0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« -: Май 18, 2009, 08:51:07 am »
Светът е пълен с магия , просто трябва да го повярвате...
Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си?
Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват


                  ОЧАКВАЩИ  :bfp:                                 
   
                           
           15.05 - prinston    stork-girl yahoo_17 
           24-05 - jasmin_veni  stork-girl yahoo_17
           26.05 - garga       stork-girl yahoo_17   
                 goskata       stork-girl yahoo_17 
           05.06 - radosttinka   stork-girl yahoo_17

             
                  ЛОВУВАЩИ       :00001754:           
                                 
           rouzi-anna     :goodluck: :eggsperm:               
           saraapl        :goodluck: :eggsperm:                                 
           Sof            :goodluck: :eggsperm:                           
           bibica         :goodluck: :eggsperm:         
           viki_vat       :goodluck: :eggsperm:   
           violeta1974    :goodluck: :eggsperm:   
           malvina82      :goodluck: :eggsperm:
           *DORINOL*      :goodluck: :eggsperm:
           nomine         :goodluck: :eggsperm:
           rashi          :goodluck: :eggsperm:
           Meme           :goodluck: :eggsperm:
           Jori           :goodluck: :eggsperm:

Момичета, добро утро - аз снощи сънувах две чертички на теста за бременност, така че се надявам, ако не ги видя лично - поне на някоя от вас да донеса късмет ! 
« Последна редакция: Май 24, 2009, 01:33:22 am от Елфи »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро  :D
Гардже, благодаря за темичката, от кога се въртя из форума ама като няма тема да пиша :wink:.
Дано се изпълни с положителни емоции и тестчета :D
Хайде сега да сложа едно кафе :wink:


Лек ден на всички и успешна седмица :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Хей, добро утро и от мен! Мерси за кафенцето!
Гардже, хубаво заглавие на темичката - дано да е на късмет на повче от момичетата!
Аз пък сънувах спермотозоидчета, които гонят яйцеклетка  :lol:, ама се събудих преди да разбера дали успяха да я гепат! Днес ще нося компа да го преинсталират и не знам колко време ще отнеме. Много ще ми липсвате, а и така имам нужда от подкрепата ви - петък в 9.30 ч. ЦС. Стискайте палци, че мнооогооо ме е шубе...
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Анмар, разбира се че ще стискаме палци за снимката (да се нагримираш и червисаш добре, за да излезеш хубава  :lol: ). И щом си сънувала този сън - скоро да си в ловуващи и да ти гепнат яйцето, тези бързи плувци :)
Радостинка, мерси за кафенцето. Аз от него само сметанката ще изям :) Много обичам да я обирам с лъжичката ...
 Времето е прекрасно, надявам се да донесе светлина и в душите ни.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро и от мен  :D!!
Гаржде, благодарим за темичката и дано съня ти се сбъдне и да видиш ++ на теста  :goodluck:
Радост, мерси за кафенцето  :D

Много успешна седмица на всички и хайде някой да се похвали вече  :wink:

anmar , стискаме палци за петък  :crossfingers:

*
ДОБРО УТРОООО!


Хайде по едно фрешче за ободряванее :wink:

Честита да ни е новата темичка.Гардже,благодаря ти и дано наистина сънят ти да излезе пророчески и да ти донесе така желаното :crossfingers:

Радостинка мерси за кафенцето ,точно с такава сметанка го харесвам :D

Анизи,няма страшно мило,ЦС не боли не се тревожи предварително.Ще ти стискаме  :crossfingers: :hug2:

СПОРНА И ПОЛЗОТВОРНА СЕДМИЦА ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ!


