0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #120 -: Май 13, 2009, 22:48:07 pm »
ОООУУУ?У/У Гарджето милото е изпаднало в онези лоши настроения  ,в които на моменти всички изпадаме !
Така е мила този омагьосан кръг ни върти яко и на мен ми писна вече ,но НЯМА ДА ТЕ ОСТАВЯ да си мислиш такива неща наспи се почини си остави за малко тези графики - аз този месец спрях да меря БТ (е и без това не сексим )!
И изобщо като ти омръзне нещо спри го за малко (с изключение на лекарствата де -тях само ако док каже) и после пак с нови сили и желание !
Очаквам да си засмяна утре мила не унивай ти си нашето весело гардже !
Кажи какво да направя за да те развеселя - кафенце бира нещо сладко  :lol: :lol: :lol:?
Ето и Маринчето много добре го е написала просто сътба !
Но ще видиш че ще имаме бебета мила а сега ще ви пусна нещо да се посмеете !

http://www.youtube.com/watch?v=tZ8qRAtbBw0

Шофьорките ,които са ги спирали да духат на дрегера едвали са го навдигали като бутилка  :lol: :lol: :lol: :lol:
 убих се да се смея с тоя !
« Последна редакция: Май 13, 2009, 23:03:00 pm от viviq »
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #121 -: Май 13, 2009, 23:07:48 pm »
Ех, Маринка, Радостинка, Вив - мили мои, хубавици ненагледни ... толкова си ви обичам аз вас ... Всичките де ... Всичките ...
 Наитсина много се размислих, а и да ви кажа това скапано време навън направо ми смачка кефа отвсякъде, а и тази дълга работна седмица, на която края й не се вижда ... Пък като мислих, мислих и реших, че нямам ову и чета какво ли не в нета и ми иде да си строша компютъра вече ...
 И знаете ли кое адски много ми тежи ... Че все трябва да си измислям разни глупави причини, за да излизам от работа .. Те изследвания и доктори, все в работно време дават часове - няма как, а на мен хич ама хич не ми се иска да давам обяснения на работа ... Тюх, да му се невиди ... И това да знаете ми е голяма спирачка !!!  Все трябва да бягам някак си от работа -  ей така - ама поне да имах данните на тази кака .. хихихи ...
 Ей, милички ще ми мине, ама като не стане на мойто и така ме е яд .. Трябва някак да я надвием тази нашата съдба !!!
 Обичам ви !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #122 -: Май 13, 2009, 23:24:38 pm »
Ще ти мине я,ама ха,ще ти дърпам аз ушите ама да видим кога.Ама и с тоя нет само психясваме да му се не видяло,и аз се хващам че все ровя,чета и правя от мухата слон.Ама не бива така.Ей на да си призная преди малко чета ,че махнали яйчника на една жена заради киста,и веднага първата ми мисъл,мале ми ако и мойта не се махне и ми махнат яйчника,и в следващия момент ми идва да си блъсна тъпата кратуна в стената,барем ми дойде акъла.
Айде лека вечер и утре искам всички във ведро настроение на компютрите.Утрото е по-мъдро от вечерта.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #123 -: Май 13, 2009, 23:31:21 pm »
  Все трябва да бягам някак си от работа - 
 
Скъпа и аз съм така за  сега не съм казала нищо на колегите си !
Щефа ни е в Сф но ни се обажда по тел да ни чува всеки ден !
Кой ли ден ще ме изхваща да ме няма на работа и ще ме изпъди ама какво да правя !Не мога сега нищо да говоря с него щото и без това е изнервено положението намаля работата !Знаеш ли как ме е страх като излизам от работа ама.. налага се
Ай че оспамих има специална тема за този проблем с работата !
Цунки мунки на всички
Гардже стискай зъби трябва да издържим !
Ха така Маринка дръж ни изкъсо че взехме да се излагаме вече!
« Последна редакция: Май 13, 2009, 23:53:09 pm от viviq »
[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #124 -: Май 13, 2009, 23:51:47 pm »
Джина много съжалявам. :bighug: Следващия път вече трябва да се получи.
 :welcome: мила Кърлс.Тук е весело въпреки проблемите които има всяка от нас.Пожелавам ти кратък престой в тази тема.
А на всички ви желая лека и приятна вечер.
  <br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #125 -: Май 14, 2009, 00:21:46 am »
Джинка, мила много съжелявам..... :bighug: :bighug:, но аз все пак продължавам да се надявам чудото да стане съвсем скоро, така, че давай с мен-да вярваме двете!!! Гушкам те много силно и много те обичкам!!!



