0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #240 -: Май 22, 2009, 21:09:38 pm »
Браво,Анмар,страхотна новина ,дай Боже да се получи тоя мес.Видя ли,че не е болка за умирачка,ей на целта оправдава болката.И на мен док.ми беше казала,че след снимката,като яйчниците са облъчени има голям шанс да се забременее,е аз след 3 снимки още не съм забременяла де.Тук във форума съм чела най-различни мнения по този въпрос.
Хайде,Гардже ти си наред,дано при теб също нещата да са наред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #241 -: Май 22, 2009, 21:23:43 pm »
Анмар браво миличка страхотна новина!
Приятна вечер на всички  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #242 -: Май 22, 2009, 21:24:24 pm »
Гардже, ще ти разкажа разира се, но на ЛС. Да не отегчавам момичетата! Ама чакай първо да ти дойде де - дано не дойде. Аз не разбирам от графики, ама май не трябва да те отписваме от чакащите засега  :P а това, че лявата тръба, както е при мен може да прихване яйчице от десния яйчник ми го каза анестезиоложката след лапарото. Аз бях бая зашематена, та после питах и други доки- Единият ми отговори: На теория може, но на практика - НЕ! Пфу, че мразя такива ДЪРВЕТА, ама Божа работа! Много благодаря на всики за подкрепата. Златни сте!
« Последна редакция: Май 22, 2009, 21:29:11 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #243 -: Май 22, 2009, 21:47:43 pm »
Цитат
На теория може, но на практика - НЕ!

 Напротив, точно на практика се е получило при въпросното момиче, за което четох тук в Зачатие ! Няма да споменавам ника й, за да не й стане неприятно ( знам ли ).
 И си чакам личното съобщение :) Иначе и аз ще се моля да не стигна до ЦС, ама като гледам как спадна БТ - не ми се вярва много. Макар, че гърдите ми се понадуха и ако това  може да е признак, за който да се заловя .. Дай Боже, но каквото сабя покаже ! Хващам се като удавник за сламка
Ох, трябва да отивам да пера и да си подреждам гардероба , а така ми се ще да си поспя
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #244 -: Май 22, 2009, 22:08:30 pm »
За сега стискам палчета, мило ми Свраче, а ако се наложи най-подробно ще ти разкажа! Целувки и приятно ти редене на гардероб
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #245 -: Май 22, 2009, 23:06:47 pm »
     Момичета искренно ви благодаря за бързите отговори.Поуспокойх се и на нея предадох вашите думи-дано всичко е наред и другия месец и аз да се похваля,че тоя май нищо няма да има или ми е скапан термометъра -незнам и аз какво да мисля де.
     Много съм ядосана между другото-тя много пуши и и викам спирай ги - тя вика аз ги намалям ,че ако ги спра изведнъж не е добре за бебето-така и казал доктора.Така ме смотаа ,че чак се ядосах.Не мога да разбера ще ревеш за бебе -а когато то вече е факт ще го тровиш-кошмар.Просто съм възмотена тотално.
     Приятна вечер ви желая и призовавам всички който пушат да спират тия боклуци
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #246 -: Май 22, 2009, 23:17:38 pm »
Цитат
призовавам всички който пушат да спират тия боклуци
  :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #247 -: Май 22, 2009, 23:21:39 pm »
Цитат
Много съм ядосана между другото-тя много пуши и и викам спирай ги - тя вика аз ги намалям ,че ако ги спра изведнъж не е добре за бебето-така и казал доктора.Така ме смотаа ,че чак се ядосах.Не мога да разбера ще ревеш за бебе -а когато то вече е факт ще го тровиш-кошмар.Просто съм възмотена тотално.
Абе какви са тия глупости,никой нормален лекар не би казал подобна простотия.Пък тя явно не й дреме особенно.Ама че ме хвана яд.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #248 -: Май 23, 2009, 00:00:32 am »
А бе,да ви кажа има такава работа.И тук докторите препоръчват редовните пушачи да не ги спират из раз.И аз не съм сигурна каква е точната причина....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #249 -: Май 23, 2009, 02:14:12 am »
Голяма пустош настана! Хайде, на ловуващите отсъствията им са извинени, ама другите къде се покрихте. Спинкате :sleeping: :bed:, Хайде лека и спокойна нощ
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #250 -: Май 23, 2009, 10:12:53 am »
Добро утро, мацки...Спинкате още, а ? Ами събота е - позволено ви е :)
 Я да сложа аз кафенце, за да си имате като станете, макар и да е поизстинало :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #251 -: Май 23, 2009, 10:33:17 am »
Добро утро.Варненките да отсрамим поспаланките.Гардже,мерси за кафенцето,тъй хубаво ми влиза че.........
Аз след малко ще ходя да ме боднат за Е2 и като се върна ще си подомакинствам малко,че днес ми е от почивните съботи.
Много стиснати палци на Радостинка.
Лек ден от мен , по-късно пак ще ви нагледам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #252 -: Май 23, 2009, 11:58:21 am »
Добро утро  :D мале каква пустош тази сутрин  :?
Гардже мерси за кафенцето каква нужда имах само  8)
Радостинка успех миличка. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Гушкам ви всички и ви желая прекрасен уикенд  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #253 -: Май 23, 2009, 12:39:33 pm »
Добро утро, сладурки, :D
Ама то като гледам няма никой тук....... :wink:

Радост успех миличка!!

Приятен ден на всички  :D :D :D

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #254 -: Май 23, 2009, 13:13:41 pm »
Добър ден момичета,
явно всички са се отдали на разходки и релакс :balk_177: и затова е тази пусош тук и аз мисля да направя така :balk_125:
Гардже мерси за прекрасното кафенце,имам нужда от едно реално,че в противен случай :balk_126: :sleeping:
Радостинка  :goodluck:
Хубав ден на всички!
 :bighug:

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #255 -: Май 23, 2009, 14:06:48 pm »
Гардже, мерси за кафенцето! Днес се поуспах, ама тия дни сън не ме хващаше, та си наваксах! :lol: Я, температурката си е там  :balk_87: :balk_47:

Радост,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Който ще пуска темичката в понеделник, май Хера се вестна за малко, бременелка  :D моля да ме сложите в  :pleasantry: Тая тръбичка трябва да върши работа, иначе какво като е проходима  :lol: Моята приятелка вчера ми вика: Сега след ХСГ тръбата ще ти е като магистрала хи-хи-хии

Ха, благодаря ти Анизи! Много приятно да си изкараш и много да се напочиваш!

Честит Рожден ден, Мила Стейси! Да си много здрава, да имаш поводи да се усмихваш и ако ще плачеш - да е от радост! Много целувки и хубав празник!
« Последна редакция: Май 23, 2009, 15:36:31 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #256 -: Май 23, 2009, 15:02:46 pm »
Момичета, снощи бяхме на гости на едно младо семейство е бебче и на мен си ми дойде с гръм ии трясък :(
Така че пак не съм в очакващи. ако не стане до август ще се тръгва по доктори :(
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #257 -: Май 23, 2009, 15:30:28 pm »
Здравейте и от мен, наистина е много пусто днес тук...ама какво очаквам в това хубаво време! Аз се наработих и ей сега изчезвам и аз малко на почивчица в природата на една виличка  :balk_177: :balk_170: :balk_184:
Радост стиснати палци мила и успех!!! :goodluck: :bighug:
Тука има и една рожденничка дето се скатава за да не почерпи, но ние ния я знаем и няма да я пропуснем! Бъди на рицарите вдъхновената мечта, бъди на смелчаците пътеводната звезда, бъди красивия сън на поетите, бъди себе си и покори света!Честит рожден ден Стасие! Пожелавам ти скоро да видиш ето този подарък:


*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #258 -: Май 23, 2009, 16:18:07 pm »
Не искам да ви развалям доброто настроение, но за съжаление изпуснахме фуликулчето. Вчера се е пукнало. Сега разчитаме на собствени усилия! Дано някой плувец да се добере до там!
Приятен ден на всички!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #259 -: Май 23, 2009, 16:24:15 pm »
Дай Боже да доплува някой олимпийски шампион  :lol: Бътерфлай, кроу пък било то и жабешката. Аз само така плувам, ама веднъж стигнах много навътре, та чак спасители с лодка идваха да ме извадят  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."