0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #40 -: Май 11, 2009, 22:15:26 pm »
Хей сладурки,къде се изпокрихтее :D
Минавам набързо да ви пожелая лека вечер :D
Анмар,душко,не е ли рано за тестче ,та днес ти е едва 11 ден след ову,не се отчайвай още :bighug:

Милички много съм ви благодарна че ме подкрепяте,дано и аз един ден да мога да ви върна невероятния жест който правите за мен :DАма вие сигурно си знаете колко много ви обичам нали? :D

Специално за всички от сърце!


« Последна редакция: Май 11, 2009, 22:18:51 pm от dgina »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #41 -: Май 11, 2009, 22:17:33 pm »
Здравейте и от мен  :D напоследък нямам време да пиша, но си ви чета редовно.
Честита нова темичка дано се напълни само с положителни тестчета! :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Джинка стискам здравооооо  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Наденце страхотно е много хубави снимки  :D :D :D
Желая ви успешна седмица.И много ви обичам ама вие си знаете  :heartbeat: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #42 -: Май 11, 2009, 22:19:54 pm »
Хей сладурки,къде се изпокрихтее :D
Минавам набързо да ви пожелая лека вечер :D
Анмар,душко,не е ли рано за тестче ,та днес ти е едва 11 ден след ову,не се отчайвай още :bighug:

Знам, че е раничко Джинка, ама като се прибрах от работа ми зацапа, а мен винаги ми зацапва няколко дни преди да дойда гадината. Ясна е работата :(
На теб многоооооооооо стиснати палчета от мен. Целувки и приятна почивка
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #43 -: Май 12, 2009, 00:11:11 am »
 :D  Здравейте момичета,
Днес ми беше първият учебен ден в новото уч-ще. Много хубаво беше, запознах се с нови хора. Бях от 8:45 до 16:00 доста дълъг ден ми се видя и доста се поуморих . :?
Искам специално да благодаря на Луцката за страхотната темичка - дано да ни е на късмет  :balk_602:.
Нери душицо как си, пиши кога е следващият преглед  :D
Фибче и аз нямам търпение да си спретнем една среща във Варна. Ще е толкова хубаво  :) Само да е около 20 ти юни.
Наде - олеееее каква красота !!!! Страхотни снимки, страхотни местенца, каква романтика  :D  Много ти благодаря че сподели с нас тази прелест! Наистина е много хубаво. И теб те зърнах на една от снимките- сладурка  :balk_600:
Джинка всички сме с теб мило, стискаме много силно палците за 13 ти!!!!Графиката ти е чудесна  :balk_47:
Гардже взимам си от шоколадовите бонбонки - ммм неустоими са! :kiss:
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #44 -: Май 12, 2009, 00:21:10 am »
Здравейте, мацки!
Страхотно настроение цари тук!
Луцка, благодаря за новата темичка и дано да си ни на късмет! Още веднъж ти пожелавам леко бременеене и най-хубавия бебо на финала! Благодаря ти, че си ме сложила в НЕчакащи!
Надеж, страхотни места си посетила, благородно ти завиждам!
Джинка, ще отпусна палците като ни зарадваш с най-хубавата новина!:crossfingers:
malvina82,anmar не се отчайвайте милички, идва следващия месец!
А за варненската среща и аз съм на линия, само кажете кога и къде!
Приятна вечер, милички!  :bighug:


*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #45 -: Май 12, 2009, 02:47:12 am »
Здравейте, мили приятелки  :D
Докато ви из4ета, то стана много късно.  :?
Днес (в4ера) имах много напрегнат ден. Не съм се спирал. От утре се о4аква работата да се поуспокои, та да видим. Но ина4е съм добре. Пазя се много, Фиби. Знае6 4е работата ми е с главата и не се уморявам толкова физи4ески а и това което правя ми доставя удоволствие и не ми тежи. Все пак се надявам работата да се успокои, за6тото зная, 4е трябва да си по4ивам възможно най много.
Ина4е Само ми е малко гадно сутрин, но после вси4ко е наред. Много рядко усе6там като леки придърпвания ниско долу, но предполагам, 4е е нормално. Взех си 4ас при Др. Венелинова за петък, та 6те видим какво 6те види...
Джинка, стискам палци, мила. Дано ти си следва6тата бременелка и ни зарадва6.
Наде, снимките са прекрасни. Мерси, 4е ги сподели с нас.
jasmin_veni, не сте пропуснали момента. Надежда има. Вярвай  :D

Луцка останах много приятно изненадана като видях и себе си в списъка на ловуващи.
До сега никога не съм била в нито един списък и това го приемам като някакъв знак.Дано да е на късмет...
Дано, дано е така  :hug2:

Сега ви оставям, 4е е време за сън. Доскоро
« Последна редакция: Май 12, 2009, 02:51:15 am от lucrecia »


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #46 -: Май 12, 2009, 08:28:05 am »
Добро утро :D
Знам без какво не можете сутрин затова :wink:


Момичета да се оплача, не съм спала, моето кученце е нещо болно :( от четири часа го гушкам и не мога да заспя. Незнам какво му има - цялото трепери и мисля че го боли коремчето, защото като го пипна там и се свива, не иска да пие вода, водих го на разходка, а то върви като замаяно и само сяда в тревата и гледа тъжно :( Как ще го оставя днес цял ден само, чак довечера мога да го заведа на лекар :( . Ама стига съм ви занимавала...
Хайде лек и усимхант ден на всички :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #47 -: Май 12, 2009, 08:49:40 am »
Добро утро, Миличка! Ще се оправи!   :dogrun: И ето така ще тичка, а ти ще го гонишшшш!
Мерси за кафенцето. Храни ли се душката или само водичка не иска да пие?

Ще се оправи миличка! Кученцата също боледуват! Доки ще му помогне! Много ми е мъчно за Мона и теб, че страдате  :( Нали така се казва? А нослето й как е?
« Последна редакция: Май 12, 2009, 09:04:16 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #48 -: Май 12, 2009, 08:52:28 am »
Нищо не иска, нито вода, нито храна. Само лежи и гледа тъжно. Ох дано да се оправи, че ми е много тъжно да я гледам така.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #49 -: Май 12, 2009, 09:20:40 am »
Добро утро, мили мои ...
 Радостинка не се натъжавай. Просто заведи малката Мона на ветеринар и всичко ще е О.К. Нали и кученцата имат нужда да се грижат за тях. Може би е хапнала нещо, което не й понася или знам ли какво - но ще се оправи !!!
 Аз пак се събудих рано и веднага ви навестявам - много да слушкате днес и само високи БТ да им апо графиките ви ... Ей, сега ще ви надникна какви ги вършите ... Хи-хи-хи
 Джинка, стискам си палците за утрешния тест -да знаеш !!!
Целувки на всички и лек ден !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #50 -: Май 12, 2009, 09:38:31 am »
ДОБРО УТРООО НА РАНОБУДНИТЕЕ! :D


Радост,мерси за хубавото кафенце :DА кученцето ще се оправи,не се тревожи,ще го заведеш на ветеринар и ще го излекуват.Всичко ще е наред,лека работа миличка :D

Луцко,почивай си по-вече ,сега ти се е паднало :wink:и не се натоварвай па макар и с главата :D

Деска,Мелодийке,Дениска,Фибчо,Маринка,Анизи,Веселушко,Гардже и всички които изпускам и които не пускате палците,Благодаря ви отново момичета,вие сте ми много скъпи :DА и то не остана,утре е големия ден :DСпокойна и позитивно настроена съм.Каквото и да стане ще го приема с усмивка :D

Едва днес имах възможност да разгледам и снимките от Катания.Надеж,страхотни са ,както и ти :wink:

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ СЛЪНЧЕВ,ПРЕКРАСЕН И СТРЕМИТЕЛЕН ДЕН!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #51 -: Май 12, 2009, 09:48:08 am »
Джинка, страхотна БТ и то в ранен час ... Смятай, ако беше измерена в 7:30 ... Браво, мила - всичко е наред и да знаеш, че няма позитивно мислещ човек, който да не успее !!! Вярвай ! Ние сме с теб !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #52 -: Май 12, 2009, 10:32:16 am »
Добро утро и от мен!
Радостинка, благодаря за кафенцето! Не се притеснявай мила за Мони, ако имаш възможност заведия час по-скоро на доктор за да могат бързо да и помогнат! Много много се надявам всичко да е ок с мъничето! Аз най-добре знам как се чувстваш, но не се притеснявай :bighug:! Дано довечера да те посрещне както винаги с радостен лай и махане на опашката! :dogrun:
Джинка-продължавай в същия темп мила,  :goodluck:продължаваме да ти стискаме палци и много много да се надяваме утре да ни зарадваш!  :bighug:
На всички очакващи и всички ловуващи пожелавам мнооооого късмет мили мои приятелки!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #53 -: Май 12, 2009, 10:43:48 am »
Добро утро и от мен.Аз чак преди малко се излюпих и то добре,че мъжът ми му щуккнало нещо,че ми звънна,инъче не знам до кога щях да спя.
Радост,благодаря за кафенцето и не се тревожи за кученцето ,ще се оправи,и те като нас боледуват от време на време,кофти е че не може да ти каже какво й е,но довечера ветеринаря ще ти каже.Ще се оправи,не се притеснявай.
Джинка,хайде утре е твоят ден,нямам търпение вече,дано ,дано,дано в теб вече да расте нов живот.
Наденце,страхотни снимки,завиждам ти за екскурзията.Пък ние с моя от България навън не сме припарвали.
Пък за срещата,като наближи зависи накъде ще съм с моята процедура,че то при мен нищо не може да се предвиди,ще се присъединя и аз към вас.
И тъй пак писах ли писах,лек ден ви пожелавам.До обяд ще ви наглеждам де.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #54 -: Май 12, 2009, 10:57:07 am »
Взех си 4ас при Др. Венелинова за петък, та 6те видим какво 6те види...
Ще види, ще види :D Ще имаш ли възможност да ни пишеш като си дойдеш?
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #55 -: Май 12, 2009, 11:00:24 am »
Добро утро и от мен сладуранки!
Аз вече съм на работа не можах д апиша от къщи че се успах и бързах бързах !
Радост мерси за кафенцето надявам се мъничето да се оправи днес!
Джинка успех утре мила !
Луци и на теб !
Айде лек ден на всички !
[/url]
*
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #56 -: Май 12, 2009, 11:03:33 am »
Приятен и пълен с хубави емоции ден ви желая, Сладурки. Отивам да работя, чак в Етрополе!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #57 -: Май 12, 2009, 11:42:07 am »
Нищо не иска, нито вода, нито храна. Само лежи и гледа тъжно. Ох дано да се оправи, че ми е много тъжно да я гледам така.
Радостинка мерси за кафенцето мила!
На колко години е кученцето,предполагам че има всички ваксини и редовно му даваш хапчета за обезпаразитяване:ask:Аз съм ветеринар и често при дребните породи има подобни случаи,не се притеснявай заведи го на лекар възможно най-скоро!И скоро ще  :dogrun:
Усмихнат и слънчев ден на всички!

Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #58 -: Май 12, 2009, 12:27:16 pm »
Добро утро, момичета-кокичета  :D !!!

Радостинка, много ми е мъчно за твойта сладурка  :(, ама както казват момичетата трябва да я види лекар.
Джина, усещам че утре ти ще приемаш поздравленията  :wink: , с тази графика - просто няма как ... :D  :goodluck: :crossfingers:
anmar , да знаеш че и на мен ми зацапа 2-3 дни преди цикъла, а пък в деня на цикъла имах + (беше неуспешна брем.), но не се отчайвай още  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дениска, как си, миличка?? Как е малкия сладурко? Предполагам от игра на вън не ви остава време за нета  :wink: :lol:
Мелоди, мила, успех в новото училище  :goodluck:. Междудругото на летището в Катания беше пълно с холанци - всичките руси и бели  :lol: !! Дечицата им бяха толкова сладки блондита, че викам да моя - хайде да си вземем едно блондинче  :lol: :lol: :oops: Ина теб ти пожелавам едно такова сладурче  :bori_012:
Луцка, имаш и моите палци за петък  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Благодаря ви за милите думи за снимките ми  :bighug: :bighug: :bighug: Тези дни ще кача от Етна, Сиракуза и Палермо, така че ако ви се гледа още може да видите и тях.

На всички слънчев ден  :balk_109:

Re: Слънчева майска седмица (11.05.2009 - 17.04.2009)
« Отговор #59 -: Май 12, 2009, 13:28:41 pm »
Нищо не иска, нито вода, нито храна. Само лежи и гледа тъжно. Ох дано да се оправи, че ми е много тъжно да я гледам така.
Радостинка мерси за кафенцето мила!
На колко години е кученцето,предполагам че има всички ваксини и редовно му даваш хапчета за обезпаразитяване:ask:Аз съм ветеринар и често при дребните породи има подобни случаи,не се притеснявай заведи го на лекар възможно най-скоро!И скоро ще  :dogrun:
Усмихнат и слънчев ден на всички!
Малвинка на две години и половина е, а тази година още не съм я водила за ваксина и вътрешно обезпаразитяване osi_6 . Ама тя много често се разболява, особено ако не внимавам какво й давам да яде ( повръщане и разтройство и е редовния номер), но днес нито едното нито другото само стои свито мъничето ми.  Но довечера като се прибера, ще минем през ветиринаря. Ако ви разкажа какви преживявания сме имали с нея :lol:, и на ренген съм я водила по спешност, ама какво да правя като го обичам толкова много :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!