curls добре дошла в нашите стройни редици и дано скоро да се преместиш в други темички - за бременни-да не си помислиш, че те гоним....нееее ама все пак е хубаво да не се застояваш много!
Гардже ама наистина вече ще дойда да те нашляпам наживо. Мися, че е крайно време! И за теб едно гуш силно, силно! Спри ако искаш малко с меренето а температура, със тестовете, мисли за милото като любимо същество, а не като на машина само за едно нещо....поадвайте се малко един на друг.... пък знаеш ли от кой храст ще изскочи заека когато най-малко го очакваш!!!
Хайде че се захласнах в писане-пожелавам ви лека вечер!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #126 -: Май 14, 2009, 01:14:38 am »
Гардже незнам за теб,но аз се попиках от смях на едни котки :lol:
Утре се надявам да е слънчево и това да ти помогне да излезеш от тази песимистична дупка  :sunshine::bighug:Ако имате възможност заминете на някъде макар и за един ден,в Париж мисля че е много подходящо :balk_179: :)
:thankyousign:viviq отдавна не бях гледала подобни клипчета :lol:
 :welcome: curls,дано това е твоят месец!
 :bighug:

*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #127 -: Май 14, 2009, 01:25:29 am »
Curls, добре дошла! Дано скоро да влизаш в темата само да наглеждаш какво става и да се зарадваш с ++ резултат още този месец.
Гардже, приемаш ли ме в отбора на чакащите за ЦС? Аз се върнах преди малко от доки.  ако някой иска да ми види графиката - моля. През деня от 3 дни имам температура 37.2-37.7, Но доки не видя нищо притеснително. Чакам да ми дойде, за да си запиша час за снимката. Шубе ме е! Следобед ми става адски гадно от няколко дни, повръща ми се и зацапването, дажа нямам нужда от ежедневна превръзка? Кога ще ми дойде и какво става не разбрах. Имам 23 мм фуликул в дясно- там нямам тръба и мънички 5-6 мм вляво. Ендуметриум 8-9 мм. Толкоз от мен. ТТ мерих, не ми е тамън - 37.3
Целувам ви всички и лека нощ!
Джинка,  :bighug:
« Последна редакция: Май 14, 2009, 01:50:10 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #128 -: Май 14, 2009, 01:39:49 am »
Анмар мила дано да не стане нужда за цветната снимка да си записваш час! :goodluck: :bighug: Докато го няма лелището винаги има надежда!
Виви направо паднах от смях :lol: гледах го 2 3 пъти и с глас се смях-още се смея!  :lol: :lol: :lol:
Аз понеже не можах да заспя и викам да ви видя какво правите.... и между другото да драсна някой ред....
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #129 -: Май 14, 2009, 01:44:18 am »
Curls, добре дошла! Дано скоро да влизаш в темата само да наглеждаш какво става и да се зарадваш с ++ резултат още този месец.
Гардже, приемаш ли ме в отбора на чакащите за ЦС? Аз се върнах преди малко от доки.  ако някой иска да ми види графиката - моля. През деня от 3 дни имам температура 37.2-37.7, Но доки не видя нищо притеснително. Чакам да ми дойде, за да си запиша час за снимката. Шубе ме е! Следобед ми става адски гадно от няколко дни, повръща ми се и зацапването дажа нямам нужда от ежедневна превръзка? Кога ще ми дойде и какво става не разбрах. Имам 23 мм фуликул в дясно- там нямам тръба и мънички 5-6 мм в ляво. Ендуметриум 8-9 мм. Толкоз от мен. ТТ мерих, ме не ми е тамън - 37.3
Целувам ви всички и лека нощ!
Джинка,  :bighug:
Анизи, мерси, но няма да ми се размина снимката. Не знам симптомите на какво ми се дължат, но понеже така започна извънматочната преди 2 г. днес бях съвсем психясала и си пуснах сутринта кръвен тест - кръгла 0.00. Доки въобще не смята, че има някаква бременност, дори и извънматочна. Твърдо чакаме да ми дойде и снимка - според нея.  А за тръбата каза, че щом досега не ми е свършила работа, ... прозвуча ми, като да я махнем за да не пречи на евентуално ин витро. А можи би така наистина е по-добре :oops:
« Последна редакция: Май 14, 2009, 01:50:51 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #130 -: Май 14, 2009, 01:46:20 am »
Мила Джина , горе главата, отрицателен тест е ако е до 5 , твоя е 10!!!
Спокойно, има време да се увеличи хормона :grouphug:
« Последна редакция: Май 14, 2009, 01:49:12 am от casablanka »


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #131 -: Май 14, 2009, 04:04:36 am »
Здравейте отново.
4ак сега успявам да отделя малко време, за да ви нагледам  :wink:
Джинка, мили4ка, много съжалявам.  :bighug: :bighug: :bighug:
Не губи надежда все о6те. Може да не е окон4ателно. 6те види6, 4е не6тата 6те се оправят и скоро ти 6те ни пуска6 теми4ката. :D
curls, добре дошла


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #132 -: Май 14, 2009, 08:33:45 am »
Добро утро :D
Слагам аз сутрешното кафе, пък който е станал да се нарежда :D


