0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #280 -: Май 24, 2009, 09:52:59 am »
Маринка успех на прегледа. Дано да има достатъчно фоликулчета, нали това гледате вече или се бъркам :ask:. После да пишеш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #281 -: Май 24, 2009, 09:55:06 am »
Ами да ще гледа как върви стимул.и дали да смени дозата на пурегон,пък и Оргалутрана да прецени дали да се включи вече.Абе много не ми е ясно ама като се върна ще докладвам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #282 -: Май 24, 2009, 10:00:03 am »
Значи не съм в грешка :D. Хайде дано всичко е ок, и дано до края на процедурата няма проблеми и завърши с положителен резултат :D. Толкова много неща ти се случиха докато стигнете до тук, че просто трябва да стане от първия път  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo.
Сискам много палците  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #283 -: Май 24, 2009, 10:02:23 am »
От твоите уста в Божиите уши.Благодаря за подкрепата.И аз ти желая щастлив край на процедурата.
Добре де ние тъй и тъй само трите пием рано кафе,ами Гарджето къде се ската,да не би вече да лишкуни на плажа.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #284 -: Май 24, 2009, 10:20:25 am »
ДОБРО УТРО!



Виждам че има ранобудни :DРадост мерси за кафенцето,пийвам и изчезвам на разходка :DА на теб пожелавам след две седмици :bfp::crossfingers:

Маринка стискам :crossfingers: за много и хубави фоликулчета на прегледа :D

Виви,радвам се че резултата е хубав,въпреки недоразумението.Ама и твоята лекарка си я бива/голяма е  :a_sheep_01:/ :lol: :lol:

Вики,много здраво :bed: и накрая  preggoУспех! :D


Гардже,мило недей се разтройва,следващия месец ще е нашият :D

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛ ПРАЗНИЧЕН ДЕН!НА ИМЕННИЦИТЕ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ДА ПОЧЕРПЯТ :wink:


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #285 -: Май 24, 2009, 10:25:17 am »
Маринка, аз още не бях станала от леглото като реших да меря за 2-ри път :) Нищо, че вече ви пишех.. аз не мога да живея без вас :) Спах с компютърчето :) И най-шантавото беше, че в 7:15 БТ беше 36,9', а в 7:30ч.-36,85 ... Все ми е тая, ясно е че падна яко. За доктора, че е добър - добър е , ама дали лятото някой ще иска да се занимава с мен - кой знае, а и както вече бях казала - голям зор ми е излизането от работа. Щеше ми се да стане чудо и без лекарска помощ, ама нейсе. Както казва Джинка - "следващия месец" , а то такъв за жалост все не идва, но .. кво да правя докато не вляза в критическа все ще се надяввам явно ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #286 -: Май 24, 2009, 11:24:40 am »
Добро утро,
Гардже пак са те налегнали черни мисли,я марш на плажа да се поотпуснеш :beach1:
Стига с това черногледство,че ще има osi_6
Разбира се че доки ще се занимава с теб,щом е добър явно е и съвестен и ще ти помогне да гушнеш :bori_002: :bori_008:
 :goodluck: на прегледа Маринка

Честит празник на всички!
На имениците да са живи и здрави!