Момичета, нещо много малко ми се вижда това списъче  :oops:
Да не говорим че violeta1974 и saraapl са в списъка, а нямаме никакво инфо от тях от месеци  :? ... Sof също нещо не се е весвала скоро, а дано да има хубава причина  :wink:

Уж сме голяма група пък толкова малко са в списъка  :? . Повечето май сме на изследвания, хапчета, ЦС - дано всичко да свърши и скоро всички на сме на лов  :wink: , при това успешен  :pleasantry: :goodluck: :crossfingers:

*
Момичета  :bighug: Много ви обичам всички и много ви благодаря! Няма да имам комп., ама все ще намеря начин да ви наглеждам за малко и хей, да ма зарадвате с нещичко - хубави резултатаи от изследвания и процедури, а най-ще ме зарадвате с  :bfp:
Обичкам ви и хубава седмица от мен! Аз ще питам доки дали след Цс може да се ловува, заради облъчването на яйчицата, и ако може или някой от вас вече знае - сложете ме в  :pleasantry:
« Последна редакция: Май 18, 2009, 10:56:50 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро, милички!
Гардже, благодаря за хубавата темичка и дано сънят ти донесе на всички така мечтаните  :bfp:
Пийвам си с кеф кафенцето на Радостинка и прекрасно го допълвам с фреша на Джинка!
Анмар, мила не се тревожи за ЦС. Е, не е приятна, но се изтърпява! Ще ти стискам палци всичко да мине ок. Изпий един аулин 30 мин. преди снимката, но предполагам, че доки ще ти каже тези неща. Аз питах дали мога да забременея в месеца на ЦС и доки каза, че няма проблем, въпреки че след това се изписва задължително АБ. Така че няма проблем след като ти спре кървенето да си ловуваш на воля!  :D
Айде милички, лек ден ви желая и слънчева седмица!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Аз ще пия от кафенцето на Радостинка за което много благодаря и ще повторя даже.Едвам съм отлепила днес.Вчера от сутринта сме хукнали на язовир за риба,та чак в 21ч.се прибрахме.Ама то там кьораво дръвче няма бе,и ние умниците без чадър,на туй силно слънце изгоряхме ,аз чак на очила съм в мутрата,абе ужас.Ама риба поне наловихме,говоря в множествено число щото и аз съм барабар Петко с мъжене имам си пълно оборудване на рибар,ама и хващам.Обаче сега съм направо каталясала,мъжът ми от 5.30ч.е на лабота,направо не му завиждам.Тъй де това покрай нашата неделя.
Гардже,благодаря ти за темата,да ни е честита и да се напълни с много бременелки.Момичета,стискайте палци,в Събота беше последното противозач.и последния Оргамтрил,тъй се притеснявам пак да не стане някой гаф.Все си мисля,дали кистата се е махнала,дали ще ми дойде цикъла ,и ей такива.
Анмар,не се притеснявай,снимката боли,но е толкова кратко,че даже няма да разбереш.А секса после не е забранен,но ден-два ще кървиш и ще ти е подут корема,тъй че хич няма да ти е до екстри.
Ей,спрете ме бе,хора,аз пак ще пиша до другата неделя май.Айде лек,слънчев и пълен с усмивки ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро!

Миналата седмица ми беше много натоварена. Въобще не смогнах да ви чета.
Аз тези дни съм от ловуващите.

Мартина75, желая ти успех!

P.S.Garga, страхотна си, по-бърза от светлината. Желая ти успех в края на месеца.
« Последна редакция: Май 18, 2009, 11:55:12 am от *DORINOL* »
Ще ме запишете ли в очакващи - 24.05?
Пък дано на 27-28 да ви зарадвам :)
[/url][/url]
*
Не съм писала от доста време, но не спирам да ви чета. И на мен ми направи впечатление, че много от старите момичета не пишат вече, дано да е за добро  :crossfingers:
Искаше ми се да пиша с добра новина, но... няма да е този път. След двуседмично закъснение и три отрицателни теста си ми дойде като стой та гледай. Пишете ме в ловуващи, защото откривам ловния сезон  :00001754:
Успех на всички!!!
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #13 -: Май 18, 2009, 12:53:37 pm »
На мен още не ми е дошло, но закъснение от 4 дни при мен нищо не значи, само дето сега тия 4 дни ми се струват цяла вечност и си мисля "ще ми идваш ли или да почвам да се надявам"... :) Никакви симптоми за нищо нямам - нито, че ще ми идва, нито за друго... Ще си чакаме, пък...
Почнах да си меря БТ (би трябвало да я виждате).

