0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #100 -: Май 19, 2009, 23:43:08 pm »
Цитат
Хареса ми и предния огромен сладолед едва успях да отхапя от него и ти го скри
Анизка,скрих го,че мнооооого грамаден ще ми се карат модераторите,то цялата страница отиде в сладолед.
Цитат
Маринка, мерси за сладоледчето, обаче аз даже печката съм си пуснала
Пък на мен ми се смеят ,че и на 30 градуса пак ми било студено,пък я вижте Гарджето,печка пуснала наща.Как студено,бе душа,че духаше ,духаше ама много топло бе.
Титибар,благодаря ти за пожеланията ,ама тоя футболен отбор,въй много бе.
Айде вече лека от мен,че моя душа бере,пък аз се сърдя като си ляга без мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #101 -: Май 19, 2009, 23:47:47 pm »
Цитат
ама тоя футболен отбор,въй много бе
Е, това признавам искрено ме разсмя  :lol:  :lol:  :lol:
Хайде Маринка лягай да спиш, ама после да не се оплакваш пак, че си изпуснала сериала по НТВ ? Май е време и за него да се отвори една темичка, че последните 2 серии ги бях изпуснала и днес на работа смогнах да ги изгледам в нета  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #102 -: Май 19, 2009, 23:55:24 pm »
Гардже ето специално за теб да се стоплиш
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #103 -: Май 20, 2009, 09:02:26 am »
Добро утро.Аз вече бачкам,пък тъй като гледам тук народа още спи.Айде по едно каЙвенце да пием,бе хора.
Стискайте палци,мацки,дойде ми тая сутрин и много се надявам грозната ми киста да се е махнала.Към 9 ч.смятам да звънна на док.,па да видим.Надявам се тоя път нищо да не се обърка.
П.П.Гардже,аз "Забранена любов" не го изтървам,гледам го в спалнята.Любим ми е.Пък тема имаше още като започна филма,ама никой не пише там и е поизостанала доста.
« Последна редакция: Май 20, 2009, 09:06:53 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #104 -: Май 20, 2009, 09:51:43 am »
Добро утро!
Маринче стискаме палци мила този път всичко ще е на ред ще видиш!
Хайде пийвам кафенце и бягам на работа!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #105 -: Май 20, 2009, 09:54:20 am »
Добро утро,
Маринка-дано се разкара скапаната киста, че ако се противи - дружно ще я прокудим !
Мерси за кафенцето. Аз малко се поуспах, затова бързам да се омитам ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #106 -: Май 20, 2009, 10:52:53 am »
Добро утро милички  :D
Маринка стискам ти палци да е изчезнала гадината и да стартирате процедурата,която ще е успешна  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Анмар пожелавам ти леко да мине снимката и перфектен резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Гардже хубава ти е графиката дано не се наложи снимка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинкаи на теб късмет миличка независимо със или без инсе резултата да е  :babyflips: или :babyflips: :babyflips:
Желая на всички ви приятен ден. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #107 -: Май 20, 2009, 10:58:27 am »
Добро утро, Слдуранки! Пийнах си кафенце с вас - благодаря! Стискам палци за всички - да са се махнали кистите, да са проходими тръбичките, да са успешни процедурките, да сте здравички и усмихнати! :bighug: Приятен и слънчев ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #108 -: Май 20, 2009, 11:14:01 am »
ДОБРО УТРООО!



Маринка,мерси за кафенцето мила :DСтискам палци гадната киста да е изчезнала и да стартирате успешно икси-то :crossfingers:

Радостинка,успех на инсето :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Анмар,Виви не се плашете от тая ЦС,не е болка за умиране,търпи се,ала после ще знаете със сигурност какво е положението.Успех! :crossfingers:То и аз мисля преди следващото икси да направя една,че току виж излязло нещо :(

Гарджеее :Dсупер графика мило.Дано,дано :crossfingers: :crossfingers:

ЛЕК,СЛЪНЧЕВ И ВЕСЕЛ ДЕН НА ВСИЧКИ!
:crossfingers:


« Последна редакция: Май 20, 2009, 11:16:08 am от dgina »
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #109 -: Май 20, 2009, 11:55:07 am »
Добро утро :D
И аз се нареждам за кафе, че още не съм пила :wink:
Маринка стискам палци да се е махнала кистата и да стартирате вече :)
Момичета благодаря за стиснатите палци, утре ще докладвам какво се случва :wink:  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #110 -: Май 20, 2009, 12:22:27 pm »
Здравейте мили мои  :sunshine:
Dginka страхотни картинки както винаги- създаваш ни такова настроение  :sunshine: А за ЦС говори с доки, обсъдете го и ще прецените дали е необходимо да я правиш
Маринка чудесно кафенце  :D Стискам палци кистата да се е махнала и доки да ви даде зелена светлина за процедурата  :crossfingers:
anmar да идва по-бързо петък и да заминава, за да се успокиш и да имаш най-хубавия резултат след  ЦС  :crossfingers: :crossfingers:
viviq стискаме палци мила за ЯМР -дано да имаш само хубави новини след него  yahoo_17 yahoo_17
radosttinka дано мило това да е вашият месец и да си напрвите най-хубавото, живо и здраво бебоченце  yahoo_17 yahoo_17
titibar хич не си и помисляй за ниакакви климактериуми- млада си още. Най-вероятно е нещо свързано със сезоните и няма да се повтори  :crossfingers:
gardge мило дано не ти се наложи да се обаждаш за ЦС, но дори и да стане така ще мине и ще замине и след това ще си спомняш само резултата от нея  :balk_21:
Curls,stasie съжалявам за гадините- дано се махат по-бързо и да започвате пак лова !
deniska,anizi как сте милички  :bighug:
Пожелавам ви страхотен слънчев ден днес сладурки  :flower: :flower:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #111 -: Май 20, 2009, 12:43:51 pm »
Добро утро момичета  :D,
Поогладнях и си викам, ще вляза в любимата ми теничка, за да си хапна, че то там винаги има вкусотии  :lol:
Гарга, страхотна графика. Дано това е твоят месец...
Марина, стискам палци кистата да е изчезнала и да започване процедурата