Аз след малко ще ходя на училищен празник,моя държи да отидем,че децата и сценки правели.А после пак на агне,не мога повече,вече втори месец се яде агнешко, заблейвам :a_sheep_01:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #287 -: Май 24, 2009, 11:29:24 am »
Добро утро сладурки  :D
Радостинка мерси за кафенцето,стискам ти палци за :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Маринка и на теб миличка за прегледа и за крайния резултат разбирасе :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Гардже я не се ядосвай всяко зло за добро миличка ще се хване най-здравото и силно бебче само търпение( :? знам обаче,че това с търпението е много трудно) :hug2:
Стаси ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерици,да си жива,здрава и много щастлива нека мечтите ти станат реалност! :balk_20: :balk_21:
Желая ви страхотен почивен ден.Честит празник на всички именници.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #288 -: Май 24, 2009, 11:58:55 am »
Добро утро, красавици  :D
Виждам, че тук кипи оживление и това е просто чудесно.
Гардже, не се отчайвай. Чудото ще стане когато най малко го очаквате. Успокой се и се отдай на почивка и позитивни мисли. Редовен кекс и скоро ще се случи чудото. Пожелавам ти го с цялото си сърце, както на теб, така и на всяка една от вас. :crossfingers: preggo
Радост, след две седмици ти че пускаш темичката, сигурна съм.  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy preggo
Марина, желая ти успех с процедурата и скоро да ни зарадваш  :goodluck: :babyflips:
Стаси, ЧРД на патерици. Много здраве и щастие ти желая и скоро едно малко бебче да весели къщата ви  :hbirth:
Виви, съжалявам че е трбвало да минеш през това изпитание...Оплачи се където трябва. Тези неща не бива да се оставят безнаказани. Иначе разултатът е ОК и това е важното. :wink:
Вики, дано бебчето стане по естествен начин. Майката природа си знае работата. Дано, дано..... yahoo_17 stork-boy :babyflips:

Аз вече се прибрах в Мадрид, засега. Тук времето е много лошо. Не спира да вали  :(
Утре ще ходя при моя гинеколог, за да ме види и после ще разказвам.

Честит 24 ти Май!!!!!

И малко вирусчета, че много кандидати има тази седмица...........

 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #289 -: Май 24, 2009, 12:07:15 pm »
Добро утро и от мен вече съмс кафето пред компа и ви чета !
Гардже знам каквоо ти е ,но се дръж ще има скоро радост ще видиш !
Не се отчайвай !
Момичета днес вече съм по-спокойна и по -добре - ще ходим да гледаме манифистацията с милото и приятели!
Честит празник на всички!
Радост мерси за кафенцето страхотно е както винаги!
Маринка стискаме палци този път всичко ще е на ред ще видиш!
Луциии ха така пръскай ни вирусчета да прихващаме вече една по една ,че много се задържахме тука !
[/url]
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #290 -: Май 24, 2009, 13:15:56 pm »
Добро утро момичета! Честит празник! Блазе ви на вас, които си имате моренце! Трябвало е да се рода във Варна. Най-любимия ми град, а и толкова обичам моренцето. Направете един плаж и за мен  :D

Фибче, да е жива и здрава мамчето да учи дечицата  :lol:
« Последна редакция: Май 24, 2009, 14:27:21 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #291 -: Май 24, 2009, 14:18:54 pm »
Честит празник на всички,еехх как го обичам тоз 24ти май...

Честито на всички именници и народни будители :D - поднасям цветя за всички ви

и да почерпя,че майчето е народен будител на най-малките ученици,вече 30се и кусур години :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #292 -: Май 24, 2009, 17:39:57 pm »
Цитат
Честит празник на всички именници.
Абе хора какво ви става бе ? Днес е празника на славянската писменост, ама именици днес няма !!! Св. Кирил и Методий се чества на 11 май ! Ако това имате предвид. Иначе, ако има име "Азбука" се извинявам - може днес да чества. Защото има какви ли не имена - вкл. България се казва едно детенце в квартала.
Аз бях на плажче, ама доста духаше, та не ми се оставаше много, много :) Но пак малко порозовях, де :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #293 -: Май 24, 2009, 18:15:32 pm »
Браво Гаедже добре е че си ходила на плаж ,как ти завиждам благородно !
А ние бяхме на разходка и сега в къщи на хладно !
Сега се зачудвам какво да готвя !Ама нещо по лесничко че ме мързи !
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #294 -: Май 24, 2009, 19:02:06 pm »
Ау то тука бомба паднала,къде сте бе хорааааааа.Аз тамън се прибрах,отчет от прегледа-имам общо 7 фоликула,увеличиха ми дозата на 350 ед. пурегон,утре на обяд пак при док.Ходихме и на разходка,цялата морска обходихме и до плажа слязахме,ама то бая хора си пекат дупетата,че и във водата има доста народ,ама за мене още не е аз ще умра от студ все още.Анмар,не ни завиждай душата за морето,както живея във Варна тъй и не ходя кой знае колко често на плаж.Дето миналото лято ни бъзикаха в Елена,че от морето идваме пък те по-черни от нас.Да се похваля,ходихме и малко дрешки да си понакупим с моя,доволна съм.Това от мен сега мятам да гладя и след малко ще се боцкам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #295 -: Май 24, 2009, 19:34:29 pm »
Маринка  :goodluck: утре
Преди малко още една от приятелките ми каза че е бременна!
Много искам и аз да им кажа скоро същото :(