Хубава седмица ви жеаля на всички и да ви донесе много добри новини и сбъднати желания!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #14 -: Май 18, 2009, 12:56:45 pm »
Цитат
Мартина75, желая ти успех
Май си имам кръстница,Марина съм ,миличка.В училище бяхме неразделни приятелки с една Мартина и учителките вечно ни бъркаха,ама ние и двете си бяхме еднакво луди глави,черните овце на училището,тъй че не обръщахме внимание Мартина или Марина е казал някой,отзовавахме се и двете.
curls ,иди си пусни един кръвен тест и не се измъчвай повече.Успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #15 -: Май 18, 2009, 12:57:44 pm »
Nomine, мила, не се ядосвай :) И аз този месец бях 10 дни закъснение и 3 отрицателни теста. Но, няма да се отчайваме с теб, нали така :)  :bighug: :bighug:

Curls, стискам ти палци мила. :)

Елфи, моля те, сложи ме в ловуващи :)

Вени, усмивки от мен и ще чакам да докладваш ;)


Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #16 -: Май 18, 2009, 13:25:36 pm »
Здравейте сладурки  :D
garga мило благодаря ти за прекрасната темичка и дано сънят ти се отнася за двете чертички, които от сърце ти пожелавам да видиш след няколко дни  :crossfingers: :crossfingers:
anmar стиснали сме палците миличка и не ги пускаме  :crossfingers: ЦС не е най-приятното нещо на света и има болка, но се изтърпява. Както deska_meska те е посъветвала изпий един аулин, а сутринта си хапни и си пийни кафенце или количка  yahoo_17 На мен също доки ми каза категорично, че няма нужда да се пазим ами напротив- да се прибирам и да започваме да действаме по въпроса с бебеправенето  yahoo_17 А имай предвид, че и на двете с deska_meska това са ни го казвали доктори по стерилитет с дългогодишен опит в тази сфера!!!!
viviq и за теб не пускаме палците миличка- стискаме ги до посиняване  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: Аз съм сигурна, че резултатът ще е хубав  :D Мисли си, че изследването ще мине и ще замине и резултатът ще те направи по-спокойна  yahoo_17
curls изчакай колкото дни ти е бил най-дългия цикъл и ако не ти дойде може да направиш едно тестче  :D
radosttinka,dgina благодаря за кафенцето и сокчето -пийвам си  с удоволствие  :D
Маринка75 този път всичко ще е наред миличка няма как иначе  :sunshine: Нали знаеш, че на хубавите хора накрая започват да им се случват хубави неща- аз знам, че твоят момент дойде вече и оттук нататък ще имаш само радостни новини  yahoo_17 yahoo_17
Милички гушкам ви всички и ви пожелавам страхотен ден  :sunshine: :sunshine:
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #17 -: Май 18, 2009, 13:29:41 pm »
Аз съм голям невежа, но ще ви питам  :oops: - този кръвен тест кога се прави? Трябва ли поне да си направя обикновен тест с урина, който да покаже две черти, че да ходя да си правя кръвен?

Май достатъчно чаках (вече ми е 34-ти ден, а обикновенно идва към 30-тия), ще си направя довечера един тест вкъщи и ще се опитам да не се сдухвам пак ако видя 1 черта.

П.П. Сега виждам, че междувременно veselyshko ми е дала добър съвет. Отивам да проверя какво казва календара за най-дългия ми цикъл.

Благодаря ви, за подкрепата!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #18 -: Май 18, 2009, 13:42:54 pm »
Curls, виждам по графиката ти, че БТ спада, така че аз на твое място не бих се тормозила с тест - бих изчакала още ден-два, хем да проследя БТ. Но пък от друга страна, ако има бременност е добре да се знае :) Стискам палци все пак :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова слънчева седмица (18.05 - 24.05)
« Отговор #19 -: Май 18, 2009, 13:50:46 pm »
Мдам, пък и гледам, че съм имала цикъл 38 дни....  8O  Егати и организма шантав... Но и това чакане направо може да те подлуди.