Пожелавам лек ден на всички и, разбира се, малко вирусчета от мен

 :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #112 -: Май 20, 2009, 12:54:39 pm »
Благодаря ви момичета.Луцка,нареждам се веднага под вирусите и ще стоя там цял ден.Аз ходих да ми вземат кръв за Е2 и към 13ч.ще ида при док.,че днес е след обяд.Като се прибера ще докладвам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #113 -: Май 20, 2009, 12:59:54 pm »
Здравейте и от мен сладурани
Влязох и аз да изпия едно кафенце с Вас набързо :)
Пишете ме и мен към ловуващите,стискам палци  :crossfingers: на всички това да е нашия месец а на мацките с изследванията най-добрите разултати. Лек ден от мен и много цунки
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #114 -: Май 20, 2009, 13:57:12 pm »
Гардже, благодаря за съвета! Ще изчакам няколко дни и ще се запиша за док май.
Чувам, че графиката ти била добра, та ще стисна много силно палци за теб  :wink:

П.С. Да попитам само. Някъде тук май попаднах на пост, в който се казваше, че ако имаш СПКЯ не можеш да хванеш кога и дали има овулация с мерене на БТ, а само с тестове за овулация. Правилно ли съм разбрала или от четене набързо заради многото работа съм разбрала нещо невярно? :?
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #115 -: Май 20, 2009, 14:22:57 pm »
curls при ПКЯ и БТ и тестовете са подвеждащи. Тестовете за О могат да дадат грешен положителен резултат т.е. хоромона ЛХ се повишава достатъчно, но не е сигурно доли фоликула се пука. А БТ в повечето случаи играе постоянно нагоре-надулу и трудно може да се интерпретира графиката. При ПКЯ според мен е най-добре да се правят фоликуметрии и да се таймира Овуто. Е разбира се има изключения и графиката може да изглежда добре и да си има О, но трябва да се проследи няколко месеца, за да се види дали е така :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #116 -: Май 20, 2009, 14:35:42 pm »
Благодаря за подробния отговор, радостинке. Ще продължа да си меря БТ, но ще ходя и до доки да каже каква е ситацията и дали трябва да правя нещо.

Хубав ден на всички и дано днес някой да се похвали! :wink:
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #117 -: Май 20, 2009, 14:56:50 pm »
Здравейте, от доста време ви чета /октомври 08/ но досега не съм ви писала.
Пежелавам на всички  :bfp:
На мен трябва да ми дойде днес и силно се надявам да ме пропусне. Стискайте палци, но напоследък все ми е лошо,и доста често почнах да ходя до wc-то и от два дена не съм помирисала кафе. А да ви призная пия по 3 двойни кафета.Дано не се окаже някои вирус :balk_134:
Стискам палци на всички за  :bfp:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #118 -: Май 20, 2009, 15:00:26 pm »
vili_nik, стискам ти много силно палци и просто имам усещането, че няма да ти дойде. Пожелавам ти да те пропусне и скоро да се похвалиш с  preggo
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #119 -: Май 20, 2009, 15:03:23 pm »
Хей, момичета - много стиснати палци има за мен, а ? Мерси, да сте ми живи и здрави и всички да се мятаме да ставаме майки, че вече ни се изчака чакането !
 Аз нямам кой знае какви надежди, защото нямам никакъв симптом да е станало чудото, а и не помня вече от колко време се моля да стане нещо и все не става, а уж засега незнам и къде ни е проблема ... Но много ви благодаря за окуражителните думи, поне се надявам да си имам овулация - абе хем искам да нямам никакви проблеми, а като не знам къде е бедата - пак не е добре ... Искам дядо Боже да ни чуе молитвите и да дойде с бялата брада, да ни прошепне, че вече ще сме майки ! Мисля си, че вече става все по-крайно време да се сбъдне една съвсем нормална човешка мечта !!! Дано !
 Маринка - всичко ще е наред, мила - Особено щом си цопнала първа под Луцито :)  
 vili_nik - добре си ни дошла в тайфата :) Стискаме палци, да ни зарадваш с две чертички !!!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.