цикълът ми беше по-различен.В смисъл такъв,че няколко дни имах нещо като малки парченца кръв / уффффффф как да го обесня и аз не знам/, сякаш са накъсани, отделно днес вече трябваше да ми е свършило а още имам кафяво течение,по-оскъдно е, но го има....Как мислите,имало ли е нещо или...?Само въображение?Ааааааааааа, и все още имам симптоми на М osi_13
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #33 -: Май 18, 2009, 17:18:46 pm »
Привет и от мен!
Много сте писали, а при мен много работа и нямам време да ви изчета!
Елфи сложи ме в ловуващи, моля те!
Успех на всички!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #34 -: Май 18, 2009, 18:11:50 pm »
Здравейте сладурки  :D :D :D
Гардже мерси за новата темичка дано е успешна за всички.Пожелавам ти този месец сънят ти да се сбъдне  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
anmar стискам ти палци  :crossfingers:
Маринка75 този път всичко ще е наред миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Госка миличка всяко зло за добро не се отчайвай я се огледай колко прекрасни неща и хора има около теб  :hug2:
Днес докато бях на работа доидоха момче и момиче,които продаваха картичките  на Зачатие като чух направо се разтреперих от вълнение,почувствах се част от нещо много значимо.
Желая ви прекрасен ден въпреки дъжда на вън  :) :) :)
Пепсинка аз на Престо не им вярвам от личен опит.Успех
« Последна редакция: Май 18, 2009, 18:13:48 pm от denisa12251 »
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #35 -: Май 18, 2009, 18:19:12 pm »
Здравейте момичета!!!
Много сте гостоприемни с тези вкусотии
Пишете ме в ловната дружинка, в четвъртък съм на инсе :)
Успех на всички - ловуващи и чакащи!!!  :balk_602:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #36 -: Май 18, 2009, 18:23:33 pm »
Меме добре дошла в отбора :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #37 -: Май 18, 2009, 18:30:44 pm »
Меме  :welcome: и :goodluck: на инсето.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #38 -: Май 18, 2009, 18:37:40 pm »
Благодаря момичета!!!
Много сте мили! Дано всички имаме късмет!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #39 -: Май 18, 2009, 18:43:16 pm »
Здрнавейте милички и от мен! Най накрая се докопах до компа ама то работа, работа.... Честита ни нова темичка, дано мечтите ви станат реалност и през тази седмица повече от една бремелинка....че миналата никой не се похвали....
Меме  :welcome_1: и много късмет на инсето и от мен!!!
Маринка  :bighug: всичкщо ще се нареди ще видиш-точно както ти искаш и точно както ние ти пожелаваме!
Пепсинка дано кръвния тест да ти покаже  :bfp:
Хайде от мен едно следобедно кафенце със подходящия сервитьор!!!