Анмар док не ти ли каза да вижда жълто тяло, аз когато ми се случи един път да отида след ову, ЖТ се видя и май имах по-дебела лигавица. Доколкото знам то е признак за минало О. Незнам обаче когато М ще дойде до няколко дни, дали още е там или вече е претърпяло обратно развитие. Не съм чела много по този въпрос, ако някой знае повече...ама мисля че ако питаш Денис, те ще ти обясни :wink:
Гардже не си ли се замисляла да кажеш на работа, защото ти се налага да излизаш тако през работно време. Аз казах, даже тъкмо бях почнала работа, бяха минали няколко месеца, слава богу работодателя ми няма нищо против. Даже половината ми колеги знаят, че имаме проблем, че сега започваме процедура. Аз не се притеснявам да говоря, нито от тяхното мнение и така ми е по-лесно, а и мисля че и те ме подкрепят :wink:
Хайде лек и усмихнат ден, мисля че днес може и да е слънчев :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #133 -: Май 14, 2009, 08:54:54 am »
Добро утро, Радостче  :P Пак ме изпревари с кафенцето, но нещо имам проблеми с браузъра и много страници не зареждат. Добре, че тука още мога да влизам. Погали кутрето от мен и мерси за кафенцето. Пийвам си вече с огромно удоволствие
Не спомена нищо за жълто тяло.
« Последна редакция: Май 14, 2009, 09:39:45 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #134 -: Май 14, 2009, 09:49:47 am »
Добро утро,хайде дано днес да е слънчево вече.Радост,мерси за кафенцето,нареждам се не ами и пушек се вдига,от 5,30ч.съм днес на работа и мнооооого ми се спи още.
Гардже,и аз бих те посъветвала като Радост да споделиш поне с шефа си.При мен също всички знаят и винаги ме сменят колежките,шефа като пуска някой в отпуска първо с нас се съобразява/ние и двамата работим в една фирма/,тъй като знае че ни престои ИКСИ.Когато бяха инсетата ни също се съобразяваха с нас,особенно мъжът ми,пускаха го на обяд да си ходи и в деня на инсето го освобождаваха от работа.Абе наистина е по-добре да знаят,подкрепят ни във всяко едно отношение.Това все пак е сериозен проблем,не е шега.
От мен лек ден,после пак ще ви нагледам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #135 -: Май 14, 2009, 10:18:19 am »
Добро утро мили мои! Радостинка, благодаря за кафенцето! Аз сега се надигам ама още ми се спи и се излежавам, така че в леглото добре ще ми дойде кафенцето! Цункай Мона по мокрото носле от мен!
Анмар, съжелявам миличка-не знаех, ама ние сме с теб нали знаеш! Много силно те гушкам  :bighug: :bighug: :bighug:
Слагам по една купичка диетична закуска, че тази тема преди лятото вички ни е налегнала! А мен така ме гони глад,че още не съм си отворила очите и мисля за ядене  :oops:



Приятен ден на всички и дано слънчо най-накрая да се усмихне!

« Последна редакция: Май 14, 2009, 10:20:14 am от anizi »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #136 -: Май 14, 2009, 10:41:29 am »
Добро утро, мили приятелки :)
Мерси за кафенцето, за съветите ви и че се грижите за доброто ми настроение ... Ще я карам някак си. На работа обаче не мисля, че е добра идея да си казвам проблемите, защото са немалко хора там и ще стане цяла одисея . На, такава съм - не ми се споделя и да съм някаква жертва ... Кой знае защо съм такава, ама ей на - факт !
 Анмар - как няма да те приема в отбора за ЦС. Ще мине ще видиш - няма да е страшно ... Мен някак си май сега не ме е страх, но като наближи сигурно ще ми тракат зъбите ...
 Целувки на всички и хубав ден !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #137 -: Май 14, 2009, 11:13:26 am »
Добро утро и от мен !
Радост вече съм на твоето кафенце че не мога да си държа очите отворени!
Много ми се спи !
anizi и ще си хапна от тази закусчица че и аз съм гладна тая сутрин!ю
Гардже хайде днес ще се пооправиш макара че не знам при вас ама тук в Ста За е едно сиво мрачно времето само за спане !
 :lol: :lol:
Айде лек ден на всички!
[/url]
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #138 -: Май 14, 2009, 11:38:28 am »
Май ще позная, тук във Варна се показа  слънчице :D
Гардже, ти най-добре си познаваш колегите и обстановката на работното място, и щом смяташ, че не е уместно, не казвай. Но все пак го обмисли, като вариант, наистина е по-лесно и спокойно когато знаят.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #139 -: Май 14, 2009, 12:06:29 pm »
Добро утро и от мен :sunshine:
Днес ми е последния работен ден,утре трябва да съм в русе на д-р.
И аз не съм споделила с моята шефка че правим опити за бебе и именно за това са тези прегледи.Честно казано само вие и  най-добрата ми приятелка знаят,не искам всички да ме гледат с питащи погледи дали е станало,така че Гардже разбирам те!
Слънчев и усмихнат ден на всички!