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #296 -: Май 24, 2009, 20:28:04 pm »
Маринка, хубаво сте се позабавлявали днес :) И на мен не ми е много кеф да се излежавам на плажа, ама ходя, за да почернея малко :) Подозирам, че ще направя 5-6 бани общо за цялото лято. Както се очертава скоро няма да ида пак :) Утре ли е денят, в който трябва да стискаме палци, а ?
Малвинка и аз преди няколко дена разбрах за 3 мои забременели познати ( в един ден го разбрах !!! ) и понякога ми идва леко кофти, защото само моят ред не идва да му се невдиди, ама после ми минава. Какво да се прави - човешка природа, добре че забравяме тъгата и пак ни връхлита надеждата. Някак не ми се вярва, че ще станем възрастни бабички, без да сме чули думата "мамо". Който иска- той и получава ! Това е, което си мисля ! Ще си го извоювам аз моето малко гардженце
Хей, момичетата от Варна - някоя ходила ли е на водния цирк, който е в града в момента? Да даде отзиви, че много искам да видя пингвините и акулата ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #297 -: Май 24, 2009, 20:38:43 pm »
Права си Гардже ще си го извоюваш,както и всички останали! :)
Заинтригува ме с този воден цирк,началото на юни ще идвам във Варна,дано да е там до тогава!
Аз си мисля че ако този месец не стане бебо,ще спра да меря БТ,нищо че скоро почнах,ще си направим една сватба септември и след това ще отидем до Италия и там ще направим  :babyflips:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #298 -: Май 24, 2009, 20:46:20 pm »
Малвинка, според мен меренето на БТ си е добра идея и няма защо да го спираш. Поне не и докато не разберете каква е причината, защото идеш ли на лекар ( според мен ) е добре да си носиш и графиките. Така, че продължи си ги. Те по н икакъв начин не те товарят. Аз вече 8 месеца я меря тази пущина и да ти кажа - доста се ориентирам в процесите, които протичат в тялото ми.
 А цирка ще е във Варна до 1 юни вкл. Обаче четох в някакъв друг форум, че май не бил кой знае какво. Било по-скоро като постановка и накрая излизали животните като на ревю ( така го описа една майка ). А и цената на билета май била 20лв. т.е. ако наистина не е готино шоуто - няма смисъл да си давам парите. И без друго ме чака ЦС след седмица и ще трябва и там да се поохарча лекинко ... Свят да ти се завие от факта как си заминават парите ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #299 -: Май 24, 2009, 22:11:30 pm »
Гардже,стискането на палци сега започва.Аз сега започнах стимулацията,демек съм в началото още.Пък за плажа да ти кажа миналата год.добре,че отидахме за 1 седм.на Шкорпиловци на почивка,че малко тен да хвана,то инъче след работа в 16ч.какъв ти тен.Пък сега как имам нужда от тен,че от миналата седм.на язовира пъцете ми се белят вече,а и съм на чорапи изгоряла и ме е срам пола да сложа,ужас,добре че имам съндали дето ми крият глезените.А за цирка аз чух че билета е 18 лв.и ми се струва,че ще е като преди няколко год.идва един Аполо май се казваше,пак на вода.Само в края напълниха един басеин с вода и туй то,че и тоя както казваш може и така да е,за 10 мин.ще се врътнат пингвините и айде.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"